45 Marcin Małecki i trener Antoni Jarzyński.

 

 

 

Klasyfikacja klubów: 123. Calisia 20.3 pkt
21.04 Słubice chód 20 km M 8.Tomasz Owczarek, 71 Calisia 1.38.26
7.05 Ostrzeszów w dal (W) Agnieszka Wałkowska, 76 Calisia 5.32 Monika Guzdek, 75 SP14 4.94 Małgorzata Białożyt, 75 SP6 4.90 Beata Pawlicka, 75 SP6 4.77
19-20.05 Kalisz 100m K e Agnieszka Kozłowska, 75 Calisia 13.20 w dal M 2.Hubert Zduniak, 72 Calisia 6.51 oszczep 600g 2.Arkadiusz Szkudlarek, 75 Calisia 45.24
26.05 Warszawa chód 10000m M 2b Owczarek 46,34,76
17.06 Łódź Trójskok M 4. Bartłomiej Przywara, 71 13.62 +2.8 (13.43 1.5)
22.09 Łódź  100m K 3.0 3.Kozłowska 13.17
WYNIKI ZAWODÓW:

4.06 Łódź 4-bój 5.Izabella Kuźbiel, 77 SP 8 Calisia 347 pkt (8.19 5.20 10.02 13.07) 7.Joanna Lisowska, 76 SP 3 (8.30  4.86 11.93 13.98)
15.06 Łódź kula M 6.25 3.Milewski 12.14
22.06 Łodź SSM 100m K 6.Agnieszka Kozłowska, 75  12.79 pb kula 6.25 kg M 4.Norbert Korko, 75 12.42
24-25.06 Zielona Góra 4-bój Kuźbiel (8.05 5.24 1.44.25)
15.09 Łódź Trójskok 4. Bartłomiej Przywara, 71 13.50 dysk 1.5 kg M 2.Maciej Milewski, 74 44.08
28.09 Łódź wzwyż K  Julita Famulska, 77 MKS Kalisz 1.45 1000m M 1s1 Tomasz Olejnik, 77 Calisia 2.44.95
29.09 Ostrów Wlkp. Mistrzostwa Ostrowa 100m K 1.Agnieszka Kozłowska 13.10 oszczep M 3.Arkadiusz Szkudlarek, 75 Calisia 44.98 4-bój 3.Małgorzata Białożyt, 76 SP 6 8.64 4.48 11.23 1.51.85
WYNIKI ZAWODOW:
17.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa  100m K  1.Kozłowska 13.41 klula M 6 kg 1.Zabawski 13.62 dysk M 2kg 1.Milewski 41.80

26.09 Łódź Okręgowe Mistrzostwa Młodzików
110 mppł M 2 Jarzyna 16.46 1000m 1s3 Tomasz Olejnik, 77 2.44.09 w dal 3 Bartłomiej Jarzyna, 77 6.07
13.09 Łódź Kula 1. Przemysław Zabawski, 75 12.59
7.07 Kielce Mistrzostwa Polski Juniorów Dysk J 12. Milewski 39.16 Kula 6kg JM 3. Zabawski 14.18 5. Korko 14.00
19.06 Warszawa Mistrzostwa Polski 10000m 15. Robert Klupś, 67 31.45.73 pb
7.06 Łódź Dysk 3. Maciej Milewski, 74 40.78 Dysk 1.5 1. Zabawski 40.78
30-31.05 Łódź Kula M 6kg 1. Norbert Korko, 75 14.41 3. Zabawski, 75 14.18 Dysk 1.5 1. Korko 40.22
9.05 Łódź Miting 100m 2 Agnieszka Kozłowska, 75 12.70 pb 3000m Robert Klupś 8.38.77 pb
7-8.03 Kalisz Halowe Mistrzostwa Kalisza 60m Kozłowska 7.94 60mppł Kwitowska 9.98 300m Agata Spalona III LO 49.75 w dal Wałkowska 5.21 kula Henryka Szymczak 9.12 1000m Daniel Olszyna 2.52.34 kula 6kg Korko 13.28 kula 7 kg Milewski 11.74 60mppł Wojciech Doman 9.63
29.02 Łódź Halowe Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego  1000m K Teresa Kruszka, 77 WFS Kalisz 3.24.30 600m 1.Tomasz Olejnik, 77 WFS Kalisz 1.32.98 60mppł Bartłomiej Jarzyna, 77 WFS 8.83
24-26.01 Spała HMPJ kula 6 kg 5. Paweł Korko, 75 12.91
11-12.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kaliskiego Juniorów i Juniorów Młodszych: 60m K Kozłowska 8.22 60mppł Kwitowska 10.09 1000m Kruszka 3.27.54 w dal Wałkowska 5.21 Kula Bożena Pakuła 8.90 Kula J Milewski 11.82 JM 6kg  N. Korko 12.80  Młodzicy: 60m Duszkiewicz SP 12 8.78 600m Anna Krawiec SP 12 1.52.28 wzwyż Julita Fornalska SP 18 1.45 1000m Tomasz Olejnik SP 14 2.58.37 w dal Olszyna SP 12 5.11
WYNIKI ZAWODÓW:
3.10 Wrocław dysk M  3.Zabawski 39.30
26.09 Łódź Strefowe Zawody Młodzików 100m 6. Duszkiewicz 13.74 600m 6. Rakieć 1.45.64 Wzwyż 3. Krzysztof Wolf, 78 1.70
25.09 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa W dal Wałkowska 5.51 Dysk 1. Milewski 42.60 oszczep Szkudlarek 51.00
