53 Marcin Małecki i Anna Kasprzak – Małecka, najlepsi miotacze Calisii dekady 2001-2010
WYNIKI ZAWODÓW:
6.10 Poznań kula 1. Teresa Wypchło, 83 11.73 Wzwyż 1. Joanna Dąbrowska, 82 1.64 5. Marta Nowak, 83 100m 3. Paweł Andrysiak, 83 11.43 pb 800m 2. Tomasz Purgat, 83 1.58.40
1.10 Poznań Mistrzostwa Polski Młodzików dysk 3. Anna Kasprzak, 86 34.36 kula 3kg 8. Kasprzak 11.19 Kula 5kg 18.Konrad Sobczak 11.70
1.10 Kalisz 100km 4. Ryszard Płochocki, 61 TS 12. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.53.14
23.09 Poznań 100m Anna Chruszcz, 85 14.15 Dysk 8. Izabela Fryś, 85 28.21 4x400m M. Kołaciński, 81 Ł. Balcer, 81 K. Gmala, 81 T. Purgat, 83 3.30.53 400m Karolina Oblizajek, 85 65.23
16.09 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików Dysk Kasprzak 28.50 4. Fryś 24.05 kula 3 Kasprzak 11.44 2. Świtała 10.19 oszczep 3. fryś 26.20 600m 3. Pawlak 1.43.11 5. Zabielska 1.44.71 8. Puchała 1.49.32 300mppł 4. Hofman 52.50 7. Piguła 53.71 8. Jóźwiak 54.20 4x100m 5. Calisia M (Pawlak Jóźwiak Fijałkowska Drobniewska) 54.36 1000m Grabara 3.22.60 w dal 8. Gniewek 4.57
16.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100mppł 1. Anna Kania, 84 II LO 17.90 2. Anna Wytwer, 84 ZSE 18.05 400m 1. Joanna Oleszyńska III LO 65.63 800m 2. Krzysztofa Boruszczak ZSZ Pleszew 2.36.34 3. Agata Zep ZSB 2.38.08 4x400m 1. III LO 4.36.22 w dal 3. Magdalena Jaroma ZSE 4.78 Wzwyż 1. Dąbrowska, 62 V LO 1.60 2. Nowak, 83 1.55 Kula 1. Wypchło ZSZ 2 9.78 3.Monika Kwiatkowska 9.03 Dysk 2. I. Fryś, 85 ZSZ 2 27.42 oszczep 1. Olejnik III LO 29.57 2 Paulina Muszek V LO 27.40 100m 4. Andrysiak IV LO 12.22 800m 2. Purgat Pleszew 2.07.27 Dysk 1.5 1. Małecki ZSB 40.02 2. Pera ZSZ Pleszew 39.90 Oszczep 1. Michał Wasilewski ZSR 41.12
9.09 Poznań Kula 3kg 1. Anna Kasprzak, 86 11.71 Kula 5kg 4. Konrad Sobczak, 85 11.93
2.09 Kalisz Zawody Młodzików 600m 2. Pawlak 1.45.89 3. Zabielska 1.48.40 1000m 3. Grabara 3.24.86 300mppł 3. Jóźwiak 56.45 2. Piguła 56.46 Hofman 57.74 4x100m G-9 55.71 kula 3 Kasprzak 10.51 świtała 9.54
2.09 Poznań Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 5000m 13. Karolina Rakieć, 79 18.31.79 15. Dominika Bryś, 79 19.59.94
28.08 Wrocław Mistrzostwa Polski Juniorów kula 8. Marcin Małecki, 81 14.10
21.07 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 8. Teresa Wypchło, 83 10.66 800m JM 5s3 Tomasz Purgat, 83 1.59.17 Kula 6kg 15. Mikołaj Wasik, 83 12.57 Dysk 1.5 kg 19. Wasik 39.60
10.06 Poznań 100m Agata Przybylska, 83 13.87 200m Starczak 28.48 Anna Szurmińska 28.93 100mppł Anna Kania, 84 17.01 Anna Wytwer, 84 18.27 4x100m M. Sokołowski, 84 B. Kuś, 84 R. Górecki, 84 P. Andrsiak, 83 46.02
3.06 Poznań Dysk Kasprzak 29.07 3. Fryś 25.48 kula 3 Kasprzak 11.08 100mppł 2. Jóźwiak 18.24 oszczep 3. Fryś 26.07 300m 7. Pawlak 44.01 300mppł 6. Piguła 54.52 7. Hofman 54.53 1000m Gwiazda 3.14.04 4x100m Calisia (Jóźwiak Pawlak Fijałkowska Krzysztofowicz) 55.22 100m Małgorzata Pawlak, 86 13.73 Beata Fijałkowska, 85 13.94
28.05 Poznań Liga Juniorów 100m Anna Szurmińska, 84 13.79 200m Paulina Starczak, 83 28.52 400m Oleszyńska 61.72 Marta Kłopocka, 84 65.45 400m Purgat 53.11 800m Kołaciński 1.58.63 Balcer 1.59.42 wzwyż Nowak 1.55 Dąbrowska 1.55 Dysk 1.5 1. Mikołaj Wasik, 83 46.36 4x100m Calisia J 53.05 4x400m Calisia J 4.17.49
20.05 Poznań Kula 6kg 4. Mikołaj Wasik, 83 12.99 100m Agnieszka Szurmińska, 84 13.49 200m Oleszyńska 27.87 Ag. Szurmińska 28.13 400m Oleszyńska 62.33
13.05 Poznań Kula 3. Teresa Wypchło, 83 10.62 Dysk 1.5 1. Kazimierz Pera, 83 44.72
13.05 Kalisz 100m Przybylska III LO 14.51 100mppł Wytwer ZSE 17.73 200m 3. Starczak III LO 28.95 400m 3. Oleszyńska III LO 63.33 800m 3. Aleksandra Sadowska III LO 2.46.69 1500m 3. Żaneta Parada ZSE 5.49.68 w dal 2. Jaroma ZSE 4.59 wzwyż Anna Dengusiak III LO 1.45 oszczep Olejnik III LO 33.70
29.04 Poznań 100m Oleszyńska 13.51 Przybylska 14.04 Agniesza Witner, 85 13.89 300m Oleszyńska 43.75 Starczak 45.52 Ag. Szurmińska 46.03 oszczep Wypchło 32.26
18.01 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała.800m 5s2 Michał Kołaciński, 81 2.01.79 kula 6. Marcin Małecki 13.68
14.01 Kalisz HMW 60mppł 5. Kania 10.45 300m 6. Oleszyńska 47.60 kula Wypchło 11.47 4. Olejnik 9.45 wzwyż 3. Dąbrowska 1.60 kula Małecki 14.14
7.01 Kalisz 60m Wrzos SP 18 8.21 Fijałkowska SP 17 8.30 300m Fijałkowska 47.20 600m Pawlak SP17 1.51.11 Zabielska SP 10 1.51.76 w dal Gomółka 4.39 kula 3 Kasprzak 10.57 świtała 9.48 Tarka 8.42
WYNIKI ZAWODÓW:
6.10 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m 1.Gomółka 12.96 3.Przybylska 13.33 200m 2. Gomółka 27.5 400m 3. Starczak 63.6 800m 1.Jankowska 2.26.5 3. Boruszczak 2.33.0 1500m 1.Gwiazda 5.20.8 3. Boruszczak 5.45.8 dysk 1. Kasprzak 37.80 2. Fryś 33.10 kula 1. Wypchło 11.73 2. Kasprzak 11.06 3. Otto 9.66 oszczep 1. Wypchło 36.62 2. Fryś 31.80 3. Kania 27.34 wzwyż 1. Dąbrowska 1.60 2. Kania 1.50 3. Wilczyńska 1.45 w dal 1. Kania 4.78 3. Gniewek 4.55 100m 3. Andrysiak 11.3 200m 2. Andrysiak 22.8 800 1. Purgat 2.11.8 dysk 1. Sobczak 38.98 3. Pera 36.33 kula 1. Wasilewski 11.89 2. Pera 11.39 3. Mikołaj Małecki 10.98 wzwyż Robert Tomczak CAL 1.80
30.09 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Młodzików 1000m 5. Małgorzata Jankowska 3.01.82 dysk 1. Anna Kasprzak 41.40 kula 3kg 3. Anna Kasprzak
22.09 Poznań Liga Juniorów 1500m 7. Małgorzata Jankowska 4.56.57 dysk 1. Kasprzak 36.46 4x100m Przybylska Gomółka Kania Buda 52.02 4x400m Starczak Oleszyńska Gomółka Kurzajczyk 4.16.59 100mppł Kania 16.30 800m Purgat 1.59.46 wzwyż Dąbrowska 1.55
16.09 Poznań Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzików 100m 0.7 5. Maria Gomółka, 87 13.11 kula 3kg 2. Anna Kasprzak, 86 12.56 dysk 1. Kasprzak 39.07 Fryś 30.72 1000 2. Jankowska 3.05.72 4x100m 3. Calisia M (Wilczyńska Buda Walerowicz Gomółka) 54.68 wzwyż 7. Wilczyńska 1.40 300m 6. Dobrowolski 39.16
9.09 Poznań dysk 2. Izabela Fryś, 85 31.55
8.09 Warszawa 3000m 3. Karolina Rakieć, 79-03-29 10.06.07pb
1.09 Świecie 10000m 7. Karolina Rakieć, 79 35.41.67pb
18.08 Gdańsk 5000m 7. Karolina Rakieć, 79 16.48.31pb
29.07 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 7-bój 10. Anna Kania, 85 3862 (16.30 1.48 8.55 28.35 4.60 32.68 2.40.66) 21. Katarzyna Piguła, 85 3020 (18.20 1.36 6.81 29.92 4.49 18.44 2.38.98)
21.07 Poznań 100mppł JM 4. Anna Kania, 85 15.88 Piguła 18.01 Oszczep 3. Kania 34.40 Piguła 18.52
7.07 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Juniorów kula 11.Teresa Wypchło, 83 11.47 (el. 11.66)
27.06 Łódź kula 2. Wypchło 11.37 3 . Anna Kasprzak, 86 10.37 kula 2. Małecki 14.06
9.06 Poznań Mistrzostwa Makroregionu Juniorki: 400m 6. Paulina Starczak, 83 64.86 200m 8. Starczak 28.69 kula 2. Teresa Wypchło, 82 11.37 pk Anna Kasprzak, 86 9.28 wzwyż 1. Joanna Dąbrowska, 82 1.60 3. Marta Nowak, 83 1.55 oszczep 3. Teresa Wypchło, 83 33.83 5. Rozalia Olejnik 31.05 Juniorki Młodsze:100m 5s4 Anna Wytwer, 84 13.81 200m 2s3 Wytwer 28.37 5s4 Katarzyna Oblizajek, 85 32.28 800m 9s1 Katarzyna Zabielska, 85 2.30.00 3s2 Krzysztofa Boruszczak, 85 2.28.34 3000m 5. Małgorzata Gwiazda 10.50.29 dysk 7. Izabela Fryś 29.16 oszczep 9. Izabela Fryś, 85 27.83 Juniorzy: 100m 3s2 Adam Andrysiak, 83 11.60 200m 1s1 Andrysiak 23.17 800m 8s1 Tomasz Purgat, 83 2.00.83 1500m pk Michał Kołaciński, 81 4.14.32 oszczep Paweł Matuszkiewicz, 83 36.10 dysk 4. Kazmierz Pera 83 30.47 kula pk Maciej Małecki, 81 1. Mikołaj Wasik, 83 12.47 14.25 Juniorzy Młodsi: 100m 4s2 Błażej Szostak, 85 12.28 400m 2s3 Maciej Skotowski, 84 53.61 oszczep 11. Tomasz Staszak , 85 36.05 2000prz Mariusz Rogulski, 85 6.49.80 800m 8s2 Jakub Piorun, 85 2.14.04
2.06 Kalisz 100m Gomółka 13.33 300m Pawlak 46.63 300mppł Jóźwik 54.37 1000m Jankowska 3.16.93 w dal Gniewek 4.64 dysk Kasprzak 37.81 kula 3 Kasprzak 11.53
26.05 Poznań kula 2. Teresa Wypchło, 83 11.86 wzwyż 1. Nowak 1.60 2. Dąbrowska 1.55 JM 3. Anna Kania, 85 1.60 Oszczep 3. Teresa Wypchło 37.15 dysk 3. Wasik 35.94
MŁ kula 3, dysk Kasprzak 11.71 37.51 w dal 4. Gniewek 4.72 300m 6. Pawlak 45.70 4x100m 7. Buda Fijałkowska Kubiak Drobniewska 53.78 600m 6. Wikarczyk UKS 1.47.01
21.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 100m Buda G-6 12.84?? Żarnecki G-7 12.12 300m Pawlak G-9 46.86 300mppł Jóźwik 54.45 3000m Dominiak 9.33.06 kula, dysk Kasprzak 11.01 35.86 w dal Dolińska G-10 4.72 4x100m G-9 56.32
20.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych  100mppł Wytwer ZSE 18.75 1500m Jędrzejak ZSE 5.48.96
19.05 Poznań Liga Juniorów 1500m Małgorzata Gwiazda, 85 5.01.39 pb Kula 1. Wypchło 11.09 Wzwyż 4. Joanna Dąbrowska, 82 1.60 Dysk 5. Mikołaj Wasik, 83 38.20 3000m Marcin Kołaciński 9.17.37 4x100m  Calisia J  (Gomółka Wytwer Kania Przybylska) 53.62 4x400m Calisia (Starczak Oleszyńska Zabielska Jankowska) 4.17.37 100m Andrysiak 11.66 800m Purgat 2.01.34
12.05 Poznań kula Małecki 14.15 800m Kołaciński 1.57.16 3000m Gwiazda 11.10.21 3000m Balcer 9.10.07 100m Andrysiak 11.47 100mppł Kania 16.14 wzwyż Kania 1.55 Nowak 1.55
5.05 Poznań Wzwyż 1. Marta Nowak, 83 1.64 Kula 1. Marcin Małecki, 81-05-13 14.47 Kula 3kg Kasprzak 12.29 dysk Kasprzak 38.58 kula 4kg  Wypchło 11.67
7.04 Kwidzyń Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorki Młodsze 2km 68. Katarzyna Zabielska, 85 Juniorzy 3km 54. Tomasz Purgat, 83 11.58 66. Mariusz Kołaciński, 83
19.01 Warszawa Mistrzostwa Polski Juniorów kula K: 9. Teresa Wypchło 10.80 Kula M 13. Mikołaj Wasik, 83 11.78
12.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski J 60mppł Kania 10.05 kula 3kg Wypchło 12.60 JM Fryś 8.55 Tarka 8.18 wzwyż Nowak 1.55 Kania 1.50 kula Wasik 13.58 JM Sobczak 12.70
KLUBOWY MISTRZ POLSKI: 81. MKS CALISIA 103 PKT 178. UKS 12 KALISZ 14 PKT
LIGA JUNIORÓW: 33. CALISIA 5048 PKT (2535+2513)
WYNIKI ZAWODÓW:
4.10 Poznań 300m 1.Beata Nawrocka, 88 42.85 100m Marta Walerowicz, 89 Calisia 13.56
29.09 Siedlce Mistrzostwa Polski Młodzików Kula 3 1. Daria Otto, 87 13.15
14.09 Wrocław 1500m 4. Małgorzata Jankowska 4.43.74 PB Dysk 5.Tarka 30.55
7.09 Poznań 200m Anna Kania, 84 28.55 4x100m Calisia (Agnieszka Wilczyńska, 87) 52.73 młot 3 4.Otto 36.34 dysk 5. Aleksandra Marks, 88 25.23
31.08 Poznań Dysk 1.5 3. Bogunia, 86 44.62
27.07 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław. 1500m 10. Małgorzata Jankowska, 86 4.53.56, Dysk 5. Anna Kasprzak, 86 39.18 Kula 11. Kasprzak 10.87 (el. 11.88) chód 5000m 4. Agata Kołacińska, 86 26.49.40 6.Monika Andrzejczak, 86 UKS 27.03.78 Chód 10000m 8. Marcin Wolniak, 85 UKS 49.53.7
29.06 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko Biała. Wzwyż 6. Marta Nowak, 83 1.64. Kula 8. Teresa Wypchło, 83 11.25 7-bój 8. Anna Kania, 85 3816 pkt. (16.98 1.48 8.99 28.35 4.54 33.31 2.39.15) 800m 9e4 Tomasz Purgat, 83 1.59.23
15.06 Mistrzostwa Makroregionu Poznań. Seniorzy: Kula 2. Maciej Małecki, 81 13.66 Juniorki: 100m el Agnieszka Szurmińska, 84 ZSZ 2 14.06 Wzwyż 1. Marta Nowak, 83 1.67 100mppł Anna Kania, 84 16.98 Juniorki Młodsze: 100m el Karolina Buda, 86 14.12 1500m 4.Małgorzata Jankowska 4.49.67 3000m 3. Małgorzata Gwiazda 11.19.72 Dysk 1. Anna Kasprzak, 86 36.42 9. Karolina Tarka, 85 27.11 Kula 1. Kasprzak 10.76 Młodziczki: 100m 3. Marta Gomółka, 87 13.28 Joanna Dębowska, 88 UKS 14.14 1000m Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 3.14.61 kula 4 Daria Otto, 87 10.98 Młot 4 2. (6) Otto 31.87 Juniorzy: 400m 2. Tomasz Purgat, 83 51.20 1500m 6. Mariusz Kołaciński 83 4.07.82 w dal 7. Bartosz Kuś, 84 5.87 Juniorzy młodsi: 100m 5. Przemysław Pawłowski, 85 11.76 200m 5. Pawłowski 23.90 dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 41.92
12.06 Poznań 800m Tomasz Purgat, 83 1.56.55
8.06 Mistrzostwa Makroregionu Wrocław. 7-bój Juniorki: 2. Anna Kania 84 3814 (16.87 1.52 8.87 28.86 4.30 33.98 2.46.06) Juniorki Młodsze: 6. Małgorzata Pawlak, 85 3255 (17.37 1.37 8.23 28.11 4.05 19.27 2.38.45) 9.Katarzyna Piguła, 85 2976 (17.97 1.43 6.75 30.63 4.28 19.48 2.44.72)
1-2.06 Poznań 100m Anna Wytwer, 84 14.02 Marta Walerowicz, 83 14.18 4x400m Calisia (Pawlak Spychaj Boruszczak Jankowska) 4.13.80 oszczep Wypchło, 83 Calisia 34.87 Izabela Fryś, 85 Calisia 32.40 3000m Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 9.07.64
29.05 Poznań 100m Beata Nawrocka, 88 13.76 1500m Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 4.07.55
24.05 Poznań 100m Marta Gomółka, 87 Calisia 12.97
19.05 Poznań 200m Anna Wytwer, 84 ZSE 28.50 300m Beata Nawrocka, 88 43.40 1000m Roma Błaszczyk, 88 3.19.46 4x100m Calisia (Gomółka Piestrzyńska Nawrocka Walerowicz) 53.56 600m Sylwia Ratajczak, 87 UKS 1.43.06 Patrycja Krychowska, 89 1.44.11 Marta Uciechowska, 87 1.44.09 Wikaryjczyk 1.44.74 dysk Otto 28.73
