11257645_921360407926578_761519162_n

Jan Drzewiecki i Przemysław Kosierb.
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100M 12.4 KLAJNERT ANNA, 55 CAL 12.8 SZCZEŚNIAK ZOFIA, 52 CAL 13.0 JERZYK IWONA, 54 CAL 13.2 SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 13.2 KURCZBUCH EWA, 56 WŁK 13.5 CZAJCZYŃSKA EWA, 56 WŁK 13.8 PALUSIŃSKA URSZULA, 56 CAL 13.9 SŁUPIAK ELŻBIETA, 56 SP12 13.9 PIECH A., 56 SP12 14.0 PIETRZAK MKS

200M 26.2 KLAJNERT ANNA, 55 CAL 27.0 SZCZEŚNIAK ZOFIA, 54 CAL 27.4 ZIMNIAK DOROTA, 54 MKS 27.5 SIERADZKA MARIA, 52 CAL 28.2 MARCINIAK ELŻBIETA, 56 WŁK 28.4 ŁOŹNA 29.4 SZCZEPANIAK 30.1 ŚMIERZCHALSKA
300M 43.2 SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 47.2 KURCZBUCH EWA, 56 WŁK 47.4 PERUGA DANUTA, 57 MKS 48.4 ZIMNIAK
400M 60.4 SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 61.5 KONON ALDONA, 53 MKS 64.3 SOSIEŃ URSZULA, 52 CAL 66.0 JANKOWSKA MARIA, 52 CAL 66.0 KWASOWSKA ALICJA, 52 MKS 66.5 TAMULIS GRAŻYNA, 53 MKS
600M 1.50.9 GÓRSKA HALINA, 56 MKS 1.52.0 KURCZBUCH EWA, 56 WŁK
800M 2.24.4 KONON ALDONA, 53 MKS 2.32.4 GÓRSKA KRYSTYNA, 53 CAL 2.36.2 SOSIEŃ URSZULA, 52 CAL 2.36.2 KURZAWA IRENA, 54 MKS 2.41.2 KWASOWSKA ALICJA, 52 MKS 2.42.0 TAMULIS MKS 2.55.4 NOWAK MKS
1500M 4.56.0 KONON ALDONA, 53 MKS 5.26.3 GÓRSKA KRYSTYNA, 53 CAL 5.50.2 TAMULIS GRAŻYNA, 53 MKS 5.51.2 KURZAWA IRENA, 54 MKS
100MPPŁ 16.4 ŁOŹNA MAŁGORZATA, 54 MKS 16.4 SZYMALA ELŻBIETA, 54 CAL 16.7 ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 17.0 SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL
200MPPŁ 30.5 SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 30.6 DĄBROWSKA KRYSTYNA, 52 CAL 31.4 ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 33.4 KONON ALDONA, 53 MKS 33.8 PIETRZAK EWA, 54 MKS 35.4 OWCZAREK MKS
W DAL 5.42 DĄBROWSKA KRYSTYNA, 52 CAL 5.35 ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 5.27 SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL 5.09 ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 4.87 POMYKAŁA WIESŁAWA, 52 MKS 4.80 WDOWCZYK MKS 4.64 PERUGA 4.59 JERZYK 4.58 CZAJCZYŃSKA
WZWYŻ 1.56 ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 1.51 SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL 1.49 ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 1.47 CZAPLICKA MARIA, 55 CAL 1.45 BŁASZCZYK BARBARA, 53 MKS
KULA 11.30 WYWIJAS TERESA, 53 CAL 10.95 JABŁOŃSKA MARIA, 55 MKS 10.54 BERCZYŃSKA KRYSTYNA, 54 CAL 9.82 WINKLER EWA, 53 CAL 9.81 ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 9.28 POGORZELEC 9.18 SZCZEPANIAK CAL 8.80 FRYŚ EWA 8.69 WDOWCZYK MKS
DYSK 37.54 JABŁOŃSKA MARIA, 55 MKS 31.78 STRZELEC HALINA, 54 MKS 30.77 CZAPLICKA MARIA, 55 CAL 30.58 WDOWCZYK BARBARA, 53 MKS 30.22 WYWIJAS TERESA, 54 CAL 27.02 CHUDAŚ MKS
OSZCZEP 41.94 JABŁOŃSKA MARIA, 55 MKS 41.12 WYWIJAS TERESA, 49 CAL 40.68 KALISIAK BARBARA, 45 CAL 40.60 MLECZKO MAŁGORZATA, 50 CAL 40.46 TOMCZAK KRYSTYNA, 54 CAL 34.96 STRZELEC HALINA, 54 MKS 28.66 TAMULIS
5-BÓJ 3443 ŚMIERZCHALSKA (17.1, 9.81, 1.53, 4.55, 30.1) 3414 ŁOŹNA (17.6, 7.97, 1.49 4.90 28.4) 3385 SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL (18.1, 9.18 1.45 4.89 29.40) 2874 OWCZAREK WIESŁAWA, 53 MKS
4X100M 50.6 CALISIA 54.2 MKS (ZIMNIAK JABŁOŃSKA CHUDAŚ KWASOWSKA)
4X400M 4.20.0 CALISIA 4.32.1 MKS (KONON KURZAWA GÓRSKA H. ZIMNIAK)
Wyniki zawodów:
18.10 POZNAŃ 200MPPŁ ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 31.4 TRÓJSKOK ŁUKASIEWICZ WIESŁAW, 52 MKS 14.42
10-11.10 POZNAŃ LIGA 7M 147.5 PKT 200MPPŁ SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 31.0 SZYMALA ELŻBIETA, 54 CAL 32.3 OSZCZEP KALISIAK BARBARA, 45 CAL 40.68 4X100M CALISIA (DĄBROWSKA SKALSKA SZCZEŚNIAK KLAJNERT) 50.6 5-BÓJ ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 3443 (17.1 9.81 1.53 4.55 30.1) 4X400M CALISIA (KRYMARYS KUROWSKI ŚWINIARSKI KALECIŃSKI) 3.27.6 800M ŚWINIARSKI RYSZARD, 48 1.51.5 10-BÓJ WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 CAL 6374 (11.0 7.37 9.82 1.70 53.0 16.4 29.72 3.50 52.78 4.54.4) WIELGOSZ EMIL, 52 CAL 5018 (12.1 5.58 9.90 1.50 55.5 19.4 26.30 2.80 51.10 4.39.4)
3-4.10 POZNAŃ W DAL ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 5.35 W DAL ŁUKASIEWICZ WIESŁAW, 52 MKS 6.92
30.09 KALISZ DYSK STRZELEC HALINA, 54 MKS 32.92
27.09 POZNAŃ KULA BERCZYŃSKA KRYSTYNA, 54 10.55 4X100M CALISIA J (SOBECKI, 53 KALECIŃSKI, 54 GOLANOWSKI K., 53 LEŚNICZAK J.,51) 44.6 W DAL CIUPEK CAL 6.82
20.09 LESZNO ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 16.4
20-21.09 KALISZ 100M KLAJNERT 12.5 SZCZEŚNIAK 12.8 200M SZCZEŚNIAK 27.6 400M SZALENIEC 62.2 800M KONON 2.32.1 GÓRSKA 2.36.9 SOSIEŃ 2.37.8 100MPPŁ SZYMALA 17.3 W DAL DĄBROWSKA 5.20 KULA WYWIJAS 10.74 BERCZYŃSKA 10.50 ŚMIERZCHALSKA 9.58 WINKLER 9.58 DYSK CZAPLICKA 29.80 4X100M CALISIA 52.1 WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA BARBARA, 49 CAL 1.56 OSZCZEP MLECZKO MAŁGORZATA, 50 40.60 TOMCZAK KRYSTYNA, 54 CAL 40.46 100M CIUPEK 11.0 GOLANOWSKI 11.3 KALECIŃSKI 11.4 200M CIUPEK 23.0 GOLANOWSKI 24.4 4X100M CALISIA 45.8 TRÓJSKOK PRYPUTNIEWICZ 14.10 SOBECKI 13.02 TYCZKA KULIGOWSKI 3.15 TARCHALSKI 2.90 DYMEK 2.70 TYCZKA MICHALSKI JAN, 47 CAL 4.13 TRÓJSKOK PRYPUTNIEWICZ MAREK, 52 CAL 14.34 DYSK MIKOŁAJCZYK JAN, 52 CAL 40.50 DYSK 1.5 BĄK GRZEGORZ, 53 MKS 41.58 KULA 6 MIGASIEWICZ 13.02 MOLSKI 12.67
13.09 ŚRODA OSZCZEP JABŁÓŃSKA MARIA, 55 MKS 41.82
5.09 KALISZ OSZCZEP MOLSKI DARIUSZ, 53 CAL 52.46
3.09 WARSZAWA MITING NA TARTANIE W DAL 4.WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 CAL 7.49
28-30.08 CHORZÓW MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 1500M 7.KONON ALDONA, 53 MKS 4.56.0 5-BÓJ 9.ŁOŹNA MAŁGORZATA, 53 MKS 3414 (17.6 7.97 1.49 4.90 28.4) CHÓD 20KM 15.KISIEL KRZYSZTOF, 50 AZS POZNAŃ 2.07.54.8
18.08 WĘGROWIEC DYSK JABŁÓŃSKA MARIA, 55 MKS 37.54
8.08 SZAMOTUŁY KULA JABŁOŃSKA MARIA, 55 MKS 10.95
7.08 WARSZAWA MISTRZOSTWA POLSKI W DAL 7.WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 CAL 7.40
26.07 KRAKÓW 1500M GÓRSKA KRYSTYNA 54 CAL 5.26.3
28.06 BRUKSELA W DAL WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 7.76
27-28.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU JUNIORÓW 800M 2.KONON ALDONA, 53 MKS 2.24.4 4X400M CALISIA (SZALENIEC GÓRSKA JANKOWSKA SIERADZKA) 4.20.0 MKS ASNYK (KONON 53 KURZAWA 54 GÓRSKA 56 ZIMNIAK 54) 4.32.1 W DAL 2.DĄBROWSKA KRYSTYNA, 52 CAL 5.42 5-BÓJ 1.SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL 3350 (18.1 9.18 1.45 4.89 29.4) 4X400M 2.CALISIA J (KOWALSKI P., 51 CIUPEK KRYMARYS WIELGOSZ) 3.35.0 OSZCZEP PRYPUTNIEWICZ MAREK, 52 CAL 55.34 100M 1.CIUPEK 10.9
21.06 KALISZ 100M 200M KLAJNERT 12.4 26.6 400M SZALENIEC 62.2 W DAL WZWYŻ SZCZEPANIAK 5.14 1.50 CZAPLICKA 1.45 KULA WYWIJAS TERESA, 54 CAL 11.30 BERCZYŃSKA 10.17 OSZCZEP WYWIJAS 37.10 TOMCZAK 33.60 100M CIUPEK ZBIGNIEW, 51 CAL 10.6 KALECIŃSKI PAWEŁ, 53 CAL 11.0 400M KRYMARYS 52.3 KUROWSKI 52.7 W DAL CIUPEK 6.71
19.06 WARSZAWA MEMORIAŁ JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W DAL 5.WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 CAL 7.72 (EL. 7.58W)
17.06 TORUŃ KULA WIERZCHOWSKI RYSZARD, 52 CAL 12.62
13-14.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW 1500M 1.KONON MKS 5.05.6  TRÓJSKOK DOBROWOLSKI STANISŁAW, 42 CAL 14.38 MŁOT 1. BORSZYŃSKI MARIAN, 48 CAL 55.80 4X400M MKS ASNYK (PILECKI G., 53 TROJANOWSKI J., 52 ZASIADŁY S., 54 KRAMCZYŃSKI K., 54) 3.35.4
6-7.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA MŁODZIKÓW 100M 2.KLAJNERT 12.9 4.PALUSIŃSKA 13.8 200MPPŁ 2.CZAJCZYŃSKI 27.5 DYSK 2.CZAPLICKA 26.98 WZWYŻ 3.CZAPLICKA 1.47 300M 2.SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 43.2 100MPPŁ SZYMALA ELŻBIETA, 54 CAL 16.5 800M 1.PILECKI GRZEGORZ, 53 MKS 2.00.0 KULA SOŁTYSIAK WIESŁAW, 54 MKS 12.70 110MPPŁ 3.CZAJCZYŃSKI 17.5 4X100M 3.KALISZ (CZAJCZYŃSKA PALUSIŃSKA KORCZBUCH KLAJNERT) 100M 4.BŁASZCZYK 11.9 300M 5.BŁASZCZYK 39.4 KULA K   1. K.BERCZYŃSKA 9.62
3.06 KALISZ OSZCZEP STRZELEC HALINA, 54 MKS 34.96
30-31.05 ZIELONA GÓRA II LIGA 7M 111PKT 100M 7.KLAJNERT 13.1 8.SZCZEŚNIAK 13.2 200M 6.KLAJNERT 27.0 8.SZCZEŚNIAK 28.1 400M 6.SZALENIEC 61.6 10MPPŁ 7.SZYMALA 17.9 WZWYŻ 9.CZAPLICKA 1.35 W DAL 5.DĄBROWSKA 4.92 KULA 8.WYWIJAS 10.13 OSZCZEP 3.WYWIJAS 39.08 7.TOMCZAK 37.10 8.MLECZKO 36.00 4X100M 6.CALISIA 50.9 4X400M 7.CALISIA 4.23.0 5-BÓJ 3. ŚMIERZCHALSKA 3470 5.SZCZEPANIAK 3295 400M 7.KUROWSKI 52.1 1500M 2. ŚWINIARSKI RYSZARD, 48 CAL 3.53.7 CHÓD 10KM WOLF SŁAWOMIR, 52 CAL 65.02.6 5000M 12.FICNER 16.50.8 800M 2.ŚWINIARSKI 1.56.6 3000M 8.MAŁOLEPSZY 10.17.2 W DAL 2.WAŁKOWSKI 7.50 6.MICHALSKI 6.80 TYCZKA 3.MICHALSKI 3.60 TRÓJSKOK 7.PRYPUTNIEWICZ 13.82 MŁOT 2.BORSZYŃSKI 55.60 OSZCZEP 8.PRYPUTNIEWICZ 51.48 4X100M 8.CALISIA 44.7 4X400M 5.CALISIA 3.30.2
27.05 KALISZ 400M SZALENIEC BARBARA, 54 CAL 60.4
24.05 POZNAŃ FICHER MIROSŁAW, 51 CAL 16.12.2
9-10.05 KALISZ 100M KLAJNERT CAL 13.0 200M SZCZĘŚNIAK CAL 28.5 400M JANKOWSKA CAL 66.0 W DAL DĄBROWSKA CAL 5.20 WZWYŻ SZCZEPANIAK GRAŻYNA, 53 CAL 1.51 OSZCZEP WYWIJAS TERESA, 54 CAL 41.12 MŁOT SZUMSKI RYSZARD, 51 CAL 43.82 TRÓJSKOK PRYPUTNIEWICZ CAL 14.30
8.05 WROCŁAW SUBBOTKO ANDRZEJ, 48 ŚLĄSK WROCŁAW 14.58
3.05 RAWICZ 100M KLAJNERT ANNA, 55 CAL 12.4
1.05 POZNAŃ 3000MPRZ MAŁOLEPSZY ZDZISŁAW, 50 CAL 10.35.2
27.02 CZERWIEŃSK W DAL 1. WAŁKOWSKI ANDRZEJ, 46 CAL 7.51
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
POLSKA JUNIORZY I SENIORZY MĘŻCZYŹNI:
100M 7-12.CIUPEK 2.10 KALISZ 22-35.KALECIŃSKI 10.6 2.10 KALISZ (7J) BŁASZCZYK MKS 11.0 2.10 KALISZ (146J)
4X100M 20.CALISIA (WAŁKOWSKI CIUPEK KOKODYŃSKI KALECIŃSKI) 42.1 4.07 KALISZ MKS ASNYK (ZASIADŁY BŁASZCZYK KUCZYŃSKI ŁUKASIEWICZ) 45.1 30.05 KALISZ (73J)
200M KALECIŃSKI 22.7 21.10 KALISZ (107J)
4X400M 32.CALISIA (ŚWINIARSKI KUROWSKI CIUPEK KRYMARYS) 3.20.8 12.09 KALISZ CALISIA J (CZAJCZYŃSKI KRYMARYS KUROWSKI KUŚWIK) 3.35.6 13.06 POZNAŃ (76J) MKS (ZASIADŁY BŁASZCZYK GIERŁOWSKI KUCZYŃSKI) 3.37.4 (93J)
800M GRENDA 1.55.0 12.09 SWARZĘDZ (27J)
1500M M.ŚWINIARSKI 4.01.2 21.10 KALISZ (43J)
5000M M.ŚWINIARSKI 16.42.2 3.10 KALISZ (94J)
110MPPL ŁUKASIEWICZ MKS 15.9 12.09 SWARZĘDZ (38J) DZIÓBEK 16.7 22.10 KALISZ (99J)
400MPPŁ CZAJCZYŃSKI 57.5 24.07 CHORZÓW (50J)
2000MPRZ GIERŁOWSKI MKS 6.38.6 18.09 POZNAŃ (72J)
WZWYŻ WITCZAK 1.85 22.10 KALISZ (113J)
TYCZKA 91.MICHALSKI 4.00 3.10 KALISZ DYMEK 3.60 2.10 KALISZ (60J) KULIGOWSKI 3.60 (61J)
W DAL 4.WAŁKOWSKI 7.84 24.06 JAROCIN 57.DOBROWOLSKI 7.20 22.06 WARSZAWA ŁUKASIEWICZ MKS 6.99 25.04 KALISZ (32J) SOBECKI 6.73 2.10 KALISZ (100J)
TRÓJSKOK 26.DOBROWOLSKI 15.23 12.09 KALISZ ŁUKASIEWICZ MKS 14.74 (13J) 23.10 POZNAŃ SOBECKI 13.85 22.10 KALISZ (91J)
KULA 38.SUBBOTKO 14.81 2.10 KALISZ J.MIGASIEWICZ 12.75 2.10 KALISZ (52J)
DYSK 72.SUBBOTKO 44.86 3.10 KALISZ J.MIGASIEWICZ 40.02 3.07 KALISZ (41J) MIKOŁAJCZYK 38.80 22.06 KALISZ (74J)
MŁOT 30.BORSZYŃSKI 55.28 12.09 KALISZ SZUMSKI 42.00 11.09 KALISZ (76J)
OSZCZEP MOLSKI 54.88 3.09 KALISZ (77J)
KOBIETY:
100M 58.KLAJNERT 12.1 2.10 KALISZ 117.SKALSKA 12.3 2.10 KALISZ
4X100M CALISIA J (SUCHARZEWSKA SKALSKA PALUSIŃSKA KLAJNERT) 51.0 6.06 POZNAŃ (57J)
200M SZALENIEC 25.9 15.04 POZNAŃ (80J)
400M SZALENIEC 60.6 26.08 WARSZAWA (70J)
4X400M 70.MKS (KOŚCIELECKA GRALA ZIMNIAK SZALENIEC) 4.11.7 5.06 POZNAŃ 90.CALISIA (KOSCIELECKA GÓRSKA GRALA SZALENIEC) 4.14.2 12.09 KALISZ
800M 80.SZALENIEC 2.18.0 2.07 WARSZAWA (38J)
100MPPŁ ŁOŹNA 16.0 12.06 POZNAŃ (70J)
200MPPŁ 31.3 SZALENIEC 31.3 21.10 KALISZ (88J) PALUSIŃSKA 31.6 6.06 POZNAŃ (100J)
WZWYŻ 58.SZCZEPANIAK 1.57 22.10 KALISZ (43) LEBIODA 1.57 22.10 KALISZ (42J) FRYŚ 1.55 13.06 POZNAŃ (68J)
W DAL 91.DĄBROWSKA 5.55 23.10 KALISZ (61J) ŁOŹNA 5.47 13.06 POZNAŃ (78J) TRAWKOWSKA 5.38 23.10 KALISZ (107J)
KULA BERCZYŃSKA 11.40 11.09 KALISZ (48J) WYWIJAS 10.82 15.10 KALISZ (97J)
DYSK 75.CZAPLICKA 39.92 3.10 KALISZ (28J)
OSZCZEP 95.TOMCZAK 39.20 11.09 KALISZ (58J) WYWIJAS 38.28 22.05 KALISZ (60J) JARZYŃSKA 38.20 22.10 KALISZ (63J)
5-BÓJ 60.ŁOŹNA MKS 3699 (16.2 7.92 1.48 5.28 27.4) 5-6.06 POZNAŃ (23J) PERUGA 3328 (16.4 1.40 4.58 28.6) 1.07 TARNÓW (93J)
BILANS WIELKPOLSKA:
STARSI JUNIORZY I JUNIORZY MŁODSI
100 1.KALECIŃSKI 10.7 3.BŁASZCZYK 11.2 10.CZAJCZYŃSKI 11.3 200M 2.KALECIŃSKI 22.7 4.BŁASZCZYK 22.8 9.CZAJCZYŃSKI 23.5 7ST KUCZYŃSKI MKS 23.0 400M 5.CZAJCZYŃSKI 52.0 6.ZASIADŁY MKS 52.0 7ST KUROWSKI 51.6 800M 2ST GRENDA 6ST ŚWINIARSKI 2.00.3 1500M 2ST ŚWINIARSKI 3000M 2ST ŚWINIARSKI 9.02.6 1500M 10.GIERŁOWSKI MKS 4.21.1 110MPPŁ 4ST.ŁUKASIEWICZ 6ST.CHAMIELEC MKS 16.9 8ST KUCZYŃSKI 17.6 9ST K.JAKUBEK 18.0 400MPPŁ 3.CZAJCZYŃSKI 9ST K.JAKUBEK 61.7 10ST RYBARCZYK 62.8 1500MPRZ 4.GIERŁOWSKI MKS 4.40.2 8.JUSZCZAK 4.50.6 WZWYŻ 8.SIEMIĄTKOWSKI 1.80 9ST ŁUKASIEWICZ 1.83 TYCZKA 2.KULIGOWSKI 3.DYMEK 9.DZIKOWSKI 3.20 DZIÓBEK 2.90 SIEMIĄTKOWSKI 2.50 DYSK 6ST BĄK 39.56 9ST MIKOŁAJCZYK 38.52 OSZCZEP 6ST WIELGOSZ 50.56 7ST PRYTPUTNIEWICZ 50.34 4X100M 5ST MKS 45.1 /DZIÓBEK, BŁASZCZYK, ZASIADŁY/ 4.MKS 45.4 4X400M 8ST MKS 5.MKS 3.37.4 8-BÓJ 5.ZASIADŁY MKS 3532 9.DZIÓBEK MKS 2865 100M 3.ŁOŹNA MKS 12.6 4JM KLAJNERT 7JM SKALSKA 200M 6JM SZALENIEC 9.JM SKALSKA 26.4 10JM KLAJNERT 26.4 400M 4JM SZALENIEC 800M 2JM SZALENIEC 5.KURZAWA MKS 2.28.0 10.KASPRZAK 2.43.6 1500M 3.KURZAWA MKS 5.17.8 100MPPŁ 4.ŁOŹNA 8.DĄBROWSKA 16.5 10.SZCZEPANIAK 17.2 10JM PERUGA 16.6 200PPŁ 6.ŁOŹNA MKS 31.9 7.DĄBROWSKA 32.0 9JM SZALENIEC W DAL 2.DĄBROWSKA 4.ŁOŹNA 6JM TRAWKOWSKA 10JM WOŹNIAK 5.18 WZWYŻ 4.SZCZEPANIAK 6.ŁOŹNA 1.54 4JM LEBIODA KULA 5.WYWIJAS 9.WDOWCZYK MKS 10.34 1JM BERCZYŃSKA 7JM CZAPLICKA 10.10 DYSK 5.WDOWCZYK MKS 33.72 9.CHUDAŚ MKS 31.85 10.WYWIJAS 31.44 1JM CZAPLICKA OSZCZEP 2.WYWIJAS 5.CHUDAŚ MKS 32.75 6.WDOWCZYK 32.14 9.TAMULIS 31.22 3JM TOMCZAK 5JM.GALANT 32.25 4X100M 6.CALISIA
MŁODZICY 1000M 6.PŁÓCIENNICZAK 2.51.2 4X100M 5.MKS 50.7 /WOŻNIAK, KRAWCZYKOWSKI, KALAFARSKI, JAKUBEK/ W DAL 3.JAKUBEK MKS 6.02 WZWYŻ 3.WYSOCKI MKS 1.65 TYCZKA  7.KALAFIARSKI 2.40 11.BUKOWSKI 2.20 KULA 5 2.OLEJNIK MKS 15.83 DYSK 1 OLEJNIK 1.44.16 6.TRZEPACZ MKS 35.66 400M 10.KOŚCIELECKA 63.2 100MPPŁ 3.PALUSIŃSKA 16.1 WZWYŻ 4.FRYŚ 1.55 KULA 2.FRYŚ 9.84 POGORZELEC MKS 9.75 DYSK 2.POGORZELEC MKS 30.64 OSZCZEP 1.JARZYŃSKA 38.20 5.GUZDEK 34.60 5-BÓJ 3.PERUGA 4X100M 7.CALISIA 53.8 /PALUSIŃSKA, GRZEGORZEWSKA, KOŚCIELECKA, JENER/
WYNIKI ZAWODÓW:
LIGA OKRĘGOWA: 1M 255PKT – AWANS DO II LIGI
23-25.07 CHORZÓW MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 400MPPŁ 6.CZAJCZYŃSKI 57.5 4X100M 5.BŁASZCZYK MKS KALECIŃSKI 43.1 (POZNAŃ) 4X400M 1.CZAJCZYŃSKI ZASIADŁY MKS 3.23.3 (POZNAŃ)
1-2.07 TARNÓW MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW OSZCZEP 5.JARZYŃSKA 32.76 5-BÓJ 4.PERUGA MKS 3228
22.02 SPAŁA W DAL 1. WAŁKOWSKI, 46 7.55
 