18.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100m Marzena Michalak III LO 13.34 100mppł Elwira Gonera ZSW 18.66 200m Paulina Asperska III LO 28.47 400m Anna Krawiec ZSZ 2 67.61 800m Teresa Kruszka II LO 2.36.83 1500m Justyna Malarz ZSZ 2 5.50.22 4x100m III LO 53.65 w dal Agnieszka Wałkowska III LO 5.40 wzwyż Katarzyna Olejniczak II LO 1.40 kula Adriana Guźniczak ZSW 8.60 100m Jakub Cholajda III LO 11.73 200m Marcin Strug ZSS 23.81 800m T. Olejnik ZSZ 1 2.06.59 1500m Adam Dominiak 4.38.93 4x100m III LO 46.90 w dal Jarzyna II LO 6.53 wzwyż Wojciech Rybka ZSR 1.78 kula Korko ZSS 13.05 oszczep Szkudlarek ZSS 55.50
4.09 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski kula M 5. Zabawski 14.50 Dysk M 15. Milewski 39.34
23.07 Kielce Mistrzostwa Polski kula M 9. Zabawski 14.53
15-18.07 Warszawa Mistrzostwa Polski Juniorów kula M 1. Przemysław Zabawski, 75 15.06 11. Korko 12.81 Dysk M 8. Maciej Milewski 42.18 (el. 41.72) 800m JM M 7e3 Tomasz Olejnik, 77 2.00.84
26.06 Wrocław 1500m M J 7.Olejnik 4.08.32 dysk M J 5. Maciej Milewski, 74 42.82 kula M J 5.Milewski 12.71
19.06 Łódź  1500m K J 3.Kruszka 4.58.41
11-12.06 Kalisz Mistrzostwa Wojewodztwa J: 100m K  1.Agnieszka Kozłowska II LO 13.50  oszczep K 1.Magdalena Duleba ZSW 35.84 kula M 1.Przemysław Zabawski ZSS 14.80 dysk M  1.Maciej Milewski ZSS  44.34  oszczep M 1.Grzegorz Grabarczyk ZSW 52.64 4x100m K III LO Kalisz 52.38 4x400m 1.Calisia 3.38.35 JM 200m K 1.Alina Asperska 28.47 400m K 1.Teresa Kruszka  65.55  800m K  1.Kruszka 2.28.33  1500m M 1.Jacek Płonka ZSZ1 4.19.96 w dal 1.Jarzyna II LO 6.11
5.06 Łódź 4x100m K Calisia J (Kozłowska, Kwitowska, Michalak, K. Wawrzyniak) 50.97  800m M 2.Olejnik 1.57.61
29.05 Poznań kula M J 2. Norbert Korko, 75 13.65 w dal K 1.Agnieszka Wałkowska 5.28
15.05 Wrocław 1000m M 1s2 Olejnik 2.36.50
28.02 Mysłowice Przełajowe MP 2400m JM 6. Teresa Kruszka 3100m JM 8. Jacek Płonka, 76 19. Adam Dominiak, 77 23. Tomasz Olejnik, 77 36. Piotr Struzik 6100m J 15. Daniel Olszyna, 74 17. Waldemar Olszyna, 75
8-9.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Kalisza Juniorzy i Juniorzy Młodsi: 60m Agnieszka Kozłowska, 75 8.31 300m Monika Rokicka 49.22 600m Teresa Kruszka 1.52.32 wzwyż Katarzyna Olejniczak 1.45 Elwira Gonera 1.40 kula Aleksandra Kopeć 8.70 60mppł Bartłomiej Jarzyna 9.00 w dal Jarzyna 6.40 Kula 7 Milewski 12.16 Kula 6kg Zabawski 15.42 Młodzicy: 60m Katarzyna Bugaj SP 8.29 Eliza Jabłońska SP 12 8.34 Ewa Szulawa SP 9 8.38 300m Emilia Duszkiewicz SP 12 50.43 600m Anna Krawiec SP 12 1.55.98 Karolina Rakieć 1.57.50
WYNIKI ZAWODÓW:

8.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa
400m Kruszka 68.08 Bryś 70.24 800m Grabowska 2.26.60 w dal Michalak 4.83 800m Struzik ZSE 2.03.24 dysk 1.5 kg Milewski 51.60
1.10 Łódź Mecz Regionów 200m Klimowicz 27.16 400m Grabowska 63.00 Rakieć 63.16 100mppł JM Gonera 16.00 W dal 1. Bartłomiej Jarzyna, 77 7.16 +2.3 200m 3. Łukasz Olszyna, 80 23.24 +4.5 1500m Dominiak 4.16.20
24.09 Poznań Mistrzostwa Polski Młodzików 100m 2s1(18) Katarzyna Sroka, 80 SP 11 13.90 300m 1s1 (1) Łukasz Olszyna, 80 SP 12 37.17 100m 4. Przemysław Rogowski, 80 SP 18 12.17 Chód 5km 3. Artur Bronowski SP 12