18.05 Wrocław LJ Calisia 2m 2535 pkt. Juniorki: 200m 3s2 Małgorzata Pawlak, 86 28.06 6s2 Anna Wytwer, 85 29.04 400m 8s1 Magdalena Spychaj, 86 65.96 800m 7s1 Krzysztofa Boruszczak, 85 2.29.78 1500m 2. Małgorzata Jankowska, 86 4.46.87 kula 4 Teresa Wypchło, 83 10.63 dysk 1 Anna Kasprzak, 86 40.97 5 Izabela Fryś, 85 32.83 7 Karolina Tarka, 85 28.78 wzwyż 3. Marta Nowak, 83 1.65 5. Anna Kania, 85 1.60 pk Katarzyna Piguła, 85 1.45 4x100m 2s2 Nawrocka-Kania-Gomółka-Buda 53.08 4x400m 2s1 Boruszczak-Spychaj-Pawlak-Jankowska 4.11.31 Juniorzy: 100m 3s3 Przemysław Pawłowski, 85 11.99 200m 8s4 Maciej Dobrowolski 25.64 800m 1s1 Tomasz Purgat 1.55.37 3000m 8 Mariusz Rogulski 9.34.24 9. Maksymilian Królewicki 85 9.55.04 5000m 1s1 Marcin Kołaciński 83 16.47.24 4x100m 4s2 Kuźmicki-Dobrowolski-Kuś-Pawłowski 48.07 4x400m Purgat-Regulski-Kołaciński-Krolewicki 3.44.82 dysk 4 Kazimierz Pera 83 35.51 7. Przemysław Chrobot, 83 31.04
14.05 Poznań Kula 7kg Marcin Małecki, 81 Calisia 14.07
11.05 Wrocław Dysk 41.28 Kasprzak
11.05 Poznań 300m Małgorzata Pawlak, 86 44.89 400m Małgorzata Jankowska, 86 61.84 Małgorzata Spychaj, 85 65.00 Krzysztofa Boruszczak 65.03 4x100m Calisia 53.03 wzwyż Nowak 1.60 2. Kania 1.55 800m 2. Purgat 1.56.73 800m Boruszczak 2.37.86
4.05 Bogatynia dysk 2. Kasprzak 39.68 Fryś 34.48 kula 3 Otto 11.62 młot 3 Otto 33.14 kula Małecki 14.10 dysk Bogunia 37.70
3-4.05 Poznań Liga: Młodzicy 100m Monika Piestrzyńska, 88 G9 13.68 dal Gniewek 4.71 młot 2. Otto 31.63 4x100m 3. Piestrzyńska Gomółka Nawrocka Walerowicz 53.63 600m 3. Ratajczak UKS 1.43.09 dysk 3. Fryś 34.43 Juniorzy Młodsi 1500m Małgorzata Gwiazda, 85 5.15.43
27.04 Kielce dysk 2. Kasprzak 39.10 7. Fryś 33.84 13. Otto 23.23 kula 6. Kasprzak 11.26 kula 3 Otto 11.66 młot 3 Otto 33.64 kula 2. Małecki 14.50 PB dysk 3. Bogunia 38.20 4. Sobczak 34.75
10.03 Przełajowe Mistrzostwa Polski. Juniorzy: 6km 29. Mariusz Kołaciński, 83 41.Tomasz Purgat, 83 Juniorzy: Calisia 31-34. 4 pkt.
18.01 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Juniorów Młodszych Spała J: chód 5000m 5. Karol Szymczak, 83 UKS 25.04.01 JM: Kula Anna Kasprzak, 86 10.93 chód 3000m 4. Weronika Michalak UKS 16.24.62 6. Monika Andrzejczak,86 UKS 16.58.12 11.Joanna Plichta, 86 UKS 18.55.78 chód 5000m 2.Marcin Wolniak, 85 UKS 12 24.12.50 5.Karol Walczyński, 86 UKS 12 24.59.41
13.01 Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Kalisz. Juniorki: 60mppł 1. Anna Kania, 84 10.23 3. Anna Wytwer, 84 10.44 60m 3.Agata Przybylska, 83 8.63 300m 2. Paulina Starczak, 83 49.22 w dal 6. Kania 4.77 kula 1. Teresa Wypchło, 83 10.76 wzwyż 2. Kania 1.60 3. Marta Nowak, 83 1.55 Juniorzy: 2s2 Maciej Skotowski, 84 7.53 4s3 Paweł Andrysiak, 83 7.54 2000m 1. Tomasz Purgat, 83 6.10.08 4. Mariusz Kołaciński, 83 6.13.10 w dal 6. Bartosz Kuś, 84 6.18 7.Robert Tomczak, 84 6.05 kula pk Maciej Małecki, 81 13.58 Juniorki Młodsze: 3s1 Katarzyna Piguła, 84 10.84 5. Anna Jóźwiak, 86 10.29 60m 4s1 Katarzyna Buda, 86 8.68 4s3 Katarzyna Fijałkowska, 86 8.76 1000m 2. Małgorzata Jankowska, 86 3.32.52 3.Małgorzata Gwiazda, 85 3.34.08 300m 4. Małgorzata Pawlak, 86 47.60 kula 1. Anna Kasprzak, 86 11.80 pk Daria Otto, 87 9.61 wzwyż 2. Piguła 1.40 Juniorzy Młodsi: 60 3s1 Przemysław Pawłowski, 85 7.66 kula 1. Konrad Sobczak, 85 11.54 6. Marcin Paszyn, 85 9.76 7. Grzegorz Bogunia, 86 9.65 wzwyż 5. Tomasz Nowicki, 86 1.65
WYNIKI ZAWODÓW:
27-28.09 Słubice Mistrzostwa Polski Młodzików Chód 5km 14 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 17.28.05 Chód 10km 11 Adam Dominiak, 89 UKS 12 27.01.74 Oszczep 600g 16 Bartosz Kobyłka, 88 Calisia 44.09
20.09 Ostrów Miting Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.70 (rekord życiowy) Kula M 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 15.16 (rekord życiowy) 7 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 11.74 (rekord życiowy) oszczep 800g 4 Bartosz Kobyłka, 88 Calisia 41.72
13-14.09 Biała Podlaska Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Chód 20km 9 Łukasz Szymczak, 83 UKS 1.52.42 Mariusz Kołaciński, 83 Calisia DQ
13.09 Poznań Miting Dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 45.82 (rekord życiowy) Kula Marcin Małecki, 81 Calisia 13.60 Dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 46.06
9.09 Zielona Góra 3000m prz. 2 Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 10.00.20
31.08 Wrocław Miting 800m 2 Sylwia Ratajczak, 87 UKS 12 2.15.97 (rekord życiowy).
30.08 Poznań Miting Dysk 1 Bartosz Kobyłka, 88 Calisia 43,14 (rekord życiowy) oszczep 600 Kobyłka 43,34 Dysk 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 45.54 (rekord życiowy) 2MŁ Ewelina Sobczak 26,00 (rekord życiowy) kula 3kg 8 Sobczak 9,07 (rekord życiowy) Dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45,12 1500m 6 Małgorzata Gwiazda, 85 Calisia 5.07.10 (rekord życiowy) kula 4kg 2 Daria Otto, 87 Calisia 10.66 wzwyż 6 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.40 100m 3s6 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.74 5s7 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.98 200m 3s3 Pawłowski 23.90 4s1 Przybylski 24.36 1500m 7 Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 4.08.82 800m 5 Adam Nowak, 87 Calisia 2.09.08
21-23.07 Gdańsk Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dysk 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 44.05 (rekord życiowy, rekord Kalisza JM) Kula 8 Anna Kasprzak 12.25 12 Daria Otto, 87 Calisia 10.61 (el. 11.48 rekord życiowy) 800m 5e2 Sylwia Ratajczak, 87 UKS 12 2.18.12 chód 5000m Joanna Plichta, 86 UKS 12 29.13.94 (rekord życiowy) Dysk 8 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 47.72 (el. 47.94) chód 10000m Michał Dominiak, 87 UKS 12 51.02.42 Łącznie: 45 Calisia 20.50 pkt. 87 UKS 12 11.00 pkt
6.07.2003 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Seniorów Chód 20 km 8 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 1.29.41 (rekord życiowy)
28-29.06 Zamość Mistrzostwa Polski Juniorów U19 dysk 19 Izabela Fryś, 85 Calisia 27.55 5000m 15 Aron Przybył, 84 UKS 12 16.12.08 chod 10000m 9 Marcin Wolniak, 85 UKS 12 50.02.28
21.06 Wrocław Miting Dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 48,65 Dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 42,55 Kula Kasprzak 12,54 Daria Otto, 87 Calisia 11,26 Oszczep 700g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 49,36 (rekord życiowy, rekord Kalisza młodzików)
21.06 Białogard 10000m 18 Marcin Kołaciński, 83 Calisia 32.52.36 (rekord życiowy)
14.06 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego Dysk 1.5 Bogunia Grzegorz, 86 Calisia 48,96 (rekord życiowy) Dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 42,97 (rekord życiowy) Daria Otto, 87 Calisia 32.14 (rekord życiowy) Kula Kasprzak 12,24 Oszczep 700g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 45,34 (rekord życiowy) 800m Sylwia Ratajczak, 87 UKS 12 2.16.74 (rekord życiowy, rekord Kalisza JM)
7-8.06 Poznań Eliminacje OOM Dysk JM 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 41.24 J 3. Izabela Fryś, 85 Calisia 34.51 kula JM 1 Daria Otto, 87 Calisia 11.32 7-bój JM 3 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia (17.29 1.38 9.75 27.51 4.53 24.24 2.40.80) 3617 pkt (rekord życiowy) 800m JM 2s2 Sylwia Ratajczak, 87 UKS 12 2.19.14 (rekord życiowy) 100m JM 4s2 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.84 J 4s3 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.57 (rekord życiowy) Chód 10km JM 2 Michał Dominiak, 87 UKS 12 45.49.25 J 1 Marcin Wolniak, 85 UKS 12 45.34.80 Dysk 1.5 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45.16 200m JM 4s3 Przybylski 24.52 J 5s1 Pawłowski 23.61 800m 8s1 Jakub Piorun, 85 Calisia 2.17.08 5000m 7 Marcin Kołaciński, 83 Calisia 15.43.34 (rekord życiowy) 8 Aron Przybył, 84 UKS 12 15.46.38 (rekord życiowy)
6.06 Siedlce 5000m 2 Małgorzata Gwiazda, 85 Calisia 19.48.48 (Rekord życiowy)
31. 05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików oszczep 600g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 44,68(rekord życiowy) dysk 1kg Kobyłka 36,78 (rekord życiowy) kula 3kg Ewelina Sobczak, 88 Calisia 8.98 Anna Pacholska dysk Sobczak 24,98 (rekord życiowy) Anna Pacholska, 88 Calisia 8,76 młot 3kg Pacholska 29,23
Miting juniorów młodszych dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 41,07dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45,86 (rekord życiowy) kula 4kg Daria Otto 11,18
17-18.05 Poznań Mistrzostwa Okręgu Kula 4kg JM 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.61 (rekord życiowy) 2 Daria Otto, 87 Calisia 11.19 Dysk JM 1 Anna Kasprzak 41.48 (rekord życiowy) Dysk J 5 Izabela Fryś, 85 Calisia 35.76 Dysk 1.5 JM 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45.50 (rekord życiowy) 3000m Małgorzata Gwiazda 10.45.71 (rekord życiowy) 3000m Marcin Kołaciński, 83 Calisia 9.04.78.
10.05 Poznań Miting Okręgowy Młot 4kg Daria Otto, 87 Calisia 35,00 (Rekord Kalisza) Kula 4kg Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.24 (rekord życiowy na stadionie) Daria Otto, 87 11,05 Młot 3kg Anna Pacholska, 88 Calisia 31,72 (rekord życiowy) Oszczep 600g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 39.72 Michał Miłek, 89 Calisia 34,58 Kula 3kg Ewelina Sobczak, 88 Calisia 8.71 Dysk Anna Kasprzak 39.69 Izabela Fryś 36.07 w dal Jacek Heit, 88 Calisia 5.35 300m Damian Zagrajek, 88 Calisia 40.39
Wzwyż Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 140 1000m Michał Marciniak, 88 Calisia 2.47.28 300m Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 45.70 100m Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.89 800m
Anna Grzesiak, 87 Calisia 2,29,11 (rekord życiowy) kula 7.26 Marcin Małecki, 81 Calisia 12.96
4.05 Poznań Miting Okręgowy 100mppł 2s1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 18.13 1500m 4. Małgorzata Gwiazda, 85 Calisia 5.08.29 (rekord życiowy) 200m 8s3 Anna Wywer, 84 Calisia 28.52 300m 5 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 45.03 400m 4 Małgorzata Drobniewska, 86 Calisia 69.18 dysk 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 39.62 5 Izabela Fryś, 85 Calisia 31.68 12 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 22.46 kula 4kg 1 Daria Otto, 87 Calisia 11.40 (rekord życiowy) 9 Małgorzata Pawlak 8.54 kula 3kg 2 Anna Pacholska, 88 Calisia 9.18 3 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 9.01 młot 3kg 1 Anna Pacholska 25.06 młot 4kg 5 Daria Otto, 87 32.75 (Rekord Kalisza) wzwyż 6 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.35 100m 3s1 Michał Marciniak, 88 Calisia 12.80 1s2 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.83 3s5 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.72 1000m 1 Michał Marciniak 2.52.01 1500m 110 Filip Różański, 87 Calisia 4.49.40 11 Adam Nowak, 87 Calisia 4.50.20 800m 6s1 Dominik Maciejewski, 87 Calisia 2.16.23 dysk 1.5kg 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 44.98 (rekord życiowy) dysk 1kg 2 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 34.22 kula 6kg 2 Marcin Paszyn, 85 Calisia 11.00 oszczep 600g 2 Bartosz Kobyłka 41.09 4 Michał Miłek, 89 Calisia 31.42 w dal 9 Michał Ziółkowski, 86 Calisia 5.57 10 Maciej Kuca, 87 Calisia 16 Tobiasz Jarentowski, 88 Calisia 4.97 17 Robert Pawłowski, 86 Calisia 4.97
27.04 Ostrzeszów Przelajowe Mistrzostwa Południowej Wielkopolski 3000m J 1 Aron Przybył ZSB UKS Kalisz 9.38
26.04 Kielce „Dzień Miotacza” 300m JM 2s3 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 44.49 300m J 4s3 Anna Wytwer, 84 Calisia 45.47 Dysk J i JM 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 38.45 2 Izabela Fryś, 85 Calisia 37.81 (rekord życiowy) 300m 1s3 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 38.63 3s3 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 39.66 4s3 Łukasz Klimek, 89 Calisia 40.33 oszczep 600g 3 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 39.92 dysk 1kg 3 Kobyłka 35.50 dysk 1.5 kg 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 43.22 kula 6kg 3 Bogunia 12.71
12.04 Zaniemyśl Mistrzostwa Polski w chodzie na 50 km S 2 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.07.04 (Debiut na tym dystansie – Rekord Kalisza)
22.03 Międzyzdroje Przełajowe Mistrzostwa Polski 4000m Juniorek 33 Małgorzata Gwiazda, 85 Calisia 6000m Juniorów 32 Aron Przybył, 85 UKS 12 75 Jakub Piorun Calisia 10000m Seniorów 43 Marcin Kołaciński, 83 Calisia
1.03 Spała Halowe Mistrzostwa Polski chód na 5000m JM 3 Michał Dominiak, 87 UKS 12 Kalisz 23.22.49
24-25.01 Warszawa Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Pchnięcie kulą mężczyzn (6,25kg) 19 Grzegorz BOGUNIA,86 Calisia Kalisz 11.65 Pchniecie kulą kobiet (4kg) 6 Anna KASPRZAK,86 Calisia Kalisz 11.69 8 Daria OTTO, 87 Calisia Kalisz 11.32 (rekord życiowy)
11.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski. KOBIETY:










































































































