NAJEPSZE WYNIKI:
KOBIETY: 100m 12.4 Anna KLAJNERT, 55 CALISIA 12.5  Anna JENER, 57 Calisia 12.5 Maria KLAJNERT, 59 Calisia 12.6 Danuta SKALSKA, 54 Calisia 13.2 Iwona FRYŚ, 58 Calisia 13.8 E. KUCZYŃSKA II LO 200m 26.0 A. KLAJNERT 26.6 SKALSKA 26.8 Elżbieta KOŚCIELECKA, 55 Calisia 26.9 JENER 27.6 Danuta PERUGA, 57 MKS ASNYK 28.4 I. FRYŚ 28.6 EWA FRYŚ, 56 CALISIA 28.8 M. SADŁOWSKA, 57 29.0 U. WOLNA, 57 400m 60.2 Barbara SZALENIEC, 54 CALISIA 63.0 KOŚCIELECKA 66.2 SADŁOWSKA 68.7 WOLNA 68.8 W. CIEŚLAK, 58 800m 2.14.9 SZALENIEC 2.27.0 Halina GÓRSKA, 56 CALISIA 2.29.4 Daniela ŁYSZCZYŃSKA, 55 CALISIA 2.29.6 Zenona BRUCH, 56 CALISIA 2.35.0 Jadwiga  MICHALAK, 55 MKS ASNYK 2.39.1 Grażyna WYSKOK, 55 CALISIA 2.44.8 J. JABŁOŃSKA SP14 2.50.2 E. JANIK SP12 2.56.4 B. BALCERZYK SP12 1500m 4.46.3 SZALENIEC 5.07.0 ŁYSZCZYŃSKA 5.10.2 BRUCH  5.10.4  MICHALAK 5.30.2 WYSKOK 5.39.4 GÓRSKA 100mppł 15.7 PERUGA 16.0 Urszula PALUSIŃSKA, 56 CALISIA 16.1 FRYŚ 16.5 E. TOMCZAK, 55 CALISIA 16.8 GRZEGORZEWSKA 18.0 V. ADAMSKA SP15 18.1 SZCZEPANIAK WZWYŻ 1.61 Grażyna  SZCZEPANIAK, 53 CALISIA 1.57 Regina PRZYBYŁEK, 54 CALISIA 1.55 E. FRYŚ 1.55 PERUGA 1.55 EWA CIERLARCZYK, 57 CALISIA 1.50 Małgorzata LEBIODA, 56 CALISIA 1.45 T. SIERASZEWSKA III LO 1.50 I. ADAMCZAK CALISIA W DAL 5.46 Małgorzata WOŻNIAK, 54 CALISIA 5.41  Danuta GRZEGORZEWSKA, 57 CALISIA 5.36 Małgorzata ŁÓŹNA, 53 MKS ASNYK 5.36 Wiesława TRAWKOWSKA, 54 CALISIA 5.33 PERUGA 5.10 M. KLAJNERT 5.04 D. GRZELAKOWSKA 5.01 E. TOMCZAK 4.91 E. FRYŚ KULA 11.87 Krystyna BERCZYŃSKA, 54 CALISIA 11.02 K. TOMCZAK 10.46 B. WDOWCZYK MKS ASNYK 10.26 E. FRYŚ 9.90 CZAPLICKA 9.30 K. POGORZELEC MKS ASNYK DYSK 40.56 CZAPLICKA 36.88 BERCZYŃSKA 33.84 E. FRYŚ 30.62 POGORZELEC 33.20 WDOWCZYK 27.72 WIELGOCKA MKS 27.10 M. GÓRSKA OSZCZEP 41.36 Teresa WYWIJAS, 53 38.22 Krystyna TOMCZAK, 54 CALISIA 38.06 IWONA JARZYŃSKA, 55 CALISIA 35.04 Joanna GUZDEK, 57 CALISIA 34.60 Małgorzata BUKOWSKA, 58 CALISIA 34.20 K. TOMASZEWSKA CALISIA  25.70 E. BARTOSZEK SP15 5-BÓJ 3205 PERUGA 3087 FRYŚ 2986 E. TOMCZAK 2981 SKALSKA 2945 GRZEGORZEWSKA
SENIORZY: POLSKA
MĘŻCZYŹNI: 200M BŁASZCZYK MKS 22.1 20.08 POZNAŃ (87) 400M ŚWINIARSKI 49.3 27.05 SOFIA (77) 4X400M CALISIA (CZAJCZYŃSKI ŚWINIARSKI KRYMARYS WOLF) 3.24.0 1.10 GRUDZĄDZ (46) 800M ŚWINIARSKI 1.49.0 30.07 WARSZAWA (10) KRYMARYS 1.54.0 10.06 WARSZAWA (89) 1500M ŚWINIARSKI 3.43.2 18.06 WARSZAWA (9) 400MPPŁ CZAJCZYŃSKI 56.1 23.07 WARSZAWA (96) TYCZKA KULIGOWSKI 4.01 18.06 KALISZ (86) W DAL WAŁKOWSKI 7.57 22.07 KALISZ (11) ŁUKASIEWICZ 7.19 23.04 KALISZ (61) TRÓJSKOK ŁUKASIEWICZ 15.22 1.05 POZNAŃ (34) MŁOT BORSZYŃSKI 53.16 22.05 POZNAŃ KOBIETY: 4X100M CALISIA (PALUSIŃSKA JENER SKALSKA A. KLAJNERT) 50.8 2.09 OTWOCK (100) 4X400M CALISIA (A. KLAJNERT SKALSKA KOSCIELECKA SZALENIEC) 4.06.2 3.09 OTWOCK (47) 800M SZALENIEC 2.14.9 19.05 KALISZ (56) 1500M SZALENIEC 4.46.3 25.06 WARSZAWA (55) WZWYŻ SZCZEPANIAK 1.61 21.05 KALISZ (61) KULA BERCZYŃSKA 11.87 21.05 KALISZ (91) DYSK CZAPLICKA 40.56 31.07 WARSZAWA (61) OSZCZEP WYWIJAS 41.36 30.09 GRUDZIĄDZ (63) 5-BÓJ PERUGA MKS 3205 (15.7 8.08 1.53 5.01 27.6) 19/20.08 POZNAŃ (63)
JUNIORZY: WIELKOPOLSKA
100M KUŚWIK 11.0 30.09 GRUDZIĄDZ 200M KALECIŃSKI 22.7 22.04 KALISZ 4X400M CALISIA (CZAJCZYŃSKI LINKE PŁÓCIENNICZAK KUŚWIK) 3.33.4 3.09 OTWOCK MKS ASNYK 3.36.4 (ZASIADŁY, KASZYŃSKI, BLASZCZYK, STRASSBURGER) 24.09 POZNAŃ 2000MPRZ GIERŁOWSKI MKS 6.32.2 JUSZCZAK 6.50.8 (6) JANASIK 7.21.8 (10) WZWYŻ WITCZAK 1.85 22.04 KALISZ (8) TYCZKA DYMEK 3.70 13.09 KALISZ (3) TARCHALSKI 3.60 18.06 KALISZ (4) DZIKOWSKI 3.50 13.09 KALISZ (5) DĘBOWSKI 3.00 (9) W DAL SOBECKI 6.88 23.04 KALISZ (7) TRÓJSKOK SOBECKI 14.09 24.04 KALISZ (9) DYSK BĄK MKS 43.24 18.06 POZNAŃ (4) TADEUSZ JANOWSKI, 37.44 1.06 POZNAŃ KULA MIGASIEWICZ 12.70 21.06 POZNAŃ (6) OSZCZEP MOLSKI 57.22 23.04 KALISZ (3) 100M KLAJNERT 12.4 2.06 KALISZ (4) SKALSKA 12.6 (3ST) 200M KLAJNERT 26.0 (5) SKALSKA 26.6 (4ST) 400M SZALENIEC 60.2 (3ST) 800M SZALENIEC (1ST) GÓRSKA 2.27.0 (10) 1500M SZALENIEC (1) ŁYSZCZYŃSKA 5.07.0 (7) BIOCH 5.10.2 (9) MICHALAK 5.10.4 MKS (10) 100MPPŁ PALUSIŃSKA 16.0 14.05 KALISZ (4) FRYŚ 16.1 30.07 WARSZAWA (5) E.TOMCZAK 16.5 (7) 4X100M CALISIA 51.7 (3) MKS 52.3 (8) 4X400M CALISIA 4.20.4 (5) MKS 4.32.0 (8) WZWYŻ SZCZEPANIAK (2ST) PRZYBYŁEK 1.57 18.06 KALISZ (5ST) FRYS 1.55 (4) 13.05 KALISZ PERUGA 5.08 BIAŁYSTOK W DAL WOŹNIAK 5.46 13.05 KALISZ (6) GRZEGORZEWSKA 5.41 13.09 KALISZ TRAWKOWSKA 5.36 (4) ŁOŹNA 5.36 MKS (5) KULA BERCZYŃSKA (5) WYWIJAS 11.40 (6ST) TOMCZAK 11.02 4.06 POZNAŃ (8) FRYŚ 10.26 (4) CZAPLICKA 9.90 (7) DYSK CZAPLICKA (1) BERCZYŃSKA 36.88 13.09 KALISZ (3ST) FRYŚ 33.84 (4) WDOWCZYK 33.82 (5ST) OSZCZEP TOMCZAK 38.22 21.04 KALISZ (5ST) JARZYŃSKA 38.06 21.04 KALISZ (3) 5-BÓJ FRYŚ 3087 (3) E.TOMCZAK 2986 (7) SKALSKA 2961
MŁODZICY: WIELKOPOLSKA
100M 5.JENER 12.4 6.M.KLAJNERT 12.5 200M 7.JENER 26.9 100MPPŁ 2.PERUGA 15.7 6.GRZEGORZEWSKA 16.8 W DAL 3.GRZEGORZEWSKA 5.41 4.PERUGA MKS 5.39 9.KLAJNERT 5.10 WZWYŻ 3.PERUGA MKS 1.55 10.CIERLARCZYK 1.55 KULA 5.POGORZELEC MKS 9.30 DYSK POGORZELEC MKS 30.62 8.WIELGOCKA MKS 27.72 OSZCZEP 2.GUZDEK 35.04 3.BUKOWSKA 34.60 5-BOJ 1.PERUGA 4.GRZEGORZEWSKA 2945 100M 7.ZADROGA MKS 11.7 8.KOSIERB 11.7 1000M 3.PŁÓCIENNICZAK 2.41.4 7.ANCZYKOWSKI 2.45.4 2000M 3.PŁÓCIENNICZAK 6.04.8 4.ANCZYKOWSKI 6.10.0 4X100M 6.CALISIA 48.6 W DAL 1.KOSIERB 6.21 2.STELMASZYK 6.20 WZWYŻ 7.WYSOCKI 1.70 KULA 5 7. WALCZAK MKS DYSK 1 4.JASKÓLSKI 42.60 9.WALCZAK MKS 39.60
WYNIKI ZAWODÓW:
30.09-1.10 GRUDZIĄDZ II LIGA 32M – SPADEK DO LIGI OKRĘGOWEJ 100M M KUŚWIK 11.0 4X400M M CALISIA (CZAJCZYŃSKI – ŚWINIARSKI – KRYMARYS – WOLF) 3.24.0 KULA K 8. BERCZYŃSKA 11.53 OSZCZEP K 6. WYWIJAS 41.36 8. TOMCZYK 34.36 800M M 1.ŚWINIARSKI 1.52.8 6. KRYMARYS 1.54.6 1500M M  1.ŚWINIARSKI 3.46.9 4x100m K 1. CALISIA 52.0 4x400m K 3.CALISIA 4.11.0  400m K 6.KOŚCIELECKA 63.1 800m K 4 SZALENIEC 2.21.0 DYSK K 3.CZAPLICKA  37.36 1500M K 5. SZALENIEC 4.49.8 WZWYŻ K 1.CIERLARCZYK 150 8.P RZYBYŁEK 150  MŁOT M. 4. BORSZYŃSKI 50.78 KULA M 7. SUBBOTKO 12.78 TYCZKA 8. KULIGOWSKI 3.80 TRÓJSKOK 3. ŁUKASIEWICZ 14.56 W DAL 1. WAŁKOWSKI
24.09 POZNAŃ KULA, DYSK  K 1.WDOWCZYK MKS 10.46 33.20 100M, 200M  M 1. BŁASZCZYK  11.1  23.04x400M M MKS 3.36.4 (ZASIADŁY – KASZYŃSKI – BŁASZCZYK – STRASSBURGER) 2000M PRZ.  GIERŁOWSKI 6.32.2 400M M  1.ZASIADŁY  52.2  4x100M  1.MKS  44.9
20.09 KALISZ MISTRZOSTWA POWIATU 100m JENER 13.3 200m KOŚCIELECKA 27.5 800m H. GORSKA 2.34.6 DYSK 1.CZAPLICKA 38.70 BERCZYŃSKA 32.90 OSZCZEP JARZYŃSKA 33.50 WZWYŻ FRYŚ 150 W DAL PERUGA 493 4x100m KALISZ 53.2 (JENER PERUGA GRZEGORZEWSKA FRYŚ) 1000M PŁÓCIENNICZAK 2.44.0
13.09 KALISZ TYCZKA TARCHALSKI 3.50 DYMEK 3.70 DZIKOWSKI 3.50 DYSK BERCZYŃSKA 36.88
1-3.09 OTWOCK 100M K 6.KLAJNERT 13.3 7.SKALSKA 13.4 1500M K 5.ŁYSZCZYŃSKA 5.09.3 6.Z. BIOCH 5.10.8    4X400M K 3. CALISIA 4.06.2 (KLAJNERT – SKALASKA – KOŚCIELECKA – SZALENIEC) W DAL 7. WOŹNIAK 5.21 9.TRAWKOWSKA 4.84 WZWYŻ 5.LEBIODA 150 6. PRZYBYŁEK 150 DYSK 4. CZAPLICKA 37.60 5-BÓJ  3. FRYŚ 3070  (17.5 9.49 1.45 4.91 28.6) 4x400M M  8. CALISIA 3.33.4 (PŁÓCIENNICZAK – CZAJCZYŃSKI – KUŚWIK – LINKE) 4X100M K CALISIA 50.8 (PALUSIŃSKA – JENER – SKALSKA – KLAJNERT) 4x100m M 6. CALISIA 47.6 (CZAJCZYŃSKI LINKE SOBECKI KULIGOWSKI) OSZCZEP 4. MOLSKI 5.30 7. K. MIGASIEWICZ 48.56 TYCZKA 1.KULIGOWSKI 380  2.DZIKOWSKI 320 3.TARCHALSKI 320  TRÓJSKOK 7.SOBOCKI 13.43  MŁOT 7. GIERAK 33.74 KULA 6. J. MIGASIEWICZ 12.44
26-27.08 OTWOCK MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 800M E (9) SZALENIEC 2.18.0 DYSK 9.CZAPLICKA 38.60
19-20.08 POZNAŃ 200M BŁASZCZYK 22.1 5-BOJ PERUGA 3205 (15.7 8.08 1.53 5.01 27.6)
17-19.08 WARSZAWA MISTRZOSTWA POLSKI 1500M 6.ŚWINIARSKI 3.48.2 (4PF 3.44.2)
12.08 KOSZALIN 100m K 2. KLAJNERT 13.2 4.SKALSKA 13.4 200m K 2. SKALSKA 27.0 400m K 2. SZALENIEC 61.7 100MPPŁ 1. PALUSIŃSKA 16.9 5.TOMCZAK  18.5 6. FRYŚ  18.5 800m K 1. ŁYSZCZYŃSKA 2.29.4 2. BIOCH 2.29.6  3. H. GORSKA 2.31.2 5. WYSKOK  2.39.1 4x100m K 1. CALISIA 51.9  DYSK K 1. CZAPLICKA 37.64 3.BERCZYŃSKA 33.76 4.FRYŚ 33.48 OSZCZEP K 1.WYWIJAS 39.34 2.JARZYŃSKA 35.94 3.GUZDEK 35.04 5.TOMCZAK 33.60 WZWYŻ  K 2. LEBIODA 150 W DAL K 4. E. TOMCZAK 501 6. TRAWKOWSKA 486 KULA K 5. BERCZYŃSKA 11.18 400m M 2. KRYMARYS 52.5 400mppł M 1. CZAJCZYŃSKI 58.3 W DAL M 4. SOBECKI 621 5. CIUPEK 611 DYSK  M 3. MIGASIEWICZ 35.90 OSZCZEP M 5. JARZYŃSKI 49.90 6. K. MIGASIEWICZ 48.76  4x100m CALISIA (KRYMARYS CZAJCZYŃSKI CIUPEK WOLNIAK) 45.6
5.08 BIAŁYSTOK WZWYŻ 1.55 PERUGA
30-31.07 WARSZAWA MISTRZOSTEA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 400MPPŁ 4.CZAJCZYŃSKI 56.1 DYSK 6.CZAPLICKA 39.54 (EL 40.56) 1500M Z PRZ. 7.GIERŁOWSKI 4.28.3
23-25.07 ŁÓDŹ MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW  100MPPŁ 3.PERUGA MKS 15.7
22.07 RADOM MISTRZOSTEA POLSKI W  MARATONNIE  30. ANTONI ŻESKO, 33 WŁK 3.49.52.0
2-3.07 WARSZAWA II LIGA 100mppł K 5. PALUSIŃSKA 15.6 6. DABROWSKA 16.4 200m K 6. KLAJNERT 26.4 400m K 6. KOŚCIELECKA 63.0 800m 7. SZALENIEC 2.17.4 1500m  8. SZALENIEC 4.51.3  4x400m K 8. CALISIA  4.29.6 5-BÓJ K 5. FRYŚ 3067 (16.1) 8. SKALSKA 2961 W DAL K 8. E. FRYŚ 4.91 OSZCZEP K 4. WYWIJAS 36.96 5. TOMCZAK 36.88 7. JARZYŃSKA 33.60 WZWYŻ 5-7 LEBIODA SZCZEPANIAK PRZYBYŁEK 145 DYSK K 4. CZAPLICKA 37.52 KULA K 8. BERCZYŃSKA 11.13 MŁOT 1. BORSZYŃSKI 49.52 W DAL 2. WAŁKOWSKI 7.27 800m 2. ŚWINIARSKI 1.52.4 5. KRYMARYS 1.54.7 400m 3. ŚWINIARSKI 49.8 TRÓJSKOK 5. DOBROWOLSKI 14.12  OSZCZEP 8. MOLSKI 52.62 KULA 8. MIGASIEWICZ 12.18 4x100m 8. CALISIA 45.6 4x400m M 6. CALISIA 3.27.6
25-27.06 WARSZAWA 800M 5S2 ŚWINIARSKI 1.52.3 1500M SZALENIEC 4.46.3
21.06 POZNAŃ 4x100m M MKS (BŁASZCZYK – KONOPACKI – MAGDANSKI  – MATYJASZ) 44.8 KULA JULIAN MIGASIEWICZ, 53 CAL 12.70
18.06 WARSZAWA 1500M 1.ŚWINIARSKI 3.43.2
18.06 KALISZ LIGA JUNIORÓW:   100m K M M. KLAJNERT 13.0 JM A. KLAJNERT 12.4 200m K M I. FRYŚ 28.4 J SKALSKA 26.8 TYCZKA KULIGOWSKI 4.01 J TARCHALSKI 3.60 WZWYŻ K PRZYBYŁEK 1.57 100mppł M GRZEGORZEWSKA 18.0 JM PALUSIŃSKA 16.2 800m  M JABŁOŃSKA 2.47.0 4x100m M 52.6  JM 51.8 W DAL K M GRZEGORZEWSKA 5.25  WZWYŻ K M CIERLARCZYK 145 JM FRYŚ 150 KULA K M BUKOWSKA 793 OSZCZEP K M BUKOWSKA 29.40 JM JARZYŃSKA 36.40 J WYWIJAS 38.20 DYSK K M WALKOWIAK 20.76 JM CZAPLICKA 38.64 J BERCZYŃSKA 29.36  800m K J SZALENIEC 2.14.9 800m M J KUŚWIK 2.01.5 MLOT M J T. GUZDEK 25.38 OSZCZEP M J MOLSKI 55.70 KULA  M J j. MIGASIEWICZ 12.62 DYSK M J MIGASIEWICZ 36.80 5000m M J Z. JUSZCZAK 17.45.8 1000m M PŁÓCIENNIKCZAK 2.43.6
18.06 POZNAŃ LIGA JUNIORÓW 100m M  200m M BŁASZCZYK  MKS  11.2 23.3  4x100m M MKS 45.6  DYSK  M 1.5  OLEJNIK  MKS  40.76  DYSK K POGORZELEC 28.60 W DAL K PERUGA MKS 502 WZWYŻ M  TRÓJSKOK M SIEMIĄTKOWSKI MKS 180 13.55 DYSK 2 M BĄK 43.24 4x100m K 2. MKS 52.3 1500m M 2. GIERŁOWSKI MKS 4.19.2
10.06 WARSZAWA 800M KRYMARYS 1.54.0
4.06 POZNAŃ KULA TOMCZAK 11.02
1-2.06 KALISZ 100M A. KLAJNERT 12.4 DYSK JANOWSKI 37.44
31.05 SIERADZ 100M BŁASZCZYK 11.0
27.05 SOFIA 400M ŚWINIARSKI 49.3
21-22.05 POZNAŃ MŁOT BORSZYŃSKI 53.16 KULA BERCZYŃSKA 11.87 WZWYŻ SZCZEPANIAK 1.61
13-14.05 KALISZ 100MPPŁ PALUSIŃSKA 16.0 WZWYŻ FRYŚ 1.55 W DAL WOŹNIAK 5.46 800M SZALENIEC 2.14.9
1.05 POZNAŃ 800M KRYMARYS 1.56.8 TRÓJSKOK ŁUKASIEWICZ 15.22
21-23.04 KALISZ 200M KALECIŃSKI 22.7 WITCZAK 1.85 W DAL SOBECKI 6.88 TRÓJSKOK SOBECKI 14.09 W DAL GRZEGORZEWSKA 5.41 OSZCZEP MOLSKI 57.22 DYSK BERCZYŃSKA 36.88 OSZCZEP TOMCZAK 38.22 JARZYŃSKA 38.06
12.02 WARSZAWA W DAL WAŁKOWSKI 7.44
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY: 1
100M 12.3/12.2W/12.59 MARIA KLAJNERT, 59 CALISIA 12.5 ANNA JENER, 57 CALISIA 12.7 DANUTA GRZEGORZEWSKA, 57 CALISIA 13.1 IRENA SOWIZDRZAŁ, 60 CALLISIA 13.4 EWA KUCZYŃSKA, 56 MKS 13.8 IWONA FRYŚ SP7 13.8 M. SOBCZYK SP17 13.8 MAŁGORZATA MICHNIACKA, 59 CALISIA 200M 25.8 JENER 26.1/27.27 DANUTA PERUGA, 57 MKS 26.5 M. KLAJNERT 27.6 E. KOŚCIELECKA 28.0 KUCZYŃSKA 28.5 U. GRABARCZYK SP 13 28.8 SOWIZDRZAŁ 28.9 SADŁOWSKA 29.0 J. OCHLIK SP3 29.1 I. SAMULSKA SP7 29.2 URSZULA PTAK MKS 300m 44.8 ANNA JANISZEWSKA MKS 400M 60.6 GRAŻYNA WYSKOK, 55 CALISIA 61.2 ELŻBIETA KOŚCIELECKA, 57 CALISIA 61.8 HALINA GÓRSKA, 56 CALISIA 62.2 BARBARA SZALENIEC, 54 CALISIA 63.8 JANISZEWSKA 65.7 BRUCH 66.3 IRENA WOŹNIAK, 56 CALISIA 67.4 MARIOLA SADŁOWSKA SP12 800M 2.19.0 SZALENIEC 2.23.7 ALEKSANDRA MUSIELAK, 57  CALISIA 2.25.0 HALINA GÓRSKA, 56 CALISIA 2.28.6 JADWIGA MICHALAK, 55 MKS 2.31.0 BRUCH 2.36.0 WOŹNIAK 1000M 3.14.2 MICHALAK 3.19.4 WYSKOK 3.21.8 ZENONA BRUCH, 56 CALISIA 1500M 4.53.6 SZALENIEC 5.08.0 DANUTA ŁYSZCZYNSKA, 56 5.13.0 GÓRSKA 5.14.4 WYSKOK 5.31.1 MICHALAK 3000M 11.17.8 MICHALAK 100MPPŁ 15.1/15.41  PERUGA 15.6 URSZULA PALUSIŃSKA, 56  CALISIA 16.8 KRYSTYNA DĄBROWSKA, 55 CALISIA 17.3 M. KUBIAK 17.8 MAŁGORZATA MICHNIACKA, 59 CALISIA 18.0 DANUTA LEBIODA, 55 CALISIA 18.0 GRZEGORZEWSKA 18.2 KUCZYŃSKA 18.6 MAŁGORZATA SZEWKO, 58 CALISIA 400MPPŁ 65.7 SZALENIEC 74.2 WIOLETTA ADAMSKA, 57 MKS 74.8 URSZULA PTAK, 57 MKS W DAL 5.69 MAŁGORZATA  WOZNIAK, 54 CALISIA 5.59 GRZEGORZEWSKA 5.55 PERUGA 5.27 KLAJNERT 5.00 E. GRZELAKOWSKA SP7 4.77 GRABARCZYK 4.54 SOWIZDRZAŁ WZWYZ 1.61 EWA CIERLARCZYK, 57 CALISIA 1.60 PERUGA 1.56 EWA FRYŚ, 57 CALISIA 1.56 SZEWKO 1.50 URSZULA ZDYB, 59 MKS 1.45 ALICJA GÓRSKA, 56 CALISIA 1.40 M. KUBIAK SP7 1.40 L. ZAJĄC III LO KULA 12.29 KRYSTYNA BERCZYNSKA, 54 CALISIA 10.98 FRYŚ 10.84 (11.61) MARIA CZAPLICKA, 55 CALISIA 10.77 KRYSTYNA TOMCZAK, 54 CALISIA 10.00 DYLAWERSKA MKS 9.99 MAŁGORZATA BUKOWSKA, 58 CALISIA 9.99 M. KŁYSZ ZSZ 1 9.56 PERUGA 9.52 HALINA POGORZELEC, 56 MKS DYSK 45.12 CZAPLICKA 35.60 BERCZYNSKA 31.90 POGORZELEC 28.42 DYLAWERSKA OSZCZEP 46.88 BUKOWSKA 42.26 IWONA JARZYNSKA, 55 CALISIA 42.12 JOANNA GUZDEK, 57 CALISIA 37.16 TOMCZAK 33.12 Z. OWCZAREK 28.42 MAŁGORZATA BŁASIAK, 60 CALISIA
