27_duze-2

Drużyna ligowa „Calisii” na zawodach II ligi lekkoatletycznej w Słubicach – 6.06.1982. Najniżej siedzi Arkadiusz Janiak.

NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m H 7.66 Małgorzata Kurczbuch, 60 Calisia
100m 12.05/12.1 Małgorzata Kurczbuch, 60 Calisia 12.3 Dorota Paczkowska, 64 Calisia 12.6 Iwona Woryma, 65 Orkan Ostrzeszów, Calisia 12.84/12.8 Małgorzata Piechowicz, 66 Calisia
200m 26.2 3.2 Paczkowska 26.2 2.7/26.3  Woryma 26.8  Piechowicz  27.16  Beata Popiołek, 64 Calisia
400m 58.3 Jolanta Figaniak, 63 Orlik Marszew, Calisia 59.6 Renata Reguska, 65 Calisia
800m 2.17.10 Reguska 2.18.0 Figaniak 2.28.2 Małgorzata Piętka, 64 Calisia 2.28.45 Jolanta Doman, 62 Calisia
1500m 5.09.0 Doman 5.12.7 Reguska
w dal 6.08H/5.86 Ewa Śliwa, 61 Calisia 5.59 Danuta Wyrwas, 64 Calisia
wzwyż 1.63 Wyrwas 1.50 Anna Świderska, 64 Calisia
kula 11.89 Krystyna Berczyńska, 54 Calisia 9.62 Urszula Pientak, 64 Calisia
dysk 41.80 Maria Czaplicka, 55 Calisia 32.74 Grażyna Bartosik, 63 Calisia
oszczep 45.32 Małgorzata Bukowska, 58 Calisia 39.54 Pientak 35.14 Irena Guzdecka, 64 Calisia
4x100m 49.5 Calisia S (Kurczbuch, Śliwa, Paczkowska, Piechowicz) 52.4 Calisia JM (Popiołek, Paczkowska, Wyrwas, Pawlak)
4x400m  4.19.8 Calisia JM (Beata Pawlak, 65, Piętka, Irena Perskawiec, 64, Woryma)
20 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI:
60m H 6.95 Janiak
100m 10.72/10.4 Arkadiusz Janiak, 63 Calisia 11.3 Marek Helman, 62 Calisia
200m 22.14/22.3 Janiak 23.3 Marek Gruszka, 62 Calisia 24.02 Ireneusz Wildner, 64 Calisia 53.0 Garczarek
400m 51.4 Paweł Braun, 53 Calisia 52.48 Gruszka 52.5 Wildner
800m 1.57.0 Piotr Garczarek, 64 Calisia 2.01.4 Maciej Korpeta, 64 Calisia 2.06.2 Włodzimierz Gościniak, 65 Stal Ostrów
1500m 3.51.8 Andrzej Płócienniczak 57 Gwardia Warszawa 4.12.2 Korpeta
400mppł 58.26/57.3 Jacek Kosiński, 61 Calisia
wzwyż 2.05 Krzysztof Jagodziński, 60 Calisia 1.95 Ryszard Szewczyk, 60 Calisia 1.90 Piotr Łękowski, 64 Calisia
w dal 7.49 Jan Drzewiecki, 57 Śląsk Wrocław 7.14 /7.17h)Krzysztof Kaźmierczak, 61 Calisia 7.10 (7.36h) Przemysław Kosierb, 57 Calisia 6.68 Janiak 6.65 Piotr Olszanowski, 64 Calisia
trójskok 14.24 Jacek Siemiątkowski, 54 Calisia 14.22 Kosierb 14.10 Janusz Wiśniewski, 58 Calisia
kula 7 13.36 Tomasz Olejnik, 56 Calisia 11.60 Dariusz Kujawski 64 Calisia /6kg 13.22/
dysk 2 35.76 Andrzej Subbotko, 48 Calisia  1.5kg  39.86 Kujawski
młot 7 34.10 Andrzej Siciarek, 62 Calisia  6 29.96 Stanisław Twardowski, 63 Calisia  27.14 Grzegorz Klem, 63 Calisia
oszczep 67.18 Wojciech Pilarczyk, 61 Calisia
4x100m 43.2 Calisia S (Helman, Kosierb, Gruszka, Janiak) 44.4 Calisia J (Helman, Wildner, Gruszka, Janiak)
4x400m 3.51.7 Prosna JM 3.52.4 Calisia JM
chód 10km 44.57.8 Ireneusz Langwerski, 63 Calisia 48.15.0 Leszek Śledź, 64 Calisia
______________________________________________________________
Wyniki zawodów:

20-22.09 Łódź OSM – MPJM Kula K 14.Urszula Pientak, 64 9.62 100m M 2. Janiak 10.80 200m M 4. Janiak 22.14 chód 10km M 1. Langwerski,  + Reguska, Wyrwas
14.09 Łódź III liga 100m 1. Kurczbuch 800m 1. Reguska 2.17.6 2. Figaniak 2.18.8 Dysk 1. Czaplicka W dal 1. Śliwa Kula Berczyńska 11.43 oszczep 1. Bukowska 45.04 Pientak, 64 39.54 4x400m Calisia J (Pawlak M. Piętka, 65 I. Perskowska, 64 I. Woryma, 65) 4.19.8 100m 1. Janiak 400m 1. Braun 51.4 2. Wildner 52.6 trójskok Jacek Siemiątkowski, 54 14.24 2. Kosierb 14.22 w dal 1. Kaźmierczak kula Tomasz Olejnik, 56 12.35 Dysk Andrzej Subbotko 35.76 wzwyż Ryszard Szewczyk, 60 1.95 400mppł Kosiński 57.3 800m 1. Garczarek oszczep 1.Pilarczyk Tyczka Jan Kuligowski, 55 ?.?? 200m Gruszka 23.3 – awans do II ligi
7.09 Budapeszt POL – WĘG – RUM J 100m 2. Janiak 11.12 4x100m 1. POL 40.74
7.09 Warszawa 100m Małgorzata Piechowicz, 66 12.84 200m Beata Popiołek, 64 27.16 800m Renata Reguska, 65 2.17.10 Jolanta Doman, 63 2.28.45 kula Krystyna Berczyńska, 54 11.89 oszczep 3. Małgorzata Bukowska, 58 45.32 200m Ireneusz Wildner, 64 24.02 400mppł Jacek Kosiński, 61 58.26 400m Marek Gruszka, 62 52.48
12-13.07 Łódź Eliminacje Strefowe OSM  200m Paczkowska 26.2 +3.7 Woryma 26.2 +2.3 800m Piotr Garczarek, 64 1.58.8 wzwyż Piotr Łękowski, 64 1.90 100m Iwona Woryma, 65 12.6 dysk 1.5 Kujawski 39.86
8.07 Zabrze POL – ITA – CSRS J 100m Janiak, 63 10.72 4x100m 2. POL 41.81
6.07 Bydgoszcz 200m Janiak 22.3
6.07 Poznań w dal Przemysław Kosierb, 57 7.10
28.06 Kalisz MS 100m Kurczbuch 12.1 w dal Ewa Śliwa, 61 5.86 Młot Andrzej Siciarek, 62 34.10 oszczep Wojciech Pilarczyk 67.18
21.06 Kalisz  III Liga 100m 2. Kurczbuch 12.2 3.Dorota Paczkowska, 64 12.3 Dysk Maria Czaplicka, 55 41.80 Grażyna Bartosik, 63 29.16 4x100m Calisia S (Kurczbuch B. Gorynia, 64 B. Garczyńska, 63 M. Materna, 63) 49.5 wzwyż Krzysztof Jagodziński, 60 2.05 w dal Krzysztof Kaźmierczak 7.14 kula Dariusz Kujawski, 63 11.60 4x100m Calisia S (Janiak Gruszka, 62 Kosierb, 57 Helman, 63) 43.2 Trojskok Janusz Wiśniewski 58 14.10
15.06 Kalisz WSM 200m Woryma 26.3 Oszczep Irena Guzdecka, 64 33.32 4x100m Calisia JM Popiołek Paczkowska Wyrwas B. Pawlak, 64 52.4 100m Janiak 10.4 kula 6kg Dariusz Kujawski, 63 13.22
1.06 Warszawa 100m Kurczbuch 12.05
31.05 Kalisz MSM  1500m Reguska 5.12.7 wzwyż Danuta Wyrwas, 64 1.63 Młot 6 kg Stanisław  Twardowski, 63 29.96 Grzegorz Klem, 63 27.14
24-25.05 Kaczki 400m Jolanta Figaniak, 63 58.3 800m Figaniak 2.18.0
24.05 Bydgoszcz 400m Wildner 52.5 4x100m Calisia J 44.4
17.05 Łódź 100m Piechowicz 12.8
10.05 Kalisz MP 200m Piechowicz 26.7 400m Reguska 59.6 800m Małgorzata Piętka, 64 2.28.2 1500m Jolanta Doman 5.09.0 dysk Grażyna Bartosik 32.74 wzwyż Anna Świderska, 64 1.50 oszczep Guzdecka 35.14 100m Helman 11.3 400m Garczarek 53.0 800m Garczarek 1.57.0 Maciej Korpeta 2.01.7 1500m Korpeta 4.12.2 w dal Janiak 6.68 P. Olszanowski, 64 6.65
18.02 Zabrze HMP 60m 6. Kurczbuch 7.66 [3p 7.70] w dal 5. Śliwa 5.89
4.02 Warszawa 60m 1. Kurczbuch 7.81 i 7.85 w dal Śliwa 6.08 w dal Kosierb 7.36 Kaźmierczak 7.17