24.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100m Julita Kwitowska 13.05 Gonera 14.54 200m Karolina Rakieć 27.96 Grabowska 29.01 Bryś 30.17 Ptasińska 30.39 Hofman 30.91 400m Rakieć 62.68 800m Kruszka 2.30.43 Bryś 2.48.86 4x100m Calisia 53.83 Wzwyż 3. Walkowska 1.50 w dal 1. Wałkowska 5.36 3000m Robert Klupś 8.56.23 Olszyna W. 9.29.02 4x100m Calisia 45.80 kula Korko 13.10 oszczep Szkudlarek 52.64 1500m Dominik 4.17.04 Dysk Milewski 45.60 200m Strug 23.36 Boroń 24.18 400m Strug 52.19 Kula Milewski 11.45
18.09 Łódź Liga Juniorów 200m Asperska 28.36 400m Grabowska 64.84 800m Rakieć 2.31.55 400m Strug 52.93 4x400m Calisia (Strzyż Olejnik Struzik Kochanek) 3.37.53
10.09 Zielona Góra II Liga Seniorów 100m Kozłowska 13.93 4x100m Calisia 45.43
4.09 Łódź Zawody Młodzików 100m 3e4 Katarzyna Sroka, 80 12.99 +2.4 wzwyż Piotr Smug, 77 1.76
27.08 Lublin Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dysk 15. Maciej Milewski, 74 39.42
7-10.07 Kielce Mistrzostwa Polski Juniorów kula 8. Norbert Korko, 75 13.13 w dal 4 Bartłomiej Jarzyna, 77 6.80
18.06 Łódź dysk 3. Maciej Milewski, 74 44.60
12.06 Poznań Miting Olimpii 800m Krawiec 2.30.76 1500m 2. Teresa Kruszka 77 4.59.57 1500m 4 Tomasz Olejnik 4.10.80 800m Kochanek 2.02.79 3000m Olszyna W. 9.14.74
4.06 Wrocław Mistrzostwa Makroregionu 100m Michalak 12.99 Papierska 13.25 Klimowicz 13.28 800m Kruszka 2.26.05 w dal 3. Agnieszka Wałkowska, 76 5.91 100m Janas 11.50 Boroń 11.57 Borkowski 11.73 200m Baraszewski 24.76 Kurzajczyk 24.85 W dal 3 Jarzyna, 77 6.94
28-29.05 Łódź Liga Juniorów i Młodzików 100m 3. Sroka 13.26 Marczak 13.77 300m 1 Anna Klimowicz, 79 43.34 800m Andrzejewska 2.33.96 4x100m Calisia 52.07 (Wałkowska Kwitowska Michalak Kozłowska) 100m 1e4 Przemysław Rogowski, 80 11.80 kula 5kg 2. Mariusz Łuczak, 80 12.80 800m 1. Tomasz Olejnik, 77 1.58.11 200m Strug 23.99 wzwyż Olszyna Ł. SP 12 1.70
22.05 Łódź Liga Seniorów 1500m Krawiec 5.09.95 4x100m Calisia 4.20.93 1500m Waldemar Olszyna, 74 4.13.28
19.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Podstawowych 100m Sroka 13.15 4x100m SP 12 54.49 SP 13 55.51 Wzwyż 1. Rafał Banaszak, 79 1.72 Kula 5kg Przemysław Ziółkowski, 80 12.62 oszczep Arkadiusz Szkudlarek, 75 54.50
17.05 Kalisz Indywidualne Mistrzostwa Szkół PP 100m Wałkowska III LO 13.84 200m Białożyt II LO 30.48 400m Białożyt II LO 70.97 800m Kasprzak II LO 2.50.51 4x100m III LO 56.90 kula Korko ZSSam 13.17 oszczep Arkadiusz Szkudlarek, 75 ZSSam 54.50
6.05 Ostrów Wlkp dysk Norbert Korko, 75 ZSSam 34.90
27.04 Kalisz Liga Szkolna 100m 2.Kwitowska III LO 13.00 3.Michalak III LO 13.00 5.Papierska III LO 13.56 6.Gonera ZSWŁ 13.88 9.Białek II LO 14.10 Szablewska III LO 14.33 Frąszczak III LO 200m 3.Asperska III LO 28.13 4.Famulska III LO 28.70 Ptasińska SP13 29.84 Hofman 31.18 400m Krawiec 70.40 wzwyż Olejniczak 1.50 100m Jakub Cholajda, 75 III LO 11.09 Krzysztof Janas, 78 ZSSam 11.29 Robert Kurzajczyk, 76 ZSB 11.70 wzwyż Krzysztof Wolf, 78 ZSSam 1.80
03 Przełajowe Mistrzostwa Polski 2000m J 38. Anna Krawiec, 78 3000m J 10. Tomasz Olejnik, 77 5000m J 67. Adam Dominiak, 77
21.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 1000m 6. Tomasz Olejnik, 77 2.41.38 (el. 2.35.69)
7.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Kalisza JM:300m Marta Świderska 47.43 600m Teresa Kruszka 1.50.24 60mppł 1. Jarzyna 8.84 w dal 1. Jarzyna 6.70 300m Marcin Strug 40.73 Kula Korko 13.50 M: 600m 1. Bryś, 79 2.00.05 60m 1. Rogowski 7.40 wzwyż 1. Olszyna 1.68
WYNIKI ZAWODÓW:
