MPSMałgorzata Piechowicz najczęściej stawała na podium imprez rangi mistrzowskiej w latach 1981-1989.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW 1922-2015

1.HENRYK SZUTKO PRZEŁAJ 12 KM 1967 35.40.6 (1-8)
1.HENRTK SZUTKO PRZEŁAJ 12 KM 1968 36.55.4 (16)
1.RYSZARD ŚWINIARSKI 800M 1974 1.47.8 (2-8)
1.ARKADIUSZ JANIAK 60MH 1983 6.66 (3-8)
1.MAŁGORZATA PIECHOWICZ – SKOTOWSKA 60MH 1989 7.54 (4-8)
2.RYSZARD ŚWINIARSKI 800M 1973 1.47.9 (15)
2.MACIEJ ROSIEWICZ CHÓD 50KM 2003 4.07.04 (5-7)
2.MACIEJ ROSIEWICZ CHÓD 50KM 2004 4.03.50 (14)
2.MACIEJ ROSIEWICZ CHÓD 50KM 2005 4.05.10 (21)
2.MACIEJ ROSIEWICZ CHOD 50KM 2006 4.03.07 (28)
3.ANDRZEJ WAŁKOWSKI W DAL 1973 7.76 (6-6)
3.RYSZAR ŚWINIARSKI 800M 1976 1.47.17 (21)
3.ARKADIUSZ JANIAK 60M H 6.79 (14)
3.ARKADIUSZ JANIAK 100M 1982 10.45 (20)
3.ARKADIUSZ JANIAK 100M 1983 10.55 (26)
3.MAŁGORZATA SKOTOWSKA 100M 1989 11.71 (14)
3.MAŁGORZATA SKOTOWSKA 200M 1989 24.13 (20)
3.MACIEJ ROSIEWICZ 2007 CHÓD 50KM 4.03.01 (34)
3.MACIEJ ROSIEWICZ 2009 CHÓD 50KM 4.00.20 (40)

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻY, JUNIORÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH, MŁODZIKÓW