SENIORKI: 6.CALISIA 57 PKT 8.MKS 21 PKT
100M 10.KLAJNERT 12.2W/12.3
100PPŁ 5.PERUGA MKS 15.3 DĄBROWSKA 15.8
400MPPŁ SZALENIEC 65.7 10.ADAMSKA MKS 74.2
W DAL 9.WOŹNIAK 5.69
WZWYŻ 9.CIERLARCZYK 1.61 10.PERUGA 1.60
KULA 7.BERCZYŃSKA 12.29
DYSK 1.CZAPLICKA 45.12 10.BERCZYŃSKA 35.60
OSZCZEP 2.BUKOWSKA 46.88 6.JARZYŃSKA 42.26 7.GUZDEK 42.12
4X100M 5.CALISIA 50.2
4X400M 8.CALISIA 4.11.9
JUNIORKI: 3.CALISIA 96PKT 9.MKS 21PKT
400M 8.WYSKOK 60.6 10.SZALENIEC 62.2
800M 3.SZALENIEC 2.19.6 8.MICHALAK MKS 2.28.6
1500M 4.SZALENIEC 4.53.6 5.WYSKOK 5.14.4 10.MICHALAK MKS 5.31.1
3000M 2.MICHALAK MKS 11.17.0
100MPPŁ 8.LEBIODA 18.0
W DAL 4.WOŹNIAK 5.69
KULA 1.BERCZYŃSKA 12.29 7.CZAPLICKA 10.84 8.K.TOMCZAK 10.77
DYSK 1.CZAPLICKA 45.12 4.BERCZYŃSKA 35.60
OSZCZEP 3.K.TOMCZAK 37.16
4X100M 4.CALISIA 50.2
4X400M 7.CALISIA 4.13.5 10.MKS 4.38.2
5-BÓJ 2.PERUGA 3437
JUNIORKI MŁODSZE: 3.CALISIA 91 7.ASNYK 52
100M 6.JENER 12.5 10.GRZEGORZEWSKA 12.7
200M 5.JENER 25.8 8.PERUGA 26.1
400M 10.KOŚCIELECKA 61.2
800M 8.MUSIELAK 2.23.7 9.GÓRSKA 2.25.0
1500M 7.ŁYSZCZYŃSKA 5.08.0 10.GÓRSKA 5.13.0
100MPPŁ 1.PERUGA MKS 15.3 4.PALUSIŃSKA 15.6 8.DĄBROWSKA 16.8 10.GRZEGORZEWSKA 18.0
W DAL 3.GRZEGORZEWSKA 5.59 4.PERUGA 5.55
WZWYŻ 3.CIERLARCZYK 1.61 4.PERUGA 1.60 7.FRYŚ 1.56
KULA 3.FRYŚ 10.98 9.PERUGA 9.56 10.POGORZELEC MKS 9.52
DYSK 3.POGORZELEC MKS 31.90
OSZCZEP 3.JARZYŃSKA 42.26 4.GUZDEK 42/12 9.OWCZAREK 33.12
4X100M 4.CALISIA 51.8 9.MKS 54.2
4X400M 7.CALISIA 4.13.8 10.MKS 4.38.0
MŁODZICZKI:
100M 2.KLAJNERT 12.2W/12.3
200M 5.KLAJNERT 26.5
10OPPŁ 6.KUBIAK 17.8 8.MICHNIACKA 17.8 9.SZEWKO 18.6
W DAL 4.KLAJNERT 5.27
WZWYZ 5.SZEWKO 1.56 10.ZDYB 1.50
KULA 2.A.DYLAWERSKA MKS 10.00 4.BUKOWSKA 9.99
DYSK 9.DYLAWERSKA 28.42
OSZCZEP 1.BUKOWSKA 46.88 9.BŁASIAK 28.42
4X100M 8.CALISIA 53.8
MĘŻCZYŹNI :
100M 10.6 WOJCIECH BŁASZCZYK, 55 MKS CALISIA 11.2 PAWEŁ KALECIŃSKI, 54 CALISIA 11.5 JULIAN ZADROGA, 57 MKS 11.6 PRZEMYSŁAW KOSIERB, 57 CALISIA 11.9 ZADROGA 200M 22.2 BŁASZCZYK 22.6 JACEK CZAJCZYŃSKI, 55 CALISIA 22.7 KALECIŃSKI 23.8 PAWEŁ BRAUN, 53 CALISIA 24.0 W. KUBIAK, 57 MKS 24.5 ZADROGA 400M 48.3 RYSZARD ŚWINIARSKI, 48 CALISIA 49.4 BŁASZCZYK 51.2 BRAUN 51.4 RYSZARD KRYMARYS, 54 CALISIA 51.6 CZAJCZYŃSKI 54.2 KAZIMIERZ JUSZCZAK, 56 CALISIA 55.6 ANDRZEJ GRACZYKOWSKI, 58 MKS 800m 1.47.9 ŚWINIARSKI 1.53.2 KRYMARYS 1.57.2 KUŚWIK 1.57.3 STANISŁAW GIERŁOWSKI, 55 CALISIA 2.00.6 ANDRZEJ PŁÓCIENNICZAK, 57 CALISIA 2.02.1 JUSZCZAK 1500M 3.45.3 ŚWINIARSKI 4.01.2 GIERŁOWSKI 4.05.2 PŁÓCIENNICZAK 4.09.4 ANDRZEJ ANCZYKOWSKI, 57 CALISIA 4.15.8 WALDEMAR KUŚWIK, 54 CALISIA 4.17.7 JUSZCZAK 3000M 9.06.4 GIERŁOWSKI 9.28.8 ANCZYKOWSKI 9.52.0 J. MALANDY 9.52.4 STANISŁAW KRÓL, 55 CALISIA 5000m 15.59.2 GIERŁOWSKI 17.04.2 KRÓL 17.14.4 MALANDY 10000 35.47.4 STANISŁAW MALANDY, 54 CALISIA 300O MPRZ 10.07.8 GIERŁOWSKI 110MPPł 18.4 SIEMIATKOWSKI 19.5 NIEWIADOMSKI 19.8 ANDRZEJ KALAFIARASKI, 56 MKS 400PPPŁ 56.7 CZAJCZYŃSKI 61.8 NIEWIADOMSKI W DAL 7.70 ANRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CALISIA 6.63 KOSIERB 6.08 PAWEŁ  JAKUBEK, 56 MKS 5.88 MICHAŁ LEŃ MKS TRÓJSKOK 15.48 WAŁKOWSKI 14.09 SIEMIĄTKOWSKI 12.69 ANDRZEJ URBANIAK MKS 12.39 MAREK  GRODZKI ZSZ 12.24 J. KULESZA TS 12.21 DYMEK 12.18 P. BIELEWICZ ZSZ TYCZKA 4.00 JAN KULIGOWSKI 3.60 KRZYSZTOF DYMEK 55 CALISIA 3.50 JAN DZIKOWSKI, 55  CALISIA 3.40 WLODZIMIERZ TARCHALSKI, 54 CALISIA 2.80 SIEMIĄTKOWSKI 2.50 PAWEŁ KAMIEŃSKI, 59 CALISIA WZWYŻ 1.91 JACEK SIEMIĄTKOWKI, 54 CALISIA 1.75 MAGDZIŃSKI CALISIA 1.75 Z. NIEWIADOMSKI MKS 1.65 WOJCIECH WYSOCKI, 57 MKS KULA 7 12.97 JULIAN MIGASIEWICZ, 54 CALISIA 11.71 TADEUSZ OLEJNIK, 56 MKS 11.06 S. MARCINIAK TS MŁOT 7 43.72 J. KUPCZYŃSKI CALISIA MŁOT 44.68 J. GIERAK CALISIA 44.72 J. KRUPIŃSKI ZSS 32.50 M. KRUPIŃSKI  ZSS 33.10 T. GUZDEK ZSS DYSK 44.30 CYWIŃSKI CALISIA 34.00 OLEJNIK 33.12 GIERAK OSZCZEP 64.34 GRZEHORZ HOFFMAN, 54 CALISIA 55.70 TOMASZ JARZYŃSKI, 55 CALISIA 53.80 K. MIGASIEWICZ CALISIA 48.18 JACEK TRZEPACZ, 56 MKS 48.16 L. BALCER CALISIA 45.80 GUZDEK
SENIORZY 6.CALISIA 79
100M 5.BŁASZCZYK 10.6
200M 8.BŁASZCZYK 22.2
400M 3.ŚWINIARSKI 48.3
800M 1.ŚWINIARSKI 1.47.9 6.KRYMARYS 1.53.2
1500M 3.ŚWINIARSKI 3.45.3
W DAL 2.WAŁKOWSKI 7.70
TRÓJSKOK 3.WAŁKOWSKI 15.48
WZWYŻ 9.SIEMIĄTKOWSKI 1.91
TYCZKA 4.KULIGOWSKI 4.00
4X100M 9.CALISIA 44.2
4X400M 7.CALISIA 3.26.0
DYSK 8.CYWIŃSKI 44.30
OSZCZEP 5.HOFFMAN 64.34
JUNIORZY: 4.CALISIA 134PKT
100M 1.BŁASZCZYK 10.6 8.KALECIŃSKI 11.2
200M 1.BŁASZCZYK 22.2 2.CZAJCZYŃSKI 22.6
400M 3.BŁASZCZYK 49.4 9.CZAJCZYŃSKI 51.6
800M 8.KUŚWIK 1.57.2 9.GIERŁOWSKI 1.57.3
1500M 7.GIERŁOWSKI 4.01.2
5000M 7.GIERŁOWSKI 15.59.2 10.KRÓL 17.04.2
3000MPRZ 4.GIERŁOWSKI 10.07.8
400MPPŁ 6.CZAJCZYŃSKI 56.7
WZWYŻ 4.SIEMIĄTKOWSKI 1.91
TRÓJSKOK 7.SIEMIĄTKOWSKI 14.09
TYCZKA 2.KULIGOWSKI 4.00 7.DYMEK 3.60 8.DZIKOWSKI 3.50 10.SIEMIĄTKOWSKI 2.80
KULA 7.MIGASIEWICZ 12.97
OSZCZEP 9.JARZYŃSKI 55.70 10.MIGASIEWICZ 53.80
MŁOT 5.KUPCZYŃSKI 43.72
4X400M 4.CALISIA 3.30.8
JUNIORZY MŁODSI: 10.CALISIA 31PKT
800M 3.PŁÓCIENNICZAK 2.00.6 10.JUSZCZAK 2.02.1
1500M 2.PŁÓCIENNICZAK 4.05.2 6.ANCZYKOWSKI 4.09.4
W DAL 6.KOSIERB 6.63
KULA 6 4.OLEJNIK MKS 13.49
DYSK 1.5 2.OLEJNIK 44.60
OSZCZEP 8.TRZEPACZ MKS 48.18
4X100M 8.MKS 46.1 9.CALISIA 46.2
4X400M 6,MKS 3.39.0 9.CALISIA 3.41.2
MŁODZICY:
200M 10.GRACZYKOWSKI MKS 24.6
400M 1.PABISZCZAK 54.6 5.GRACZYKOWSKI MKS 55.6
1000M 8.PABISZCZAK 2.48.2
W DAL 9.LEŃ MKS 5.88
TRÓJSKOK 5.URBANIAK 12.69 10.LEŃ MKS 11.99
WZWYŻ 8.LEŃ 1.65 9.KOPCZYŃSKI 1.60
TYCZKA 10.KAMIEŃSKI 2.50
KULA 5 4.RZEPKA 11.54 5.LEŚNY MKS 11.53
DYSK 1 RZEPKA 38.62
4X100M 6.MKS 48.5 9.CALISIA 51.3
WYNIKI ZAWODÓW:
20.10 MISTRZOSTWA KALISZA 100M KLAJNERT 12.3 5.MICHNIACKA 13.8 200M 2.KOŚCIELECKA 27.6 400M KOŚCIELECKA 62.0 GÓRSKA 65.2 BRUCH 65.7 I. WOŹNIAK 66.3 G. WYSKOK 68.0 800M SZALENIEC 2.20.2 4.MUSIELAK 2.32.4 5.WOŹNIAK 2.36.0 WZWYŻ SZEWKO 1.55 CIERLARCZYK 1.50 ZDYB 1.50 A. GÓRSKA 1.45 W DAL GRZEGORZEWSKA 5.39 WOŹNIAK 5.28 KLAJNERT 5.20 KULA BERCZYŃSKA 11.58 FRYŚ 10.98 CZAPLICKA 10.50 DYSK CZAPLICKA 45.04 BERCZYŃSKA 31.60 OSZCZEP BUKOWSKA 40.16 JARZYŃSKA 38.10 GUZDEK 37.18 Z.OWCZAREK 33.12 100M 200M BŁASZCZYK 11.5 22.8 BRAUN 23.8 KUBIAK 24.0 400M BRAUN 51.2 KRYMARYS 51.4 KUBIAK 52.8 CZAJCZYŃSKI 52.9 KULA DYSK OLEJNIK 11.71 34.00 1500M KUŚWIK 4.15.8 PŁOCIENNICZAK 4.17.0 ANCZYKOWSKI 4.20.5 MŁOT GIERAK 44.68 KOPCZYŃSKI 43.72 GUZDEK 32.10 WZWYŻ SIWMIĄTKOWSKI 1.85 W DAL KOSIERB 6.40 TRÓJSKOK M.GRODZKI 12.39 URBANIAK 12.34 5.DYMEK 12.21 OSZCZEP HOFFMAN 55.10 JARZYŃSKI 54.80 MIGASIEWICZ 49.70 TYCZKA SIEMIĄTKOWSKI 2.80
LIPSK/NRD DYSK CZAPLICKA 42.86 100m JENER 12.7 W DAL GRZEGORZEWSKA 5.28 100M BŁASZCZYK 10.8 7.10 POZNAŃ 400M K KOŚCIELECKA 61.6  800M K A. MUSIELAK 2.27.8 WZWYŻ FRYŚ 156 DYSK CZAPLICKA 42.26   4X100M MKS 46.1 (KUBIAK, ZADROGA, MUSZYŃSKI DARMOSZ) WZWYŻ Z. NIEWIADOMSKI MKS 175
BAKU/ZSRR ŚWINIARSKI 1.49.8 3.52.0
30.09 KOSZALIN II LIGA FINAŁ 1M 130PKT 100M 1. JENER 13.0 100PPŁ 2.PALUSIŃSKA 16.4 400M 1.KOŚCIELECKA 61.3 800M 3.MUSIELAK 2.23.7 1500m 1. SZALENIEC 4.53.6 4x100M K 2. CALISIA W DAL 1.GRZEGORZEWSKA 5.27 3.WOŹNIAK 4.94 KULA 2.BERCZYŃSKA 11.78 3. CZAPLICKA 10.84 DYSK CZAPLICKA 45.12 OSZCZEP BUKOWSKA 46.88 JARZYŃSKA 42.26 GUZDEK 39.36 5000M 3. STANISŁAW GIERŁOWSKI 15.59.2 4.KRÓL 1000M STANISŁAW MALAŃDY, 54 35.47.4 TYCZKA DYMEK 3.60 OSZCZEP 64.32 GRZEGORZ HOFFMAN 4X400M CALISIA (KUŚWIK KRYMARYS ŚWINIARSKI CZECHOWSKI) 3.26.0 W DAL, TRÓJSKOK WAŁKOWSKI 7.06 14.43 400MPPŁ CZAJCZYŃSKI 56.8 1500M ŚWINIARSKI 3.48.0 2.PŁÓCIENNICZAK 200M 400M 1-2.BŁASZCZYK 22.7 49.9 100M 2.KALECIŃSKI 11.5 3000MPRZ 1.GRENDA
23.09 RAWICZ 1500M SZALENIEC 4.53.6 4X100M CALISIA (BŁASZCZYK JUSZCZAK, 56 WAŁKOWSKI KOSIERB) 44.2
20.09 MIĘDZYRZECZE 800M KRYMARYS 1.53.2
15.09 POZNAŃ 400MPPŁ SZALENIEC 65.7 100M BŁASZCZYK 10.8
9-10.09 KALISZ LO 400M BŁASZCZYK 49.4 TRÓJSKOK WAŁKOWSKI 15.48 PB 3000MPRZ GIERŁOWSKI 10.07.8 WZWYŻ SIEMIĄTKOWSKI 1.91
2.09 KALISZ LO 100M 200M 1. JENER 12.8 26.4 400M 2.KOŚCIELECKA 61.5 800M SZALENIEC 2.21.5 1500M 2. ŁYSZCZYŃSKA 5.11.6 100MPPŁ 1. PALUSIŃSKA 15.8 W DAL 1. M.WOŹNIAK 5.32 2. GRZEGORZEWSKA 5.30 KULA BERCZYŃSKA 12.19 CZAPLICKA 11.61 OSZCZEP GUZDEK 40.10 JARZYŃSKA 39.64 DYSK CZAPLICKA 42.52 BERCZYŃSKA 32.20 4X100M 1. CALISIA 52.4 4X400M 1.CALISIA 4.31.6 100M 400M 1. BŁASZCZYK 10.8 49.8 200M 400MPPŁ CZAJCZYŃSKI 23.5 58.0 800M KRYMARYS 1.58.8 1500M ŚWINIARSKI 4.04.4 PŁÓCIENNICZAK 4.10.8 W DAL WAŁKOWSKI 7.62 WZWYŻ 2. SIEMIĄTKOWSKI 1.83 OSZCZEP HOFFMAN 61.58 3.JARZYŃSKI 52.64 110MPPŁ SIEMIĄTKOWSKI 18.4 4X400M CALISIA 3.27.2 4X100M 4.CALISIA 48.2 KULA MIGASIEWICZ 11.61 DYSK CYWIŃSKI 39.16
2.09 KALISZ OSZCZEP GUZDEK 42.12 3000M GIERŁOWSKI 8.55.8 TYCZKA DZIKOWSKI 3.50 KULA K.MIGASIEWICZ 12.97
25.08 POZNAŃ TYCZKA KULIGOWSKI 4.00 OSZCZEP K. MIGASIEWICZ 53.80
16.08 WĄGROWIEC  400MPPL WIOLETTA ADAMSKA, 57 MKS 74.2 URSZULA PTAK, 57 MKS 74.8
10-12.08 WARSZAWA MISTRZOSTWA POLSKI 800M 2.ŚWINIARSKI 1.47.9 W DAL 3.WAŁKOWSKI 7.76W
5.08 WROCŁAW W DAL GRZEGORZEWSKA 5.30 OSZCZEP 4.JARZYŃSKA 38.84 5.GUZDEK 38.07 200M 4.BŁASZCZYK 22.2 800M ŚWINIARSKI 1.50.4 KRYMARYS 1.54.7 KUŚWIK 1.57.2 1500M ŚWINIARSKI 3.54.9 3000M GIERŁOWSKI 9.06.4 W DAL, TRÓJSKOK WAŁKOWSKI 7.33 15.25  400M BŁASZCZYK 50.0
29.07 KALISZ DYSK BERCZYŃSKA 35.60
23-25.07 KRAKÓW MPJM 100M KLAJNERT 12.2W 4X100M KLAJNERT OSZCZEP 3.BUKOWSKA 44.30 5-BÓJ 2. PERUGA 3437 (15.41 9.19 27.27 1.55 5.34)1500M 5.PŁÓCIENNICZAK 4.05.8
1.07 DREZNO/NRD 1500M ŚWINIARSKI 3.45.3
23-24.06 LUBLIN MP”S” 100M 8. JENER 13.0 (12.8) 100MPPŁ 4. PALUSIŃSKA 16.3 DYSK 1.CZAPLICKA 41.52 OSZCZEP 1.BUKOWSKA 42.40 KULA 2.BERCZYŃSKA 11.64 400M 3.GÓRSKA 61.8 WZWYŻ 3.CIERLARCZYK 1.60 4.LEBIODA 1.60 4X400M 4.CALISIA (A.KLAJNERT KOSCIELECKA GORSKA JENER) 4.11.9 1500M 6.WYSKOK 5.12.4 7. ŁYSZCZYŃSKA 5.17.3 W DAL 7.GRZEGORZEWSKA 5.44 800M 6.GÓRSKA 2.28.1 TYCZKA 1.KULIGOWSKI 3.80 100M 4.BŁASZCZYK 11.1 WZWYŻ 4.SIEMIĄTKOWSKI 1.80 3. TRÓJSKOK SIEMIĄTKOWSKI 14.09 OSZCZEP 4.JARZYŃSKI 52.58 400MPPŁ 4. CZAJCZYŃSKI 56.7 5000M 3.GIERŁOWSKI 16.30.6 200M 3.BŁASZCZYK 22.5
21.06 WARSZAWA MK 800M M 2s1 ŚWINIARSKI 1.48.7 7. WAŁKOWSKI 7.36 (el. 7.51) 15-17.06 WAŁBRZYCH MPJ DYSK 8.CZAPLICKA 42.12 3000M MICHALAK MKS 11.17.8
16.06 KALISZ OSZCZEP 100M K 1. KLAJNERT 12.3 200M K 2.D. GŁĘBOWSKA 28.6 3. M. SADŁOWSKA 28.9 100MPPŁ K 2. M. KUBIAK 17.3 W DAL 1. KLAJNERT 5.27 WZWYŻ 2.SZEWKO 145 KULA 1. DYLAWERSKA MKS 9.03 2. BUKOWSKA 9.01 OSZCZEP 1. BUKOWSKA 39.20 100M M J. ZADROGA 11.8 W. KUBIAK 11..9  2.  JARZYŃSKI 55.70
13.06 BUDAPESZT  W DAL M 1.WAŁKOWSKI 7.52
1-3.06 POZNAŃ MO 100M 3. M.KLAJNERT 12.5 4.JENER 12.7 200M 4.JENER 26.0 400M 7.KOŚCIELECKA 61.7 800M 6.GORSKA 2.25.4 10.MUSIELAK 2.28.0 1500M 9.ŁYSZCZYŃSKA 5.13.1 100MPPŁ 1. PERUGA 15.1 5. U. PALUSIŃSKA 16.6  W DAL 3. GRZEGORZEWSKA 5.59 4. PERUGA 5.35 4X100M 3.CALISIA (M.KLAJNERT GRZEGORZEWSKA JENER PERUGA) 50.2 4X400M 8.CALISIA (GÓRSKA, ŁYSZCZYŃSKA, MUSIELAK, JANISZEWSKA)  4.13.5 WZWYŻ 4-6.CIERLARCZYK 1.50 DYSK 4. POGORZELEC 30.90 KULA 6.BUKOWSKA 9.47 OSZCZEP 2.BUKOWSKA 39.92 4.JARZYŃSKA 36.30 W DAL KOSIERB 6.62
27.05 KALISZ 200M JENER 25.8 100MPPŁ PALUSIŃSKA 15.6 WZWYŻ CIERLARCZYK 1.61 W DAL WOŹNIAK 5.69 KULA BERCZYŃSKA 12.29 DYSK CZAPLICKA 45.12 200M CZAJCZYŃSKI 22.6 W DAL WAŁKOWSKI 7.70
1.05 POZNAŃ OSZCZEP KRYSTYNA TOMCZAK, 54 37.18
29.04 POZNAŃ 300m A. JANISZEWSKA 44.8 1000M JADWIGA MICHALAK, 55 MKS 3.14.2 GRAŻYNA WYSKOK, 55 3.19.4 ZENONA BRUCH, 56 3.21.8 WZWYŻ 3. SIEMIĄTKOWSKI 180 200m 1. BŁASZCZYK 22.6
25.02 WARSZAWA HMP W DAL 5. ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 7.42
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.2/12.57W  Maria Klajnert, 59 12.6 Anna Jener, 57 13.0 Irena Sowizdrzał, 60 13.0 Michniacka 13.8 Woźniak, 14.0 Marciniak MKS
200m 26.0 Klajnert 26.2 Jener 26.5 Peruga 27.2 Sowizdrzał 27.5 Kościelecka
300m 44.4 Kościelecka
400m 60.2 Górska 60.9 Kościelecka  61.6 Halina Górska, 56 62.0 Woźniak 64.2 Leszka 65.5 J. Ochlik
600m 1.43.8 Górska
800m 2.18.0 Górska 2.19.8 Łyszczyńska 2.25.8 Leszka 2.32.1 Irena Woźniak, 58
1500m 4.52.8 Daniela Łyszczyńska, 57
100mppł 14.9 Danuta Peruga, 57 15.7 Urszula Palusińska, 56 16.3/16.83  Małgorzata Michniacka, 59  17.0 Szewko
400mppł 67.4/67.57 Elżbieta Kościelecka, 56
wzwyż 1.68 Ewa Cierlarczyk, 57 1.60 Peruga 1.60 Alicja Górska, 56  1.60 Małgorzata Lebioda, 56 1.50 M. Kubiak, 57 MKS 1.45 Szewko
w dal 5.69 Danuta Grzegorzewska, 57 5.46 Małgorzata Woźniak, 56 5.19 Peruga 5.12 Grzelakowska 5.04 M. Kościelak MKS 4.96 Matusiak
kula 13.39 Krystyna Berczyńska, 54 12.09 Ewa Fryś, 56 11.02 Czaplicka 9.72 Bukowska 9.22 Walkowiak
dysk 47.24 Maria Czaplicka, 55 38.64 Fryś 34.72 Berczyńska 29.84 Nowocień 27.42 Izabela Kościelak, 60
oszczep 49.68 Małgorzata Bukowska, 58 41.76 Iwona Jarzyńska, 56 40.44 Jolanta Guzdek, 58 35.42 Małgorzata  Błasiak, 60 34.60 Owczarek
5-bój 3332 Peruga
4x100m 51.2 CAL L (Grzegorzewska, Klajnert, Michniacka, Jener)
4x400m 4.16.2 (Trawkowska, Kościelecka, Górska, Cioch)
MĘŻCZYŹNI
100m 10.8 Wojciech Błaszczyk, 55 10.9 Zadroga
200m 22.4 Kubiak 23.5 Zadroga
300m 36.2 Błaszczyk
400m 49.72 Ryszard Świniarski, 48 49.7 Braun 51.39 Błaszczyk 51.8 Kubiak
800m 1.47.1 Świniarski 1.57.2 Krymarys
1500m 3.43.4 Świniarski 3.57.4 Anczykowski 3.59.2 Płócienniczak
400mppł 55.8 Jacek Czajczyński, 55
wzwyż 1.97 Jacek Siemiątkowski, 54
tyczka 4.30 Jan Kuligowski, 55
w dal 7.60 Andrzej Wałkowski, 46
młot 47.52 Jan Kopczyński,  55
oszczep 64.22 Krzysztof Migasiewicz, 55 59.40 Jarzyński
4x100m 43.7 CAL S (Błaszczyk, Ciupek, Wałkowski, Kosierb)
4x400m 3.20.2 CAL S (Czajczyński, Błaszczyk, Braun, Świniarski) 3.39.0 CAL J