7.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa 800m Klimowicz 2.34.87 100m Paweł Jagodziński 79 IV LO CAL 11.93 w dal Marcin Jarzyna, 80 6.17
30.09 Kielce Mistrzostwa Polski Młodzików 300m 1. Łukasz Olszyna, 80 37.04 Kula 5kg 1. Mariusz Łuczak, 80 15.74
24.09 Łódź Liga Seniorów W dal 1. Bartłomiej Jarzyna, 77 7.03
16.09 Łódź Strefowe Mistrzostwa Młodzików 100m Sroka 13.40 300m 1. Łukasz Olszyna, 80 36.41 kula 5kg 1. Przemysław Ziółkowski, 80 14.12
9.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 800m 1. Kruszka 2.28.63 4x100m Calisia 54.26 Dysk 1. Milewski 45.88 1500m 1. Dominiak 4.11.22 Olejnik 4.18.01 Olszyna Waldemar, 74 4.21.76 200m Marcin Strug, 76 ZSSam CAL 24.96 400m Olszyna 53.09 1500m Tomasz Gola, 76 4.25.68 w dal Jarzyna 7.00 oszczep Ziółkowski 43.66
11-15.07 Kraków Mistrzostwa Polski Juniorów 3000m 18. Teresa Kruszka, 77 11.04.11 w dal 23. Agnieszka Wałkowska, 76 5.05 W dal 7. Jarzyna, 77 6.95
24-25.06 Łódź Mistrzostwa Regionu 800m Rakieć 2.21.98 1500m Anna Krawiec, 78 ZSZ 2 CAL 4.55.38 Dominika Bryś, 79 5.13.68 4x400m Calisia (Grabowska Bryś Rakieć Klimowicz) 4.11.29 800m Kochanek 2.00.15 Strzyż Tomasz, 76 2.01.42 Struzik 2.02.43
17.06 Łódź Otwarte Mistrzostwa Łodzi 100m Kwitowska 12.67 Michalak 13.00 Papierska 13.46 200m Sroka 27.99 400m Czaplicka 65.55 800m Krawiec 2.27.57 3000m 3. Teresa Kruszka, 77 10.48.56 W dal 11. Marcin Jarzyna, 80 5.94 200m 1s2 Łukasz Olszyna, 80 SP 18 23.34 400m Piotr Struzik, 77 54.10
12.06 Kalisz Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych 100m Hofman  300m Hofman 44.82 kula K 3 kg Barbara Grygiel, 80 Calisia 10.08 Dysk 1kg 1. Ziółkowski, 80 42.80 100m Rogowski SP 18 12.07
10.06 Warszawa Miting 400m Klimowicz 60.44
4.06 Łódź Liga Seniorów 200m Klimowicz 27.38 4x400m K. Rakieć, 79 D. Bryś, 79 A. Grabowska, 79 A. Klimowicz, 79 4.09.14 100m 3s3 Olszyna, 80 11.65
31.05 Kalisz Liga Szkół Podstawowych
28.05 Łódź. Miting Regionalny
27.05 Poznań Miting POZLA 400m Rakieć 61.69
20.05 Łódź Liga Juniorów 200m Asperska 28.53 Monika Czaplicka, 77 IV LO CAL 29.34 400m Grabowska 62.35 4x100m Calisia (Papierska Asperska Klimowicz Wałkowska) 53.85 4x400m Calisia (Rakieć Bryś Czaplicka Klimowicz) 4.19.34 100m Boroń Piotr, 77 ZSSam CAL 11.89 Borkowski Piotr, 77 III LO CAL 11.92 400m Strug 51.79 Dariusz Kochanek, 76 CAL 53.78 800m Tomasz Olejnik, 77 1.58.11 1500m Dominiak 4.05.84 3000m Gola 9.30.22 4x100m Calisia 46.27 4x400m Calisia 3.37.40
18.05 Kalisz wzwyż 1. Olszyna, 80 SP 12 1.78 300m 1. Olszyna 36.72 100mppł 1. Sroka 18.72
12.05 Kalisz Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Ponad Podstawowych 1500m Trzcińska Sylwia, 79 IV LO 5.48.91 wzwyż Wałkowska III LO 1.45
5.05 Kalisz Memoriał K. Paszyna 200m Hofman SP 10 28.46 400m Bryś 68.99 800m Grabowska 2.34.67 4x100m Calisia 52.56 w dal k Balcerzak, 81 Calisia4.99 Dysk 1. Milewski 47.80 Korko 36.36 W dal Balcerzak SP 6 4.99 oszczep Małgorzata Papież, 78 IV LO 26.02 200m Adam Spychalski Adam, 78 III LO 24.74 kula Korko 13.14 Milewski 12.04
26.04 Kalisz Liga Szkół PP 800m Teresa Kruszka, 77 II LO 2.29.21 Anna Andrzejewska, 78 III LO 2.34.97 w dal Wałkowska 5.30 wzwyż Monika Janczarek, 81 SP3 1.40 200m Borkowski III LO 24.84 800m Adam Dominiak, 77 III LO 2.04.63 wzwyż Piotr Smug, 77 III LO 1.80 Mariusz Jakubowski, 76 ZSSam 1.70