miejscenazwisko zawodnikarocznikklubwynik
60 m. juniorki el.
6 Szurmińska Agnieszka84MKS Calisia Kalisz8,79
9Szurmińska Anna84MKS Calisia Kalisz8,93
60 m. – juniorki – FINAŁ
6 Szurmińska Agnieszka84MKS Calisia Kalisz8,62
60 m. – juniorki młodsze – FINAŁ
3 Grzelak Karolina86UKS 12 Kalisz8,56
300 m. juniorki
3 Szurmińska Agnieszka84MKS Calisia Kalisz49,18
5 Szurmińska Anna84MKS Calisia Kalisz51,58
1000 m. juniorki
1Gwiazda Małgorzata 85MKS Calisia Kalisz 3.26,20
60 m. płotki – juniorki
3Wytwer Anna84MKS Calisia Kalisz11,01
Skok w dal – juniorki młodsze
3 Grzelak Karolina86UKS 12 Kalisz4,91
Kula – juniorki
4 Fryś Izabela85MKS Calisia Kalisz8,12
Kula – juniorki młodsze
1Kasprzak Anna86MKS Calisia Kalisz12,54 PB
2Otto Daria87MKS Calisia Kalisz10,58
Skok wzwyż – juniorki młodsze
2 Wilczyńska Agnieszka87MKS Calisia Kalisz1,40
4 Cicha Ewelina87MKS Calisia Kalisz1,30