4.02 Zabrze HMPJM 2x60m 1. Janiak 6.95+7.00 200m 4. Janiak 22.82
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m H 7.74/7.6 Kurczbuch 7.9  Piechowicz
100m 12.1/12.36 Małgorzata Kurczbuch, 60  12.43/12.4 Małgorzata  Piechowicz  12.8/13.01 Iwona Woryma, 65 13.1 Dorota Paczkowska, 64 13.8 Beata Pawlak, 64
200m 25.51 Kurczbuch 26.3 Woryma 26.7 Piechowicz 27.0 Paczkowska  27.7  Beata Popiołek, 64
300m H 41.8 Popiołek
400m 57.84 Joanna Tomoń, 59 62.2 Popiołek 62.9 Ewa Brodala, 64
800m 2.07.12 Tomoń 2.18.62 H  Jolanta Figniak, 63
1500m 4.42.6 Tomoń
wzwyż 1.61 Beata Pietrzykowaka, 65 1.55 Danuta Wyrwas, 64 1.48 Anna Świderska, 64
w dal 5.14 Wyrwas
kula 10.20 Urszula Pientak, 64
dysk 29.90 Grażyna Bartosik, 63 26.30 Marzena Wielgosz, 66
oszczep 45.72 Pientak 44.56 Malgorzata Bukowska, 58 37.54 Irena Guzdecka, 64
4x100m 49.6 Calisia S (Paczkowska, Piechowicz, Woryma, Kurczbuch) 50.68/51.3 Calisia JM (Piechowicz, Woryma, Paczkoska, Pawlak)
4x400m 4.12.7 Calisia S (Popiołek , Brodala, Figaniak, Tomoń)
17 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI
60m H 6.85 Janiak
100m 10.50w/10.75/10.6 Arkadiusz Janiak, 63 10.6 Jan Drzewiecki, 67 11.1 Marek Helman, 62 11.54 Tomasz Wawruch, 65
200m 22.63 H Janiak 23.7 Marek Gruszka, 62
400m 50.73 Włodzimierz Gościniak,  65 51.99  Ireneusz Wildner, 64
600m 1.24.4 H Gościniak
800m 1.56.21 Piotr Garczarek, 64 2.02.7 Gościniak
100m H 2.35.9 Garczarek 2.39.5 Korpeta
1500m 4.05.24  Maciej Korpeta, 64 4.11.5 Paweł Piniarski, 60 4.14.0 Wawrzyniak
3000m 8.44.55 Korpeta
5000m 16.09.0 Dariusz Wawrzyniak, 62
10000m 33.33.21 Korpeta
3000 m z prz. 9.55.8 Janusz Bartosik, 61
wzwyż 2.00/1.96H Piotr Łękowski, 64  1.90 Robert Rzepecki, 65
w dal 7.56 Drzewiecki 6.48 Łękowski 6.26 Piotr Olszanowski, 63
trójskok  13.53  Krzysztof Jagodziński,  61  13.35  Przemysław  Kosierb, 57
kula 7 11.81 Dariusz Kujawski, 63  kula 6kg 11.50 Paweł Grzesiak, 64 10.80 Ryszard  Szewczyk, 61
dysk 2 37.84 Jerzy Rzepka 36.72 Kujawski
młot  29.24 Andrzej Siciarek, 62 6 kg 32.08 Tomasz Lipiński, 65 30.02 Ryszard Chlebowski, 65 24.46 Jacek Szczepaniak, 64
oszczep 55.90 Krzysztof Migasiewicz, 56 46.84 Andrzej Kobyłka, 64
4x100m 43.1 Calisia S (Drzewiecki, Helman, Gruszka, Janiak) 44.54 Calisia J (Helman, Wawruch, Gruszka, Janiak)
4X400m 3.25.57  Calisia JM (Wildner, Gościniak, Garczarek, Dariusz Skotowski, 64)
28 zawodników
———————————————————————————————————–
Wyniki zawodów:

19.09 Kalisz LJ
100m 1. Piechowicz 12.6 400m 2. Brodala 63.0 w dal 1. Wyrwas 5.14 wzwyż 1. Pietrzykowska 1.58 oszczep 1. Pientak 40.42 dysk 2. Wielgosz 26.30 100m 1. Janiak 11.1 3. Helman 11.6 200m 3. Gruszka 24.9 400m Wildner 52.5 800m Gościniak 2.02.7 Garczarek 2.02.7 1500m 2. Wawrzyniak 4.14.0 dysk Kujawski 32.74 wzwyż Łękowski 1.95 Rzepecki 1.70
12.09 Kalisz II liga 100m 2. Kurczbuch 12.3 4. Piechowicz 12.5 200m 1. Woryma 26.3 6. Paczkowska 27.0 400m 4. Brodala 62.9 6. Popiołek 63.5 800m 4. Figaniak 2.25.8 1500m 2. Tomoń 4.42.6 w dal 7. Wyrwas 5.06 wzwyż 3. Pietrzykowska 1.60 dysk 5. Bartosik 29.90 oszczep 2. Bukowska 44.56 3. Pientak 40.82 6. Guzdecka 30.66 4x100m Calisia (Paczkowska, Piechowicz, Woryma, Kurczbuch) 49.6 4x400m 4. Calisia (Popiołek, Brodala, Figaniak, Tomoń) 4.12.17 100m Janiak 10.6 5. Marek Helmam, 63 11.1 200m 5. Marek Gruszka, 62 23.7 400m 7. Gościniak 52.4 800m 5. Garczarek 1.56.7 1500m 4. Paweł Piniarski, 62 4.11.5 5000m 4. Wawrzyniak 16.09.0 10000 6. Korpeta 33.33.21 3000mprz. 3. Jan Bartosik, 61 9.55.8 w dal 2. Drzewiecki 7.41 wzwyż 5. Łękowski 1.95 trójskok 5. Krzysztof Jagodziński, 61 13.53 6. Przemysław Kosierb, 57 13.35 kula 2. Kujawski 11.90 3. R. Szewczyk 10.80 dysk 5. Jerzy Rzepka, 59 37.84 młot Antoni Siciarek, 62 29.24 4x100m 2. Calisia (Helman, Gruszka, Drzewiecki, Janiak) 43.4 4x400m 7. Calisia (Garczarek, Gościniak) 3.32.7
5-6.09 Saloniki POL – BUŁ _ FRA – GRE J  100m 2. Janiak 10.7 4x100m 1. POL (Janiak 4l) 40.51 
27.08 Z. Góra II liga 100m Kurczbuch 12.1 Piechowicz 12.4 oszczep Guzdecka 37.54 Pientak 35.90 w dal Drzewiecki 7.56 wzwyż Łękowski 2.00 4x100m Calisia 43.2 oszczep Krzysztof Migasiewicz, 56 55.90
20-22.08 Utrecht MEJ 100m 5pf1 3.2 Janiak 10.50 (4e1 1.6 10.75) 4x100m dq POL (Janiak)  –
6-8.08 Zabrze MP 100m K 4e1 Kurczbuch 12.78 oszczep K Pientak  nm 100m M 5p2 Janiak 10.91 (1e4 11.11), w dal M 10. Drzewiecki 7.28 (11e 7.37 2.6)
28.07 Poznań M 200m 1. Kurczbuch 25.51
27-29.07 Lublin OSM 100m 0.7 8. Piechowicz 12.91 (el 12.43) oszczep 7. Pientak 36.76 400m 4. Gościniak 51.71 (el. 50.73) 800m 2. Garczarek 1.56.92 wzwyż 7. Łękowski 1.90 4x400m 4. Calisia 3.27.84 + Pietrzykowska, Guzdecka  22.Calisia 35 pkt.
27-28.06 Poznań 100m Piechowicz 12.56 wzwyż 2. Pietrzykowska 1.61 oszczep 2. Pientak 39.80 400m 1. Gościniak 51.70 2. Wildner 51.99 800m 1. Garczarek 1.56.21 3000m 2.Korpeta 8.44.55
21.06 Poznań 100m Woryma 13.01 oszczep Pientak 45.72 4x100m CAL JM B. Pawlak, 65 Piechowicz Woryma Paczkowska 50.68 100m Wawruch 11.54 wzwyż Robert Rzepecki, 65 1.90 4x100m Helman Gruszka Wawruch Wilnder 44.54 4x400m Calisia JM Wilnder Garczarek Gościniak Skotowski 3.25.57 1500m Korpeta 4.05.24
19.06 Grudziądz w dal 2. Drzewiecki 7.53
16.06 Warszawa 400m 2.Tomoń 58.12 w dal Jan Drzewiecki, 57 7.50
15.06 Kalisz MP „S” J 100m 3. Piechowicz 12.5 200m 5. Piechowicz 26.7 wzwyż 6. Pietrzykowska 1.55 dysk 8. Wielgosz 24.42 Kula Pientak 10.11 oszczep 5. Pientak 35.50 200m 4. Gościniak 23.7 800m 1. Garczarek 1.59.2 1500m 1. Korpeta 2. Skotowski w dal 4. Łękowski 6.31 wzwyż 3. Łękowski 1.90 Kula Dariusz Kujawski, 63 11.81 Dysk Kujawski 36.72 4x400m 4. Calisia 3.31.1
12.06 Poznań POL – RUM – WĘG J 100m M 2. Janiak 10.90  4x100m 1. POL (Janiak) 41.96
4-5.06 Zabrze 400m 4. Joanna Tomoń, 59 57.84 800m 2. Tomoń 2.07.12 100m 5. Kurczbuch 12.36 100m 5. Janiak 10.80
23.05 Kalisz WSM 100m K JM Iwona Woryma, 65 12.8 2. Dorota Paczkowska, 64 13.1 3. Anna Pawlak, 64 13.8 200m Woryma 27.2 Paczkowska 27.6 Popiołek 27.7 400m 1. Popiołek 62.2 3. Ewa Brodala, 64 64.4 4x100m Calisia 53.8 w dal 3. Wyrwas 4.94 wzwyż Beata Pietrzykowska, 65 1.51 2. Anna Świderska, 64 1.48 kula Pientak 10.20 dysk 3. Marzena Wielgosz, 65 23.63 oszczep 1. Pientak 44.22 2. Irena Guzdecka, 64 35.80