27.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała w dal J 6. Jarzyna, 77 6.81 (el. 6.86) 300m JM 2s6 (9) Anna Klimowicz, 79 43.64
20.01 Kalisz 60mppł 1. Elwira Gonera 10.70 300m Anna Klimowicz, 79 47.63 600m Anna Grabowska, 79 1.49.48 1000m Teresa Kruszka 3.21.89 1000m Tomasz Olejnik 2.44.76 w dal Bartłomiej Jarzyna 6.89
13.01 Kalisz 60m 1. Katarzyna Sroka, 80 8.18 60mppł 1. Sroka 10.16 300m 1. Marta Hofman, 80 47.41 600m 1. Bogusława Grabowska, 80 2.10.97 w dal 1. Anna Balcerzak, 81 5.05 60m 1. Przemysław Rogowski, 80 7.22 2. Olszyna 7.31 w dal 1. Marcin Jarzyna, 80 5.83 wzwyż 1. Olszyna 1.70 300m 1. Konrad Olejniczak 44.28 60mppł Grzegorz Spychała 9.93
WYNIKI ZAWODÓW:
12.10 Kalisz 100km 7. Ryszard Płochocki, 61 TS 6.51.25 11. Andrzej Baran, 67 TS 7.26.34 15. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.40.16
6.10 Spała 100m Olszyna 11.47 200m 1. Łukasz Olszyna, 80 23.19
5.10 Ostrów W dal 1. Bartłomiej Jarzyna, 77 AWF Wrocław CAL 7.14 Marcin Jarzyna, 80 6.24 Trójskok B.Jarzyna 13.54 M. Jarzyna 11.57
28.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100m 1. Hofman, 80 12.98 200m 1. Hofman 26.83 400m 1. Klimowicz 62.22 800m 1. Karolina Rakieć, 79 2.24.32 4x100m 1. Calisia 53.87 kula 1. Żaneta Filipiak 9.43 400m 1. Olszyna, 80 52.24 wzwyż 1. Gulcz, 79 1.90 w dal 1. Jarzyna, 77 6.65
22.09 Łódź 400m 1s2 Łukasz Olszyna, 80 49.98
14.09 Kielce II liga 11. Calisia 2515 pkt. 4x100m 1. Calisia (Bąk Sroka Bryś Klimowicz) 53.45 Kula 4. Mariusz Łuczak, 80 13.18 400m 1. Łukasz Olszyna, 80 51.18 200m 1s2 Hofman 26.04 Sroka 26.98 Bąk 29.31 200m Rajmund Matusiak, 81 SP 17 25.13 800m Rakieć 2.24.98 Domke 2.26.90 Grabowska 2.28.70 1500m Bryś 5.06.26 kula Filipczak 8.44 100m MariuszStarczak, 80 II LO CAL 12.31 800m Tomasz Strzyż, 76 2.06.60
11.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 6 kg 3 Mariusz Łuczak, 80 15.76 wzwyż 1. Paweł Gulcz, 79 2.05
7.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w dal 6. Jarzyna, 77 6.89
27.07 Piła 4. Filip Nawrocki, 79 2.00
15-16.06 Łódź. 4x400m Calisia (Hofman Grabowska Rakieć Klimowicz) 4.01.93 3000m 2. Anna Krawiec, 78 11.07.31 wzwyż 1. Paweł Gulcz, 79 2.05 100m Sroka Katarzyna, 80 III LO CAL 13.33 400m Domke Katarzyna, 80 III LO CAL 62.26 1500m Bryś Dominika, 79 CAL 4.59.68 3000m Krawiec 11.07.31 Trójskok Jagodziński 12.78 kula 6.25 Łuczak 15.76
9.06 Wrocław 400m 1s2 Anna Klimowicz, 79 59.67 5000m 10. Tomasz Olejnik, 77 15.11.76
7.06 Bydgoszcz 3000m 20. Teresa Kruszka, 77 10.46.21
7.06 Kielce 200m Bąk 28.51 800m Domke 2.21.16 Grabowska 2.26.07 1500m Teresa Kruszka, 77 II LO 4.59.27 Krawiec 5.02.82 100m Piotr Boroń, 77 ZSSAm CAL 11.54 200m Olszyna III LO CAL 23.25 3000m Olejnik 8.55.06 Szczepaniak 9.35.19 4x400m Calisia (Matusiak Bałyniec Olejnik, Szczepaniak) oszczep Ziółkowski 45.30
3.06 Kalisz 110mppł M 3. Karol Olejniczak, 81 18.71 w dal wzwyż Anna Balcerzak, 81 SP 6 CAL 5.04 1.40
1.06 Kielce Oszczep 14. Przemysław Ziółkowski, 80 47.32
25.05 Łódź. 100m 2e1 Hofman, 80 I LO CAL 12.62 Bąk Maja, 80 III LO CAL 13.90 200m Klimowicz 27.05 400m Anna Grabowska, 79 III LO CAL 61.81 100m Paweł Jagodziński, 79 IV LO CAL 11.55 4x100m Calisia (Boroń Jagodziński Starczak Olszyna) 45.50
23-24.05 Kalisz Wzwyż 1. Remigiusz Nowakowski, 81 1.74 200m 1. Olszyna, 80 23.66 100m Anna Klimowicz, 79 ZSZ2 CAL 13.66 800m Anna Krawiec, 77 ZSZ2 CAL 2.30.59 4x100m III LO 51.50 dysk Żaneta Filipczak, 79 ZSE 22.10 oszczep Małgorzata Papież, 78 IV LO 26.70 dysk 1.5 Mariusz Łuczak, 80 III LO 41.80 Przemysław Ziółkowski, 80 I LO 38.22 Maciej Kucharski, 80 ZSZ 33.82