Wyniki zawodów: 
15.10 Kalisz 5-bój Peruga 3332 (16.0 8.95 1.50 5.19 26.5)
28.09 Poznań Dysk K 1.Nowocień 29.84 100m 1.Zadroga 11.5 200m 1. Kubiak 23.3
20.09 Kalisz 100m Klajnert 13.4 200m Jener 27.0 400m Kościelecka 63.5 800m Górska 2.25.2 Leszka 2.27.4 kula M. Walkowiak 9.22 A. Nowocień 8.92 dysk Czaplicka 41.02 Nowocień 26.50 Walkowiak 26.00 w dal Grzegorzewska 5.32 M. Kościelak MKS 5.04 oszczep Bukowska 47.82 Błasiak 35.42 Wzwyż P. Bielewicz MKS 1.75  pk Jacek Siemiątkowski, 54 1.97 100m Błaszczyk 11.3 Zadroga 11.4 200m Zadroga 23.5 400mppł Czajczyński 56.4 400m Kubiak 52.6 1500m Płócienniczak 4.08.0 oszczep Migasiewicz 57.82 Jarzyński 53.16 800m Anczykowski 1.57.8 w dal Leń 6.28 Trójskok Urbaniak 12.96 P. Bielewicz MKS 12.56

14.09 Kalisz 100m Klajnert 13.4 100mppł Michniacka 17.4 800m Leszka 2.25.8 oszczep Błasiak 32.42 dysk Kościelak 26.78 400m Ochlik 65.5 wzwyż Małgorzata Lebioda, 56 1.60 U, Zdyb 1.45 Młot Jan Kopczyński, 55 47.52
14.09 Łódź 1500m 5. Anczykowski 3.56.6
7.09 Wrocław II liga 100m 3. Klajnert 12.7 200m 4. Jener 27.1 100mppł 3. Palusińska 16.6 400m 7. Kościelecka 61.5 1500m 1. Łyszczyńska 5.09.6 800m 6. Górska 2.20.2 w dal 4. Grzegorzewska 5.25 oszczep 1. Bukowska 44.70 dysk Czaplicka 42.32 wzwyż 8. Cierlarczyk 1.55 200m 3. Błaszczyk 23.4 400mppł 2. Czajczyński 56.4 oszczep 2. Jarzyński 56.58 5. Migasiewicz 55.70 młot 4. Kopczyński 38.74 tyczka 2. Kuligowski 4.00 2000mprz 4. Gierłowski 6.08.2 wzwyż 4. Siemiątkowski 1.85 1500m 2. Anczykowski 3.59.9 3. Płócienniczak 4.00.2
30.08 Łódź 400m Braun 49.7 100m Klajnert 12.5
23.08 Warszawa MPJ dysk 5. Czaplicka 42.62 oszczep 10. Bukowska 43.58 1500m 8. Anczykowski 3.56.0 9. Płócienniczak, 3.56.7 12.Gierłowski 4.00.2 2000prz. 10. Gierłowski 6.03.4 100m el Błaszczyk 11.59 400m el Błaszczyk 51.39 800m el Górska 2.23.7 w dal el. Grzegorzewska 5.24 400mppł el Kościelecka 67.57 oszczep el. Migasiewicz 53.46 Jarzyński 47.93
10.08 Kalisz 100m Klajnert 12.2 4. Michniacka 13.0 200m 1, Klajnert 26.0 2. Jener 27.0 400m 1. Górska 61.6 2. Kościelecka 62.7 pk Leszka 64.2 800m Górska 2.23.0 Łyszczyńska 2.29.8 pk I. Woźniak 2.32.1 T. Pabiszczak 2.42.6 100mppł Palusińska 16.1 Peruga 16.2 wzwyż Cierlarczyk 1.58 Peruga 1.58 pk Lebioda 1.55 w dal Woźniak 5.41 Grzegorzewska 5.40 oszczep 4. Błasiak 34.20 kula Berczyńska 12.00
100m Czajczyński 11.2 Braun 11.9 pk Giernalczyk 12.0 Leśny MKS 12.1 200m Czajczyński 22.8 Braun 22.8 pk Giernalczyk 24.1 400m Pabiszczak 54.6 800m Gierłowski 1.59.4 Pabiszczak 2.00.5 oszczep Migasiewicz 61.00 Jarzyński 56.20 trójskok Siemiątkowski 13.58 tyczka Kamieński 3.00 1500m 3. Łomnikowski 4.14.2 dysk 1.5 Rzepka 41.44 Grabia 39.12 kula 6 J. Migasiewicz 13.28 pk w dal Siemiątkowski 6.32
4.08 Kalisz 4x400m Wiesława Trawkowska, 54 Elżbieta Kościelecka, 56 Halina Górska, 56 Zenona Bruch, 56 4.16.2 4x400m Calisia J 3.39.0
3.08 Kalisz 100m 7. Klajnert 12.3 10. Jener 12.7 oszczep 1. Bukowska 43.60 3. Jarzyńska 37.40 4x100m D. Grzegorzewska, 57 Klajnert Małgorzata Michniacka, 59 Anna Jener, 57 51.2 1500m Anczykowski 3.57.4 kula 2. Czaplicka 10.67
26.07 Warszawa 100mmpł Michniacka 16.83
25.07 Warszawa 800m Świniarski 1.47.1
23.07 Warszawa 100m Klajnert 12.57W
19.07 Poznań MPJ oszczep 1. Bukowska 48.10 1500m 1. Anczykowski 4.07.6 3000m 4. Płócienniczak 8.43.4
19.07 Warszawa MP 800m 1. Świniarski 1.47.8
13.07 Warszawa oszczep 3. Bukowska 45.00
29.06 Warszawa 1500m Świniarski 3.43.4
29.06 Katowice 400m Górska 60.2 1500m Gierłowski 3.59.4
29.06 Brasov/ROM 100mpppł 1.Peruga 15.4 100m 2.Zadroga  11.2
23.06 Rawicz oszczep Bukowska 44.02 3000m Płócienniczak 8.54.0 1500m Anczykowski 4.02.1
23.06 Elbląg 100m Jener 12.6 Sowizdrzał 13.2 200m Jener 26.2 Kościelecka 27.5 400m Kościelecka 61.7 4. I. Woźniak 65.0 pk Leszka 64.2 800m Górska 2.18.8 Leszka 2.29.6 wzwyż Alicja Górska, 56 1.60 Michniacka 1.35 w dal Grzegorzewska 5.46 M. Woźniak 5.06 kula Berczyńska 11.52 Kościelak 9.00 dysk Berczyńska 34.76 Kościelak 23.78 oszczep Jarzyńska 38.28 Błasiak 31.66 4x100m Calisia 52.8 100m Giernalczyk 11.8 Roman 12.0 200m Braun 22.6 Roman 24.6 400m Braun 50.8 800m Gierłowski 1.56.3 Łomnikowski 2.04.9 1500m Gierłowski 4.02.9 Łomnikowski 4.21.7 wzwyż Siemiątkowski 1.87 Kuligowski 1.70 w dal Kuligowski 6.10 trójskok Kuligowski 12.66 dysk Grabia 31.16 Kopczyński 30.90
19.06 Praga 400m Świniarski 49.72
16.06 Budapeszt oszczep Małgorzata Bukowska, 58 49.68
16.06 Elbląg oszczep Krzysztof Migasiewicz 64.22 Jarzyński 51.76
15.06 Otwock 800m 4. Anczykowski 1.57.3 1500m 1. Anczykowski 4.06.0 3. Płócienniczak 4.06.8
8.06 Poznań 100mppł Danuta Peruga, 57 MKS 14.9 400m 5. Pabiszczak 53.0 4x400m Pabiszczak Roman Płócienniczak Anczykowski 3.34.0 oszczep Bukowska 46.86 Guzdek 39.50 kula Bukowska 9.72 w dal Grzegorzewska 5.69 Woźniak 5.33 wzwyż Cierlarczyk 1.50 400m Górska 62.2 200m Błaszczyk 22.0 800m Anczykowski 1.56.7 Płócienniczak 1.59.0 Pabiszczak 2.04.8 1500m Anczykowski 4.05.0 Płócienniczak 4.06.0 dysk Grabia 37.64
8.06 Łódź 400m Braun 49.9 100m 2. Błaszczyk 11.5 oszczep 3. Migasiewicz 60.62 4. Jarzyński 54.28 400m Górska 62.2 800m Krymarys 1.57.2
1.06 Poznań 100m 1.Klajnert 12.6 200m 2.Klajnert
1-2.06 Kalisz 400m 3. Kościelecka 60.9 800m 2. Górska 2.23.1 3. Łyszczyńska 2.24.2 W dal 3. Woźniak 5.23 dysk kula Czaplicka 44.12 11.02 oszczep Iwona Jarzyńska, 56 41.76 400m Kubiak 51.8 Trójskok Urbaniak 13.54 wzwyż 3. Kopeć MKS 1.75 4x100m 2. Kalisz 44.7