100m J Janiak 10.6 JM 3. Tomasz Wawruch, 65 12.1 200m 2. Ireneusz Wildner, 64 24.3 400m 1. Gościniak 52.6 800m 1. Garczarek 2.01.3 2. Dariusz Skotowski, 64 2.06.8 1500m 2. Korpeta 4.10.4 3. Dariusz Skotowski 4.17.2 4x400m Calisia 3.34.8 w dal Łękowski 6.48 Olszanowski 6.26 wzwyż Łękowski 1.90 oszczep Andrzej Kobyłka, 64 46.84
16.05 Kalisz MP Juniorów w chodzie na 20 km 4. Leszek Zachariasz, 62 Calisia 1.45.25
 9.05 Kalisz MSM wzwyż Danuta Wyrwas, 64 1.55 oszczep Urszula Pientak 37.20 wzwyż Łękowski 1.90 w dal Piotr Olszanowski, 63 6.44
3.05 Łódź 100m Drzewiecki 10.6
7.02 Zabrze HMP 60m 6. Małgorzata Kurczbuch, 60 7.79 (el.3 7.74) 800m 3. Joanna Tomoń, 59 [Górnik Wałbrzych] 2.06.25 w dal 2. Jan Drzewiecki, 57 [Śląsk Wrocław] 7.50
31.01 Zabrze HMPJ 60m 1. Arkadiusz Janiak, 63 6.85 200m 3. Janiak 22.63 800m 3. Jolanta Figaniak, 63 2.18.62
31.01 Warszawa HMPJM 300m 3. Beata Popiołek, 64 41.7 600m 1. Włodzimierz Gościniak 1.24.4 1000m 2. Piotr Garczarek, 64 2.35.9 9. Maciej Korpeta, 64 2.39.6 wzwyż 3. Piotr Łękowski, 64 1.96
18.01 Warszawa HMPMŁ 60m 3. Małgorzata Piechowicz, 66 7.9
NAJLEPSZE WYNIKI
KOBIETY:
100m 12.09/12.1 Małgorzata KURCZBUCH, 60 12.15/12.1 Małgorzata PIECHOWICZ, 66 12.57w/12.76/12.4 Iwona WORYMA, 65 13.0 Ewa BRODALA, 64 13.1 Dorota LISOWSKA, 67 13.5 Dorota PACZKOWSKA, 64 13.8 Beata POPIOŁEK, 64
200M 24.97/24.9 PIECHOWICZ 25.5 KURCZBUCH 25.6/26.32 WORYMA 26.2 BRODALA 27.3 LISOWSKA 28.8 Agata NOWAK, 66
400m 59.14/59.3 Jolanta FIGANIAK, 63 60.0/61.48 BRODALA 60.2 PIECHOWICZ 61.2 LISOWSKA 63.7 NOWAK 64.0 Elżbieta DOMAGALSKA, 66
800m 2.27.6 Ewa GROCHALA, 67 2.29.4 Małgorzata MISIAK, 66 2.32.6 DOMAGALSKA
40omppł 65.54/66.0 FIGANIAK
wzwyż 1.65 Beata PIETRZYKOWSKA, 65 1.58 Danuta WYWAS, 64
w dal 5.52 WYRWAS 4.76 PIECHOWICZ 4.56 BRODALA
kula 10.10 Urszula PIENTAK, 64 9.22 Irena GUZDECKA, 64 8.83 Marzena WIELGOSZ, 66 8.80 Małgorzata KAŹMIERCZAK, 66
dysk 26.30 WIELGOSZ
oszczep 45.44 Małgorzata BUKOWSKA, 58 42.40 PIENTAK 38.56 GUZDECKA
4x100m 49.68 CALISIA SEN (BRODALA, PIECHOWICZ, WORYMA, KURCZBUCH) 51.2 CALISIA JUN (NOWAK, BRODALA, WORYMA, PIECHOWICZ)
4x400m 4.10.90 CALISIA JUN (POPIOŁEK, BRODALA, NOWAK, FIGANIAK)
MĘŻCZYŹNI:
100m 10.44/10.4 Arkadiusz JANIAK, 63 11.2 Ireneusz WILDNER, 64 11.48/11.3 Tomasz WAWRUCH, 65 11.3 Paweł WIŚNIEWSKI, 66 11.6 Zbyszko ZIMOCH, 66
200m 21.53 JANIAK 22.8/23.61 WILDNER 23.2 WAWRUCH
400m 50.28 Włodzimierz GOŚCINIAK, 65 53.2 Grzegorz RUTECKI, 62
800m 1.57.74 Piotr GARCZAREK, 64 1.59.88 Dariusz SKOTOWSKI, 64
1500m 4.01.1 Maciej KORPETA 4.09.2 GARCZAREK
3000m 9.09.3 Dariusz WAWRZYNIAK, 62
3000m z prz. 9.37.0 Andrzej PŁOCIENNICZAK, 57
wzwyż 2.00 Piotr ŁĘKOWSKI, 64 1.95 Adam ŻELAZNY, 66 1.90 Robert RZEPECKI, 65
w dal 7.76 Jan DRZEWIECKI, 57 6.72 ZIMOCH 6.27 JANIAK 5.84 KOSIERB
trójskok 13.08 ŁĘKOWSKI
kula 12.58 Dariusz KUJAWSKI, 64
dysk 38.84 KUJAWSKI
oszczep 63.86 Wojciech PILARCZYK, 61 50.94 Krzysztof BARTOSIK, 65 50.70 Andrzej KOBYŁKA, 64
4x100m 43.60 CALISIA SEN (WIŚNIEWSKI, WAWRUCH, DRZEWIECKI, JANIAK)
4x400m 3.33.43 CALISIA SEN (GARCZAREK, KORPETA, GOŚCINIAK, RUTECKI) 3.33.53 CALISIA JUN (GARCZAREK, SKOTOWSKI, GOŚCINIAK, UBYCH)

——————————————————————————————
Wyniki zawodów:

18.09 Ostrzeszów w dal Drzewiecki 7.18 trójskok Łękowski 13.08
16.09 Z. Góra 200m 2.Piechowicz 25.0 w dal 5. Wyrwas 5.21 wzwyż 3. Pietrzykowska 1.55 100m 5.Wiśniewski 11.3 1500m 5. Korpeta 4.08.2 6. Garczarek 4.09.5 w dal 4. Zimoch 6.58
6.09 Ateny/GRE ME 100m 0.48 8p2 Janiak, 63 POL 10.66 (2e4 10.55)
8.09 Ostrów 100m Lisowska 13.1 wzwyż Żelazny, 66 1.95
4.09 Kalisz LJ 200m Woryma 26.1 Lisowska 27.3 400m Piechowicz 60.2 Brodala 62.2 5. Nowak 65.7 800m Grochala 2.39.0 wzwyż 2. Pietrzykowska 1.60 w dal Wyrwas 5.28 oszczep Pientak 42.18 4x100m Calisia Nowak Brodala Woryma Piechowicz 51.2 100m Wawruch 11.3 Wiśniewski 11.4 800m Garczarek 1.59.2 3. Skotowski 2.00.6 1500m Korpeta 4.10.0 w dal 4. Zimoch 6.40 wzwyż 1. Łękowski 2.02 2. Rzepecki 1.90 3. Żelazny 1.85 kula Kujawski 12.00 oszczep 2. Bartosik 48.80 4x100m Calisia 45.2
28.08 Z. Góra II liga 100m 1. Kurczbuch 12.30 2. Piechowicz 12.40 200m 4. Woryma 27.14 400m 6. Brodala 61.48 w dal 3. Wyrwas 5.40 wzwyż 4. Pietrzykowska 1.55 oszczep 1. Bukowska 45.44 2. Pientak 40.76 6. Guzdecka 31.78 4x100m 2. Calisia 49.72 (Popiołek,  Piechowicz, Woryma, Kurczbuch)  4x400m 4.Calisia 4.10.9 (Popiołek, Brodala, Misiak, Figaniak) 4.10.90 100m Janiak 10.87 400m 5. Gościniak, 65 51.73 800m 5. Garczarek 1.57.74 6. Skotowski 1.59.88 3000mprz. 2 Andrzej Płócienniczak, 57 9.37.0 3. Wojciech Wojtaszek, 65 10.51.4 wzwyż 5. Łękowski 1.96 8. Rzepecki, 65 1.90 pk Żelazny 1.80 w dal 1. Drzewiecki, 57 7.76 kula 3. Dariusz Kujawski, 63 12.58 oszczep 2. Wojciech Pilarczyk, 63.86 14x100m Janiak Drzewiecki Wawruch Wiśniewski 43.60 4x400m Garczarek Skotowski Gościniak Ubych 3.33.53
21.08 Pitesti 100m -2.21 1. Janiak, 63 10.73 200m -2.85  1. Janiak 21.77 4x100m 1.Pol  (Janiak) 41.12
31.07 Pescara/ITA 100m 1.50 2. Janiak, 63 POL 10.44 RPJ
30-31.07 Lublin MPJ „S” 200m K J 3. Brodala 26.2 w dal K J 1. Wyrwas 5.45 oszczep K J 4. Pientak 35.22 wzwyż M J Łękowski 1.90 100m K JM 2. Piechowicz, 66 12.1 8. Woryma, 65 12.4 200m K JM 1. Piechowicz 24.9 6. Woryma 25.6 400m K JM 2. Dorota Lisowska, 67 61.2 4x400m K JM 2. Calisia 4.21.0 wzwyż K JM  1.Pietrzykowska, 65 1.63 200m M JM 6. Wawruch, 65 23.2 4x400m M JM 2. Calisia Gościniak Wawruch Wiśniewski Ubych 3.34.5 1500mprz. M JM 1. Wojtaszek 4.36.3 wzwyż M JM 1.Żelazny 1.85 400mppł 6. Ubych 61.6
23.07 Poznań OSM 100m 4. Piechowicz, 66 12.53 (12.15) el. Woryma, 65 12.76 200m 3. Piechowicz, 66 24.97 wzwyż 9. Pietrzykowska 1.60 400m 2. Gościniak, 65 50.28
20.07 Poznań MPJ 100m 1. Janiak, 63 10.64 200m 1. Janiak, 63 21.53 wzwyż 12. Łękowski 1.90 w dal 9. Wyrwas 5.25 400mppł el. (9) Figaniak 67.15 oszczep 13. Pientak 36.94