18.05 Łódź 1500m 4.00.42 Tomasz Olejnik, 77 Wiesław Szczepaniak, 76 4.16.50 Tomasz Strzyż Tomasz, 76 4.16.68 800m Karolina Rakieć, 79 ZSE CAL 2.22.55 200m Boroń 23.65 Jagodziński 24.41
5.05 Kalisz. Juniorzy młodsi: 100m 1. Hofman, 80 12.91 200m 1. Hofman 26.59 2. Katarzyna Sroka, 80 27.32 400m Katarzyna Domke, 80 62.22 Dysk 1.5 kg 1. Mariusz Łuczak, 80 41.80 100m 1. Olszyna, 80 11.83 400m 1. Olszyna 50.82 wzwyż 1. Gulcz, 79 1.91 kula 6kg 1. Łuczak 14.74 Juniorzy: 3000m 1. Kruszka, 77 10.48 w dal 1. Jarzyna 7.06 100m 1. Piotr Boroń, 78 11.54 trójskok 1. P. Jagodziński, 79 12.78
30.04 Kalisz W dal 2. Anna Balcerzak, 81 5.04 kula 5kg 1. Marcin Małecki 11.99 dysk 1kg 1. Małecki 40.40 wzwyż Marta Okrasa, 80 III LO 1.50
26.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w dal J 5. Jarzyna, 77 6.85 Kula JM 4. Mariusz Łuczak, 80 13.82 300m JM 2B (6) Łukasz Olszyna 36.93
WYNIKI ZAWODÓW:
18.10 Kalisz. 100km 4. Płochocki Ryszard, 61 6.52.18
20.09 Łódź Trójskok 5. Jagodziński Paweł, 79 13.43 200m 2s1 Olszyna Łukasz, 80 III LO CAL 22.86 100m Przybylska Agata, 83 SP 11 13.42 200m Orkasa Marta, 80 CAL 29.03 4x100m Calisia (Myśliniak Olszyna Starczak Jagodziński) 47.02
7.09 Ostrów Wlkp 800m Strzyż Tomasz, 76 2.06.09
18.07 Kraków Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 3000m J 5. Rakieć, 79 10.19.34 4x400m 5s2 CAL J Duszkiewicz, 79 Grabowska, 79 Klimowicz, 79 Rakieć, 79 4.12.45 200m JM 5e2 Hofman, 80 26.62 400m JM 2e3 Hofman, 80 58.79 4x400m JM 7s2 CAL JM Sroka, 80 Domke, 80 Maleszka, 81 Hofman, 80 4.10.20 400m JM 4e2 Olszyna, 80 51.92 kula 6 4. Łuczak 14.02 8. Małecki, 81 12.75 (el. 13.00) oszczep 16. Ziółkowski, 80 45.04
21-22.06 Poznań 1500m 2s2 Rakieć, 80 4.44.21 400m 1s2 Olszyna Łukasz, 80 51.11 400m Sroka 60.30 800m Rakieć 2.20.25
14-15.06 Łódź 100m Sroka Katarzyna, 80 III LO CAL 13.09 Duszkiewicz Emilia, 79 II LO CAL 13.53 200m 3s3 Hofman 25.75 Klimowicz 26.36 Sroka 26.44 Duszkiewicz 28.14 4x400m Calisia J (Duszkiewicz Grabowska Klimowicz) 4.09.90 oszczep 1 Ziółkowski, 80 50.98 400m Klimowicz 60.73 800m Domke Katarzyna, 80 III LO CAL 2.21.31 100m Jagodziński 11.65
7.06 Łódź Grabowska 10.43.40
9.06 Kalisz dysk 1kg 1. Jarzyński Jacek, 82 42.74
31.05 Kielce 5000m 6. Bryś Dominika, 79 19.58.90 4x100m Calisia (Domke Maleszka Sroka Hofman) 51.26 200m Maleszka 27.80 3000m Kruszka Teresa, 77 10.52.67
21-22.05 Kalisz 100m Bąk Maja, 80 III LO 14.38 oszczep Filipczak Żaneta, 79 ZSE 28.76 wzwyż Konasiewicz krzysztof, 81 SP 13 1.80
17.05 Łódź 4x400m Calisia JM (Maleszka Sroka Hofman Domke) 4.04.08 Kula 6.25 kg 1 Łuczak Mariusz, 80 III LO CAL 14.67 2. Ziółkowski Przemysław, 80 I LO CAL 12.56 oszczep 4. Humeja Krystian, 80 I LO CAL 49.44 200m Bąk 28.74 400m Domke 62.10 1500m Bryś 4.58.50 Grabowska 4.59.44 4x100m Calisia (Bryś Bąk Klimowicz Duszkiewicz) kula Filipczak 9.36 w dal Jarzyna Marcin, 80 6.32
14.05 Ostrów Wlkp. 100m Bryś Dominika, 79 IV LO 14.36 800m Grabowska Anna, 79 III LO 2.24.94 100m Olszyna 12.30
10.05 Łódź 100m 2 Hofman Marta, 80 I LO 12.63 Klimowicz Anna, 79 ZSZ 2 12.79 Maleszka Iwona, 81 SP Zduny CAL 13.68
16.03 Strzelce Przełajowe Mistrzostwa Polski 4km J 8. Rakieć Karolina, 79