MĘŻCZYźNI:
























































































































miejscenazwisko zawodnikarocznikklubwynik
60 m. juniorzy – el.
6 Pawłowski Przemysław85MKS Calisia Kalisz7,58
60 m. juniorzy młodsi – el.
6 Przybylski Przemysław87MKS Calisia Kalisz7,69
60 m. – juniorzy – FINAŁ
4 Pawłowski Przemysław85MKS Calisia Kalisz7,42
60 m. – juniorzy młodsi – FINAŁ
5 Przybylski Przemysław87MKS Calisia Kalisz7,78
1000 m. juniorzy
3Piorun Jakub85MKS Calisia Kalisz2.58,19
2000 m.  juniorzy
1Przybył Aron 84 UKS 12 Kalisz6.04,33
60 m. płotki – juniorzy młodsi
2 Wypych Kamil87UKS 12 Kalisz9,89
Skok w dal – juniorzy młodsi
4 Ziółkowski Michał86MKS Calisia Kalisz6,00
Kula – juniorzy
7Paszyn Marcin85MKS Calisia Kalisz9,98
Kula – juniorzy młodsi
1Bogunia Grzegorz 86 MKS Calisia Kalisz13,95
Skok wzwyż – juniorzy młodsi
5 Nowicki Tomasz86MKS Calisia Kalisz1,60
WYNIKI ZAWODÓW:
8.10 Poznań Miting 300m K Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.30 w dal K Agata Kaniecka, 89 Calisia 5.01
3.10 Rumia Mistrzostwa Polski w chodzie na 50km 2 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.03.50 pb
3.10 Ostrzeszów Miting oszczep K Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 31.32 pb
28.09 Ostrzeszów Miting wzwyż K Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.57 pb
25-26.09 Świecie Mistrzostwa Polski Młodzików 300m 8 (2s4) Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.58 wzwyż 14 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.51 300mppł 19 (3s1) Michał Wietecki, 89 UKS 12 43.62 oszczep 600 g 5 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 54.45 chód 5000m 4 Adam Dominiak, 89 UKS 12 24.17.72
19.09 Poznań Ligia Juniorów kula 2pk Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.41 11pk Ewelina Sobczak, 88 Calisia 8.84 dysk 2pk Kasprzak 45.25 14pk Sobczak 24.16 100m 1s5pk Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 12.94 pb 200m 2s4 Pawlak 25.99 pb 100m 3s6pk Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.78 2s5pk Przemysław Pawłowski, 87 Calisia 11.90 w dal Robert Pawłowski, 86 Calisia 5.89
12.09 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 100m 8 Agata Kaniecka, 89 Calisia 13.35 pb 1s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.55 300m 3 Adamczewska 42.66 w dal 5 Kaniecka 4.87 pb wzwyż 1 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.57 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.50 chód 5km 1 Adam Dominiak, 89 UKS 12 25.28.92 dysk 1kg 2 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 49.46 oszczep 600g 1 Kobyłka 55.12 Łącznie 11 UKS 12 11pkt 14 Calisia 10.5 pkt
4.09 Poznań Miting Okręgowy Juniorów 100m 3s4 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.3 1s8 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 12.8 kula 1 Daria Otto, 87 Calisia 11.12 8 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 8.58 dysk 5 Otto 29.80 8 Sobczak 27.00 100m 2s2 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.6 oszczep 600g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 55.67 dysk 1.75 1 Grzegorz Bogunia, 86 46.89 w dal 8 Helt, 88 Calisia 5.85 9 r. Pawłowski, 86 Calisia 5.80
8.08 Poznań Grand Prix PZLA Mistrzostwa Polski U-23 10000m 15 Aron Przybył, 84 UKS 12 34.28.36 pb
23-25.07 Zielona Góra Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM) 800m 5 Sylwia Ratajczak, 87 UKS 12 2.15.10 (eliminacje 1s2 2.12.79 Rekord Kalisza Juniorek i Juniorek Młodszych) Chód 5000m 15 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 30.14.25 Kula 9 Daria Otto, 87 Calisia 11.01 (el. 11.28) Dysk 8 Otto 33.29 (el. 34.07 pb) 400mppł 7s2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 60.35 Chód 10km 2 Michał Dominiak, 87 UKS 12 45.51.35 Punktacja klubowa: 77 UKS 12 13 pkt 117 Calisia 7 pkt
17.07 Poznań Miting 600m 1s2 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 1.36.77 pb chód 3km 2 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 19.09.25 Kula 3 Daria Otto, 87 Calisia 11.77 dysk 4 Otto 33.20 pb oszczep 600g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 57.70
2-4.07 Bydgoszcz MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW chód 20 km 6 Maciej Rosiewicz,77 UKS 12 1.28.34 pb
26-27.06 Białystok MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW Dysk 5 Anna Kasprzak, 86 Calisia 45.37 chód 10km 5 Marcin Wolniak, 85 UKS 12 48.01.71 kula 7 Kasprzak 12.56 7 – bój 11 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 4006 pb – Rekord Kalisza (17.38 pb 1.42 pb= 9.62 26.22 pb 4.91 pb 28.85 2.33.91 pb) dysk 20 Grzegorz Bogunia 44.41
12.06 Wrocław Dysk 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 46.97 kula 1 Kasprzak 12.95 pb 2 Daria Otto, 87 Calisia 11.80 pb Dysk 1.75 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 49.00 pb Oszczep 700g Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 52.81 pb
12.06 Poznań Miting 200m 1s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.84 pb 4s4 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 26.27 pb wzwyż 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.45 200m 2s4 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 23.00 (pb) 400m 2e5 Patrycja Kruchowska, 89 Calisia 63.29 (pb)
5-6.06 Stargard Szczeciński Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych Kula 1 Daria Otto, 87 Calisia 11.37 8 Ewelina Sobczyk, 88 Calisia 8.79 Dysk 1 Otto 32.08 5 Sobczyk 28.16 pb chód 10km 1 Michał Dominiak, 87 UKS 12 47.41.15 400mppł JM 2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 58.16 800m 1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.19.75 3000m 8 Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 12 11.58.77
5.06 Wrocław 100m Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 12.98
29.05 Wrocław Miting Dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 46.84 Izabela Fryś, 85 Calisia 33.26 Kula Daria Otto, 87 Calisia 11.57 Dysk 1.75 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 47.78 pb
29.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 100m 6 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.05 pb 300m 1s7 Adamczewska 42.66 100mppł MŁ Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.88 pb wzwyż 2 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.55 pb 4 Kowalczyk 1.50 pb oszczep 600g 1 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 52.58 pb chód 5km 1 Adam Dominiak, 89 UKS 12 26.06.65 pb Razem: 17 Calisia 991 pkt 19 UKS 12 893 pkt
27.05 Poznań Miting Dysk K Anna Kasprzak, 86 Calisia 47.54 – rekord życiowy, rekord Kalisza
22.05 Poznań Liga Juniorów 10mppł 3pk Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 17.46 (pb) wzwyż 5pk Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.44 100m 3pk Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.47 (pb) 4pk Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.68 w dal 7 Jacek Helt, 88 Calisia 6.10 (pb) 8 Robert Pawłowski, 86 Calisia 6.09 (pb)
15-16.05 Poznań Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych Chód 5km JM 4 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 29.41.71 (pb) kula 4kg JM 1 Daria Otto, 87 Calisia 11.40 J 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.08 Dysk JM 4 Otto 29.28 J 3 Kasprzak 42.69 100m JM 5s1 Jacek Helt, 88 Calisia 12.15 (pb) 1s4 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.57 (pb) J 4f Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.52 (el. 4s1 11.51 pb) 6s1 Robert Pawłowski, 86 Calisia 11.81 (pb) 400m 5s3 Michał Marciniak, 88 Calisia 57.34 100m MŁ 6s1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.97 (pb) 300m MŁ 1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.57 (pb) 3000m Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 12 11.41.40 (pb) 7-bój J 1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 3716 pkt (pb 17.62 pb, 1.42 pb 9.05 27.49 pb 4.72 29.45 pb 2.40.75) 400mppł JM Kamil Wypych, 87 UKS 12 57.42 (pb) 200m JM 6f Przybylski 23.72 J 7f Pawłowski 23.24 (el. 1s1 23.15 pb) 800m 5s2 Marciniak 2.14.61 w dal R. Pawłowski 5.98 dysk 1.75 6 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45.12
9.05 Poznań Samsung Cup wzwyż K Adrianna Wange, 90 ZS 14 1.50 (pb)
8.05 Wrocław 400m Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 59.58 pb
8.05 POZNAŃ Miting TS Olimpia 100m K 1s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.40 (pb) 100mppł MŁ 2s1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 17.32 (pb) J 2s1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 18.39 (pb) Dysk K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 43.72 4 Izabela Fryś, 85 Calisia 32.81 6 Daria Otto, 87 Calisia 29.25 8 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 28.13 (pb) Kula 4kg 1 Otto 11.76 (pb) 6 Sobczak 9.04 (pb) 7 Pawlak 8.98 100m M 2s1 Nikodem Wanat, 89 Calisia 12.22 (pb) 1s4 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.74 1s5 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.63 Dysk 1kg 1 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 43.01 Dysk 1.75kg 2 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45.39 oszczep 600g 1 Kobyłka 50.80 (pb) w dal Robert Pawłowski, 86 Calisia 5.90
3.05 Paryż Miting Unii Europejskiej Dysk K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 46.80 (pb) Dysk 1.75 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45,24 Dysk 1 Szymon Florczak, 89 Calisia 42,80 Oszczep 1 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 51,80 (pb) 3 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 47,84 (pb)
30.04 POZNAŃ Miting WOZLA Dysk K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 46.19 (rekord życiowy) 6 Daria Otto, 87 Calisia 29.31 8 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 27.78 (rekord życiowy) Kula K 2 Kasprzak 11.88 3 Otto 11.24 6 Sobczak 8.93 Dysk 1.75 M 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 45.15 (rekord życiowy) 100m 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.74 (+5.0) 3s3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 14.45 wzwyż 7 Kowalczyk 1.45 300m 2s3 Adamczewska 44.05 100m 2s3 Jacek Helt, 88 Calisia 12.44 1s6 Robert Pawłowski, 86 Calisia 12.23 300m 1s4 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 38.43 2s8 Przemysław Pawłowski, 85 37.63 w dal 6 Pawłowski 6.03W (5.61) 12 Helt 5.65
17.04 Zaniemyśl AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W CHODZIE SPORTOWYM 10km 11 Michał Dominiak, 87 UKS 12 45.39.0 13 Michał Wolniak, 85 UKS 12 46.50.0 20km 6 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 1.30.50 10 Łukasz Szymczak, 83 UKS 12 1.50.25
28.03 PŁOCK OOM W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2000m K 24 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 33 Anna Grzesiak, 87 Calisia
6.03 KWIDZYN PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORKI 4000m 52 JOANNA PLICHTA, 86 UKS 12 JUNIORZY 6000m 77 Jakub Piorun, 85 UKS 12
28.02 POZNAŃ PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI 2000M J 19 Joanna Plichta, 86 UKS 12 3000 j 43 Jakub Piorun, 85 UKS 12
16. 02 KALISZ PLEBISCYT „ZIEMI KALISKIEJ” NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA KALISZA : 4m – Anna Kasprzak (Calisia) 1746 głosów. (Przy okazji: najlepszymi sportowcami Kalisza i dawnego Województwa Kaliskiego w plebiscytach „ZK” zostali w przeszłości lekkoatleci: Stanisław Dobrowolski, Henryk Szutko, Andrzej Wałkowski, Małgorzata Bukowska, Arkadiusz Janiak, Małgorzata Piechowicz-Skotowska)
23.01 SPAŁA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW Kula 9 Anna KASPRZAK, 86 Calisia 11.56
WYNIKI ZAWODÓW:
8.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa w LA kula K 4kg 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.83 kula M 6kg 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 15.41
2.10 Wiedeń Mistrzostwa Polski Chód 50km 2 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.05.10
24.09 Kielce Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski Młodzików)
dysk 1kg M  1 Damian Walkowski, 90 Calisia 55.94 1000m M 5 Dariusz Kamzelewski, 90 UKS 12 2.39.61 pb kula 4kg M 13 Walkowski 14.15 pb
10.09 Szczecin Mistrzostwa Makroregionu Młodzików oszczep K 3 Iwona Gałecka, 90 Calisia 31.92 pb dysk 1kg M 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 53.31 kula 4 kg M 3 Walkowski 13.22 1000m M 1 Dariusz Kamzelewski UKS 12 2.43.88 pb
3.09 Poznań Klubowa Liga Młodzików 400m JM 2s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 63.91 pb 400m JM 2s2 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.90 oszczep 700 g M Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 47.17 dysk 1kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 54.29 dysk 1.75 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 49.31 w dal J 5 Robert Pawłowski, 86 Calisia 5.92
31.08 Wrocław Miting 1500m K 1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 4.49.83 pb 600m M 1s1 Dariusz Kamzelewski, 90 UKS 12 1.27.57 pb
30.07 Puck XII Maraton 9 Ryszard Płochocki, 61 KTS Piskorzewie 2.46.01 11 Dariusz Cichorek, 72 KTS Piskorzewie 2.49.21
21-24.07 Kowno (LIT) Mistrzostwa Europy Juniorów Dysk K 6 Anna Kasprzak, 86 Calisia 45.96 (el. 47.01) Dysk M Grzegorz Bogunia, 86 Calisia – el. trzy próby spalone, chód 10000m M Michał Dominiak, 87 UKS 12 nie ukończył
22-24.07 Warszawa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) oszczep M 6 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia /AZS Gdańsk 59.76 chód 10000m M 8 Adam Dominiak, 89 UKS 12 49.15.43 chód 10000m K 17 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 30.23.34 400mppł (84 cm) 7s1 (18) Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 59.68 UKS 12 – 5 pkt. Calisia 2 pkt.
17.07 Wrocław Miting Okręgowy Dysk 1 kg 1 Damian Walkowski, 90 56.24 pb (rekord Kalisza młodzików)
7.07 W tegorocznej OOM rozgrywanej w Warszawie w dniach 21-23 lipca Kalisz będą reprezentowali jedynie zawodnicy UKS 12 Kalisz: Adam i Lucyna Dominiak (chód) i Przemysław Owczarek (400mppł). Wychowanek Calisii, oszczepnik Bartosz Kobyłka, wystąpi w barwach AZS AWF Gdańsk.
5-6.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów chód 10000 m M 1 Michał Dominiak, 87 UKS 12 43.55.09 pb dysk K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 47.55 dysk M 2 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 51.88 kula K 8 Kasprzak 12.46 800m K 11 (1s1) Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.14.62 400mppł M 31 (5s1) Kamil Wypych, 87 UKS 12 57.41 pb
Dominiak (jego trenerem jest Paweł Wiśniewski), Kasprzak i Bogunia (trenowani przez Macieja Milewskiego) zakwalifikowali się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Kownie (LITWA) w dnia 21-23.07. Po raz pierwszy w imprezie tej rangi wystąpi troje zawodników z Kalisza. Przedtem w MEJ startowali Małgorzata Bukowska (1975), Ewa śliwa (1979) i Arkadiusz Janiak (1981).
18.06 Wrocław Grand Prix PZLA 800m K 10s2 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.21.20 200m K 6s2 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 25.97 2s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.51 w dal M 9 Jacek Helt, 88 Calisia 5.96
18.06 Łódź Miting kwalifikacyjny kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 13.02 5 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 8.29 dysk K 1 Kasprzak 47.77 9 Sobczak 27.56 dysk 2kg M 2 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 46.66 pb 11 Damian Walkowski, 90 31.14 pb
12.06 Rumia Mistrzostwa Polski w chodzie 20 km 10 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 1.31.56
11.06 Poznań Miting 100m K 1s1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 12.89 (+1.9) 4s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.22 (+2.3)
10.06 Wrocław Memoriał F. Malanowskiego i Cz. Ząbeckiego 400m K 6s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 61.42 400mppł M J 2s2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 57.45 pb 600m MŁ 1s2 Dariusz Kamzelewski, 90 UKS 12 1.28.96 pb
4-5.06 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych Chód 5000m JM 5 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 29.59.99 Dysk JM 3 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 30.30 pb dysk J 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 44.75 kula J 1Kasprzak 13.14 pb wzwyż JM 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.55 100m pk 6 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.63 400m JM 2s5 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 52.68 chód 10ooo J 1 Michał Dominiak, 87 UKS 12 45.21.98 oszczep 700g JM 8 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 40.83 200m JM 5s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.57 200m J 4 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 26.06 3000m JM 7 Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 12 12.44.58 400mppł JM 4 Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 59.07 5 Michał Wietecki, 89 UKS 12 59.84 400mppł J 6 Kamil Wypych, 87 UKS 12 59.73 pb 200m JM 5s1 Skrzypczyński 24.06 pb 2s5 Michał Mąka, 89 Calisia 23.80 pb 200m J 4s1 Mateusz Gościniak, 87 Calisia 23.44 pb 200m pk 4 Pawłowski 23.55 w dal J 12 Robert Pawłowski, 86 Calisia 5.77 Dysk 1.75 J 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 50.45 kula 6 J 5 Bogunia 13.99
29.05 Toruń XXIII Maraton 11 Andrzej Baran, 67 KTS Piskorzewie 2:48.50; 13 Ryszard Płochocki, 61 KTS Piskorzewie 2:53.32
29.05 Wrocław Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych kula 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.75 dysk 1 Kasprzak 45.28 4 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 30.14 pb 200m 3s1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 25.86 pb 1s4 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.26 pb 1500m 10 Marta Wikaryjczyk, 87 UKS 12 5.39.82 wzwyż 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.58 pb 100m 6s3 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.72 6s7 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.95 200m 4s3 Pawłowski 23.32 400m 2s4 Maciej Kucia, 87 Calisia 53.23 pb 1s5 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 52.67pb 400mppł 7s2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 60.33 kula 6kg 2 Grzegorz Bogunia 14.36 dysk 1.75kg 1 Bogunia 53.51 pb
28.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików Dysk 1kg 1 Damian Walkowiak, 90 Calisia 50.05 pb kula 4kg 3 Walkowiak 12.56 pb chód 5000m 3 Sylwester Krawczyk, 90 UKS 12 29.58.24 1000m 3 Dariusz Kamzelewski UKS 12 2.44.24 wzwyż 5 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.50 oszczep 600g 6 Damian Piekarski, 92 Calisia 33.24
28.05 Gdańsk oszczep 1 Bartosz Kobyłka, 89 Calisia 69.20 pb
25.05 Poznań Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Dysk Anna Kasprzak, 86 Calisia 50.15 (rekord życiowy, rekord Kalisza juniorek i seniorek)
14-15.05 Poznań Mistrzostwa Okręgu 100m JM 8 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.35 (el. 3s3 13.25) 200m J 2 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 26.47 JM 6 Adamczewska 26.79 pb 100mppł JM 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.89 (+2.5) Wzwyż JM 2 Kowalczyk 1.55 5 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.45 Dysk J 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 48.72 JM 5 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 27.88 Kula J 1 Kasprzak 12.87 100m JM el. 6s2 Michał Mąka, 89 Calisia 12.04 pb J el. 4s4 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.77 pk 2s4 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.59 400m J 1s1 (7) Maciej Kuca, 87 Calisia 53,36 bp JM 2s2 (15) Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 54.53 pb 200m JM 3s1 Mąka 24.28 pb 4s3 Skrzypczyński 24.31 pb J 6 Kuca 23.65 pb pk 3s4 Pawłowski 23.60 Dysk 1.75 M 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 52.13 pb oszczep JM 700g Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 42.79 kula J 6kg 2 Bogunia 14.58 pb
7.05 Poznań Miting Okręgowy 100m K 3s6 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.52 3s8 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 13.20 100mppł KJM 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.31 pb Wzwyż K 2 Kowalczyk 1.55 Dysk K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 47.29 100m M 3s7 Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 11.61 4s9 Przemysław Przybylski, 87 Calisia 11.82 Dysk 1.75 M 1 Grzegorz Bogunia, 85 Calisia 51.49 pb
30.04 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 1s4 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.51 300m K 1s5 Adamczewska 42.59 dysk K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 45.23 6 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 27.20 wzwyż K 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.55 dysk 1.75 M 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 50.39
29.04 Kalisz Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych dysk K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 48.74 pb 2 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 29.37 Dysk 1.5 M 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 60.54 pb
23.04 Zaniemyśl III Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym 20km M 6 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 Kalisz 1.26.21 pb 10km M 3 Michał Dominiak, 87 UKS 12 42.56.00 pb 13 Adam Dominiak,89 UKS 47.31.00 pb 5km K 5 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 27.06.00 pb
10.04 Dębno Mistrzostwa Polski w Maratonie 8 Karolina Rakieć, 79 KTS Piskorzewie Kalisz 2.55.08 (rekord Kalisza)
28.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 3000m JM 6 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 17.33.77 chód 5000m J 1 Michał Dominiak, 87 UKS 12 21.45.83 pb 5000m JM 5 Adam Dominiak, 89 UKS 12 24.30.46
30.01 Kalisz Cross Maraton Koleżeński Kobiety: Karolina Rakieć, 79 KTS Piskorzewie Kalisz 3.10.51 Teresa Kruszka, 77 KTS Piskorzewie Kalisz 4.17.19 Mężczyźni Ryszard Płochocki, 61 KTS Piskorzewie Kalisz 3.06.54
15.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych 60m J 1 Małgorzata Pawlak, 86 Calisia 8.09pb 60mppł JM 2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.17 pb 300m JM 3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 46.25 1000m JM 3 Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 12 3.27.58 chód 2000m 2 Lucyna Dominiak, 88 UKS 12 11.07.28 w dal L 4 Pawlak 5.00 pb kula j 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.79 2 Daria Otto, 87 Calisia 11.41 JM 2 Ewelina Sobczak, 88 Calisia 9.04 wzwyż JM Kowalczyk 1.55 pb 60m pk Przemysław Pawłowski, 85 Calisia 7.34 chód 3000m J 1 Michał Dominiak, 87 UKS 12 13.02.55 JM 1 Adam Dominiak, 89 UKS 12 14.09.58 w dal J 4 Robert Pawłowski, 86 Calisia 6.36 pb JM Jacek Helt, 88 Calisia 6.51 kula J 1 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 14.17