1.JADWIGA KOPACZ, 44 1962 OSZCZEP 44.32 J (8)
1.JAROSŁAW GRABOWSKI, 45 1962 KULA 6KG 15.65 J (21-8)
1.ANDRZEJ ZIÓŁKO, 49 1964 1000M 2.43.1 M (22-8)
1.JACEK CZAJCZYŃSKI, 55 1971 4X400M 3.23.4 JM (23-2)
1.JACEK ZASIADŁY, 54 1971 4X400M 3.23.4 JM (24-2)
1.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 1974 OSZCZEP 48.10 JM (8)
1.ANDRZEJ ANCZYKOWSKI, 57 1974 1500M 4.07.4 JM (25-8)
1.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58  1975 OSZCZEP 46.72 JM (16)
1.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 1975 OSZCZEP 47.92 J (24)
1.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 1977 OSZCZEP 50.22 J (32)
1.JACEK KOSIŃSKI, 61 1978 300M 36.51 JM (26-8)
1.EWA ŚLIWA, 61 1978 W DAL 6.31 JM (8)
1.EWA ŚLIWA, 61 1979 W DAL 5.92 J (16)
1.IRENEUSZ LANGWERSKI, 61 1980 CHÓD 10KM 48.21.9 J (27-8)
1.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1980 60M 6.95 JM (8)
1.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1981 60M 6.85 1 J (16)
1.WŁODZIMIERZ GOŚCINIAK, 65 1981 600M 1.24.4 JM (8)
1.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1982 60M 1 6.79 J (24)
1.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1982 100M 10.64 J (32)
1.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1982 200M 21.53 J (40)
1.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1983 200M 25.75 JM (8)
1.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1983 100M 11.83 JM (16)
1.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 200M 24.26 JM (24)
1.WŁODZIMIERZ GOŚCINIAK, 65 1984 400M 48.70 J (16)
1.PIOTR ADAMSKI, 70 1988 10-BÓJ 6284 J (28-8)
1.KRZYSZTOF MIELCZAREK, 69 1988 CHOD 10KM 43.36.95 J (29-8)
1.PRZEMYSŁAW ZABAWSKI, 75 1993 KULA 15.06 J (30-8)
1.ŁUKASZ OLSZYNA, 80 1994 300M 37.17 MŁ (31-8)
1.ŁUKASZ OLSZYNA, 80 1995 300M 37.07 MŁ (16)
1.MARIUSZ ŁUCZAK, 80 1995 KULA 5KKG 15.74 MŁ (32-8)
1.PAWEŁ GULCZ, 79 1996 WZWYŻ 2.05 JM (33-8)
1.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1997 CHÓD 3000M 15.23.59 JM (8)
1.ANNA KASPRZAK, 86 2001 DYSK 41.40 MŁ (34-8)
1.MARIUSZ ŁUCZAK, 80 1997 KULA 6KG 15.12 JM (16)
1.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1997 CHÓD 5KM 24.42.77 JM (16)
1.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1998 CHÓD 3KM 14.18.15 J (24)
1.DARIA OTTO, 87 2002 KULA 3KG 13.15 MŁ (35-8)
1.ANNA KASPRZAK, 86 2003 DYSK 44.05 JM (18)
1.MICHAŁ DOMINIAK, 87 2005 CHÓD 5000M 21.45.83 J (36-8)
1.MICHAŁ DOMINIAK, 87 2005 CHÓD 10000M 43.55.09 J (16)
1.DAMIAN WALKOWSKI, 90 2005 DYSK 1KG 55.96 MŁ (37-8)
1.NATALIA PŁOMIŃSKA, 92 2011 CHOD 3000M 14.35.36 J (38-8)
1.NATALIA PŁOMIŃSKA, 92 2011 CHÓD 10000M 50.08.09 J (16)
2.STANISŁAW SZTANDERA, 42 1958 300M 37.6 MŁ (39-7)
2.JADWIGA KOPACZ 1961 OSZCZEP  40.99 J
2.JACEK CZECHOWSKI  1965 110MPPŁ  15.1 M
2.JACEK CZECHOWSKI 1965 W dal 6.67 M
2.JAN MICHALSKI 1968 TYCZKA 3.90 J
2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 1968 2 14.85 J (7)
2.BARBARA WAJGELT, 49 1967 200M 25.5 J (40-7)
2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 1967 DYSK 45.66 J (14)
2.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 1967 MŁOT 52.68 J (41-7)
2.DANUTA PERUGA, 57 1973 5-BÓJ 3437 JM (42-7)
2.MARIA KLAJNERT, 59 1975 4X100M 47.9 JM (43-1.75)
2.ANDRZEJ PŁÓCIENNICZAK, 76 1975 1500M 3.51.9 J (7)
2.ANDRZEJ PŁÓCIENNICZAK, 76 1976 PRZEŁAJ J (14)
2.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 1976 OSZCZEP 45.90 J (39)
2.EWA ŚLIWA, 61 1977 W DAL 5.74 JM (23)