25-26.05 Kalisz 100mppł Peruga 15.4 Palusińska 15.7 100m Klajnert 12.8 Marciniak MKS 14.0 200m Jener 26.6 400m Kościelecka 61.8 800m Górska 2.20.8 Leszka MKS 2.30.8 1500m Daniela Łyszczyńska, 57 4.52.8 wzwyż Ewa Cierlarczyk, 57 1.68 Górska 1.54 Lebioda 1.54 Peruga 1.60 M. Kubiak MKS 1.50 U. Lesień MKS 1.45 w dal Grzegorzewska 5.52 Woźniak 5.41 Grzelakowska MKS 5.12 E. Matusiak MKS 4.95 kula Krystyna Berczyńska, 54 12.44 Walkowiak 9.06 dysk Maria Czaplicka, 55 47.24 Nowocień 28.30 oszczep Bukowska 47.80 Jarzyńska 40.62 Jolanta Guzdek, 58 40.44 100m Wojciech Błaszczyk, 55 10.8 Zadroga MKS 10.9 400mppł Czajczyński 55.8 tyczka Jan Kuligowski, 55 4.30 1500m Anczykowski 3.58.6 Płócienniczak 3.59.2 oszczep Jarzyński 59.40 Migasiewicz 58.80 400m W. Kubiak MKS 52.8 trójskok Matusiak MKS 12.22 wzwyż Kopeć MKS 1.75 K. Magdziarski MKS 1.70 Niewiadomski MKS 1.65
17-18.05 Poznań Mistrzostwa Okręgu Kula Ewa Fryś, 55 12.09 200m Błaszczyk 22.0 4x400m Jacek Czajczyński, 55 Błaszczyk Paweł Braun, 53 Świniarski 3.20.2 1500m 1. Świniarski 3.50.8 dysk 1. Czaplicka 43.68 tyczka 1. Kuligowski 4.00 oszczep 1. Migasiewicz 56.84 wzwyż 1. Anna Górska 1.55 2. Lebioda 1.50 4x100m K 3.Calisia 52.9 100m 1.Błaszczyk 10.9 800m 1.Świniarski 1.51.5
14-15.05 Kalisz WIM półfinał 100m, 200m Maria Klajnert, 59 12.2 26.4 Sowizdrzał 13.0 27.2 400m Ochlik 66.7 wzwyż M. Szewko 1.45 U. Zdyb 1.45 A. Naparta 1.35 kula A. Nowocień 9.06 Kościelak 8.89 Naparta 8.32 dysk Nowocień 27.94 Kościelak 27.42 oszczep M. Kranc 26.46 100mppł Michniacka 16.3 Szewko 17.0 800m Leszka 2.31.0 4x100m Calisia 51.9 100m Giernalczyk 11.8 Pawlicki 12.0
12.05 Poznań 100m Zadroga 11.6 Kubiak 11.6 200m Kubiak 22.4 400m Kubiak 52.4 wzwyż Peruga 1.50 w dal Urbaniak 6.37 1500m 1.Anczykowski 4.07.5 2.Płócienniczak 4.07.9
12.05 Lisków dysk Fryś 38.64
12.05 Gniezno 100m M. Woźniak 13.8 D. Dutkiewicz 14.8 400m M. Woźniak 62.0 Kościelecka 66.0 800m Łyszczyńska 2.19.8 Górska 2.22.5 oszczep Jarzyńska 32.75 w dal M. Woźniak 4.69 wzwyż E. Tomalak 1.35 Lebioda 1.35 dysk Czaplicka 44.80 kula Czaplicka 10.45
9.05 Poznań 4x100m Błaszczyk Zbigniew Ciupek, 51 Wałkowski P. Kosierb, 57 43.7 w dal Wałkowski 7.60
1.05 Poznań 100mppł K 1. Peruga 17.2 2. Michniacka 18.5
26.04 Kalisz 100m Klajnert 13.0 Jener 13.1 100mppł Palusińska 17.0 300m Kościelecka 44.4 Klajnert 46.4 600m Górska 1.43.8 oszczep Bukowska 47.80 Guzdek 39.40 wzwyż Cierlarczyk 1.62 A. Górska 1.55 dysk Czaplicka 45.34 w dal Grzegorzewska 5.52 100m Błaszczyk 11.2 Kubiak 11.4 Siemiątkowski 1.95 oszczep Migasiewicz 59.30 Jarzyński 59.22 kula Migasiewicz 13.50 młot Kopczyński 40.12 w dal Kosierb 6.45 300m Błaszczyk 36.2 Braun 37.0 500m Braun 1.07.2 Juszczak 1.09.4 2000m Kuświk 5.45 Gierłowski 5.45.6
01 Warszawa 60m Klajnert 7.6 100m Błaszczyk 10.9 w dal Wałkowski 7.31
01 Poznań 50m Jener 6.5 Klajnert 6.6 50mppł Peruga 7.7 Michniacka 8.3 w dal Grzegorzewska 5.26 wzwyż Cierlarczyk 1.50 50m Błaszczyk 5.7
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.3/12.58 Maria Klajnert, 59 CAL 12.3 (100 S, 57S) 12.5 Ewa Śliwa, 61 CAL (22M) 12.6 Małgorzata Kurczbuch, 60 CAL  (30M) 12.9 Małgorzata Michniacka, 59 CAL 13.1 Irena Sowizdrzał, 60 CAL
4x100m 49.79 CAL J (Śliwa,   Kurczbuch, Danuta Peruga, 57,   Klajnert)  50.2 CAL JM (Klajnert, Kurczbuch, Sowizdrzał, Śliwa) 52.4 CAL M (Sowizdrzał, E. Szczepaniak, 61, Kurczbuch, Śliwa) 54.5 MKS J
200m 25.6/25.90 Klajnert  27.0 Kurczbuch  27.27 Peruga 27.2 Śliwa 27.5 Michniacka  27.8  J. Marciniak MKS  28.2 J. Ochlik CAL 28.3 Sowizdrzał
4x200m 1.47.8 CAL J (Michniacka, Peruga, Klajnert, Jener)
400m 63.2 Michniacka 63.8 Górska 64.0 Sośnicka MKS 64.4  Marciniak  66.2 Ochlik  66.6  Woźniak 67.5 T. Pabiszczak CAL
800m 2.21.0 Górska 2.31.4 Marciniak 2.42.0 Pabiszczak
1000m  3.09.7  Halina Górska, 56 CAL  3.20.0 Irena Woźniak, 58 CAL 3.21.1 Daniela Łyszczyńska, 56  CAL
100mppł 14.8/15.04 Peruga 16.1 Michniacka 18.2 M. Walczak MKS 18.2 Wysocka 19.5 M. Beszterda MKS 21.0 Cierlarczyk 21.3 Pilas
wzwyż 1.61 Ewa Fryś, 56 CAL 1.60 Alicja Górska, 56 CAL 1.60 Ewa Cierlarczyk, 57 CAL 1.58 Peruga  1.50 Śliwa  1.45 E. Matusiak MKS 1.45 M. Walczak MKS  1.45 M. Wajgelt MKS 1.40 M. Tułacz  CAL 1.40 Pilas 1.32 Michniacka
w dal 5.53 Śliwa 5.52 Peruga 5.48 Klajnert 5.45 Danuta Grzegorzewska, 57 CAL 5.28 Kurczbuch 5.17 Cierlarczyk 4.75 E. Bocian MKS 4.62 Matusiak
kula 13.03 Krystyna Berczyńska, 54 CAL 11.03 Fryś 10.84 Małgorzata Bukowska, 58 CAL  10.84 9.98 Izabela Kościelak, 60 CAL 9.73 A. Biernacka MKS 8.86 B. Ogrodniczak, 60 CAL 8.64 Peruga
dysk 38.64 Fryś 34.64 Kościelak 34.46 Berczyńska 28.88 Bukowska 21.78 M. Marciniak CAL
oszczep 55.18 Bukowska 41.80 Iwona Jarzyńska, 56 CAL 38.68 Teresa Tompa, 56 CAL 36.28 Maria Owczarek, 56 CAL 36.10 Małgorzata Błasiak, 60 CAL 31.80 Z. Tomczak, 59 CAL  27.16 D. Witczak, 60 CAL
5-boj 3519 Peruga (14.8, 8.64, 1.58, 5.38, 27.1) 2564 Michniacka 2558 Walczak 2272 M. Pilas MKS
39 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI:
100m 10.8 Wojciech Błaszczyk, 55 CAL 10.9 Julian Zadroga, 57 MKS Asnyk  11.2  Jan Drzewiecki, 57 CAL  Orkan Ostrzeszów  11.2 W. Kubiak, 57 MKS 11.3 M. Giernalczyk  CAL  11.3 M. Graczykowski, 58 MKS  11.4 Z. Leń, 58 MKS 11.9 P. Leśny, 59 MKS 12.0 M. Łukasik, 60  MKS
200m 22.6 Błaszczyk 23.2 Kubiak 23.3 Giernalczyk 23.3 Graczykowski 23.7 Leśny
400m 48.2 Ryszard Świniarski, 48 Calisia 49.0 Paweł Braun, 53 Calisia 49.5 Błaszczyk 52.2 Graczykowski 53.6 Leń  54.3 Kazimierz Pabiszczak, 58 Calisia 57.0 Jacek Kosiński, 61  MKS Asnyk
800m 1.48.3 Świniarski  1.53.8 Andrzej Anczykowski, 57 Calisia 1.54.2 Andrzej Płócienniczak, 57 Calisia 2.04.8 Jerzy Łomnikowski, 57 Calisia
1000m 2.28.6 Anczykowski  2.28.6 Płócienniczak 2.38.0 Pabiszczak
1500m 3.49.6 Płócienniczak 3.53.8 Anczykowski 3.56.5 Świniarski
3000m 8.26.6 Płócienniczak
5000m 15.35.8 Płócienniczak
110mppł 16.8 Graczykowski 16.9 J. Pawlicki, 59 Calisia 17.3 W. Kopyciński, 58 MKS Asnyk 17.5 K. Olejniczak, 58 MKS Asnyk 17.8 Leń
400mppł 58.41 Graczykowski 61.3 Olejniczak
2000m prz. 5.57.2 Płócienniczak 6.05.6 Anczykowski 6.12.0 Łomnikowski
3000m prz. 9.55.4 Łomnikowski
wzwyż 2.01 Jacek Siemiątkowski, 54 Calisia 1.85 Kopeć, 57 MKS 1.85 Kopyciński, 58 MKS 1.65 Graczykowski
tyczka 4.30 Jan Kuligowski, 55 Calisia 4.00 Paweł Kamieński, 59 Calisia 3.40 M. Kwiatkowski,   58 Calisia 5.40 L. Sieroń, 58 Calisia 3.40 K. Łuczak, 59 Calisia 3.00 Kopyciński
w dal 7.86 Andrzej Wałkowski, 46 Calisia 7.20 Drzewiecki 6.99 Przemysław Kosierb, 57 Calisia 6.56 Leń  6.50 Urbaniak 6.16 Graczykowski
trójskok 15.00 Drzewiecki 14.68 Wałkowski 13.87 Kosierb 13.60 Urbaniak 13.01 Leń 12.57 Cerbiński 12.40 K. Łuczak
kula 7 kg 12.29 Jerzy Rzepka, 59 Calisia 11.52 Migasiewicz 6kg 13.85 Rzepka 12.66 Grabia 11.99 J. Kostrzewa, 58 Calisia
dysk 2 kg 45.38 Mirosław Grabia, 58 Calisia 40.14 Rzepka  1.5 kg 48.86 Grabia 44.72 Rzepka 42.52 Włodzimierz Seliga, 58 MKS Asnyk
młot 34.50 Woldański 32.24 Rzepka
oszczep 60.10 Juliusz Migasiewicz, 55 Calisia 48.84 J. Kostrzewa 48.10 J. Szyszka, 57 MKS 45.10 Owczarski Calisia 44.80 J. Tomczak, 58
4x100m 44.6 MKS Asnyk J 45.8 MKS Asnyk JM 46.4 Calisia J
4x400m 3.38.0 MKS Asnyk
8-boj 4341 Graczykowski 4166 Leń 4019 Kopczyński
39 zawodników