2.07 Lublin MP 100m 3. Janiak, 63 10.45 (2e4 2.4 10.54 3p2 10.69) w dal 4. Drzewiecki, 57 7.57 (e 7.44 2.2) 100m K 1.5 6. Kurczbuch, 60 12.09 (3e3 12.36)
30.06 Białystok MPMŁ 300m K 4. Lisowska 42.30 600m K 9. Grochala 1.47.20 1000m M 9.Świerczak 2.46.84
30.06 Łódź 100m Wawruch, 65 11.48 3000m Korpeta 8.45.88 Wojtaszek 9.28.66 400m Gościniak 50.82 800m Korpeta 1.59.83
26.06 Getynga/GER 100m 1. Janiak, 63 POL 10.63 oszczep 4. Pientak, 64 POL 35.04
26.06 Wrocław SSM 400m Figaniak 59.3 Brodala 60.0 400mppł Figaniak, 63 66.2 w dal Wyrwas 5.52 400m Gościniak, 65 51.2 w dal Zimoch, 66 6.72 4x100m Wawruch Wiśniewski A. Ubych, 65 Zimoch 45.4
20-21.06 Białystok 400m Figaniak Orlik Marszew 59.14 400mppł Figaniak 65.54
20-21.06 Warszawa/Lublin MK 100m K 5s1 0.9 Kurczbuch 12.21 100m M 0.4 3. Janiak 10.62
12.06 Kalisz WSM 100m 2. Paczkowska 13.5 200m 1. Brodala 27.4 400m 1. Figaniak 60.0 2. Brodala 61.5 400mppł Figaniak 68.0 w dal Wyrwas 5.29 wzwyż Wyrwas 1.58 kula 2. Pientak 10.10 oszczep 1. Pientak 39.18 2. Guzdecka, 64 35.22 4x100m 1. III LO Popiołek Wyrwas Brodala Paczkowska 52.5 JM 1. Piechowicz 12.2 2. Woryma 12.6 200m 1. Piechowicz 26.5 4. Nowak 28.8 400m 2. Nowak 63.7 3. Domagalska 64.1 800m 3. Misiak 2.29.4 kula 2. Wielgosz 8.83 3. Kaźmierczak 8.60 dysk 2. Wielgosz 25.80 100m Janiak 10.7 Wildner 11.4 200m Janiak 23.6 Wildner 23.7 800m Garczarek 1.59.2 Skotowski 2.03.3 1500m 2. Korpeta, 64 4.01.1 wzwyż Łękowski 1.90 Dariusz Iwiński, 64 1.75 kula Kujawski 12.33 dysk Dariusz Kujawski, 63 38.84 Młot Jerzy Stańczyk, 64 20.90 Jacek Pilarski, 64 20.30 oszczep Andrzej Kobyłka 50.70 4x100m Calisia Janiak Wildner J. Filipowicz, 63 J. Wajgelt, 63 44.6 4x400m TS 3.38.9 100m 3. Wawruch 11.5 200m 3. Wawruch 23.7 4. Gościniak 24.1 400m 1. Gościniak 52.4 1500mprz 2. Wojtaszek 4.43.9 wzwyż Żelazny 1.85 w dal Zimoch 6.31 oszczep Krystian Bartosik, 65 50.94 4x400m Calisia 3.39.1
6.06 Słubice II liga 100m 1. Kurczbuch 12.35 2. Piechowicz 12.53 200m 2. Woryma 26.52 oszczep 1. Małgorzata Bukowska, 58 44.80 3. Pientak 42.40 6. Guzdecka 30.54 4x100m Brodala Woryma Piechowicz Kurczbuch 49.68 100m 1. Janiak 10.80 200m 2. Wildner 23.61 1500m 8. Korpeta 4.09.73 3000m 5. Dariusz Wawrzyniak, 62 9.09.3 w dal 2. Drzewiecki 7.35 wzwyż 5. Łękowski 1.95 Młot Grzegorz Karwasiński, 65 24.68 4x400m Garczarek Korpeta Gosciniak G. Rutecki, 61 3.33.43
29.05 Warszawa 100m Iwona Woryma, 65 12.57 +2.5 200m Woryma 26.32 pb
22.05 Poznań 100m Kurczbuch, 60 12.1
15.05 Poznań 100m 1. Janiak, 63 10.4
14.05 Łódź wzwyż Piotr Łękowski, 64 2.00
8.05 Kalisz MSM 200m pk Kurczbuch 25.5 200m Brodala 27.0 400m Brodala 62.9 w dal Wyrwas 4.88 kula Guzdecka 9.22 oszczep Pientak 37.66 Guzdecka 37.42 100m Piechowicz 12.9 200m Piechowicz 26.1 400m Elżbieta Domagalska, 66 64.0 Agata Nowak, 66 66.0 800m Domagalska 2.33.2 kula Wielgosz 8.80 dysk Wielgosz 26.02 100m Janiak 11.2 200m Wilnder 26.7 Janiak 26.9 400m Skotowski 54.6 800m Garczarek 2.08.9 kula Kujawski 12.08 Dysk Kujawski 37.64 wzwyż Łękowski 1.95 JM 100m Wiśniewski 11.3 Wawruch 11.4 Zimoch 11.6 200m Wawruch 24.4 Gościniak 24.7 400m Gościniak 54.4 wzwyż Żelazny 1.80 w dal pk Drzewiecki 7.39 Janiak 6.27 Kosierb 5.84
4.05 Wrocław 200m Wildner 22.9
2.05 Kalisz 100m pk Małgorzata Kurczbuch, 60 12.2 Piechowicz, 66 12.6 Iwona Woryma, 65 12.9 Ewa Brodala, 64 13.0 Dorota Paczkowska, 64 13.6 Beata Popiołek, 64 13.8 800m Domagalska 2.32.6 w dal Danuta Wyrwas, 64 5.39 wzwyż Beata Pietrzykowska, 65 1.65 kula 3. Marzena Wielgosz, 66 8.68 oszczep Urszula Pientak, 64 36.68 100m Janiak, 63 10.6 Ireneusz Wildner, 64 11.2 400m Włodzimierz Gościniak, 65 52.2 3. Grzegorz Rutecki, 62 53.2 800m Garczarek, 64 1.59.6 Maciej Korpeta, 64 1.59.9 wzwyż Łękowski, 64 2.00 Robert Rzepecki, 65 1.85
20-21.02 Zabrze HMP 60m 3. Arkadiusz Janiak, 63 6.80 w dal 4. Jan Drzewiecki, 57 7.34 800m el (7)Piotr Garczarek, 64 1.57.12
13.02 Zabrze HMPJ i JM 2x60m J 1. Arkadiusz Janiak, 63 13.63  6.79+6.84 2x60m JM  4. Małgorzata Piechowicz, 66 15.74 7.92+7.84
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m H
7.70/7.6  Małgorzata Pechowicz, 66 Calisia /7.70, 7.77, 7.78, 7.6, 7.85/
7.74  Małgorzata Kurczbuch, 60 Calisia
100m
11.83/12.1 Piechowicz /11.95w, 12.04, 12.04, 12.10, 12.11, 12.2, 12.3/
11.98/11.4w/11.5 Kurczbuch /12.01, 12.07 11.9, 12.25/
12.55/12.2 Iwona Woryma, 65 Calisia /12.67, 12.72, 12.77, 12.85/
13.05/12.8 Izabella Sobczak, 69 Calisia
200m
23.96/24.5 Kurczbuch /24.6/
24.26/25.0 Piechowicz /24.46, 24.62, 25.2/
26.15/25.7 Woryma /26.24, 26.40/
27.0 Dorota Lisowska, 67 Calisia
27.6 Ewa Brodala, 64 Calisia
200m H
25.75 Piechowicz
300m H
41.8 Piechowicz
42.2 Woryma
400m
59.8 Joanna Tomoń, 59 Calisia /60.0/
61.69 Brodala
62.67 Jolanta Figaniak, 63 Calisia
64.0 Lisowska
68.32 Ewa Kowalska, 68 Calisia
800m
2.09.83  Tomoń /2.11.4, 2.13.00, 2.15.2/
2.23.29  Figaniak
1500m
4.46.96 Tomoń
w dal
5.55 Danuta Wyrwas, 64 Calisia
Wzwyż
1.67 Beata Pietrzykowska, 65 Calisia
1.55 Wyrwas
Kula
10.54 Urszula Pientak, 64 Calisia
10.38 Małgorzata Kaźmierczak, 66 Calisia
Oszczep
44.62 Małgorzata Bukowska, 58 Calisia
42.40 Pientak /41.28/
32.54 Danuta Gomółka, 67 Calisia
4x100m
47.93 Calisia  Seniorki (Brodala, Piechowicz, Woryma, Kurczbuch)
4x400m
4.09.53 Calisia Seniorki (Małgorzata Misiak, 66 Figaniak, Brodala, Tomoń)
16 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI
60m H
6.66 Janiak
100m
10.48W/10.50 Arkadiusz Janiak, 63 Calisia
10.89W/10.9 Jan Drzewiecki, 57 Calisia
11.24W/11.37 Paweł  Wiśniewski, 66 Calisia
11.33/11.0 Tomasz Wawruch, 65 Calisia
200m
23.08 Wiśniewski
23.11 Wawruch
400m
50.74 Włodzimierz Gościniak, 65 Calisia
800m
1.56.68 Maciej Korpeta, 64 Calisia
1.59.28 Piotr Lika, 66 Calisia
2.00.55 Dariusz Skotowski, 64 Calisia
1000m
2.40.69h Lika
2.44.48 Dariusz Figaniak, 68 Calisia
1500m
4.06.43 Skotowski
4.06.71 Korpeta
4.09.54 Lika
3000m
9.16.44 Lika
5000m
16.03.23 Dariusz Wawrzyniak, 62 Calisia
3000m z prz.