2.KRZYSZTOF JAGODZIŃSKI, 60 1978  WZWYŻ 2.02 (44-7)
2.JACEK KOSIŃSKI, 61 1979 300M 36.91 J (15)
2.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1980 100M 10.80 JM (47)
2.PIOTR GARCZAREK, 64 1981 1000M 2.35.9 JM (45-7)
2.PIOTR GARCZAREK, 64 1981 800M 1.56.92 JM (14)
2.WŁODZIMIERZ GOŚCINIAK, 65 1982 400M 50.28 JM (23)
2.DARIUSZ RUCZKOWSKI, 66 1983 CHÓD 5KM 25.11.19 JM (46-7)
2.ZBYSZKO ZIMOCH, 66 1983 W DAL 6.80 JM (47-7)
2.IZABELLA SOBCZAK, 69 1986 60M 7.88 JM (48-7)
2.MARTA HOFMAN, 80 1998 400M 58.54 J (49-7)
2.MARCIN WOLNIAK, 85 2002 CHÓD 5000M 24.12.50 JM (50-7)
2.MICHAŁ DOMINIAK, 87 2004 CHÓD 10KM 45.51.45 (23)
2.ANNA KASPRZAK, 86 2005 DYSK 47.55 J (23)
2.GRZEGORZ BOGUNIA, 86 2005 DYSK 51.88 J (51-7)
2.MARCIN WOLNIAK, 90 2008 60M 6.97 J (52-7)
2.NATALIA PŁOMIŃSKA, 92 2009 CHÓD 5000M 26.00.66 JM (23)
2.NATALIA PŁOMIŃSKA, 92 2010 CHÓD 3000M 14.35.77 J (30)
3.STANISŁAW SZTANDERA, 42 1958 3-BÓJ 185 MŁ (14)
3.MIKOŁAJ SUBBOTKO, 40 1959 KULA 15.11 J (53-6)
3.JAROSŁAW GRABOWSKI, 45 1962 DYASK 1.5 KG 52.07 J (14)
3.JAN MICHALSKI, 47 1966 TYCZKA 4.00 J (54-13)
3.BARBARA WAJGELT, 49 1967 1967 12.4 J (13)
3.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 1967 KULA 14.68 J (20)
3.DANUTA PERUGA, 57 1972 100PPŁ 15.7 MŁ (13)
3.MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 1973 OSZCZEP 44.30 MŁ (45)
3.MARIA KLAJNERT, 59 1973 4X100M JM (3.25)
3.DANUTA PERUGA, 57 1976 5-BÓJ H 3448 J (19)
3.MAŁGORZATA MICHNIACKA, 59 1976 400MPPŁ 64.42 JM (55-6)
3.PAWEŁ JAGODZIŃSKI, 60 1977 WZWYŻ 2.03 JM (13)
3.JACEK KOSIŃSKI, 61 1977 400MPPŁ 56.53 JM (19)
3.IRENEUSZ LANGWERSKI, 61 1979 CHOD 10KM 48.54.1 (14)
3.ARKADIUSZ JANIAK, 63 1981 200M 22.63 J (53)
3.JOLANTA FIGANIAK, 63 1981 800M 2.18.62 J (56-6)
3.BEATA POPIOŁEK, 64 1981 300M 41.7 JM (57-6)
3.PIOTR ŁĘKOWSKI, 64 1981 WZWYŻ 1.96 JM (58-6)
3.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1982 60M 7.84 JM (30)
3.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1982 200M 24.97 JM (36)
3.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1983 60M 7.74 JM (42)
3.MAŁGORZATA PIECHOWICZ, 66 1984 60M 7.78 J (48)
3.MAŁGORZATA SKOTOWSKA, 66 1987 200M 24.95 MM (54)
3.PRZEMYSŁAW ZABAWSKI, 75 1992 KULA 6KG 14.18 JM (14)
3.ARTUR BRONOWSKI, 79 1994 CHÓD 5KM MŁ (59-6)
3.MARIUSZ ŁUCZAK, 80 1996 KULA 6KG 15.76 (20)
3.ARTUR BRONOWSKI, 80 1997 CHOD 5000M 24.30.55 (12)
3.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1998 CHÓD 5KM 24.13.14 (30)
3.MARIUSZ ŁUCZAK, 80 1999 KULA 14.91 J (26)
3.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1999 CHÓD 3KM 14.35.78 J (36)
3.SYLWIA KORZENIOWSKA, 80 1999 CHÓD 24.18.60 J (42)
3.ANNA KASPRZAK, 86 2000 DYSK 34.86 MŁ (29)
3.ANNA KASPRZAK, 86 2001 KULA 3KG MŁ (35)
3.MICHAŁ DOMINIAK, 87 2003 CHÓD 5000M 23.22.49 JM (19)
3.NATALIA PŁOMIŃSKA, 92 2010 CHÓD 10000M 52.31.14 J (36)
3.PATRYK KUBIAK, 96 2011 2000M 6.00.61 MŁ (60-6)
RAZEM 128 MEDALI (48 37 45)

NAJWIĘCEJ MEDALI:

* MAŁGORZATA PIECHOWICZ- SKOTOWSKA 10 (4 0 6)
* ARKADIUSZ JANIAK 8 (6 2 0)
* MAŁGORZATA BUKOWSKA 6 (4 1 1)
* SYLWIA KORZENIOWSKA 5 (3 0 2)
* EWA ŚLIWA 4 (2 2 0)

MEDALIŚCI W BARWACH INNYCH KLUBÓW:

* KURCZBUCH MAŁGORZATA, 60 (START LUBLIN) 1984
* TOMOŃ JOANNA, 59 (LUBTOUR ZIELONA GÓRA, GÓRNIK WAŁBRZYCH) 1976-77, 1981
* DRZEWIECKI (ŚLĄSK WROCŁAW, START ŁÓDŹ) 1981, 1984
* PAWEŁ WOŹNIAK (SKRA WARSZAWA)  1988-1994
* EWA ŚLIWA (START ŁÓDŹ) 1983, 1984

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu Title