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU:

kobiety:



  • 100m 12.97 Dolacińska 13.00 Adamczewska (+0.05) 13.11 Janiak 13.35 Grandyberg 13.66 Nogaj 13.98 Kowalczyk



  • 200m 25.83 Adamczewska (+0.43)27.83 Kowalczyk wind: 25.75 Adamczewska



  • 300m 41.72 Dolacińska 42.88 Adamczewska (-0.58)



  • 400m 60.06 Ratajczak (-0.48) 64.37 Reślińska



  • 800m 2.14.24 Ratajczak (-1.45) 2.31.71 Kowalczyk



  • maraton 2.53.39 Rakieć (+1.29)



  • w dal 5.06 Kowalczyk



  • trójskok 10.75 Kowalczyk



  • wzwyż 1.59 Kowalczyk (+0.01) 1.55 Wange (-0.02)



  • kula 11.36 Kasprzak (-1.78)



  • dysk 37.08 Kasprzak (-11.64)



  • oszczep 30.91 Gałecka (-1.01)



mężczyźni:



  • 100m 11.42 Mąka 11.63 Wolniak



  • 200m 23.16 Mąka (+0.64) 23.33 Skrzypczyński (+0.73) 23.92 Wolniak



  • 300m 37.09 Mąka 37.30 Skrzypczyński



  • 400m 51.06 Skrzypczyński (+0.84)



  • 1000m 2.38.87 Kamzelewski



  • 10000m 33.50.29 Przybył (+38.08)



  • maraton 2.32.40 Baran 2.33.10 Przybył



  • 400mppl 56.33 Wypych (+1.08)



  • chód 20 km 1.31.46 Rosiewicz (-5.25)



  • chód 50 km 4.03.07 Rosiewicz (+0.83)



  • dysk 2kg 47.05 Bogunia (+00.49) 1.5 kg 52.09 Walkowski



  • oszczep 700 g 49.68 Anczykowski 49.08 Bielewicz 600g 48.36 Pietrasik



WYNIKI ZAWODÓW:

10.12 Toruń Półmaraton 1 Karolina Rakieć, 79 1.24.39 pb

7.10.2006 Ostrzeszów Miting 100m K Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.97 pb Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.36 Dysk K Kasprzak 37.08 Dysk M 1 kg Damian Walkowski, 90 Calisia 58.80 pb

1.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.87 kula M 6 kg 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 14.85

30.09 – 1.10 Siedlce Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski Młodzików) oszczep 600g M 19 Damian Pietrasik, 92 Calisia 40.50 dysk 1 kg M 14 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 44.17 300m K 3s1 (9-10) Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.72 pb

17.09 Warszawa Maraton K 4 Karolina Rakieć, 79 KTS 2.53.39 pb

16.09 Huta Krzeszowska chód 50 km 2 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.03.07 pb

16.09 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oszczep 600 g M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 48.36 pb dysk 1 kg M 3 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 45.06 pb 300 m K 1s5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 42.30

9.09 Poznań Liga Juniorów 300m K 1s3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.91 pb wzwyż K 2 Adrianna Wange, 91 UKS 12 1.50 100m M 1s2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.71 oszczep 600g M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 46.90

25-27.07 Łódź OOM Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Dysk 1.5 kg M 3 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.02 7-bój K 12 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3953 pkt pb (16.00 pb 7.68 1.57 27.96 4.97 20.72 pb 2.31.71 pb) 400m M 15 (7fb) Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.96 (el 51.16) 200m K 18 (7s1) Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.28

22.07 Bydgoszcz chód 20 km 9 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 1.31.46

8-9.07 Słupsk Mistrzostwa Polski Juniorów 800m K 1s3 (12)Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.14.24 400mppł M 4s3 (18) Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.34 chód 10 km Michał Dominiak, 87 UKS 12 DNF

17.06 Piła Miting 100m K4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 13.42 pb 200m K 2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 25.83 pb trójskok K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.71 400m M 1 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.20

11.06 Piła Mistrzostwa Młodzików WOZLA 100m K 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.11 pb 12 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.35 15 Ewelina Nogaj, 92 Calisia 13.66 pb 300m K 3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 43.01

10.06 Wrocław Memoriał Ząbeckiego i Malanowskiego 400mppł M JM 6 Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 59.11 100m M 2s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.64 wzwyż K 7 Adriana Wange, 90 UKS 12 1.50  200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.30 dysk 1.5 kg 1 Damian Walkowski, 980 Calisia 49.68 dysk 2 kg 4 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 46.45

10.06 Kozienice 10000m 12 Aron Przybył, 84 UKS 12 33.50.29 pb

3-4.06 Wrocław Miting i kwalifikacje do OOM Seniorzy: Dysk M 2 kg 3 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 47.05 pb 400mppł M 5 Kamil Wypych, 87 UKS 12 59.08 Juniorzy Młodsi: 100m K 6s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.00 pb 200m K 4s1 Adamczewska 26.31 400m K 5s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.37 pb wzwyż 1 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.55 7-bój K 2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3862 pb (16.39;7.72;1.59 pb; 27.83pb;5.06 pb;18.33;2.36.58pb) 100m M 2fB Michał Mąka, 89 Calisia 11.42 pb 200m 4s4 Mąka 23.30

27.05 Wrocław Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K JM 6s2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 17.28 100m K JM 4s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.29 kula M 5 kg 9 Nikodem Marczak, 89 Calisia 12.59 100m M JM 6s12 Michał Wolniak, 90 Calisia 11.77 3s13 Michał Mąka, 89 Calisia 11.79 400m K JM 5s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.46 pb oszczep M 700g JM 5 Michał Bielewicz, 89 Calisia 49.08 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.00 400m M JM 4s5 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.06 pb wzwyż K JM 5 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.55 400mppł M J 1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.33 pb 800m K 5 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.21.75 trójskok K JM 3 Kowalczyk 10.43 dysk 1.5 kg JM 6 Marczak 39.77

20.05 Poznań Liga Juniorów 100m K (PK) 3s1 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.62 pb 4s2 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.84 1s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.21 trójskok K (PK) 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.75 (rekord Kalisza!) 200m M (PK) 3s5 3 Michał Mąka, 89 Calisia 23.61 chód 10 km M (PK) 1 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 44.51.90 oszczep 700 g M (PK) 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.35 pb 8 Michał Bielewicz, 89 Calisia 46.70