10.04.69 Wojciech Wojtaszek, 65
wzwyż
2.07 Piotr Łekowski, 64 Calisia
1.95 Robert Rzepecki, 65
1.95 Adam Żelazny, 66 Calisia
1.75 Hille
w dal
7.64/7.34H Drzewiecki /7.57, 7.50w, 7.52, 7.48, 7.44 7.34, 7.14, 7.10)
6.95/6.80H Zbyszko Zimoch, 66 Calisia
trójskok
13.54 Łękowski
12.57 Żelazny
kula
12.40 Dariusz Kujawski, 63 Calisia
dysk
40.30 Kujawski
oszczep
52.08 Andrzej Kobyłka, 64 Calisia
4x100m
42.08 Calisia Seniorzy (Zimoch Drzewiecki Wiśniewski Janiak)
46.4 Calisia Juniorzy Młodsi  (Wiśniewski Zimoch Polowczyk Bącler)
4x400m
3.26.65 Calisia Juniorzy (Korpeta Skotowski Wawruch Gościniak)
3.43.3 Calisia Juniorzy Młodsi (Ruczkowski, Lika Wiśniewski Żelazny)
20 zawodników
——————————————————————————————
Wyniki zawodow:
28.09 Kalisz wzwyż M Krzysztof Hille, 69 1.75
25.09 Łódź w dal M Zimoch 6.95 400m K Kowalska 68.32
25.09 Lublin 1000m M 8. Dariusz Figaniak, 68 2.44.48
9.09 Bydgoszcz II liga 100m 1. Piechowicz 12.04 2. Kurczbuch 12.25 200m 1. Woryma 26.24 400m Figaniak 62.67 800m 1. Tomoń 2.13.00 wzwyż 1. Pietrzykowska 1.58 kula 5. Kaźmierczak 9.50 oszczep 1. Bukowska 44.62 7. Gomółka 33.60 4x100m Calisia (Brodala Piechowicz Woryma Kurczbuch) 49.29 4x400m (Misiak Figaniak Brodala Tomoń) 4.17.38 100m Janiak 10.95 w dal 1. Drzewiecki 7.34 3. Zimoch 6.65 kula 5. Kujawski 11.65 800m Lika 1.59.28 3000mprz Wojciech Wojtaszek 10.04.69 4x100m 3. Zimoch Drzewiecki Wiśniewski Janiak 43.01 5000m Wawrzyniak 16.03.23
4.09 Łódź 1500m K 1. Tomoń 4.46.96 100m M 4.7 4.Drzewiecki 10.89 w dal 1. Drzewiecki 7.50 4.8
29.08 Zabrze 200m Woryma 26.15
11.08 Leningrad/ZSRR ZP 100m K 3. Piechowicz 12.10 (12.04) 200m K 7. Piechowicz 24.62 (e 24.46 – 1.65 )
30.07 Warszawa Wzwyż K Pietrzykowska 1.67
23.07 Sofia/BUL 100m M 6. Janiak 10.79
23-25.07 Wrocław OSM 100m K 1.9 1.Piechowicz 11.83 (1p2 11.95 2.3) 200m K 0.9 1.Piechowicz 24.26 wzwyż M 7. Żelazny 1.90 100m M 9 (5p). Wiśniewski 11.24 +3.1 3000m 11. Piotr Lika, 66 9.16.44 w dal M 15.Zimoch 6.18
19-20.07 Zielona Góra MPJ  100m K 1fb (9) Woryma 12.67 -1.1 (5e2 12.85 0.2 ) w dal K 11. Wyrwas 5.09 wzwyż M 4. Łękowski 2.04 wzwyż K 8. Pietrzykowska 1.63 100m M PK 1s2 Wawruch 11.56 -0.9 oszczep K 14.Pientak  34.86 4x400m M 8s2 (16) Calisia J  (Wawruch Skotowski Korpeta Wojtaszek)  3.32.74
1.07 Birmingham/WBR 100m 6. Janiak 10.58
25-27.06 Bydgoszcz MP 100m 3. Janiak 10.55 ( 1e4 10.67 2p2 10.72) 100m PK 7s1 Wiśniewski 11.41 4s3  Wawruch 11.33 w dal 4. Drzewiecki 7.57 (e 7.24)
18.06 Łódź SSM J 100m K J Woryma 12.55 400m K J Brodala 61.69 100m M  JM Wiśniewski 11.37 200m M J Wawruch 23.11 JM Wiśniewski 23.08 400m M J Gościniak 50.74 wzwyż M J Łękowski 2.07 4x400m M J Korpeta Wawruch Gościniak Skotowski 3.26.65
17-18.06 Lublin MK 100m K 6.Kurczbuch 12.01 200m K 1.4 1s1 Kurczbuch 23.96 100m M 2.3 7. Janiak 10.48 (2e1 10.50 1.7) w dal 6. Drzewiecki 7.48
12.06 Grudziądz MM w dal 3. Drzewiecki 7.64 0.6
11-12.06 Kalisz WSM 100m 1. Woryma 12.2 200m Woryma 25.7 Brodala 27.6 JM Lisowska 27.5 400m Brodala 63.2 JM 2. Lisowska 66.0 w dal Wyrwas 5.55 wzwyż Pietrzykowska 1.60 Wyrwas 1.55 kula Pientak 10.54 JM Kaźmierczak 10.38 Gomółka 9.48 oszczep Pientak 38.90 JM 3. Gomółka 31.04 100m 2. Wawruch 11.0 JM 2. Wiśniewski 11.2 200m 2. Wawruch 23.1 JM 2. Wiśniewski 400m Gościniak 51.6 wzwyż Łękowski 2.00 JM Żelazny 1.90 trójskok Żelazny 12.57 oszczep Andrzej Kobyłka, 64 52.08 4x100m Wiśniewski Zimoch J. Polowczyk, 66 J. Bšcler, 66 46.4 4x400m Ruczkowski Lika Wisniewski Żelazny 3.43.3 4x400m Lisowska Grochala E. Pilich, 67 E. Walczak, 67 4.45.7 w dal Zimoch 6.71 1500m 2. Skotowski 4.10.4 3. Korpeta 4.13.4
10.06 Łódź 100m 3.2 1. Kurczbuch 11.4 (1e1 11.5 1.8)
6.06 Kalisz 100m Sobczak 12.8
4.06 Kalisz 100m Kurczbuch 11.9 200m Kurczbuch 24.6 400m 4. Tomoń 60.0 800m 3. Tomoń 2.11.4 oszczep 2. Pientak 41.28 100m Janiak 11.1 5. Wiśniewski 11.4 6. Wawruch 11.5 200m 9. Wawruch 23.4 800m 4.Korpeta 2.01 7. Lika 2.09 1500m 6. Skotowski 4.08.8 wzwyż 1. Łękowski 1.90 3. Rzepecki 1.85 4x100m Calisia (Drzewiecki Janiak Wiśniewski Wawruch) 44.1 w dal 2. Drzewiecki 7.10
28.05 Zielona Góra II liga 100m 1. Kurczbuch 12.09 2. Piechowicz 12.11 200m 2. Woryma 26.40 800m Figaniak 2.23.29 oszczep 5. Pientak 35.88 6. Gomółka 31.60 4x100m Calisia (Woryma Piechowicz Brodala Kurczbuch) 47.93 4x400m Calisia (Tomoń Figaniak Brodala Misiak) 4.09.53 100m 1. Janiak 10.64 w dal 1. Drzewiecki 7.44 Wzwyż Rzepecki 1.90 4x100m Calisia (Zimoch Drzewiecki Wiśniewski Janiak) 42.08 4x400m Calisia (Korpeta Wawruch Gościniak Skotowski) 3.26.65
21.05 Łódź M: 800m Korpeta 1.56.68 Skotowski 2.00.55 1500m Lika 4.09.54
19.05 Sopot 200m K Piechowicz 25.0 800m K Tomoń 2.17.8
14.05 Łódź K: 100m K 0.5 1.Kurczbuch 11.98 (e 12.07) 5.Woryma 12.72 (e 12.77) 800m 3. Tomoń 2.09.83 wzwyż 3. Pietrzykowska 1.65 w dal 6. Wyrwas 5.14 M:100m 1. Janiak 10.61 el. Wawruch 11.44 1500m Skotowski 4.06.43 Korpeta 4.06.71 w dal 1. Drzewiecki 7.52 7. Zimoch 6.64
8.05 Kalisz MSM K: 200m J Brodala 28.1 pk Tomoń 28.7 JM Piechowicz 25.2 Lisowska 27.0 400m Brodala 64.3 J. Szymańska 67.5 JM Lisowska 64.9 800m 4. Grochala 2.40.8 1500m 4. Grochala 5.36.0 w dal Wyrwas 5.24 wzwyż Wyrwas 1.55 JM Pietrzykowska 1.60 kula Pientak 9.99 JM Kaźmierczak 9.95 Gomółka 8.32 oszczep 1. Pientak 42.40 JM Gomółka 32.54 Kaźmierczak 26.40 M: 100m Wawruch 11.8 JM Wiśniewski 11.7 Zimoch 11.7 200m Wawruch 24.3 Wildner 24.4 JM Wiśniewski 23.8 w dal Łękowski 6.26 JM Zimoch 6.73 wzwyż Łękowski 2.07 JM Żelazny 1.95 trójskok Łękowski 13.54 kula pk Kujawski 12.40 Dysk pk Kujawski 40.30 oszczep Kobyłka 52.16
7.05 Łódź 100m Piechowicz 12.2 200m 1s1 Kurczbuch 24.5 pb 400m Tomoń 59.8 100m Drzewiecki 10.9 400m Gościniak 50.6
30.04 Kalisz K: 100m 1. Piechowicz 12.3 (e 12.1) 400m Lisowska 64.0 800m pk Tomoń 2.15.2 6. Grochala 2.40.0 w dal pk Wyrwas 5.35 pk Brodala 4.70 kula Kaźmierczak 9.57 3. Gomółka 8.15 oszczep Gomółka 31.50 3. Kaźmierczak 24.90 M: 100m Wiśniewski 11.3 800m pk Wojtaszek 2.09.4 wzwyż pk Rzepecki 1.95 Żelazny 1.90
5.03 Budapeszt/HUN HME 60m M 6. Janiak 6.70 ( pf 6.66, e 6.69)
19.02 Zabrze HMP 60m M 1. Janiak 6.69 w dal M 7. Drzewiecki 7.14 60m K 6. Piechowicz 7.77 (3pf 7.70) 4pf (8) Kurczbuch 7.74
13.02 Warszawa  w dal M Drzewiecki 7.34
29.01 Warszawa HMPJM 2x60m K 3. Piechowicz 7.85+7.74 200m K 1. Piechowicz 25.75 w dal M 2. Zimoch 6.80 1000m M 5. Lika 2.40.69
22.01 Warszawa 60m K Piechowicz 7.6 300m K Piechowicz 41.8 Woryma 42.2
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m H 7.64 Małgorzata KURCZBUCH, 60 CALISIA 4.02 Warszawa 7.78 Małgorzata PIECHOWICZ, 66 CALISIA  28.01  Zabrze
100m 12.49 PIECHOWICZ 17.06 Sopot 12.73 Iwona WORYMA, 65 CALISIA 31.08 Warszawa 12.77/12.7 Izabella SOBCZAK, 68 CALISIA 16.09 Bydgoszcz
200m 26.43 SOBCZAK 26.08 Lublin 26.65 WORYMA 15.09 Kalisz
400m 62.0  TOMOŃ 7.05 Kalisz
800m H 2.14.64 Joanna TOMON, 59 CALISIA 18.02 Zabrze
800m 2.12.38 TOMOŃ 20.05 Zielona Góra
1500m H 4.41.0 TOMOŃ 15.01 Łódż