Wyniki zawodów:
10.10 Kalisz 100m Klajnert ZSH 12.5 Kurczbuch III LO 12.7 Śliwa 14.0 Michniacka ZSH 14.6 200m Klajnert 26.8 Kurczbuch 27.2 Śliwa 27.2 J. Marciniak MKS 27.8 400m Sośnicka MKS 64.0 Marciniak 64.4 100mppł Peruga 15.8 Michniacka 17.0 Cierlarczyk 21.0 M. Pilas MKS 21.3 wzwyż Cierlarczyk 1.60 A. Górska 1.60 Pilas 1.40 dysk Berczyńska 34.46 3. Bukowska 28.88 oszczep Bukowska 50.08 Błasiak 36.12 4. Owczarek 33.12 w dal Śliwa 5.53 Klajnert 5.48 Grzegorzewska 5.29 Kurczbuch 5.28 Cierlarczyk 5.17 oszczep Błasiak 36.10 100m Kubiak 11.2 200m 2. Kubiak 23.2 3. Błaszczyk 23.3 400m 2. Braun 50.2 4. Graczykowski 53.3 800m 2. Anczykowski 1.57.2 3. Płócienniczak 1.57.4 4. Łomnikowski 2.04.8 1500m 2. Anczykowski 4.00.7 3. Płócienniczak 4.01.0 wzwyż Siemiątkowski 2.01 3.Kopeć MKS 1.85 w dal Kosierb 6.99 Urbaniak 6.40 trójskok Kosierb 13.87 Urbaniak 13.39 Cerbiński 12.57 K. Łuczak 12.40 młot Rzepka 32.24 110mppł Pawlicki 17.2 Kopyciński MKS 17.3 K. Olejniczak MKS 17.5 400mppł 2. Graczykowski MKS 60.5 4. Olejniczak 61.3 w dal 2. Urbaniak 6.40 dysk 2. Grabia 34.12 3. Rzepka 32.80 oszczep Migasiewicz 60.10 J. Szyszka MKS 48.10 4x100m 1.MKS 45.6 3. Calisia 46.5 kula 3. Migasiewicz 11.52
6.10 Lipsk 100m Śliwa 12.5 w dal Drzewiecki 7.02 100m Drzewiecki 11.3
29.09 Ostrzeszów 4x100m Calisia 49.6 w dal Śliwa 5.49 oszczep Bukowska 50.38 wzwyż Jagodziński 1.81
28.09 Koszalin II liga II rzut 100m Klajnert 12.4 wzwyż 2. Fryś 1.61 4. Cierlarczyk 1.58 kula Berczyńska 12.06 oszczep 2. Bukowska 46.68 4. Jarzyńska 37.34 100mppł 1. Michniacka 16.7 400m 2. Błaszczyk 50.3 3. Braun 50.9 1500m 1. Świniarski 3.56.5 2. Anczykowski 3.59.7 5000m Płócienniczak 15.35.8 wzwyż 1.Siemiatkowski 1.95 dysk 2. Grabia 39.70 tyczka 2. Kuligowski 4.20 w dal 2. Wałkowski 7.22
Szamotuły dysk 1.5 Włodzimierz Seliga, 59 MKS 42.52

23.09 Kalisz Dysk Grabia 48.86
20.09 Warszawa trójskok Drzewiecki 15.00
13.09 Ostrzeszów 100m Klajnert 12.8 wzwyż Cierlarczyk 1.60 kula Bukowska 10.84 oszczep Bukowska 55.18 800m Anczykowski 1.53.8 w dal Drzewiecki 7.20 kula Rzepka 12.29 Grabia 12.29 Dysk Grabia 45.38 Rzepka 40.14 wzwyż Siemiątkowski 2.00 4x100m K Calisia 50.3 w dal Śliwa 5.29 100m Drzewiecki 11.1 wzwyż Cerbiński 1.85
7.09 Poznań 100mppł Michniacka 16.1 tyczka Kamiński 4.00 dysk Grabia 41.38
6.09 Brasov 1500m 4.Płócienniczak 3.58.2 oszczep 1. Bukowska 53.06
31.08 Białystok II Liga II rzut 100m 3. Klajnert 12.5 100mppł 4. Peruga 15.1 oszczep Bukowska 53.62 kula 7. Berczyńska 12.29 400m 5. Braun 49.0 6. Błaszczyk 49.5 800m 1. Świniarski 1.49.2 1500m Płócienniczak 3.49.6 Anczykowski 3.53.8 3000mprz Jerzy Łomnikowski, 57 9.55.4 tyczka 6. Kuligowski 4.00 trójskok 6. Drzewiecki 15.00 wzwyż 7.Siemiątkowski 1.95 oszczep 1. Migasiewicz 55.84 Calisia 58 pkt.
25.08 Ateny MEJ oszczep 9. Bukowska 50.42
23.08 Łódź wzwyż Cierlarczyk 1.60
17.08 Bydgoszcz 3000m Płócienniczak 8.26.6
8.08 Warszawa MPJ oszczep 1. Bukowska 47.94 1500m 2. Płócienniczak 3.51.9 6. Anczykowski 3.55.2 5-bój 11. Peruga 3519 (15.04, 8.64 1.58 5.38 27.27)) 100m el. (15) Klajnert 12.58 4x100m el (11). Calisia (Śliwa Kurczbuch Peruga Klajnert) 49.79
3.08 Paryż oszczep 2. Bukowska 47.24
23.07 Białystok MPJM dysk 1.5 5. Grabia, 58 47.46 4x100m 2. Poznań (Klajnert) 47.92 oszczep 1. Bukowska 46.72 400mppł el Graczykowski 58.41
12.07 Lubin 100m Klajnert 12.3 tyczka Kuligowski 4.30 800m 1. Świniarski 1.51.0
6.07 Bydgoszcz 400m Świniarski 48.2
5.07 Lubin oszczep 2. Bukowska 50.00 800m Płócienniczak 1.54.2
27.06 Bydgoszcz MP 800m Świniarski 1.50.3
21.06 Bydgoszcz  800m Świniarski 1.48.3
20.06 Warszawa MK 800 4s1 Świniarski 1.48.3
14-15.06 Lublin Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego  100m Klajnert 12.78 200m 4. Klajnert 25.90 oszczep Bukowska 48.78 1500m Płócienniczak 3.54.0
8.06 Poznań MOJ 100m Klajnert 12.4 100mppł Michniacka 16.0 tyczka Kamieński 4.11 400mppł Pawlicki 58.4 dysk Rzepka 43.20 4x100m MKS Asnyk 45.8 (Graczykowski, Urbaniak, Leń, Leśny)
1.06 Kraków trójskok Wałkowski 14.68
1.06 Poznań 4x100m 3. Calisia Młodziczki (Sowizdrzał E. Szczepaniak, 61 Kurczbuch, Śliwa) 52.4
31.05 Poznań Mistrzostwa Okręgu J 100m Kurczbuch 12.6 kula 2. Bukowska 10.66 oszczep 1.Bukowska 48.84 tyczka 2. Kamieński 3.80 kula 2. Rzepka 12.86 dysk 2. Grabia 46.12 3. Rzepka 43.86 młot 6 kg 4. A. Woldański Calisia 34.50  oszczep 4. J. Kostrzewa  Calisia 48.69

28.05 Koszalin Liga  wzwyż K Ewa Fryś, 56 1.61 w dal M 1.Andrzej Wałkowski 7.27 1m. Calisia 84 pkt.
25.05 Kalisz w dal 1. Wałkowski 7.86
24.05 Poznań Mistrzostwa Okręgu 800m 2. H. Górska 2.28.4 4x100m 5. Calisia (Klajnert Kurczbuch Sowizdrzał Śliwa) 50.2 wzwyż 2. E. Fryś 1.60 3. Alicja Górska, 56 1.60 oszczep 6. Teresa Tompa, 56 38.68 7. Maria Owczarek, 56 36.28 kula 3. Berczyńska 12.61 tyczka 2. Kuligowski 4.20 8-bój Arkadiusz Graczykowski, 58 MKS Asnyk (11.8 6.16 10.36 1.65 17.9 2.50 34.96 53.0)
21-22.05 Kalisz 4x400m M MKS Asnyk (Kubiak, Graczykowski, Leń, Leśny) 3.38.0 Kula 6 Rzepka 13.85
18-19.05 Kalisz kula Kościelak 9.98 dysk Kościelak 34.64 oszczep 1.Bukowska 48.80  2.Jarzyńska, 56 41.80 2000m Płócienniczak 5.57.2 Anczykowski 6.05.6 Łomnikowski 6.12.0 wzwyż Janusz Cerbiński, 57 ORKAN 1.95 4x100m MKS (Zadroga Leń Graczykowski Leśny) 44.6
11.05 Kalisz Dysk 1.5 Rzepka 44.72
1-2.05 Kalisz IMS 100m 1.Klajnert 12.4 2.Kurczbuch 12.7 3.Śliwa 13.1 200m 1.Klajnert 26.4 3. Sowizdrzał 28.3 4. J. Ochlik CAL 28.5 100mppł Michniacka 17.0 4x100m 1.Calisia 51.4 3. MKS 55.4 400m pk Górska 63.8 1. Ochlik 66.2 2. I. Woźniak 66.6 3. Pabiszczak 67.5 800m pk Górska 2.21.0 2. Pabiszczak 2.42.0 kula 1.Bukowska 9.80 2.Koscielak 9.45 4. I. Matuszczak CAL 8.02 wzwyż pk Cierlarczyk 1.55 pk Fryś 1.55 1. E. Matusiak MKS 1.35 2.MIchniacka 132 3.M.Walczak MKS 132 oszczep 1.Bukowska 41.84 2.Błasiak 33.80 3.Tomczak 31.00 w dal pk Peruga 5.52 pk Grzegorzewska 5.11 2. Śliwa 4.77 4. Matusiak 4.62 100m pk Błaszczyk 10.8 Zadroga 10.9 1.Giernalczyk 11.3 P. Leśny MKS 11.9 Leń 11.9 200m pk. Błaszczyk 22.6 1. Giernalczyk 24.0 2. Leń 24.3 110mppł pk Siemiątkowski 17.1 1.Pawlicki 17.0 400m pk Braun 50.9 1. Graczykowski 54.0 2. Pabiszczak 54.3 4x100m Calisia 46.4 tyczka pk Kuligowski 4.25 1. Kamieński 3.39 L. Sieroń 3.10 w dal pk Kosierb 6.70 Leń 6.25 Urbaniak 6.21 dysk Fryś 38.64 trójskok Leń 12.80 Urbaniak 12.38 P. Łuczak CAL 12.22 400mppł Pabiszczak 64.3 kula 1.Rzepka 12.80 4.J. Kostrzewa TS 11.68 4. Grabia 11.59 dysk 1.5 Grabia 48.20 Rzepka 40.12
27.04 Poznań 4x200m 5. Calisia (Michniacka Peruga Klajnert Jener) 1.47.8 100m Górska 3.09.7 Irena Woźniak, 58 3.20.0 Daniela Łyszczyńska, 56 3.21.1 100mppł Peruga 14.8 w dal Grzegorzewska 5.45 kula Berczyńska 13.03 Fryś 11.03 1000m M Anczykowski 2.28.6 Płócienniczak 2.28.6 Pabiszczak 2.38.0
22.02 Katowice HMP w dal 6. Wałkowski 7.15
15.02 Bydgoszcz w dal 1. Wałkowski 7.30
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.0/12.44 Maria Klajnert, 59 Calisia 12.2/12.57 Małgorzata Kurczbuch, 60 Calisia 12.4 Ewa Śliwa, 61 Calisia 12.6 Danuta Peruga, 57 Calisia 12.6 Małgorzata Michniacka, 59 Calisia  12.8 Irena Sowizdrzał, 60 Calisia
200m 24.9/26.24w Klajnert 25.5/26.54 Kurczbuch 25.9w/26.2 / 26.90 Michniacka  27.0 Śliwa  27.1 Peruga  28.0  Barbara Wysocka, 62 Calisia  28.4  Ewa Cierlarczyk, 57 Calisia
400m 59.9  Michniacka 63.0 J. Marciniak, 60 MKS 63.4 Halina Górska, 56 Calisia 63.4 L. Sośnicka, 58 MKS
800m 2.31.0 Marciniak
1500m 5.32.4 H. Górska
100mppł 14.8/15.64 Peruga 15.2/15.33 Michniacka 16.2 Wysocka 16.4 Klajnert 17.0 Śliwa 17.2 Cierlarczyk 17.4 Kurczbuch 17.4 Górska 18.2 Grażyna Bartosik, 63
400mppł 64.42 Michniacka
wzwyż 1.61 Cierlarczyk 1.61 Alicja Górska 1.58 Peruga 1.55 Michniacka 1.55 Śliwa 1.50 M. Wajgelt 1.40 Kurczbuch 1.40 Wysocka
w dal 5.82 Śliwa 5.41 Peruga 5.36 Wysocka 5.27 Michniacka 5.20 Kurczbuch 5.02 Cierlarczyk 5.00 A. Górska 4.92 G. Bartosik, 63 Calisia 4.74 M. Wajgelt, 60 Calisia 4.68 B. Olejniczak
kula 12.87 Krystyna Berczyńska, 54 Calisia 11.77 Małgorzata Bukowska, 58 Calisia 10.54 Izabela Kościelak, 60 Calisia 9.76 A. Biernacka, 59 MKS 9.62 H. Owczarczak 9.28 A. Górska
dysk 36.20 Berczyńska 35.64 Kościelak 31.60 Frąckowiak 29.48 Owczarczak 25.40 M. Marciniak, 63
oszczep 49.12 Bukowska 38.22 Małgorzata Błasiak, 60 Calisia 34.62 M. Kaczmarek, 56
5-bój 3448 Peruga 3340 Michniacka 3125 Śliwa 3107 Cierlarczyk 3041 Alicja Gorska, 56 Calisia 3011 Kurczbuch 2901 Wysocka 2512 Wajgelt
4x100m 48.2 CAL J 49.2 CAL JM 50.8 CAL MŁ
MĘŻCZYŻNI:
10.8 Wojciech Błaszczyk, 55 MKS 11.1 Paweł Braun, 53 11.2 Zbigniew Leń, 58 MKS 11.2 Jan Drzewiecki, 57 11.2 M. Giernalczyk, 59  MKS 11.3 Przemysław  Kosierb, 57
200m 22.6 Błaszczyk 22.7 Braun 23.5 Andrzej Graczykowski, 58 MKS
400m 48.48 Braun 48.82 Ryszard Świniarski, 48 49.8 Błaszczyk 52.2 Graczykowski 52.4 Jacek Pawlicki, 59 52.6 Andrzej Płócienniczak, 57 52.8 K. Olejniczak, 58 MKS  53.0 Andrzej Anczykowski, 57
800m 1.47.17 Świniarski 1.52.2 Anczykowski 1.54.2 Płócienniczak
1500m 3.48.0 Płócienniczak 3.51.2 Świniarski 3.56.8 Anczykowski
3000m 8.24.0 Płócienniczak
5000m 15.10.4 Płócienniczak
110mppł 17.3 Pawlicki
400mppł 58.4 Pawlicki  60.4 Olejniczak
2000m z prz. 5.54.6 Płócienniczak 6.10.0 Jan Łomnikowski, 57
w dal 7.71 Kosierb 7.59 Drzewiecki 7.39 Andrzej Wałkowski, 46  6.93 Andrzej Urbaniak, 58 MKS 6.62 Zbigniew Leń,   58 MKS 6.50 Krzysztof Kaźmierczak, 61  6.49  Wiesław  Kopyciński, 58 MKS
wzwyż 2.01 Jacek Siemiątkowski, 54 1.95 Jacek Cerbiński, 57 1.95 Kopyciński 1.95 Krzysztof Jagodziński, 60  1.90 M. Kopeć, 58 MKS 1.85 Leń 1.85 J. Kantorski, 58 MKS
tyczka 4.70 Jan Kuligowski, 55 4.30 Paweł Kamieński, 59 3.60 M. Kwiatkowski, 58 3.40 L. Sieroń, 58 3.40 K. Łuczak, 58
trójskok 14.99 Drzewiecki 14.72 Kosierb 14.58 Urbaniak  13.67 Leń 12.75 Kopyciński
kula 7 12.30 Jan Rzepka, 59 11.75 M. Seliga, 57 MKS  10.95 M. Zapart. 59 MKS
dysk 2 45.82 Mirosław Grabia 40.40 Rzepka 35.92 M. Seliga 35.92  W. Seliga, 59 MKS
oszczep 59.86 Krzysztof Migasiewicz, 55 57.86 Tomasz Jarzyński, 55 54.06 Jan Malinowski, 57 51.17 J. Szyszka, 57 MKS 45.38 Roman Kaczmarek, 60
4x100m 42.7 Calisia I 45.8 Calisia II
4x400m 3.17.8 Calisia 3.31.4 MKS Asnyk