24-26.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 200m JM 6. Hofman Marta, 80 Calisia 26.85 16. K. Sroka, 80 [>8.12] 300m J 7. A. Klimowicz, 79 43.85 600m JM 14. Domke, 80 [>1.44.77] chód 3km JM 1.S. Korzeniowska, 80 UKS 12 15.23.59 chód 5km JM 3.Bronowski Artur, 80 Calisia  24.30.55 5.Wojcieszek Karol, 80 Calisia 25.03.87  kula JM 1.Łuczak Mariusz, 80 Calisia 15.12
WYNIKÓW ZAWODÓW:
17.10 Kalisz 11. Gierłowski Stanisław, 55 TS 7.53.55
11.10 Ostrów Wlkp. Kula Małecki Marcin, 81 ZSZ 2 CAL 13.97
26.09 Kielce MP Młodzików Kula 5kg 12 Wasik Mikołaj, 83 12.80 dysk 1kg 15 Wasik 39.97 200m el. Starczak Paulina, 83 CAL 28.37
19.09 Łódź Liga 100m 2. Sroka 13.03 Przybylska 13.66 Lotka 14.03 400m 2. Klimowicz 62.52 3000m 3 Rakieć Karolina, 79 10.32.73 5.Bryś 11.40.20 800m 4. Domke 2.24.59 800m Pera Piotr, 80 LO Pleszew CAL 2.00.79 3000m Kołaciński 9.25.95 4x100m 5.Calisia (Lotka Sroka Klimowicz Przybylska) 52.23 4x400m 4.Calisia (Starczak Domke Oleszyńska Rakieć) 4.15.19 200m Starczak 28.37
12.09 Łódź 4x100m Calisia M 53.77 4x100m Calisia M 48.31
5.09 Kalisz 400m Domke 64.10 800m Rakieć 2.25.14 kula Wypchło Teresa, 83 9.58 oszczep Olejnik Rozalia, 82 II LO CAL 35.84 200m Olejniczak Karol, 81 III LO CAL 24.35 kula Milewski 12.51 Dysk Milewski 42.94
29.08 Lublin Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 5000m 13. Kruszka Teresa, 77 19.02.92
17.08 Wrocław Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 6. Małecki Marcin, 81 13.84 (el. 14.16) dysk 25. Małecki 33.42
11.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów 200m 6e2 Hofman, 80 26.52 (-2.5)4x100m 4s2 (11) Calisia (Hofman Klimowicz Sroka Duszkiewicz) 50.29 4x400m 5. Calisia J ( Hofman Klimowicz Sroka Duszkiewicz) 4.03.62 400m 7e3 Łukasz Olszyna, 80 50.35
21.06 Poznań 200m Hofman 26.04 400m Hofman 59.11
6-7.06 Łódź 100m 3.Sroka 12.91 5. Hofman 12.94 el. Duszkiewicz II LO 13.57 200m 2.Hofman 26.72 3.Klimowicz 26.89 4.Sroka 27.22 400m 1 Łukasz Olszyna, 80 49.64 400m 3.Klimowicz 59.53 3s Maleszka 63.33 7s Oleszyńska 64.61 1500m 4. Szymczak 5.30.83 5000m 1. Kruszka Teresa, 77 18.52.25 200m 5.Olszyna 22.92 1500m Pera 4.19.67 Balcer Łukasz, 81 ZSZ 2 Pleszew CAL 4x100m 1.Calisia (Duszkiewicz Sroka Hofman Klimowicz) 50.90
3.06 Kalisz. Kula 3kg 1. Wypchło Teresa, 83 11.03 oszczep 1. Wypchło 32.84 100m Lotka Magdalena, 83 SP Kobyla Góra CAL 13.67 w dal Lotka 4.67 wzwyż Nowak Marta, 82 SP 3 CAL 1.40 dysk Kwaśniak Agata, 83 SP 17 CAL 26.58 oszczep Wypchło SP 18 CAL 32.84 800m Kołaciński Michał, 81 ZST CAL 2.03.39
23.05 Łódź. Kula 1.Łuczak Mariusz, 80 II LO 14.22 200m 2s Maleszka Iwona, 81 III LO 27.50 4s Oleszyńska Joanna, 82 III LO CAL 28.35 400m 2. Klimowicz 59.45 4.Sroka 60.72 800m Domke 2.26.84 Szymczak Kinga, 82 ZSE CAL 2.37.88 4x400m Calisia J (Starczak Oleszyńska Maleszka Domke) 4.15.36 200m Starczak 24.51 400m 1. Olszyna 50.804x100m Calisia (Myśliwiak, 82 Urbaniak, 83 Andrysiak 83 Starczak 80) 47.64 4x400m Calisia (Pera Balcer Kołaciński Olszyna) 3.39.48 wzwyż Konasiewicz Krzysztof, 81 1.82
20-21.05 Kalisz. Kula 6kg 1. Małecki Marcin, 81 14.64 dysk 1.5 1. Małecki 45.90 w dal Dengusiak Marta, 82 III LO 4.69 100m Starczak Mariusz, 80 II LO CAL 11.98 w dal Jarzyna M. I LO 6.02 dysk Łuczak 36.56 Ziółkowski I LO 34.84 dysk 1.5 Jarzyński Jacek, 82 I LO CAL 39.44
19.05 Poznań 400m Duszkiewicz 64.35
18.05 Kalisz dysk 1. Wypchło 29.88
16.05 Poznań 400m Oleszyńska 63.66 3000m Kruszka 10.50.43 1500m Kołaciński 4.16.06