400mppł 67.98 Jolanta FIGANIAK, 63 CALISIA 20.05 Zielona Góra
wzwyż 1.65 Beata PIETRZYKOWSKA, 65 CALISIA 9.06 Łódź
kula 11.14 Malgorzata KAŹMIERCZAK, 66 CALISIA 15.09 Kalisz
dysk 30.10 Woletta DYLAWERSKA, 66 CALISIA 8.05 Kalisz 28.74 Izabella HOFMAN, 69 CALISIA 16.09 Bydgoszcz
oszczep 37.04 Urszula PIENTAK, 64 CALISIA 15.09 Kalisz 35.52 Danuta Gomółka, 67 CALISIA 12.05 Łódź  33.98 Marzena FLAK, 69 CALISIA 25.08 Lublin
4x100m 52.46 CALISIA S (Danuta WYRWAS, 64 SOBCZAK  Magdalena LESZKA, 68  Dorota  WARCHOŁ, 67)  20.05 Zielona Góra CALISIA JM  25.08  Lublin
4x400m 4.13.00  CALISIA S (FIGANIAK, TOMOŃ, KOWALSKA, MICHAŁKIEWICZ)
MĘŻCZYŻNI
60m H 6.79 Arkadiusz JANIAK, 63 CALISIA 4.02 Warszawa (6)
200m 22.83 GOŚCINIAK 16.06 Łódź
400m H 50.36 Włodzimierz GOŚCINIAK, 65 CALISIA 28.02 Zabrze (10)
400m 48.61 GOŚCINIAK 30.08 Zabrze 51.30 Piotr GARCZAREK, 64 CALISIA   25.08 Lublin
800m 1.55.28 GARCZAREK 15.09 Kalisz 1.55.81 Dariusz FIGANIAK, 68 CALISIA 16.06 Łódź
1500m 4.05.22 Maciej KORPETA, 64 CALISIA 15.09  Kalisz
3000 m z prz 9.59.38 Wojciech WOJTASZEK, 65 CALISIA  15.09  Kalisz
wzwyż 2.05 Adam ŻELAZNY, 66  CALISIA 15.09 Kalisz 1.95 Robert RZEPECKI, 65 20.05 Zielona Góra 1.95 Piotr ŁĘKOWSKI, 64 CALISIA 26.08  Lublin 1.80 NASKRĘCKI
w dal 6.88 Zbyszko ZIMOCH, 66 CALISIA 15.09 Kalisz
kula 12.60 Dariusz KUJAWSKI, 63 20.05 Zielona Góra
młot 56.18 Waldemar PAROL, 60 CALISIA 22.09 Warszawa 29.36 Tomasz LIPIŃSKI, 66 CALISIA 16.06 Łódź
oszczep 62.16 Dariusz CYBULSKI, 64 CALISIA 15.09 Kalisz 57.86 Wojciech PILARCZYK, 61 Calisia 15.09  Kalisz
4x100m 44.49 CALISIA J (WIŚNIEWSKI, SZYMURA, SULWIŃSKI, LEMAŃSKI) 20.05 Zielona Góra
4x400m 3.22.75 CALISIA S (KORPETA, GARCZAREK, GOŚCINIAK, RAJNER) 20.05 Zielona Góra
————————————————————————————————————
Wyniki zawodów:
16.09 Bydgoszcz MPJM 
100m Sobczak 12.77 1000m Jany 2.42.25 dysk Izabella Hoffman, 69 28.74
15.09 Kalisz II liga 5m 201.5 pkt. K: 100m 6. Leszka 14.12 200m 1. Woryma 26.65 800m 3. Tomoń 2.19.44 4x100m 7.Calisia S (Brodala Woryma Warchoł Leszka) 53.78 4x400m 7.Calisia S (Tomoń Figaniak Kowalska Michałkiewicz) 4.29.39 100mppł 7. Kowalska 20.35 400mppł 3.Figaniak 69.37 w dal 6. Wyrwas 4.95 wzwyż 1. Pietrzykowska 1.58 Kula 1. Małgorzata Kaźmierczak, 66 11.14 oszczep 3. Urszula Pientak, 64 37.04 6. Gomułka 32.20 M: 100, 8. Wawruch 12.51 200m 4. Wiśniewski 24.67 400m 4. Gościniak 51.18 800m 5. Garczarek 1.55.28 1500m 4. Korpeta 4.05.22 5000m 7. Wawrzyniak 16.04.34 10000m 5.Dariusz Ruczkowski, 66 38.22.98 3000mprz 4.Wojciech Wojcieszek, 65 9.59.38 wzwyż 2. Adam Żelazny 2.05 5. Łękowski 1.75 6. Rzepecki 1.75 w dal Zbyszko Zimoch, 66 6.88 kula 3. Skotowski 7.43 dysk 2. Kujawski 35.76 oszczep 2. Cybulski 62.12 5. Pilarczyk 57.86 4x100m 5. 46.16 4x400m 2. 3.26.56
31.08 Warszawa 100m Iwona Woryma, 65 12.73
25.08 Lublin MP „S” K: 200m Sobczak, 69 26.43 400m Monika Kluszczyńska, 69 71.32 oszczep Marzena Flak, 69 33.98 4x100m M 55.98 M: 400m Jarosław Jany, 69 54.37 800m Jany 2.05.97 4x400m Szymura Sulwiński Figaniak Jany 3.36.58
13.07 Poznań MPJ 400m M 1. Włodzimierz Gościniak, 65 48.70
9.07 Poznań OSM 800m 6. Dariusz Figaniak 1.59.44
30.06 Zabrze 400m Gościniak, 65 48.61 Piotr Garczarek, 64 51.30 400m J. Figaniak 62.26
17.06 Sopot 100m K Małgorzata Piechowicz, 66 12.49
16.06 Łódź 200m M Gościniak, 65 22.83 800m M Figaniak, 68 1.55.81
10.06 Łódź 400m Gościniak 48.89 wzwyż Żelazny 1.98 w dal Zimoch 6.85 młot Tomasz Lipiński, 66 29.36 wzwyż Beata Pietrzykowska, 65 1.65 kula Kaźmierczak 10.00 dysk 8. Dylawerska 25.20 wzwyż 6. Naskręcki 1.74 oszczep 4. Gomółka 33.60 800m Figaniak 1.58.11
9.06 Pabianice 100m K Sobczak, 69 12.7 w dal M Paweł Woźniak, 69 MKS 6.08
26.05 Kalisz kula Kaźmierczak 10.81 4. Dylawerska 8.83 dysk 1. Dylawerska 27.80 2. Kaźmierczak 25.40 400m Gościniak 51.0 800m Gosciniak 2.00.2 w dal 2. Zimoch 6.82 100m 3. Zimoch 11.4 wzwyż 1. Żelazny 2.02 JM 100m Leszka 13.6 400m 4. Grochala 67.0 kula Gomółka 9.10 oszczep Gomółka 32.10 200m 3. Szymura 24.2 4. Pawłowski 24.4 400m 2. Sulwiński 54.2 800m Figaniak 2.02.2 wzwyż Naskręcki 1.80 4x100m 3. III LO 47.4 4x400m 2. III LO 3.43.2
20.05 Zielona Góra II liga 800m 3. Joanna Tomoń, 59 2.12.38 400mppł Jolanta Figaniak, 63 67.98 4x100m Calisia S (Wyrwas Sobczak Leszka Warchoł) 52.46 4x400m CAlisia S (Figaniak Tomoń E. Kowalska, 68 K. Michałkiewicz, 68) 4.13.00 kula 4.Kaźmierczak 10.05 wzwyż 7. Pietrzykowska 1.55 oszczep 8. Gomułka 32.50 9. Pientak 31.50 w dal 8. Wyrwas 4.90 wzwyż 4. Żelazny 2.02 Robert Rzepecki, 65 1.95 Piotr Łękowski 1.92 4x100m Calisia J (Wiśniewski Szymura Sulwiński Lemański) 44.59 4x400m Calisia S (Korpeta Garczarek Gosciniak Rajzner) 3.22.75 100m el Wiśniewski 11.56 400m 3. Gościniak w dal 3. Zimoch 6.77 kula 8. Kujawski 12.60
12.05 Łódź oszczep K Danuta Gomółka, 67 35.52
7.05 Kalisz 400m PK Tomoń 62.0 800m PK Tomoń 2.22.2 800m J Misiak 2.42.2 wzwyż Pietrzykowska 1.60 kula Kaźmierczak 10.61 Dylawerska 9.07 dysk Dylawerska 30.10 Kaźmierczak 25.80 100m Zimoch 11.4 P. Wiśniewski 11.4 200m Wiśniewski 23.9 800m Lika 2.12.1 Wojtaszek 2.12.5 1500m Wojtaszek 4.30.2 w dal Zimoch 6.69 wzwyż Żelazny 1.97 JM: 100 Szymura 11.5 Sobiś 11.6 200m Szymura 24.0 Sulwiński 24.2 Herbich 25.1 400m Sulwiński 55.4 Szymura 55.6 400m Grochala 69.2 200m Warchoł 28.0 800m Grochala 2.48.0 kula Gomółka 9.38
5.05 Kalisz 100m Sobczak 13.3 400, Grochala 72.0 oszczep Gomółka 33.40 100m Szymura 11.7 400m Sulwiński 54.0 800m Figaniak 2.00.0 wzwyż Naskręcki 1.76
18.02 Zabrze HMP 800m K 4. Joanna Tomoń, 59 2.14.64 400m M 1B (4)Włodzimierz Gościniak, 65 50.36
11.02 Warszawa  60m M 1.Janiak 6.91 60m K 1.Kurczbuch 7.72
4.02 Warszawa 60m M 1.Arkadiusz Janiak, 63 6.79 60m 2.Małgorzata Kurczbuch, 60 7.64
28.01 Zabrze MPJ 2x60m K 3. Małgorzata Piechowicz, 66 7.84+7.78
28.01 Łódź 1500m K Joanna Tomoń, 59 4.41.0 800m M Włodzimierz Gościniak, 65 1.58.3 1500m M Wojciech Wojtaszek, 65 4.09.1 w dal  M Zbyszko Zimoch, 66 6.54
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.32 Izabella SOBCZAK, 69 CALISIA 23.08 Lublin
200m 26.20 SOBCZAK 24.08 Lublin
800m 2.21.35 Jolanta FIGANIAK, 63 CALISIA 7.09 Łódź
wzwyż 1.60 Beata PIETRZYKOWSKA, 65 CALISIA 18.08 Stargard
w dal 5.17 Magdalena LESZKA, 68 CALISIA 24.07 Rzeszów
kula 10.66 Malgorzata KAŹMIERCZAK, 66 CALISIA 25.05 Kalisz 10.14 Danuta GOMÓŁKA, 67 CALISIA 25.05 Kalisz 9.88  Izabella HOFMAN, 69 CALISIA 25.05 Kalisz
oszczep 46.48 Urszula PIENTAK, 64 CALISIA  25.05 Warszawa 34.34 Katarzyna Duleba, 69 CALISIA 7.09 Łódź
4x100m 52.42 CALISIA JM (LESZKA, MATUSZEWSKA, KUBIAK, DULĘBA)
4x400m 4.16.34 CALISIA S (SOBCZAK, CZECH,  STASIAK, FIGANIAK)
MĘŻCZYŹNI:
200m 23.08 Mariusz SZYMURA, 68 CALISIA 16.06 Łódź
400m 50.82 Dariusz  FIGANIAK< 68
————————————————————————————————————
Wyniki zawodów:
22.10 Kalisz 400mppł Paweł Woźniak, 69 57.9