Wyniki zawodów:
13-14.10 Kalisz 5-bój Peruga 3448 (15.1 8.64 1.58 5.38 27.1) Michniacka 3340 (15.3 6.87 1.55 5.27 26.2) Śliwa 3125 (17.0 6.86 1.50 5.58 27.0) Cierlarczyk 3107 (17.2 8.20 1.61 5.02 28.4) Alicja Górska 3041 (17.4 9.28 1.61 5.00 30.4) Kurczbuch 3011 (17.4 6.80 1.40 5.20 25.5) Wysocka 2901 (16.6 7.20 1.40 2.12 28.0) Wajgelt 2512 (1.50) Dysk Berczyńska 36.20 Frąckowiak 31.60
7.10 Lipsk 5000m M Płócienniczak 15.10.4
5.10 Kalisz trójskok M Kosierb 14.72
26.09 Kalisz oszczep K Bukowska 49.12
18-19.09 Kalisz I liga II rzut 100m 6. Kurczbuch 12.74 200m 5. Michniacka 26.50 oszczep 3. Bukowska 47.82 kula 10 Berczyńska 11.93 4x100m 8. Calisia 51.85 200m 7. Błaszczyk 22.80 800m 7. Świniarski 1.55.86 1500, 9. Płócienniczak 3.57.66 w dal 2. Kosierb 7.71 7. Wałkowski 7.39 dysk 9. Grabia 45.82 wzwyż 9. Siemiątkowski 2.00
12.09 Warszawa wzwyż K Cierlarczyk 1.61 oszczep M Jan Malinowski 54.06
9.09 Poznań 400m Braun 48.8
28.08 Warszawa Liga 400m Paweł Braun 48.48
20.08 Poznań Mistrzostwa Polski J i JM oszczep J 2. Bukowska 45.90 100m JM 0.8 7. Kurczbuch 12.57 400mppł JM 3. Michniacka 64.42 w dal J 4. Kosierb 7.27 6. Drzewiecki 7.11 1500m J 4. Płócienniczak 3.52.58 trójskok J 8. Drzewiecki 14.57 200m JM 6e Kurczbuch 26.54
15.08 Wałbrzych 100m 2.Błaszczyk, 55 10.8 tyczka 1.Kuligowski 4.70 2.Kamieński 4.30 w dal 1.Kosierb 7.48
8.08 Poznań 1500m M Płócienniczak 3.48.0 pb
1.08 Bydgoszcz 400m M Paweł Braun 49.0
31.07 Warszawa trójskok Drzewiecki 14.99 100mppł Michniacka 15.33

20.07 Warszawa 100m Śliwa 12.4 800m Płócienniczak 1.54.2
3-4.07 Lublin Mistrzostwa Polski Juniorów „Start” 100mppł 2.Michniacka 15.6 200m 2.3 2.Michniacka 25.9 w dal Śliwa 5.82 100m 3.Kurczbuch 12.2 w dal 1.Drzewiecki 7.39 2.Kosierb 6.86 trójskok 1. Kosierb 14.10 800m 3. Płócienniczak 1.57.8 1500m 2. Płócienniczak 3.57.4  oszczep K 1. Bukowska 46.48
25-26.06 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski   800m M 3 Świniarski 1.47.17 (1e1 1.50.3) 400m M pk Paweł Braun 48.48  oszczep K 13. Bukowska 41.74 (x, x, 41.74)
22.06 Bydgoszcz MK  oszczep 9 Bukowska 48.20 800m 3sB Świniarski 1.50.8 3000m Płócienniczak 8.24.6 pb
20.06 Kalisz IMS 100m 2.Kurczbuch 12.2 4.Sowizdrzał 12.8 400m 1. Tomoń LB 58.4 100mppł 2.Michniacka 15.7 4x100m 1.Calisia 49.0 oszczep 4.Błasiak 36.20 wzwyż 3. Jagodziński 1.90 dysk 1.5 1.Rzepka 43.12 2.Seliga 39.29
18.06 Warszawa 400m Świniarski 48.82
16.06 Kalisz kula 6kg Rzepka 13.92
12-13.06 Poznań Eliminacje Strefowe 200m 2.6 5. Klajnert 26.24 100mppł Peruga 15.64
5-6.06 Kalisz 100m 1.Klajnert 12.2 2.Kurczbuch 12.5 200m 1.Klajnert 24.9 3.Kurczbuch 26.7 4. Michniacka 26.9 400m PK Górska 63.4 1500m PK Górska 5.32.4 100mppł 3. Peruga 15.6 oszczep Bukowska 47.56 dysk Kościelak 32.86 kula Bukowska 11.77 200m 3. Giernalczyk 23.6 400m Braun 50.6 800m Świniarski 1.52.8 3. Anczykowski 1.54.4 4.Płócienniczak 1.55.0 1500m Świniarski 3.51.2 4. Płócienniczak 3.53.8 5. Anczykowski 3.56.8 trójskok 5. Kosierb 13.63 w dal 3. Drzewiecki 6.94 4. Kosierb 6.77 4x100m K Calisia II Młodziczki (Wysocka, Śliwa, D. Krawczyk, 63, M. Nowicka, 63) 50.8 4x100m M Calisia JM  (Giernalczyk Pawlicki P. Haremza, 61 Kosiński, 61) 45.8
29.05 Warszawa I liga I rzut 100m Klajnert 12.44 4x100m Calisia J (Peruga Michniacka Kurczbuch Klajnert) 48.72
25-27.05 Kalisz kula Kościelak 10.54 dysk Kościelak 35.64 2000mprz Płócienniczak 5.54.0
22.05 Poznań dysk 1.5 Rzepka 43.80
16-17.05 Kalisz LJ 100m Klajnert 12.0 4x100m Calisia J (Peruga Michniacka Kurczbuch Klajnert) 48.2 100mppł Peruga 14.8 Michniacka 15.2 oszczep Bukowska 48.92 Błasiak 38.22 4x100m Calisia J (Drzewiecki Kosierb Giernalczyk, 59 Pawlicki, 59) 44.0 4x400m Calisia (Płócienniczak Anczykowski Braun Świniarski) 3.17.8 MKS (Graczykowski, 58 Olejniczak, 58 D. Konikowski, 60 Kubiak, 57) 3.31.4 2000mprz Łomnikowski 6.10.0 wzwyż Wiesław Kopyciński, 59 MKS 1.93 w dal Drzewiecki 7.59 kula Rzepka 12.37 800m Anczykowski 1.52.2
12.05 Ostrzeszów  trójskok M Leń MKS 13.67
8-9.05 Kalisz 800m M Andrzej Anczykowski 1.52.2 trójskok Urbaniak 14.55 400m Błaszczyk 49.8 4x100m Calisia (Drzewiecki Kosierb Błaszczyk Wałkowski) 42.7 wzwyż Janusz Cerbiński, 57 1.95 4x100m K Calisia J (Śliwa Kurczbuch Michniacka Klajnert) 49.1