13.05 Kalisz 400m Szymczak 69.64 800m Grabowska III LO 2.42.40
11.05 Kalisz wzwyż Dąbrowska Joanna, 82 V LO CAL 1.60
9.05 Wrocław Oszczep 2. Przemysław Ziółkowski 52.76
3.05 Spała 100m Klimowicz 12.93 Duszkiewicz 13.44 200m Sroka 27.10 Duszkiewicz 28.00 100m Olszyna 11.58
23.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 400m 2. Marta Hofman, 80 58.54 Kula 5. Mariusz Łuczak, 80 13.76
16.01 Kalisz Juniorzy: 60m 1. Hofman, 80 8.03 3. Emilia Duszkiwicz, 80 8.44 300m 1. Hofman 45.01 2. Duszkiewicz 48.39 600m 1. Anna Klimowicz, 79 1.48.34 2. Katarzyna Domke, 80 1.50.50 kula 3. Żaneta Filipiak 9.96 300m 1. Marcin Sterczak 42.01 600m 1. Przemysław Olejnik 1.34.60 kula 1. Łuczak, 80 13.91
Juniorzy młodsi: 60m 3. Iwona Maleszka, 81 8.60 300m 3. Maleszka 48.48 w dal 3. Agata Zarębska IIILO 5.07 kula 6 1. Marcin Małecki, 81 13.46 wzwyż 1. Remigiusz Nowakowski IV LO 1.75 2. Krzysztof Konasiewicz 1.75
WYNIKI ZAWODÓW:
16.10 Kalisz 100km 13. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.35.21
1.10 Kalisz 100m Agnieszka Szurmińska ZSZ2 14.09 300m Karolina Oblizajek 48.17 kula 3 Kasprzak 10.97 100m 300m Skotowski 12.56 42.9 JM 100m, 400m Oleszyńska 14.32 65.41 100m Andrysiak 12.29 800m Sylwia Frankiewicz ZSE 2.53.45 wzwyż Dąbrowska 1.55 oszczep Olejnik 35.40 dysk Wypchło 27.55 dysk 1.5 Jarzyński 43.60 kula Łuczak 14.40
18.09 Poznań. Oszczep Rozalia Olejnik, 82 32.26 Kula 2. Łuczak, 80 14.14 2. Małecki 12.82 oszczep 3. Przemysław Ziółkowski, 80 51.31 2. Leszek Tanas 48.84 100mppł 2. Kania 18.10 1500m Balcer 4.09.65 800m 4. Kołaciński 2.01.54 kula Wypchło 9.87 4x100m Calisia 53.89 4x400m Calisia 4.15.28
11.09 Wrocław Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 5000m 8. Karolina Rakieć, 79 17.51.08 12. Bryś 18.40.06
11.09 Poznań Wzwyż 3. Anna Kania, 84 1.50 kula 4. Anna Kasprzak 11.12 W dal 6. Łukasz Szydło, 84 5.81 100m Chruszcz 14.02 100mppł Kania 17.72 600m 10.Oblizajek 1.46.75 300m Skotowski 40.04
4.09 Poznań 100m Anna Chruszcz, 85 CAL 13.92 1500m Dominika Bryś, 79 5.08.94 400m Karolina Oblizajek, 85 64.87 Katarzyna Zabielska, 85 65.40
31.07 Białogard 5000m 5. Dominika Bryś, 79 18.25.90
20.07 Mistrzostwa Polski Juniorów Kula 4. Mariusz Łuczak, 80 15.02
4.07 Sopot 400m 2s1 Marta Hofman, 80 58.11 200m Hofman 26.18
13.06 Wrocław 5000m 8. Karolina Rakieć, 80 17.43.86 kula 6. Łuczak 14.90 dysk Milewski 41.07
12.06 Poznań 400m Oleszyńska 62.16
06 Kalisz 100m 200m Hofman 13.1 27.48 1500m Kołaciński 4.17.40 dysk Ziółkowski 38.88 wzwyż Dabrowska 1.55 oszczep Olejnik 33.04 dysk Jarzyński 40.44 kula Wypchło 9.90
5.06 Poznań 200m Joanna Oleszyńska, 83 27.61
26.05 Poznań 200M Marta Hofman, 80 26.23
22-23.05 Poznań Kula 6.25 Marcin Małecki, 81 13.86 3000m Karolina Rakieć, 79 10.54.30 w dal Karolina Blicharska 5.05 200m Iwona Maleszka, 81 28.12 800m Aleksandra Sadowska, 83 2.41.83
15.05 Poznań 400m Maleszka 64.92
30.04 Poznań 300m Oleszyńska 44.61 Maleszka 44.87
21.02 Spała Halowe Mistrzostwa Polski 400m 3e1 Anna Klimowicz, 59 63.21
22.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 400m 2B Marta Hofman, 80 59.84 (el. 59.45) kula 3. Mariusz Łuczak, 80 14.91 10. Marcin Małecki, 81 13.12
17.01 Kalisz kula 2. Wypchło 9.96 wzwyż 4. Dąbrowska 1.50 kula Łuczak 15.09 3. Małecki 14.38 5. Ziółkowski 12.83 wzwyż Konasiewicz 1.80
15.01 Kalisz kula Wypchło, 83 11.47
Menu Title