7.09 Łódź II liga 7 m 100m 1 Sobczak 12.4 200m 5. Stasiak 27.62W 800m 4. Figaniak 2.21.35 4x100m 6. 55.29 4x400m 6. Calisia S (Tomoń Figaniak Sobczak Michałkiewicz) 4.17.54 w dal 8. Leszka 4.19 kula 2. Kaźmierczak 9.81 5. Hoffman 9.52 dysk 3. Jarentowska 17.48 Oszczep 4. Pientak 38.82 7. Katarzyna Duleba, 69 34.34 100m 7. Sobiś 11.8 200m 7. Mariusz Szymura, 68 23.1 +4.2 400m 6. Sulwiński 52.84 800m 9. Jany 2.07.74 5000m 3. Rajzer 15.03.87 10000m 5. Korpeta 36.54.35 4x100m 5. 4x400m 6. 3000mprz. 4. Wojtaszek 9.57.51 Trójskok Nakręcki, 67 13.36 +3.6 oszczep 2. Dariusz Cybulski, 64 62.86 5. Wojciech Michałek, 68 56.14 młot 2. Parol 55.46
24.08 Lublin 200m Sobczak 26.20 oszczep Maciej Kaczmarczyk, 68 45.08
23.08 Lublin 100m Sobczak 12.32 200m 5. Sulwiński 23.96 6. Sobiś 24.04 400m 2. Mariusz Szymura, 68 52.43 4x100m Calisia JM 46.59 oszczep 3. Michałek 54.30
18.08 Stargard Wzwyż Beata Pietrzykowska, 65 1.60
4.08 Bydgoszcz MP młot M 14 Parol 53.34 5000m M 14s1 (16) Rajzer 14.13.73
24.07 Rzeszów OSM 100m el. Sobczak 12.54 W dal el. Magdalena Leszka, 68 5.17 800m 4. Dariusz Figaniak, 68 1.54.99 oszczep 7. Michałek 52.10
16.07 Łódź 400m Dariusz Figaniak, 68 50.82
16-17.06 Łódź SSM  4x400m Calisia J (Sulwiński Szymura Jany Figaniak) 3.25.59 100m 4. Sobczak 12.65 200m 3. Sobczak 26.28 4x100m Calisia J (Leszka K. Matuszewska, 68 Kubiak Sobczak) 52.42 w dal Leszka 5.25 +3.2 200m Mariusz Szymura, 68 23.08 oszczep 2. Michałek 51.18 wzwyż 1. Żelazny 2.00
1.06 Łódź II liga 8m 101 pkt. 100m 4. Sobczak 12.77 200m 6. Stasiak 27.70 3000m 3. Barbara Sobczak, 69 12.54.35 w dal 9.Leszka 4.83 wzwyż 5. Pietrzykowska 1.55 kula 4. Kaźmierczak 9.55 5. Hoffman 8.95 oszczep 2. Pientak 37.10 6. Duleba 29.92 4x100m 8. Calisia S (Leszka Figaniak Matuszewska Sobczak 54.08 4x400m 8. Calisia S (Czech Stasiak Sobczak Figaniak) 4.16.34 100m 5. Szymura 11.86 400m 3. Gościniak 49.68 10.Dariusz Sulwiński, 68 52.48 800m 8. Figaniak 1.56.31 9. Skotowski 2.00.30 3000m 7. Klejber 9.19.64 3000mprz Wojciech Wojcieszek, 65 9.39.68 4x100m 10. Wawruch Szymura Sobiś Zimoch 45.41 4x400m 7. Figaniak Gościniak Skotowski Garczarek 3.24.06 w dal 4. Zimoch 6.54 trójskok 7. Naskręcki 12.35 wzwyż 2. Łękowski 1.94 Żelazny 1.94 oszczep 2. Cybulski 57.08 4. Michałek 47.06 młot 2. Parol 56.54
25.05 Warszawa oszczep Urszula Pientak 46.48
25.05 Kalisz 100m 2. Sobczak 12.9 3. Leszka 13.0 5. Kubiak 13.2 200m Sobczak 26.6 4. Czech 27.9 800m Grochala 2.42.7 JM 4. Sobczak 2.39.4 Dysk Każmierczak 23.20 JM 2. Hoffman 22.42 wzwyż JM Matuszewska 1.50 oszczep JM Duleba 30.82 Anna Jarentowska, 69 26.06 4x100m A. Wyciągacz, 69 Kubiak Matuszewska Sobczak 4x400m A. Włodarczyk, 69 B. Sobczak, 69 Czech, 69 A. Stasiak, 69 4.28.1 Kula Małgorzata Kaźmierczak, 66 10.66 Danuta Gomółka, 67 10.14 Kula JM Izabela Hoffman, 69 9.88 100m 3. Zimoch 11.6 JM 7. Sobiś 12.4 200m 7. Herbich 24.8 JM 3. Szymura 24.2 4. Sobiś 24.3 400m 6. Herbich 56.1 JM 3. Sulwiński 53.1 800m 1. Figaniak 2.02.7 2. Jany 2.05.1 w dal 2. Zimoch 6.68 3. Naskręcki 6.41 trójskok Naskręcki 13.15 wzwyż Adam Żelazny, 66 2.00 Młot Paweł Bartoszek, 66 33.14 4x100m J 3. 46.2 JM Sulwiński Szymura Sobiś Żerdziński, 69 45.5 4x400m JM 3.33.4
21.05 Sopot młot Waldemar Parol, 60 61.90
19.05 Kalisz 200m Sobczak 27.20 Czech 28.06 pk Figaniak 28.57 800m Grochala 2.39.44 JM Sobczak 2.37.20 200m Maciej Herbich, 67 24.80 JM Szymura 24.06 Sobiś 24.42 Idziak 24.67 pk Gosciniak 23.35 Garczarek 24.35 800m Figaniak 2.01.20 Jany 2.06.67 w dal Zimoch 6.57 3. Naskręcki 6.27
18.05 Kalisz 100m JM Sobczak 12.96 Kubiak 13.43 (13.10) Leszka 13.65 (13.49) 400m Ewa Grochala, 67 68.62 400m JM Stasiak 65.17 Czech 66.37 wzwyż pk Beata Pietrzykowska, 65 1.55 kula Każmierczak 10.95 Gomółka 9.68 kula JM 4. Hoffman 9.04 100m pk Wawruch 11.41 1. Zimoch, 66 11.51 JM 1. Lemański MKS 11.55 (11.16) Sobiś 11.64 400m Herbich 57.12 JM Figaniak 51.50 Sulwiński 52.70 Jany 54.79 trójskok Naskręcki 13.44 wzwyż Żelazny 1.90 4x100m II LO 46.84 JM III LO 46.68
15.05 Łódź Wzwyż Piotr Łękowski, 64 2.00 w dal Zbyszko Zimoch, 66 6.71 trójskok Tomasz Naskręcki, 67 13.33
4.05 Kalisz 100m 2. Aleksandra Kubiak, 69 13.48 w dal 1. Magdalena Leszka, 68 4.93 kula Izabella Hoffman, 69 8.94 oszczep Katarzyna Duleba 34.12 100m 2. Mariusz Szymura, 68 11.50 3. Robert Sobiś, 68 11.67 400m Dariusz Sulwiński 54.77 800m Dariusz Figaniak 1.59.28 4x100m III LO 46.43
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY
60m H 7.88 Izabella SOBCZAK, 69 8.0  Małgorzata SKOTOWSKA, 66
100m 12.47 3.8/12.61 SOBCZAK 13.29 Aleksandra KUBIAK, 69 13.40 Katarzyna NOWAK, 70
200m 26.41 SOBCZAK 27.33 KUBIAK
400m 62.43 Jolanta FIGANIAK, 63
w dal 5.39 Beata STANIK, 64
kula 11.02 Izabella HOFFMAN, 69 9.76 Małgorzata KAŹMIERCZAK, 66 9.52 Danuta  Gomółka,  67
dysk 31.42 Irena Dulęba, 70 27.64  HOFFMAN
oszczep 43.66 Urszula PIENTAK, 64 33.30 Katarzyna Duleba, 69
4x100m 52.67 CALISIA JM (Sobczak, Kubiak, Czech, Wycigacz)
MĘŻCZYŹNI
60m H 6.84 Arkadiusz JANIAK, 63
————————————————————————————————————
Wyniki zawodów:
21.09 Łódź 800m Grzegorz Wojcieszek, 71 MKS 2.05.80
13.09 Warszawa 1500m Grzegorz Wojcieszek, 71 MKS 4.17.19
6.09 Lubin II liga 3m 164 pkt. 200m Sobczak 26.41 w dal Beata Stanik, 64 5.39 10000m 1.Krzysztof Mielczarek, 69 31.45.04 3000mprz. Roman Kazimierowski, 64 9.45.65 Wojciech Wojtaszek, 65 10.03.53 110mppł Tomasz Dobak, 69 16.03 400mppł Paweł Woźniak, 69 55.65 wzwyż Adam Żelazny, 66 2.00 Tyczka 1.Dariusz Łaszczyk, 68 3.80 2.Krzysztof Wawrzos 3.70 4x400m Calisia D. Sulwiński, 68 D. Figaniak, 68 M. Szymura, 68 P. Woźniak, 69 3.27.79 młot 2. Parol 56.96
29-30.08 Lublin MPJ „S”100m K JM 4s1 (13) Katarzyna Nowak 14.35 1.6 100m M J 5s2 (12) Robert Sobiś, 68 11.70 200m M J 7s1 (17) Dariusz Sulwiński, 68 23.84 6s2 Sobiś 23.96 400m M JM 1s1 (1) Paweł Woźniak, 69 50.71 J 4s2 (8) Mariusz Szymura 52.00 7s1 915) Sulwiński 54.85 400mppł JM 1. Woźniak 54.85 J 4.Szymura, 68 57.37 dysk K JM 4.Irena Dulęba 30.00 kula K JM 4.Izabella Hoffman 10.70  4x100m M J Calisia J (Szymura, Sobiś, Sulwinski,  Naskręcki) 45.34 wzwyż M JM 3.Krzysztof Hille, 69 1.80 oszczep M JM 4.Michałek 51.46 3000m M PK Kazimierowski 8.37.10 tyczka M 2-4. Łaszczyk 3.60 2-4.Wawrzos 3.60
18.08 Spała OSM JM 100m K -0.4  2fb Sobczak 12.81 400mppł JM 6. Paweł Woźniak 55.03 chód 10000m M 4.Krzysztof Mielczarek, 69 49:05,73 oszczep K  10e1 (19) Katarzyna Duleba, 69 31.76 J: oszczep M 9.Michałek, 68 54.04 110mppł -2.3 7fb Tomasz Dobak, 69 16.24 (4s2 15.69 -1.4) chód 3000m K 19. Barbara Sobczak, 69 17:12,12
2.08 Spała 1500m Waldemar Klajber, 69 4.08.90
14-15.06 Łódź SSM 800m Jarosław Jany, 69 1.59.55 wzwyż Krzysztof Hille, 69 1.82 4x400m Calisia J  R. Sobiś, 68 W. Klajber, 68 M. Szymura, 68 D. Figaniak, 68 3.30.58 100m Izabella Sobczak, 69 12.61 oszczep Katarzyna Dulęba, 69 34.30 5000m Waldemar Klajber, 68 15.42.74 Robert Klupś, 67 MKS 15.45.17