16.05 Ostrzeszów Gimnazjada 100m K 1 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.47 oszczep K 1 Iwona Gałecka, 91 Calisia 30.91

14.05 Łódź Maraton M 7 Andrzej Baran, 67 TS 2.32.40

13-14.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K JM 5 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.26 200m K JM 2 Adamczewska 25.75 pb 4s3 Kowalczyk 27.97 pb 400m 8 Anna Reślińska, 89 Calisia 66.06100mppł K JM 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 17.18 wzwyż K JM 3 Kowalczyk 1.50 100m M JM 7 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.66 pb 8 Michał Mąka, 89 Calisia 11.69 pb 200m M JM 6 Mąka 23.16 pb 8 Skrzypczyński 23.41 (3s2 23.33 pb) 4s1 Wolniak 23.92 pb 400m M JM 2 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.23 pb oszczep M JM 700g 3 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.20 pb 5 Michał Bielewicz, 89 Calisia 44.36 kula M JM 5 kg 8 Nikodem Marczak, 89 Calisia 13.01 9 Damian Walkowski, 90 Calisia 12.22 pb dysk M JM 1.5 kg 1 Walkowski 49.70 8 Marczak 40.28 pb

13-14.05 Wrocław Miting 800m K 4s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.22.97 wzwyż K 8 Adriana Wange, 90 UKS 12 1.50 400mppł M 5s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 58.66

6.05 Wrocław Miting Dysk M 2 kg 2 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 44.08 1.5kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 52.09 pb 100mppł K JM 5 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.98 100m K 4s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.20 oszczep M 700g 6 Michał Bielewicz, 89 Calisia 49.07 pb 7 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 47.02 11 Damian Pietrasik, 92 Calisia 41.48 100m M 6s4 Michał Mąka, 89 Calisia 11.96 3s5 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.63 pb kula M 5 kg 3 Nikodem Marczak, 90 Calisia 13.73

6.05 Poznań Miting Okręgowy wzwyż K 4 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.45 110mppł 99cm 2s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 15.93 pb 600m K 2s1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.49.34 pb 400m K 4s3 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.06

29.04 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100mK 1s1 Ewelina Nogaj, 92 Calisia 14.17 pb 1s2 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.67 pb 1s3 Maryna Grandyberg, 91 Calisia 13.56 pb 3s7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.98 600m K5s2 Anna Matysik, 91 Calisia 1.57.60 kula M 5kg 1 Nikodem Marczak, 89 Calisia 13.84 300m K 1s4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 45.64 1s8 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.88 oszczep M 700 g 1 Michał Bielewicz, 89 Calisia 48.78 pb 2 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 45.46 600g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 44.61 300m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 38.05 1s5 Michał Mąka, 89 Calisia 37.09 wzwyż K 4 Kowalczyk 1.50

9.04 Dębno Mistrzostwa Polski w Maratonie 8 Aron Przybył, 84 UKS 12 2.33.10 pb
19.03 Wejherowo Przełajowe Mistrzostwa Polski 2000m J 24 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 8.08
18.02 Kalisz Plebiscyt na najlepszych sportowców „Ziemi Kaliskiej”1. Anna Kasprzak Calisia 4.Grzegorz Bogunia Calisia 5 Damian Walkowski  Calisia 8 Michał Dominiak UKS 12 Trenerzy: 1. Maciej Milewski Calisia
27-29.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000m J 2 Michał Dominiak, 87.01.30 UKS 12 21.31.23 pb 300m JM 1s8 (9) Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 37.30 pb 1000m JM 4s1 (7) Dariusz Kamzelewski, 90 UKS 12 2.38.87 pb chód 5000m JM 5 Adam Dominiak, 89 UKS 12 24.16.70 60mppł 6s3 (16) Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 8.85 kula 5kg JM 8 Nikodem Marczak, 89 Calisia 15.18 pb

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU:

Kobiety

100m 12.48 (12.42 +2.3) Aleksandra DOLACIŃSKA, 91 Calisia (+0.49) 13.13 Małgorzata ADAMCZEWSKA, 89 Calisia (-0.13) 13.24 Emilia LINDNER, 93 Calisia 13.68 Dorota KOWALCZYK, 89 Calisia (+0.29) 14.06 Klaudia JANKOWSKA, 92 Calisia

200m 25.53 DOLACIŃSKA 26.15 ADAMCZEWSKA (-0.32) 27.86 KOWALCZYK (-0.03) 30.06 Dominika KUŚ, 91 Calisia

300m 41.75 ADAMCZEWSKA (+0.55) 44.48 Anna REŚLIŃSKA, 89 Calisia

400m 58.86 ADAMCZEWSKA (+4.45) 60.50 Sylwia RATAJCZYK, 87 UKS 12 (-1.06) 63.28 REŚLIŃSKA (+1.09) 68.51 KANIEWSKA

800m 2.21.25 RATAJCZYK (-8.56) 2.38.07 KOWALCZYK 2.40.80 Dominika OWSIANNA, 89  2.42.02 KUŚ 2.49.43 Roża KANIEWSKA, 91 Calisia

MARATON 2.59.19 Karolina RAKIEĆ, 79 (-5.50)

100mppł 16.44 KOWALCZYK

Wzwyż 1.65 KOWALCZYK  (+0.06)

Tyczka 1.60 LINDNER

W dal 5.19 KOWALCZYK (+0.13) 5.02 Agata KANIECKA, 90 (+0.01) 4.92 WANGE

Trójskok 10.18 Adranna WANGE, 90 UKS 12

Kula 12.23 Anna KASPRZAK, 86 Calisia (-0.91)

Dysk 43.07 KASPRZAK (-5.65) 29.98 JANKOWSKA

7-bój 3907 KOWALCZYK

4x400m 4.21.58 Calisia

mężczyźni

100m 11.04 Adam Wolniak, 90 Calisia 12.10 Michał Kawala, 91 Calisia

200m 22.59 WOLNIAK 24.11 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia

300m 36.21 WOLNIAK

400mppł 55.73 Kamil Wypych, 87 UKS 12

w dal 6.21 KAWALA

oszczep 700 g 48.95 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 48.16 Michał Bielewicz, 89 Calisia

chód 50 km 4.03.01 ROSIEWICZ

WYNIKI ZAWODÓW:

4.11.07 Kościan Półmaraton 7 Karolina Rakieć, 79 1.23.05 pb

9.10.07 Bad Deutsch Altenburg (AUT) Mistrzostwa Polski w chodzie na 50 km 3 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.03.01 pb

7.10.07 Koszyce Maraton 6 Karolina Rakieć, 79 2.59.19

5.10 Poznań finał MW 100m K 3 Dolacińska 12.81 400m K 3 Adamczewska 60.59 4x400m K 3 Calisia 4.21.48 wzwyż 1.65 Kowalczyk 100m M 2 Wolniak 11.13 dysk 1.75 Grzegorz Janicki, 89 Calisia 35.97 oszczep 800 g M 6 Michał Bielewicz, 89 Calisia 48.16

29.09.07 Słubice Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski Młodzików) oszczep M 600 g 13 Damian Pietrasik, 92 Calisia 44.51

25.09.07 Ostrzeszów Rejonowa Licealiada 800m K 6 Dominika Owsianna, 89 ZSP nr 2 2.40.80 7 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.42.02 wzwyż K Kowalczyk 1.58 200m M 3 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia  24.11  4x400m K 1 II LO 4.34.18 w dal K 3 Agata Kaniecka, 89 III LO 5.02 4 Wange, 90 II LO 4.87 wzwyż Dorota Kowalczyk, 89 I LO 1.58 1000m 1 Wolniak, 90  I LO 11.21  4x100m M 2 I LO 47.29 4x400m 2 III LO 3.40.29 w dal M 5 Kawala, 91 I LO 6.20 dysk 2 kg 1 Sebastian Cierniak, 91 ZSG-H 40.86 3 Grzegorz Janicki, 89 38.10 oszczep 700 g 1 Grzegorz Anczykowski, 89 ZSS 48.95

9.09.07 Słupsk Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 800m K 14 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.21.57 400mppł M 18 (7s2) Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.48  

25.08.2007 Ostrzeszów Miting Kula K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.91 dysk 1 Kasprzak 42.41

25-27.07 Szczecin OOM – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych dysk M 1.5 kg 5 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.22 200m K 7 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 25.78 (el 25.76) 100m K Adam Wolniak, 90 Calisia 11.07 +3.1 (el. 11.04 +3.7)100m K 11 (3fb) Dolacińska 12.51 +2.6 200m 12 (4fb) Wolniak 22.69 (el. 22.65)

17.07 Poznań Miting Okręgowy 100m K 4s3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.56  100m M 3s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11,26

16.06 Poznań Miting okręgowy 100m M 4s9 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.18 dysk M 1.5 kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.00 100m K 2s5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.42 pb 400m K 2s4 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.70 dysk K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 42.06

16.06 Wrocław 400mppł M 2s2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 55.73 pb Trójskok K 8 Adriana Wange, 90 10.18 pb

9-10.06 Toruń Mistrzostwa Polski w Wielobojach 7 -bój J 14 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3907 pkt pb (16.44 pb 1.57 8.64 28.75 5.19 pb 22.09 pb 2.38.42)    

9-10.06 Wrocław Kwalifikacje do OOM Trójskok K 3 Adriana Wange, 90 UKS 12 10.04

9-10.06 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych JM 100m K 1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.48 pb 200m K 1s1 (2) Dolacińska 25.67 800m K 10 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.49.43 100m M 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.10 200m M 2 Wolniak 22.69 kula 5kg M 6 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 13.29 8 Damian Walkowski, 90 Calisia 13.03 dysk 1.5 kg 1 Walkowski 52.65 8 Cierniak 39.18 w dal 8 Michał Kawala, 91 Calisia 6.14 J 200m K 1s1 (7) Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.39 400m 1s1 (4) Anna Reślińska, 89 Calisia 64.20

2.06 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 400mppł M 4s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 55.97 pb Trójskok K 6 Adriana Wange, 90 UKS 12 10.10 pb 400m K 4s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 58.86 pb 7s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.50 7s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.31 w dal K 8 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 5.14 100m M 4s2 Adam Wolniak, 90 11.29

18.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych wzwyż K Agata Kaniecka, 89 III LO 5.02 Adrianna Wange, 90 UKS 12 4.89

12-13.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorzy Młodsi: 100m K 1f Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.57 pb 200m 2 Dolacińska 25.74 (1s2 25.53 -1.1 pb) 400m K 7s2 (12) Róża Kaniewska, 91 Calisia 68.51 100m M 2f Adam Wolniak, 90 Calisia 11.24 (1s5 11.05 pb)  200m 2f Wolniak 22.59 pb kula M 5kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 14.01 pb  8 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 12.66 dysk M 1.5 kg 1 Walkowski 54.36 pb w dal M 4 Michał Kawala, 91 Calisia 6.15  Juniorzy 100m K 6f Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.13 200m 5 Adamczewska 26.15 400m K 4 Anna Reślińska, 89 Calisia 63.28 pb  7 bój 2 Dorota Kowalczyk 3841 pkt pb (16.52 pb 1.48 8.76 pb 27.86 5.13 pb 21.10 pb 2.38.07) oszczep M 800 g 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 43.02 8 Michał Bielewicz, Calisia 42.30  :

5.05.2007 Poznań Miting 100m K 1s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.22 100mppł K 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.54 pb w dal K Kowalczyk 5.05 100m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.32 kula 5kg M 1 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 13.30 w dal M 10 Michał Kawala, 91 Calisia 6.21 pb

4.05.2007 Ostrzeszów Miting kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.23 dysk K 1 Kasprzak 43.07 kula M 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 12.90 oszczep M 600g 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 53.12 pb

29.04.2007 Poznań Miting Otwarcia 100m K 2s2 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.61 pb 3s8 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.68 pb 300m K 1s7 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 41.75 pb 5s7 Anna Reślińska, 89 Calisia 44.48 wzwyż K 2 Kowalczyk 1.55 300m M 1s5 Adam Wolniak, 90 Calisia 36.21 pb oszczep 800g 2 Michał Bielewicz, 89 Calisia 44.86 dysk 1.5 kg  1 Damian Walkowski, 90 Calisia 49.72 w dal 5 Michał Kawala, 91 Calisia 6.17 pb      

1.04 Bratysława Maraton K Karolina Rakieć, 79 3.01.43
 

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU:

kobiety:

100m 12.46 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia (-0.05) 12.96 Emilia Lindner, 93 Calisia (+0.30) 13.42 Klaudia Jankowska, 92 Calisia (+0.64) 13.65 Martyna Janiak, 92 Calisia  13.65 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia (+0.03) 13.94 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 14.01 Natalia Jackowska, 90 ZSP

200m 25.40 DOLACIŃSKA (+0.13) 26.50 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia (-0.75) 27.57 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.88 KOWALCZYK 27.97 LINDNER 28,68 JANKOWSKA 28.92 Anna Jasińska, 90 UKS 12 29.60 Paulina STASIAK, 92 UKS 12 29.91 Ewelina Podolska, 92 Calisia