7.06 Zielona Góra III liga LA 3m 157.75 pkt. 400m Jolanta Figaniak 62.43 Oszczep 1. Urszula Pientak-Łękowska 43.66 w dal 1.Beata Stanik 5.21 kula Małgorzata Kaźmierczak, 66 9.76 800m 1. Figaniak 1.54.33 3000m Roman Kazimierowski 8.37.10 trójskok Tomasz Naskręcki, 67 13.28 Piotr Łękowski 13.00 4x100m R. Sobiś, 68 M. Idziak, 68 M. Szymura, 68 T. Naskręcki, 67 44.13 młot 1.Waldemar Parol, 60 60.96 400mppł Paweł Woźniak, 69 56.77
31.05 Kalisz 100m Aleksandra Kubiak, 69 13.29 Katarzyna Nowak, 70 13.40 200m Aleksandra Kubiak, 69 27.33 Kula J Danuta Gomółka, 67 9.52 Kula JM Izabella Hoffman, 69 11.02 Dysk JM Irena Dulęba, 70 31.42 Hoffman 27.64 4x100m I. Sobczak, 69 A. Kubiak, 69 J. Czech, 69 E. Wycigacz, 70 52.67 200m Mariusz Szymura 23.67 400m Dariusz Sulwiński, 68 51.38 Oszczep Wojciech Michałek, 68 59.14 4x100m MKS P. Woźniak, 69 T. Dobak, 69 D. Michałek, 69 J. Orłowski, 69 46.92 Calisia W. Raczek, 70 A. Prus, 70 M. Wojtczak, 69 S. Żerdziński, 70 47.92 4x400m MKS T. Dobak, 69 P. Woźniak, 69 K. Janiak, 70 P. Matuszak, 70 3.42.70 w dal Woźniak 6.53
25.05 Łódź 100m K Sobczak, 69 12.47 +3.8 100m M Robert Sobiś, 68 11.31 +2.6 400mppł M Tomasz Przybylski, 69 67.11 200m M Dariusz Sulwiński 22.1 +2.3
17.05 Warszawa 3000m MRobert Zaworski, 68 MKS 8.42.57 Robert Klupś, 67 MKS 8.55.57
17.05 Łódź 400m M Dariusz Figaniak, 68 51.00 Kula 7kg M  Paweł Adamczyk, 69 10.79
8.02 Zabrze HMP 60m M 6. Arkadiusz Janiak, 63 6.86
26.01 Warszawa 60m M Arkadiusz Janiak, 63 6.84
24.01 Zabrze HMPJM 60m 2.Izabella Sobczak, 69 Calisia 7.88+7.92
15.01 Kalisz 60m k 1.Sobczak 7.8 2.Skotowska 8.0 60mppł JM Tomasz Dobak, 69 MKS Kalisz 8.6
12.01 Warszawa 800m M 2.Marcin Karasiński, 70 MKS Kalisz 2.04.60
Wyniki zawodów:
27.09 Warszawa maraton Władysława Karolak, 46 3.56.16
26.09 Ostrów Wlkp. 200m K Skotowska 25.45
12.09 Białystok Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 100m K 5. Małgorzata Skotowska, 66 12.31 200m K 0.2 3. Skotowska 24.95
29.08 Warszawa 100m K Skotowska 12.18 00m M 4.1 Woźniak 22.33
22.08 Lublin MP „S” 400m M 1. Woźniak 48.36
14-15.08 Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów 400mppł M 5s1 Paweł Woźniak, 69 52.83 pb 100m K s3 Małgorzata Skotowska, 66 ns 400m M  pk  1s1 Woźniak 49.19
8.08 Poznań 200m M Woźniak 22.63
1.08 Sopot II liga 4x100m Calisia (K. Nowak, 70 M. Skotowska, 66 E. Śliwa, 61 I. Sobczak, 69) 49.76 oszczep Urszula Łękowska 44.18 dysk K Irena Dulęba, 70 30.72 chód 5km K Barbara Sobczak, 69 27.56.69 10000m M Maciej Korpeta, 64 32.53.90 3000m z prz. Klajber 9.37.19 Tyczka M Dariusz Łaszczyk, 68 3.60
25.07 Warszawa Młot Waldemar Parol, 60 63.20
23.07 Budapeszt W dal K 1.Ewa Śliwa, 61 6.27 +3.4 (6.15)
23-25.07 Bielsko Biała OSM 400mppł M 4. Paweł Woźniak, 69 53.28 3000m M Klejber 8.54.16
27.06 Łódź 400m M Jacek Ryszewski, 70 MKS 51.91 3000m Robert Klupś, 67 MKS 8.44.18
31.05 Stargard II liga 10m 132 pkt. 3000m K Marzena Dulęga 4.54.36 100mppł Anna Szymczak, 71 18.62 4x400m Calisia J (M. Papierska, 71 Dulęga B. Wawrzonkowska, 71 B. Sobczak) 4.21.68  w dal K 2. Śliwa 5.98 oszczep K 3. Łękowska 43.18 Katarzyna Dulęba, 68 36.52 400mppł M 3. Woźniak 52.94 3000m Waldemar Klajber, 68 8.43.46 oszczep  M ST Michałek 58.82 4x100m M Calisia S (Sobiś, Naskręcki Zimoch Muszalski) 44.78 4x400m Calisia S (Korpeta Sulwiński Szymura Woźniak) 3.27.94
23.05 Kalisz 110mppł Woźniak 16.65 400mppł Woźniak 57.7 4x400m MKS (Matuszczyk, Janiak, Karasiński, Wojcieszek) 3.40.6
18.05 Wrocław w dal K 1.Śliwa 6.18
16.05 Łódź 1500m Grzegorz Wojcieszak, 71 MKS 4.12.55
10.05  Wrocław  kula K Izabella Sobczak, 69 10.46  oszczep  M NT Wojciech Michałek 56.88
Wyniki  zawodów :
4.09 Lubin 100m K 1. Skotowska 12.14 200m K 1. Skotowska 25.15
20.08 Poznań 200m K 3.Skotowska 24.31
12.08 Grudziądz Mistrzostwa Polski 100m 7. Małgorzata Skotowska, 66 11.99 0.4 (el. 12.24 pf 12.12) 200m 7. Skotowska 24.85 1.34 (5e1 24.84 -1.44)
6.08 Rzeszów II liga Calisia 8m 109 pkt 100m 1. Skotowska (1e1 11.88)  w dal 2. Ewa Śliwa, 61 5.85 1500m Wojcieszek 3.58.5
23.07 Wrocław  100m K 2e1 Skotowska 11.89 1.9
16-17.07 Piła Mistrzostwa Polski Juniorów 10-bój 1. Piotr Adamski, 70 6284 pkt (11.36 6.46 10.77 1.83 50.12 16.95 29.68 3.00 46,64 4.30.83) 800m JM 6. Wojcieszek 2.02.06
21-22.06 Łódź 10-bój 1. Piotr Adamski, 70 6416 pkt (11.26 6.56 10.84 2.01 50.95 15.99 30.60 3.00 46.44 3.40.05) 800m JM Grzegorz Wojcieszek, 71 1.56.76 100mppł J Michał Poszwa, 70 15.35 R
12.06 Zielona Góra II liga Calisia 2m 175 pkt. 100m K 1. Skotowska 11.69 5.6 oszczep L 2. Urszula Łękowska, 64 42.26
5.06 Kraków 200m 2. Skotowska 24.70
20-21.02 Zabrze HMP 60m K 5e Skotowska 7.64 pb 200m 4e Skotowska 25.26 pb
Wyniki zawodów:
Liga lekkoatletyczna – klasyfikacja generalna: 48. Calisia 131.8 pkt
Grand Prix PZLA  200m 3. Skotowska  49 pkt.

3-5.09 Kraków Mistrzostwa Polski
100m K 3. Małgorzata Skotowska, 66 11.71 ( 2e2 11.69) 200m K 3. Skotowska, 66 24.10
27.08 Białystok GP  100m 2. Skotowska 11.84 200m 3. Skotowska 24.10
16.08 Sopot GP  100m 1. Skotowska 11.85
12-13.08 Zabrze GP 100m K 3.Skotowska 11.76 200m K 2. Skotowska, 66 23.82
5.08 Gateshead/WBR 4x100m K 5.POL (SkotowskA) 44.12
29.07 Ostrawa 100m K 2.38 6.Skotowska 11.87 4x100m 1.POL (Skotowska) 45.38
27.07 Kraków GP 100m K 3.Skotowska 12.13
23.07 Lublin 100m K 3.Skotowska 11.82 (e 11.83) 4x100m 3.POL (Skotowska) 45.72
20-21.07 Lublin MP”S” 100m K JM 6s1 (14) Agnieszka Kozłowska, 75 13.82 1.6 800m K 4s1 (4) Dagmara Nogaj, 73 2.27.54 kula K JM 4.Żaneta Serafin, 72 9.32 400m M J 2s1 (3) Marcin Karasiński, 70 51.64 JM 1s2 (1) Tomasz Staniszewski, 72 52.57 2s2 (7) Grzegorz Styś, 72 54.20 800m M JM 9.Grzegorz Kochanek 2.05.61 J 2.Karasiński 1.55.97  1500m m JM 3.Jarosław Szymczak, 73 4.18.72 5. Jopek 4.22.8 7.Konrad Olejniczak, 74 4.25.70 3000m 3.Adam Jopek, 72 9.05.16 dysk M J 3.Klamka 26.64 400mppl JM 1.Staniszewski 57.48 4x400m JM 2. Calisia (Kochanek, Jopek, Staniszewski, Styś) młot J 3.Klamka 21.04
8.07 Kouvola POL – FIN – NOR   100m -3.57 5. Skotowska 12.47 4x100m 2. POL (Skotowska)   45.57
1.07 Wrocław 200m K 3.Skotowska 24.74
29.06 Poznań 100m K 3.Skotowska 12.01
24.06 Łódź 1500m Grzegorz Wojcieszek, 71 3.57.66 Marcin Karasiński, 70 3.59.71 3000m Jarosław Szymczyk, 73 9.01.40 110mppł Michał Poszwa, 70 15.95 w dal Piotr Adamski, 70 6.67
20.06 Grudziądz MM  200m 1B Skotowska 24.59
18.06 Warszawa MK  100m 4. Skotowska 11.94 4x100m 1.POL (Skotowska) 45.73
17.06 Łódź 800m Marcin Karasiński, 70 1.55.20 Jacek Ryszewski, 70 MKS 1.57.17
10-11.06 Spała 400m Marcin Karasiński, 70 50.57 3000m Dariusz Płukarz, 73 9.23.02 oszczep Piotr Adamski, 70 50.70
10.06 Warszawa 100m K  1.Skotowska 12.01
28.05 Warszawa 200m K -0.18 3.Skotowska 24.70
20.05 Ostrzeszów kula M Piotr Adamski 12.00 młot M Krzysztof Klamka 71 22.10
4-5.02 Zabrze Halowe Mistrzostwa Polski 60m K 1. Skotowska, 66 7.54 200m 4. Skotowska 25.70
29.01 Warszawa HMPJ 2000m M 7. Grzegorz Wojcieszek, 71 Calisia 5.36.30 60mppł e Michał  Poszwa, 70 Calisia 8.77
21.01 Kalisz trójskok M Robert Paszkowiak, 70 Calisia 13.29
Menu Title