300m 42.57 ADAMCZEWSKA 43.90 LINDNER 44.23 REŚLIŃSKA

400m 59.38 ADAMCZEWSKA 60.72 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 61.88 REŚLIŃSKA 65.06 JASIŃSKA

800m 2.23.15 RATAJCZYK 2.32.57 Róża Kaniewska, 90 Calisia 2.37.10 JASIŃSKA 2.37.20 KOWALCZYK 2.37.57 Paulina Chodyła, 92 IV LO  2.42.83 Klaudia Kuś, 91 Calisia

MARATON 2.54.20 Karolina Rakieć, 79

100mppł 16.25 KOWALCZYK 16.94 JM JANKOWSKA

wzwyż 1.70 KOWALCZYK (+0.05)

w dal 5.19 KOWALCZYK 5.18 JANIAK 4.99 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.68 CHERUBIN

trójskok 10.42 WANGE

kula 11.50 Anna Kasprzak, 86 Calisia

oszczep 25.80 STASIAK

7-boj 3977 KOWALCZYK

4x400m 4.26.25 II LO

mężczyźni:

100m 11.02 Adam Wolniak, 90 Calisia (+0.02) 11.41 Michał Janiak, 92 Calisia 11.55 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.85 Łukasz Woźniak ZSS 12.10 Michal Kawala, 91 Calisia

200m 22.17 WOLNIAK (+0.42) 24.11 JANIAK

300m 38.28 JANIAK

1500m 4.26.77 Aron Przybył, 84 UKS 12

3000m 9.15.68 PRZYBYŁ

w dal 6.85 (6.86w) KAWALA, 6.51 Wolniak

oszczep 700g  60.19 Damian Pietrasik, 92 Calisia

chód 1.29.26 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12

chód 50 km 4.00.53 ROSIEWICZ

4x100m 44.82 I LO

WYNIKI ZAWODÓW:   

27.10.2008 Ostrów Wlkp. Mistrzostwa Ostrowa w dal K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 5.02 Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.50 w dal 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.28 w dal 3 Wolniak 6.51 kula M 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 14.19  

8.10.2008 Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego szkół ponagimnazjalnych: 100mppł k 7 Klaudia Jankowska, 92 17.09 4x400m K 4 II LO 4.26.25 800m K12 Paulina Chodyła, 92 IV LO 2.38.11 w dal K 5 Martyna Janiak, 92 II LO 100m M 13 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.89 200m M 1 Adam Wolniak, 90 II LO 22.42  4x100m M 5 I LO 44.82 w dal 3 Michał Kawala, 91 I LO 6.85 pb oszczep 700 g Damian Pietrasik, 92 ZSTE 56.83

1.10.2008 Ostrzeszów Mistrzostwa Województwa szkół ponadgimnazjalnych   100m K 6 Natalia Jackowska, 90 ZSP 14.83 (el 14.01 pb) 4x400m K 1 II LO 4.27.21800m 1 Paulina Chodyła, 92 IV LO 2.37.57 pb 3 Róża Kaniewska, 90 II LO 2.39.87 w dal 2 Martyna Janiak, 92 II LO 5.00 100m M 3 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.55 pb 4 Michał Janiak, 92 11.68 200m  M Adam Wolniak, 90 I LO 22.17 pb 4x100m M I LO 45.74 w dal Michał Kawala, 91 I LO 6.70 oszczep 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 ZSTE 55.54

18.09.2008 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 800m J  1 Róża Kaniewska II LO 2.46.11 2 Paulina Chodyła IV LO 2.47.26 w dal Adrianna Wange II LO 4.93 2 Martyna Janiak II LO 4.92 100m Michał Janiak III LO 11.43 2 Maciej Kubiak II LO 11.60 3 Łukasz Woźniak ZSS 11.85 200m Adam Wolniak I LO 22.70 4x100m I LO 47.94 w dal Michał Kawala I LO 6.60 100m Emilia Lindner G 9 13.53 800m Natalia Górniak G 9 2.49.11

13.09.2008 Poznań Liga  Młodzików 200 m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.74 2s2 Michał Janiak, 92 Calisia 24.21 400m K 4 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.21 800m K 5 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.36.96

7.09.2008 Poznań Miting 100m 5 Dolacińska, 91 Calisia 12.80

6.09.2008 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 100m K 5 Lindner, 93 Calisia 13.50 300m 6s6 Lindner 45.75

1-3.08.2008 Toruń Mistrzostwa Polski Juniorów I dzień wzwyż K 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.70 pb (rekord Kalisza) 6 pkt. 100m M 7fB (15) Adam Wolniak, 90 Calisia 11.16 (el. 4s1 11.06q) 2 pkt.  oszczep el Bartosz Kobyłka, 89 AZS Gdańsk 66.56Q II dzień 200m M 6s2 (23)  Wolniak 22.56 dysk M 5el. Damian Wałkowski, 90 AZS Warszawa 49.10Q oszczep M 2 Kobyłka 72.61 pb III dzień 2 Wałkowski 52.50 Ogólnie 97 Calisia 12 pkt,

25-27.07.2008 Bydgoszcz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży I dzień: 100m K 6fb (14) Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia  12.50 (2 pkt.) chód 5000m K 11 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 29.06.71 (3 pkt.) w dal M el. 12 Michal Kawala, 91 Calisia 6.58Q oszczep M 700g el. 4 Damian Pietrasik, 92 Calisia 59.51Q II dzień 200m K 3s1 Dolacińska 25.86Q w dal 11 Kawala 6.52 +3.3 (3pkt.) oszczep 9 Pietrasik 56.70 (3 pkt.)  III dzień: 200m K 6 Dolacińska 25.61 +2.1 (4pkt). Ogolnie 80.Calisia 12 pkt.  UKS 12 3 pkt.  

17.07.2008 Poznań Miting Okręgowy wzwyż K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.65 pb=, 100m M 1s6 Adam Wolniak, 90 Calisia  11.02 pb 200m M 2s2 Wolniak 22.49 w dal M 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.67

12.07.2008 Sasso Marconi ITA w dal M 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.73 pb 4x100m K 1 WLKP 48.38 (3ex Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia)

21.06.08 Poznań Miting kwalifikacyjny 200m K5s1 Ewelina Podolska, 92 Calisia 29.91 pb 400m K 2s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 62.53 6s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 61.52 800 m K 11s1 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.38.49 100mppł JM 3s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.94 pb wzwyż 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.65 pb= w dal 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.18 pb 10 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.68 pb 100m M 4s2 Michał Janiak, 92 Calisia 11.80 200m M 4s4 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.25 oszczep 700 g Damian Pietrasik, 92 Calisia 60.19 pb w dal 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.86w

14.06.08 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików 100m K 3 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.03 pb 300m 4 Lindner 43.90 pb

14.06.08 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 200m 1s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 25.51 2s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.68 K wzwyż 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 w dal K 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.05 100mppl K JM 3s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.60 w dal M 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.62 pb 200m M 5s2 Michał Janiak, 92 Calisia 24.11

6-7.06.08 Zielona Góra Mistrzostwa Polski w wielobojach 7-boj K J 10 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3977 pkt pb (16.25 pb 1.61 8.32 27.88 5.13 20.01 2.37.2)

31.05.08 Wrocław Wrocławska Olimpiada Młodzieży JM 100m K 2s1 Aleksandra Dolacińska, 91 12.46 3s3 Martyna Janiak, 92 13.78  w dal K 4 Janiak 5.07 800m K 6 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.32.57 pb 200m K 2s1 Dolacińska 25.40 pb 4s4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 28.68 pb w dal M 1 Michał Kawala, 91 Calisia 6.54

 J 100m K 4s3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.65 pb 400m K 1s3 Anna Jasińska, 90 UKS 12 65.06 200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.50 1s4 Anna Reslińska, 89 Calisia 27.56 pb w dal K Kowalczyk 5.19 pb= trójskok 4 Adrianna Wange, 90 UKS 12 10.42 pb 100m M 3s1 Michał Wolniak, 90 Calisia 11.17 200m 3s1 Wolniak 22.31 pb

27.05.08 Ostrzeszów Gimnazjada 100m K 2 Lindner G9 13.36 w dal K 1 Janiak G Iwanowice 5.09 100m M 1 Janiak G9 11.72 4x100m 1 G9 49.03

24-25.05.08 Wrocław 100mppł K JM 5s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.68 100m K Mł 3s1 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.35 100m K JM 6s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.65 wzwyż K J 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 100m M J 3s1 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.09 100m M JM  3s3 Michał Janiak, 92 Calisia 11.87 pb 400m K J 2s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.38 5s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 61.88 pb oszczep M JM 700g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 55.38

23-25.05.08 Poznań Akademickie Mistrzostwa Polski 800m K Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.23.15 400mppł Kamil Wypych, 87 AZS Warszawa 57.09 3000m Aron Przybył 9.15.18

21.05.08 Ostrzeszów Zawody Gimnazjalne 100m K 2 Lindner 13.36 7 Jankowska 14.08 w dal K 1 Janiak 5.09 pb 100m M 1 Janiak 11.72

18.05 Łódź Maraton K 3 Karolina Rakieć, 79 Kalisz 2.54.20

17-18.05.08 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych JM 100m K 2 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.75 12 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.65 14 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 13.94 pb   200m K 3 Dolacińska 26.41 800m 11 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.37.37 pb 13 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.45.07 100mppł K 6 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.56 w dal K 4 Janiak 5.00 pb 7 Cherubin 4.64 pb 100m M 10 Michał Janiak, 92 Calisia 11.99 pb 14 Michał Kawala, 91 Calisia 12.10 200m M 8 Janiak 24.31 pb w dal 2 Kawala 6.42 oszczep M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 54.90 J 200m K 7 Anna Reślińska, 89 28.18 pb 10 Anna Jasińska, 90 UKS 12 28.92 pb wzwyż K 2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 400 m K 3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.79 8 Reślińska 62.14 pk Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.72 w dal K 5 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.54 100m M 2 Michał Wolniak, 92 Calisia 11.04 pb 200m M 3 Wolniak 22.71

15.05.08 Mistrzostwa Kalisza Szkół Gimnazjalnych 100m K 1 Lindner 12.96 pb 2.Jankowska 13.42 pb w dal Cherubin 4.65 pb kula 3 1 Stasiak 9.12 100m M 1 Janiak 11.41 pb

10.05.08 Poznań Miting Okręgowy 100m K 6s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.79 3s6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 13.96 pb 200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.82 3s4 Emilia Lindner, 93 Calisia 27.97 pb 400m K 1s3 Anna Reslińska, 89 Calisia 62.47 pb 800m K 8s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.24.59 4s3 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.42.83 4s4 Anna Jasińska, 90 UKS 12 2.37.10 pb oszczep K 6 Patrycja Stasiak, 92 UKS 12 25.80 pb w dal K 8 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.99 pb 10 Martyna Janiak, 91 Calisia 4.67 200m M 2s2 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.75 5s3 Michał Janiak, 92 Calisia 24.49 pb oszczep M 700 g 1 Damian Pietrask, 92 Calisia 55.48 pb w dal M 6 Michał Kawala, 91 Calisia 6.49

3-4.05.08 Wrocław Miting Otwarcia Sezonu 400m K 3 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 61.92 7 – bój K JM 8 Patrycja Stasiak, 92 UKS 12 2842 pb (17.39, 1.30, 7.40, 29.60, 4.06, 22.53, 3.01.58)

30.04.08 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 4s3 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.74 300m K 5s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.57 1s4 Anna Reśińska, 89 Calisia 44.23 pb 1s6 Lindner 45.46 pb 600m K 3s3 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1.52.36 pb w dal 4 Martyna Janiak, 91 4.91 300m M 2s5 Michał Janiak, 92 Calisia 38.28 pb oszczep 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 51.72 pb w dal 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.54 pb

27.04 Toruń XXVI Międzynarodowy Maraton Toruński 13 Dariusz Kochanek, 76 2.39.42 14 Darisza Cichorek, 72 2.40.45 15 Aron Przybył, 84 2.41.01 więcej wyników na www.finisz.com

26.04 Ostrzeszów Miting Otwarcia 600m K 8 Anna Jasińska, 90 UKS 12 1.47.93 9 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.48.23   

6.04.08 I Poznań Półmaraton 12 Aron Przybył 1.15.44 pb

29.03.08 Dudince SVK chod 50 km 9 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.00.53 pb

25-27.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 60m M J 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.97 (el. 6.94 pb) 60m K JM 4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 8.08 (el. 8.01) wzwyż K J 5 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.62 pb w dal M JM 13 Michał Kawala, 91 Calisia 6.24

12.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorzy Młodsi  60m K 1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 7.86 pb 600m K 2 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.00.67 w dal K 3 Martyna Janiak, 91 Calisia 5.00 pb  w dal M Michał Kawala, 91 Calisia 6.60 pb  Juniorzy 60mppł K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.25 (el. 10.08 pb) 300m K 2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 47.53 3 Anna Reślińska, 89 Calisia 49.01 wzwyż K 1 Kowalczyk 1.60 pb 60m M 1 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.96 pb w dal 2 Wolniak 6.59 pb

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU:

KOBIETY:

100m 12.78 Aleksandra DOLACIŃSKA, 91 CALISIA (-0.37) 13.51 Emilia LINDNER, 93 CALISIA (-0.48) 13.78 Martyna JANIAK, 92 CALISIA (-0.67) 13.83 Klaudia JANKOWSKA, 92 (-0.41)

200m 28.85 Anna REŚLIŃSKA, 89 CALISIA (-1.17)

300m 41.84 DOLACIŃSKA (-0.12) 45.24 REŚLIŃSKA (-1.01) 46.24 Anna BEDNAREK, 94 UKS 12

400m 64.05 REŚLIŃSKA (-2.17) 66.08 Róża KANIEWSKA, 91 69.75 Oliwia DYONIZY, 97 CALISIA

600m 1.51.43 KANIEWSKA 1.52.32 Natalia GÓRNIAK, 94 UKS 12

800m 2.28.63 DOBRZAŃSKA 2.32.49 KANIEWSKA (+0.08) 2.32.49 GÓRNIAK 2.37.47 Katarzyna KACZMAREK, 93 2.40.44 Martyna ŁĘCKA, 93 II LO 2.41.24 Joanna BRESA, 91  2.44.10 BEDNAREK

1000m 3.12.21 GÓRNIAK 3.13.24 DOBRZAŃSKA

1500m 5.20.95 DOBRZAŃSKA 5.49.12 Marta NIEDŹWIEDŹ

3000m 11.24.18 Ewa DOBRZAŃSKA, 93 UKS 12

Maraton 2.56.50 Karolina RAKIEĆ, 79 SUPERMARATON

100mppł 16.37 JANKOWSKA JM 15.97 JANKOWSKA (+0.97)

w dal 5.12 JANIAK (-0.08) 4.72 Magdalena CHERUBIN, 93 CALISIA (+0.04)

4x100m 56.63 UKS 12 59.33 I LO

4x400m 4.38.12 II LO

MĘŻCZYŹNI:

100m 11.00 Adam WOLNIAK, 90 CALISIA (+0.01) 11.21 Maciej KUBIAK, 91 II LO 11.38 Michał JANIAK, 92 CALISIA 11.88 Michał KAWALA, 91 CALISIA 12.15 Mateusz JARCZEWSKI,94 CALISIA 12.47 Michał HOFMAN, 94 CALISIA 12.52 Piotr LATOSIŃSKI, 92 CALISIA

200m 22.07 WOLNIAK 22.94 JANIAK 24.42 LATOSIŃSKI 24.92 JARCZEWSKI 25.19 HOFMAN 25.72 Mikołaj PAWLAK, 93 CALISIA

300m 34.61 WOLNIAK 36.59 JANIAK 39.00 LATOSIŃSKI 40.36 HOFMAN 40.37 JARCZEWSKI 40.65 PAWLAK

400mppł 63.40 PAWLAK

w dal 6.63 KAWALA 6.42 WOLNIAK

oszczep 53.94 Damian PIERTASIAK, 93 700 g 63.29 PIETRASIAK

Maraton 2.35.34 Aron PRZYBYŁ, 84 FINISZ 2.36.53 Krzysztof Górny, 78 FINISZ 3.37.47 Dariusz KOCHANEK, 76 FINISZ

chód 50km 4.00.20 Maciej ROSIEWICZ, 77 UKS 12 (+0.33)

4x100m 45.30 II LO

WYNIKI ZAWODÓW:

9.10.2009 Poznań Wojewódzka Licealiada oszczep M 700g 1 Damian Pietrasiak, 93 ZSTE 58.90 100mppł K 2 Klaudia Jankowska, 92 III LO 16.34 4x100m M 2 I LO (Maciej Kubiak, Damian Bujak, Dawid Pawlak, Mateusz Łuczak) 100m M 3 Maciej Kubiak, 91 I LO 11.21 pb 200m M 4 Michał Janiak, 92 II LO 23.14 w dal M 6 Michał Kawala, 91 I LO 6.45 1500m K 6 Ewa Dobrzańska, 94 5.20.95 w dal K 9 Martyna Janiak, 92 4.73 800m K 15 Joanna Bresa, 91 II LO 2.42.92 16 Martyna Łęcka, 93 2.43.90 4x400m K 8 II LO 4.38.12

3.10.2009 Hollenburg AUT Mistrzostwa Polski w chodzie na 50 km 3 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.00.20 pb

29.09.2009 Ostrzeszów Finał Rejonowej Licealiady kobiety: 100m 2 Emilia Lindner, 93 III LO 13.51 sb 100mppł 1 Klaudia Jankowska, 92 III LO 18.00 1500m 1 Ewa Dobrzańska, 94 II LO 5.24.36 pb 800m 1 Martyna Łęcka, 93 II LO 2.40.44 pb 2 Róża Kaniewska, 91 II LO 2.44.52 3 Joanna Bresa, 92 II LO 2.45.14 w dal 2 Martyna Janiak, 92 II LO 4.63 kula 2 Natalia Juszczak, 91 III LO 8.83 pb mężczyźni: 100m 1 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.37 pb 200m 2 Michał Janiak, 92 III LO 23.48 4 Piotr Latosiński, 92 I LO 24.86 4x100m II LO 45.76 w dal 1 Michał Kawala, 91 I LO 6.24 oszczep 700 g 1 Damian Pietrasiak, 92 ZSTE 55.00

19.09.2009 Łódź Liga Juniorów  200m PK 4s4 Anna Reślińska, 89 Calisia 29.45 100m PK 3s2  Adam Wolniak, 90 Calisia 11.51 4s2 Michał Janiak, 92 Calisia 11.70 200m PK 2 Wolniak 23.65

15.09.2009 Kalisz Miting Szkoły ponadgimnazjalne: 100m ppł Klaudia Jankowska, 92 III LO 16.20 100m K Emilia Lindner, 93 III LO 13.73 800m K 1 Róża Kaniewska, 90 II LO 2.40.16 2 Joanna Bresa II LO 2.41.24 3 Martyna Łęcka II LO 2.45.20 1500m K 1 Ewa Dobrzańska, 94 II LO 5.27.11 2 Marta Niedźwiedź II LO 5.49.12 kula K 1 Natalia Juszczak III LO 8.47 2 Agata Małecka ZSP 2 8.45 w dal K Martyna Janiak, 92 II LO 4.77 4x100m III LO 59.33 100m M 2 Maciej Kubiak, 91  II LO 11.67 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 23.33 2 Piotr Latosiński I LO 24.46 w dal Michał Kawala, 91 I LO 6.14 oszczep Damian Pietrasik, 93 ZSTE 54.00 4x100m I LO 48.20  Gimnazja: 800m K 1 Natalia Górniak, 94 2.38.00 2 Anna Bednarek, 94 2.44.10

12.09.2009 Łódź Miting okręgowy 100m K 5F Emilia Lindner, 93 Calisia 13.65 4s3 Klaudia Jankowska 14.18 400m K 2s2 Oliwia Dyonizy, 97 69.75 100m M 5F PK Michał Janiak, 92 Calisia 11.38 pb 5s1 Adam Wolniak, 90 11.27

24-25.07.2009 Kraków Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży chód 5000 m K 2 Natalia Płomińska,92 UKS 12 26.00.66 oszczep M 4 Daniel Pietrasiak, 92 Calisia 63.29 pb

3-5.07.2009 Słupsk Mistrzostwa Polski Juniorów 100m 7s4 (29) Adam Wolniak, 90 Calisia 11.28 200m 4s2 (19-20) Wolniak 22.48 chód 10000m 9 Sylwester Krawczyk, 90 UKS 12 47.01.49 pb

21.06.2009 Poznań Miting Okręgowy W dal M 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.61

20.06.2009 Łódź Memoriał L. Szumlewskiego 400m K 4s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.92 100mppł K JM 4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.95 100m M 6 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.00 pb 200m M 2s3 Michał Janiak, 92 Calisia 23.20 5s6 Michał Hofman, 94 25.19 pb 2s7 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 24.92 pb

14.06.2009 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 100mppl K JM 4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.18 w dal K 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.87 oszczep M 800 g 2 Damian Piertasiak, 92 Calisia 53.94 pb 200m M 6s1 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.27 7s2 Piotr Latosiński, 92 Calisia 24.42 pb 1s3 Michał Janiak, 92 Calisia 23.60

14.06.2009 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików chód 3000m K 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 16.49.04 100m M 4 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 12.15 pb 11 Michał Hofman, 94 Calisia 12.47 pb 1000m K 5 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.12.21 pb 300m K 10 Anna Bednarek, 94 UKS 12 46.24 pb 24 Oliwia Dyonizy, 97 Calisia 48.29 pb 35 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 50.06 300m M 14 Hofman 40.36 pb 15 Jarczewski 40.37  4x100m K 7 UKS 12 Kalisz 56.63 (Bińczyk, Bednarek, Justyna Hofman, 94, Wiśniewska)

6-7.06.2009 Poznań Mistrzostwa Makroregionu Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000m K J 3 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 26.07.57 100m K JM 12 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.96 100m M JM 9 Michał Janiak, 92 Calisia 11.72 oszczep M JM 700g 1 Damian Pietrasik, 92 63.10 pb 100mppł JM 5 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.33 wzwyż K J 3PK Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 1.61 400m K J 6PK Anna Reślińska, 89 Calisia 65.45 chód 10000m M J 1PK Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 45.00.03 2 Sylwester Krawczyk, 90 UKS 12 48.31.61 pb 400mppł M JM 11 Mikołaj Pawlak, 93 Calisia 63.40 800m K J 7 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.36.39 w dal K JM 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.88 11 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.65 200m M JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 22.94 pb 10 Piotr Latosiński, 92 Calisia 24.58 pb 3000m K J 9 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.24.08 pb

30.05.2009 Wrocław Wrocławska Olimpiada Młodzieży 100m K JM 6s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.84 w dal K JM 8 Martyna Janiak, 92 4.80 100m M MŁ 4 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 12.38 pb 100m M JM 4 Michał Janiak 11.56 100m M J 4 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.22 (el. 11.19)

23.05.2009 Łódź Liga Juniorów 100m K 100mppł K JM 3 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 15.97 pb 400m K 3s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.05 200m M 324 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.07 pb oszczep M JM 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 61.20 w dal K 5Pk Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.53

16-17.05.2009 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K J 5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.81 100m K JM 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.78 400m K J 3 PK Anna Reślińska, 89 Calisia 64.53 800m K J 3 Róża Kaniewska 2.32.49 pb 3000m K 8 Ewa Dobrzańska, 93 11.25.95 pb  100mppł J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.37 pb w dal K JM 2 Janiak 5.12  chód 5000m K 4 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 25.26.12 pb  100m M J 5 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.04 (el 2s4 11.00 pb) 100m M JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 11.63 200m J 4s4 Wolniak 22.24 pb 200m M JM 1s2 (4) Janiak 23.38 pb 6s3 Piotr Latosiński, 92 24.83 pb  oszczep M JM 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 55.86

9.05.2009 Poznań Miting LKS Orkan Wielkopolska 100m K 4s4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.78 200m K 5s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 28.85 400m 1s2 Róża Kaniewska, 91 66.08 pb 100m ppl K JM  3s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.35 pb w dal K 4 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.09 7 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.72 100m M 6s7 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.03 2s5 Michał Janiak, 92 11.74 oszczep M 7-00 g 1 Damian Pierasiak, 92 59.82

30.04.2009 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 5s6 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.83 7s6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 14.61 8s11 Martyna Janiak, 92 Calisia 14.16 300m K 7s10 Anna Reślińska, 89 Calisia 45.24 3s11 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.84 600m K 3s2 Róża Kaniewska, 91  1.51.43 pb w dal 7 Janiak 4.82 100m M 1s6 Michal Kawala, 91 Calisia 11.88 pb 300m M 5s3 Piotr Latosiński, 92 Calisia 39.00 2s8 Michał Janiak, 92 Calisia 36.59 pb 1s9 Adam Wolniak, 90 34.61 pb (rekord Kalisza) w dal M 2 Kawala 6.63

19.04.2009 Dębno Mistrzostwa Polski w Maratonie 7 Aron Przybył, 84 Finisz Kalisz 2.35.34

22-25.01.2009 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 6 Adam Wolniak, 90 Calisia 7.01 (el. 2s1 7.00) chód 3000m JM K 4 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 15.53.54

17.01.2009 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60mmppł JM  2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 10.20 60m JM 3 Emilia Lindner, 93 Calisia 8.41 (el. 8.35) 600m J 1 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1.59.42 w dal JM 3 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.00 5 Magdalena Cherubin, 93 Calisia 4.69 60m J 3 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.99 60m JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 7.49 pb w dal J 2 Wolniak 6.42

10.01.2009 Kalisz Zawody 60m K 4 Emilia Lindner, 93 Calisia 8.33 pb 1000m K 1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.28.19 2 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.28.50 w dal 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.85 10 Magdalena Cherubin, 93 Calisia 4.70 60m M 5 Adam Wolniak, 90 Calisia 7.11 w dal 4 Wolniak 5.51

Menu Title