1-2.05 Kalisz w dal M Urbaniak 6.93 kula K Berczyńska 12.87
28.03 Przełajowe Mistrzostwa Polski J 6000m 2. Płócienniczak 18.16.2
7.02 Warszawa HMP 800m 4. Świniarski 1.52.8 (el. 1.51.1)
24.01 Warszawa HMPJ w dal M 8. Zbigniew Leń, 58 MKS 6.66 trójskok M 6. Andrzej Urbaniak, 58 MKS 14.00 5-bój K 3. Danuta Peruga 3448
17.01 Warszawa HMPJM 3x200m K 2s3 [5] Calisia (Kurczbuch Michniacka Klajnert) 1.23.7
10.01 Warszawa 50m M Leń MKS 5.8  50mppł  K Małgorzata Michniacka  7.8 50m K Maria Klajnert 6.5
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.0/12.46 Małgorzata Kurczbuch, 60 12.4 Irena Sowizdrzał, 60 12.60 Elżbieta Kamińska, 61 12.9  Barbara Wysocka, 62 13.0 Małgorzata Michniacka, 59 13.7 I. Wywijas II LO 200m 25.29/25.2 Kurczbuch 25.6w/26.31 Kamińska 25.6w/26.54 Wysocka 26.4/27.70 Sowizdrzał 27.4 Michniacka 300m 45.2 D. Molska, 63 48.8 I. Perskawiec, 64 400m 59.3 Kurczbuch 62.9 Jolanta Figaniak, 63 MKS 65.0 Wysocka 600m 1.46.0 Anna Aleksandrzak, 63 1.47.2 M. Bogaczyńska, 63 800m 2.25.7 Śliwa 2.29.4 Michniacka 2.35.8 Wysocka 2.43.2 G. Leszka 100mppł 15.1/15.30 Michniacka 15.73/15.7 Śliwa 16.2 Wysocka 400mppł 64.8/68.04 Michniacka wzwyż 1.60 Michniacka 1.60 Śliwa 1.45 Wysocka w dal 6.13 Ewa Śliwa, 61 5.47 Michniacka 5.28 Wysocka 4.89 Kurczbuch kula 14.05 Krystyna Berczyńska, 54 11.98 Małgorzata Bukowska, 58 10.15 Frąckowiak 9.71 J. Zawadzka 8.96 Michniacka dysk 36.94 Berczyńska 34.48 Halina Frąckowiak, 61  33.12 Halina Owczarzak, 61 24.20 Bukowska oszczep 52.98 Bukowska 33.34 U. Gorzelańczyk 5-bój 3540 Michniacka 3409 Śliwa 3063 Wysocka 4x100m 48.1/49.04 CAL JM (Śliwa, Kurczbuch, Wysocka, Kamińska) 60m H 7.6 Śliwa 7.6 Kurczbuch w dal H 5.80 Śliwa 20 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI: 100m 10.8 Jan Drzewiecki, 57 11.3 Leń 11.4 Kosierb 11.5 Giernalczyk 11.5 Kosiński 200m 22.9 Kosiński 23.4 Giernalczyk 24.1 Pawlicki 400m 50.7/51.52 Jacek Kosiński, 61 52.1 Pawlicki 800m 1.53.2 Andrzej Anczykowski, 57 1.53.4 Ryszard Świniarski, 48 1.58.6 Płócienniczak 1000m 2.28.0 Anczykowski 2.29.8 Andrzej Płócienniczak, 57 2.33.0 Wojciech Rembiasz [Orlik Marszew] 1500m 3.46.2 Płócienniczak 3000m 8.15.7 Płócienniczak 8.53.50 Mieczysław Grabia, 58 400mppł 55.77/56.6 Jacek Pawlicki, 59 57.0 Kosiński 61.0 Andrzej Graczykowski, 58 MKS wzwyż 2.04 Krzysztof Jagodziński, 60 1.80 Krzysztof Kaźmierczak, 61 1.80 Wiesław Kopyciński, 58 MKS w dal 7.58 Drzewiecki 7.45 Janusz Wiśniewski, 58 7.38 Przemysław Kosierb, 57 6.79 Jagodziński 6.76 Andrzej Urbaniak, 58 6.32 Kaźmierczak trójskok 14.80 Wiśniewski 14.75 Drzewiecki 14.58 Kosierb  14.26 Andrzej Urbaniak, 58 MKS  13.89 Zbigniew Leń, 58 MKS 13.78 Jagodziński 13.20 Kosiński tyczka 3.70 Paweł Kamieński, 59 3.70 Kwiatkowski 3.60 Sieroń 3.60 Łuczak kula 7 12.60 Jerzy Rzepka, 59 10.90 Grabia dysk 42.20 Mirosław Grabia, 58 41.68 Rzepka 38.62 Andrzej Owczarek, 60 młot 7 40.82 Owczarek 40.30 Rzepka  38.60 Grabia oszczep 55.62 Wojciech Pilarczyk, 61  54.30 Roman Kaczmarek, 60 32 zawodników
Wyniki zawodów:
9.10 Trzyniec/CSRS 100m 1.Kurczbuch 12.1 2.Sowizdrzał 12.4 3.Wysocka 12.9 200m 1.Kurczbuch 25.2 2.Sowizdrzał 26.4 600m Aleksandrzak 1.46.0 kula Berczyńska 12.00 4. Bukowska 11.12 dysk Berczyńska 34.30 oszczep Bukowska 46.00 100m Drzewiecki 10.8 w dal Drzewiecki 7.30 oszczep Pilarczyk 57.66 3000m Płócienniczak 8.39.9 400m Kosiński 52.0 kula 6 dysk 1.5 Rzepka 14.12 2. 40.38
4.10 Kalisz 5-bój 1. Michniacka 3540 (15.1 8.96 1.60 5.47 2.29.4) 3. Wysocka 3063 (16.4 7.82 1.45 5.28 2.35.8) trójskok 1. Drzewiecki 14.75 2. Kosierb 14.58 Wiśniewski 14.02 Jagodziński 13.78 młot Owczarek, 60 40.82 tyczka Kwiatkowski 3.70 Sieroń 3.50 Łuczak 3.50 oszczep Pilarczyk 52.44 Kaczmarek 46.80 3.10 Kalisz 100m 1.Kurczbuch 12.3 2.Sowizdrzał 12.9 4.Wysocka 13.0 200m 1.Kurczbuch 25.5 2.Sowizdrzał 27.0 3.Wysocka 27.4 4.Michniacka 27.8 600m Aleksandrzak 1.47.0 M. Bogaczyńska 1.47.2 4x100m Calisia 51.6 4x400m Calisia 4.24.5 w dal Michniacka 5.12 wzwyż Michniacka 1.55 kula Berczyńska 11.72 300m D. Molska 45.2 3. Perskawiec 48.8 100mppł Michniacka 16.0 100m Drzewiecki 11.3 Kosierb 11.4 Kosiński 11.5 200m Kosiński 22.9 Pawlicki 24.1 400m Kosiński 53.2 800m Płócienniczak 1.58.6 1500m Płócienniczak 4.01.6 4x100m Calisia 46.6 MKS 47.8 4x400m Calisia 3.34.0 w dal Drzewiecki 7.11 Kosierb 7.05 Wiśniewski 6.97 Kaźmierczak 6.32 kula Rzepka 12.70 2.10 Kalisz Młot Rzepka 40.30 Grabia 38.60 1.10 Kalisz 400m 1. Kurczbuch 59.3 Figaniak 62.9 Dysk Grabia 41.20 Rzepka 40.10 Mikołajczak 35.32
27.09 Ostrzeszów 100m Kurczbuch 12.2 w dal 1.Wysocka 4.90 2.Kurczbuch 4.89 400m 2. Wysocka 65.0 kula 2. Frąckowiak 9.27 3. Owczarek 9.15 dysk Frąckowiak 31.38 oszczep U. Gorzelańczyk 33.34 4x100m CAL 52.9 MKS 57.4 wzwyż Jagodziński 1.75 5.80  Kaźmierczak 1.70 400mppł Kosiński 57.0 Pilarczyk 52.86 Kaczmarek 48.34 dysk 1.5 2.Kowalski 39.57 S. 1. Trzepacz MKS 39.62 kula 6 12.38
25.09 Jaworzno oszczep Roman Kaczmarek, 60 54.30 25.09 Poznań 3000m 1. Mieczysław Grabia, 58 8.53.4 25.09 Kalisz Dysk Andrzej Owczarek 38.62 oszczep Wojciech Pilarczyk, 61 55.62 24.09 Warszawa 200m 1s1 Kurczbuch 25.29 w dal 2. Wiśniewski 7.13 +3.2
18.09 Kalisz DMPJ  5-bój Śliwa 3409 (15.74 8.26 1.50 6.13 2.25.7) 100mppł 1W. Michniacka 15.30 4x100m Calisia (Kurczbuch Śliwa Wysocka Kamińska) 49.04
27.08 Wrocław MP”S”  100m K 2. Kurczbuch 12.0 200m K 2.Kurczbuch 25.3 (1e2 25.2) 4x100m K 2. Calisia 49.7 wzwyż M 1. Jagodziński 2.04 kula 4 Rzepka 12.60 dysk 9. Rzepka 41.68 oszczep K 1. Bukowska 48.26 400m 3. Kosiński 50.7 w dal 2. Kosierb 100mppł 2. Michniacka kula 2. Bukowska trójskok 3. Jagodziński w dal 3. Wiśniewski oszczep 1. Pilarczyk 54.76
20-21.08 Kalisz LJ 100m 2. Kurczbuch 12.65 200m 2. Kamińska 26.31 5. Barbara Wysocka, 62 26.54 6. Sowizdrzał 27.70 kula 3. Owczarczak 9.01 Dysk 3. Frąckowiak 32.21 100m M. Janas 12.16 Młot 1. Owczarek 39.08 7. Mikołajczyk 34.80 400m 3. Kosiński 51.52 oszczep Pilarczyk 53.16 Kaczmarek 49.12 wzwyż 3. Kaźmierczak 1.80
14.08 Kalisz 200m Kamińska 25.6W Wysocka 25.6W
29.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski  oszczep 5. Małgorzata Bukowska, 58 50.94 (50.94, 48.52, 48.12, 47.88, 47.54, 48.90) dysk K (31.07) 10.Maria Czaplicka, 55 AZS  Poznań 45.56
27.07 Łódź OSM Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Mlodszych w dal  6e (7) Jagodziński 6.79 4x100m K 8. Calisia 49.?? 26.07 Łódź OSM kula 10. Bukowska 11.98 w dal 2. Śliwa 5.96 23.07 Łódź OSM 100m 6. Kurczbuch 12.63 (2p2 12.46) 100mppł 5B (11) Małgorzata Michniacka 16.02 oszczep 1. Bukowska 50.22 400mppł 5e3 Michniacka 68.04 wzwyż 3. Jagodziński 2.03 400mppł 84 cm 5. Kosiński 56.11 (el. 55.51)
22.07 Łódź 1000m Płócienniczak 2.29.8
13.07 Warszawa 1500m 6s1 Płócienniczak 3.46.20 13.07 Budapeszt/WĘG 800m Anczykowski 1.53.2
10.07 Wałcz 100m 1e2 Elżbieta Kamińska, 61 12.60
3.07 Lubin 100mppł 1PK Michniacka 15.1 3PK Śliwa 15.7 2.07 Lubin dysk 2. Grabia 42.20 1.07 Lubin 400mppł 2. Michniacka 65.1 4x100m 2. CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Śliwa Kamińska)  48.1
25.06 Lubin Strefowe MP w dal 2. Drzewiecki 7.58
25.06 Sieraków  Strefowe MP 1000m Anczykowski, 57 2.28.0
23.06 Bydgoszcz SMPJ Rembiasz 2.33.0
18.06 Warszawa MK  3000m 7. Płócienniczak 8.15.7
12.06 Warszawa MMK 400mppł Jacek Pawlicki, 59 55.77
4-5.06 Lubin II Liga kula K Krystyna Berczyńska, 54 14.05 800m Świniarski 1.53.4 w dal 3 Kosierb 7.38 100m K 2. Kurczbuch 12.0 400mppł 4e2 Pawlicki 56.6
22.05 Kalisz 800m 2. G. Leszka 2.43.2 trójskok 1. Wiśniewski 14.80 Urbaniak MKS 14.26 Leń MKS 13.89 Jagodziński 13.59 Kosiński 13.20 4x100m Calisia 50.4 dysk Bukowska 24.20 400mppł Michniacka 75.8 400mppł Pawlicki 57.9 Graczykowski 61.0 4x100m MKS J 46.4 CAL JM 46.6 4x400m MKS 3.38.5 młot Rzepka 31.52 Grabia 22.90 21.05 Kalisz 200m Kurczbuch 26.0 J Michniacka 27.4 w dal Śliwa 6.02 kula Bukowska 10.40 JM Frąckowiak 10.15 w dal Wiśniewski 7.45 Urbaniak MKS 6.76 200m Pawlicki 23.4 Giernalczyk 23.4 kula Rzepka 11.83 Grabia 10.90 20.05 Kalisz 100m Kurczbuch 12.0 3. Sowizdrzał 12.7 J Michniacka 13.0 100mppł Michniacka 16.3 wzwyż Śliwa 1.50 oszczep Bukowska 52.98 400m Pawlicki 52.1 wzwyż Jagodziński 1.95 oszczep Pilarczyk 51.70 100m 1.Leń MKS 11.3 2.A. Giernalczyk 11.5 3.W. Jędrak 11.8 tyczka Kamieński 3.70 Sieroń 3.60 Kwiatkowski 3.60 dysk Grabia 41.80 Rzepka 38.62 oszczep Pilarczyk 51.70
8.05 Wrocław dysk 3. Berczyńska 36.94
2.05 Kalisz 100mppł Wysocka 16.2 1.05 Kalisz Dysk 2. Halina Frąckowiak, 61 34.48 30.04 Kalisz 100m 1.Wysocka 12.7 2.Sowizdrzał 13.0 3. I. Wywijas II LO 13.7 200m 1.Sowizdrzał 27.3 2. I. Kołaczkowska II LO 29.2 1500m  1. Z. Gorzałka ZSZ 2 5.52.4 wzwyż 1.Śliwa 1.60 2. A. Jagnas III LO 1.40 w dal Śliwa 5.63 Wysocka 4.99 kula 1. J. Zawadzka ZSZ2 9.71 4x100m Calisia 51.4 200m 1.Kosiński 24.0 1500m, 3000m J. Fabisch 4.32.0 10.01.4 110mppł Kosiński 17.7 w dal 1.Jagodziński 6.61 2.Kaźmierczak 6.32 trójskok Jagodziński 13.91 2. Kosiński 13.20 wzwyż 1.Jagodziński 1.95 2. E. Cichecki ZSZ 1 180 3. Kaźmierczak 1.80 trójskok pk Wiśniewski 14.67 oszczep Kaczmarek 52.10 Pilarczyk 44.26 4x100m Calisia 44.0
24.04 Kalisz 400mppł Michniacka 64.8 dysk Halina Owczarczak 33.12
19-20.02 Budapeszt 60m 2p Kurczbuch 7.6 trójskok 4. Drzewiecki 14.58 w dal 2. Kosierb 7.10 4. Drzewiecki 7.02
5-6.02 Warszawa Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 50+60+80m 4. Małgorzata Kurczbuch, 60 6.84 (5)+7.91 (3) +10.22 (3) w dal 2. Ewa Śliwa, 61 5.74 wzwyż 5. Krzysztof Jagodziński, 61 1.90
22.01 Wałbrzych 60m Kurczbuch 7.6 Śliwa 7.6 w dal Śliwa 5.80
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 11.7/12.16 Małgorzata Kurczbuch, 60  12.6  Barbara Wysocka, 62  12.8  Grażyna Zielińska, 63 MKS 12.8 Irena Sowizdrzał, 60
200m 24.9 Kurczbuch 26.51 Sowizdrzał 27.2 Zielińska 29.7 Ewa Krysiewicz, 63
400m 60.7 Jolanta Ciechanowska, 65 62.0 Jolanta Figaniak, 63 62.7 Anna Aleksandrzak, 63
600m 1.40.7 Ciechanowska 1.42.1 Aleksandrzak 1.46.2 Jolanta Doman, 63 1.53.8 I. Perskawiec, 64
800m 2.26.4 Aleksandrzak 2.28.8 Renata Regulska, 65
100mppł 16.0 Wysocka 16.4 Ciechanowska
w dal 6.31 Śliwa 5.38 Wysocka  5.02 Ciechanowska 4.87 Krawczyk
wzwyż 1.51 Grażyna Bartosik, 63
kula 12.86 Krystyna Berczyńska, 54 11.98 Małgorzata  Bukowska, 58
dysk 30.60 M. Sołtysiak, 64  MKS
oszczep 54.10 Bukowska
4x100m 49.54 CAL S (Śliwa, Wysocka, Sowizdrzał, Kurczbuch)
w dal H 6.02 Śliwa
MĘŻCZYŹNI:
100m 10.8 Jan Drzewiecki, 57 10.9 Przemysław Kosierb, 57 11.1/11.58 Arkadiusz Janiak, 63 MKS
200m 22.6/22.84 Jacek Kosiński, 61 23.4 Janiak 24.5 Wiśniewski, 24.8 Marek Gruszka, 62
400m 49.9/50.16/50.1  Kosiński 54.75 Piotr Mania, 63
800m 1.52.2 Andrzej Płócienniczak, 57
1500m 3.46.2/3.48.7 Płócienniczak
3000m 8.22.6 Płócienniczak
400mppł 56.0 Kosiński
w dal 7.65 Drzewiecki 7.49 Kosierb 7.37 Janusz Wiśniewski 7.07 Krzysztof Jagodziński, 60 6.94 Krzysztof Kaźmierczak, 61
wzwyż 2.06 Jagodziński 1.91 Kaźmierczak
trójskok  15.29 Wiśniewski 14.71 Drzewiecki  14.61 Kosierb 14.22 Jagodziński  13.58  Kaźmierczak 13.44 Kosiński
dysk 42.86/38.06 Jan Rzepka, 59 42.22 Krzysztof Kowalski, 61 37.20 Krzysztof Mikołajczyk, 61
kula 12.33 Rzepka
oszczep 61.38 Wojciech Pilarczyk, 61 56.10 Roman Kaczmarek, 60
4x100m 43.1 CAL S (Drzewiecki, Kosierb, Kosiński, Wiśniewski) 44.50 CAL S (Drzewiecki, Wiśniewski, Kaźmierczak,   Kosiński) 44.8 CAL J (Gruszka, Sobczak, Kaźmierczak, Kosiński)
60m H 6.7 Drzewiecki
1500m H 3.49.1 Płócienniczak
w dal H 7.48 Drzewiecki
trójskok H 15.18 Wiśniewski
wzwyż H 2.00 Jagodziński


Wyniki zawodów:

9.10 Kalisz w dal M  Kosierb 7.49 Drzewiecki 7.34 Kaźmierczak 6.84
8.10 Kalisz trójskok M Wiśniewski 15.29 Drzewiecki 14.72 Kosierb 14.61 Kosiński 13.44
7.10 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m M Janiak 11.4 oszczep Wojciech Pilarczyk 61.38 wzwyż Jagodziński 2.04 100m Wysocka 12.6 200m J Kurczbuch 25.6 MŁ Krysiewicz 29.7 800m Aleksandrzak 2.27.9 w dal Śliwa 6.11 Krawczyk 4.87 oszczep Bukowska 54.10 100mppł Ciechanowska 16.4

24.09 Łódź  w dal 1. Drzewiecki 7.59
17-18.09 Lubin II liga w dal 3. Śliwa 6.36 +4.3 4x100m 6.Calisia 49.62 400m 3. Kosiński 50.16 4x100m 12. CAL (Drzewiecki Wiśniewski Kaźmierczak Kosiński) 44.50 wzwyż Jagodziński 2.06 18m 43 pkt
10.09 Wrocław Liga Juniorów 4x100m 1.CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Wysocka D. Krawczyk, 60) 49.6 Dysk Krzysztof Kowalski, 61 42.22 Marek Mikołajczyk, 61 37.20
9.09 Brunico/WŁO POL – JUG –  WŁO  w dal K 2. Śliwa 6.19
27.08 Łódź 400mppł Kosiński 56.0
26.08 Ostrzeszów  w dal 1. Jagodziński 6.90 wzwyż 1. Jagodziński 2.02
23-24.08 Wałbrzych OSM Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w dal 1. Śliwa 6.31 400mppł 3. Jacek Kosiński, 61 56.53 w dal 6. Krzysztof Kaźmierczak 6.82 9 (el. 6.89) oszczep 9. Pilarczyk 51.50
19.08 Poznań POL – FRA – RFN J w dal 5PK Śliwa 6.13
8.08 Rzeszów w dal 3. Drzewiecki 7.65 5. Wiśniewski 7.37 oszczep Pilarczyk 57.20
4.08 Bukareszt/RUM POL – RFN – RUM J w dal 5. Śliwa 6.07
29.07 Bydgoszcz trójskok Wiśniewski 15.20
23.07 Bydgoszcz 800m Płócienniczak 1.52.2
15.07 Debreczyn/WĘG POL – WĘG J w dal 3. Śliwa 5.88
15-16.07 Łódź MP „S” 100m 1. Kurczbuch 12.0 200m 2. Kurczbuch 25.6 4x100m K 2. CAL 50.2 200m 2. Kosiński 22.6 400m 1. Kosiński 50.0 w dal 2. Jagodziński 7.07 wzwyż 1. Jagodziński 1.95 kula Jerzy Rzepka, 59 12.33 dysk Rzepka 38.06 oszczep Pilarczyk 55.48
14.07 Spała 3000m 1.Płócienniczak 8.22.6
8-9.07 Warszawa Mistrzostwa Polski oszczep K 8. Małgorzata Bukowska, 58 49.04 (46.14, 47.52, 46.68, 49.04, 48.14, 46.08), (el 8 47.70: x, 47.70, 45.58/
2.07 Warszawa 100m 1s Kurczbuch 12.25 800m 1s Płócienniczak 1.54.3  400m 2s Kosiński 51.62  wzwyż Jagodziński 1.95 w dal Kaźmierczak 6.59
18.06 Warszawa MK 100m 2.9 2s2 Kurczbuch 12.16 wzwyż 12. Jagodziński 2.00 w dal 12. 8. Kosierb 7.10 Kaźmierczak 6.59 1500m 7s2 Płócienniczak 3.48.7 oszczep 1. Bukowska 51.36 100m w dal K 1. Śliwa 6.23 trójskok 8. Wiśniewski 15.01 200m 8.Kosiński 22.84
11.06 Bydgoszcz w dal 4. Śliwa 5.95 400mppł 5s2 Kosiński 57.6 w dal Kaźmierczak 6.94
11.06 Warszawa
100m 5. Arkadiusz Janiak, 63 MKS 11.58
4.06 Sofia/BUŁ W dal 1.Śliwa 6.03 oszczep 1.Bukowska 43.09 
3.06 Zgorzelec 4x100m CAL J (Gruszka, 62 T. Sobczak, 60 Kaźmierczak Kosiński) 44.8 400mppł 84 cm Kosiński 57.4

28.05 Tarnów II liga 100m 1. Kurczbuch 12.16 200m 7. Sowizdrzał 26.51 4x100m 8. CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Wysocka Śliwa) 49.54 oszczep 1. Bukowska 49.52 w dal 1. Śliwa 6.00 200m 5. Kosiński 22.77 trójskok 5. Wiśniewski 14.91 1500m 5. Płócienniczak 3.52.1 w dal 8. Kosierb 7.20 razem 13m 34 pkt.
24.05 Poznań 100m K Kurczbuch 11.7 100m M Kosierb 11.0 200m M Kosiński 22.8 w dal  M Drzewiecki 7.52 trójskok M Wiśniewski 14.78 4x100m K CAL 49.9  4x100m M CAL 44.0
21.05 Budapeszt/WĘG 200m k Kurczbuch 24.9
21.05 Kalisz
kula k Krystyna Berczyńska, 54 12.86 Bukowska 11.98 100m Drzewiecki 10.8
14.05 Kalisz 100m Sowizdrzał 12.8 200m Kurczbuch 25.7 oszczep Bukowska 43.32 100m 2. Drzewiecki 11.0 200m 4. Wiśniewski 24.5 5. Gruszka 24.8 800m 2. Płócienniczak 1.55.8 dysk Mikołajczyk 37.44 w dal Drzewiecki 7.26 Jagodziński 6.72

7.05 Wrocław 200m Kurczbuch 25.0 w dal Śliwa 5.78 oszczep Bukowska 48.28 kula Berczyńska 11.86 200m Kosiński 23.5 wzwyż Jagodziński 1.90 w dal Wiśniewski 7.15 100m Drzewiecki 10.8 4x100m CAL (Kosiński Drzewiecki Kosierb Wiśniewski) 43.1
25-26.02 Zabrze Halowe Mistrzostwa Polski w dal 7 Ewa Śliwa, 61 6.01 w dal 4. Jan Drzewiecki, 57 7.48 1500m 7. Andrzej Płócienniczak 3.49.8 trójskok 7. Janusz Wiśniewski, 58 15.18
4.02 Warszawa Halowe Mistrzostwa Polski JM 300m 1. Kosiński 36.67
28.01 Wałbrzych w dal K 1. Śliwa 6.02
14.01 Wałbrzych w dal K 1.Śliwa 5.88 wzwyż M Jagodziński 2.00  60m Drzewiecki 6.7
 
NAJLEPSZE WYNIKI:
Kobiety:
100m 12.2 Małgorzata Kurczbuch, 60 12.3 Barbara Wysocka, 62 12.8 Jolanta Ciechanowska, 65 200m 26.4 Ciechanowska 400m 59.3  Anna Aleksandrzak, 63 1500m 4.49.8 Jolanta Doman, 63 100mppł 16.0 Ewa Śliwa, 61 w dal 6.26 Śliwa kula 10.89 Krystyna Berczyńska, 54 dysk 43.32 Maria Czaplicka, 55 oszczep 48.36 Małgorzata  Bukowska 38.56 Elżbieta Tyczyńska [z Orkan Ostrzeszów]  3?.?? Iwona Jarzyńska, 55 4x100m 49.8 CAL S (Wysocka, Śliwa, Irena Sowizdrzał, K. Krysiewicz, 63)
Mężczyźni:
100m 10.9/11.46 Arkadiusz Janiak, 63 400m 49.7 Jacek Kosiński 800m 1.51.2 Andrzej Płócienniczak, 57 1500m 3.45.4 Płócienniczak 5000m 15.51.0 Wojciech Rembiasz, 60 [z Orlik Marszew] wzwyż 2.05 Krzysztof Jagodziński, 60 w dal 7.66H Jan Drzewiecki, 57 7.28 Jagodziński 7.24 Krzysztof Kaźmierczak, 61 6.91 Przemysław Kosierb, 57 trójskok 14.78 (15.37H) Janusz Wiśniewski, 58 młot 36.70 Marian Hajdzony, 60 oszczep 63.10 Wojciech Pilarczyk, 61 4x100m 44.6 CAL S (Kosierb, Wiśniewski, Marek Gruszka, Janiak) 45.3 CAL J (Gruszka, Janiak, A. Pawlak, 62, K. Weigelt, 63) 4x400m 3.25.5 CAL S (Paweł Braun, Ryszard Świniarski, Gruszka, Płócienniczak)
Wyniki zawodów:
10.09 Zduńska Wola młot Marian Hajdzony, 60 36.70
28.08 Sochaczew 100mppł Śliwa 16.0
24.08 Kalisz II liga 100m 1. Kurczbuch 12.5 w dal 1.Śliwa 6.26 oszczep 2. Bukowska 3. Elżbieta Tyczyńska [Orkan Ostrzeszów] 38.56 4. Jarzyńska 100mppł 4. Aleksandrzak 19.8 4x100m 2. Calisia J (K. Krysiewicz, 63 I. Sowizdrzał, 60 E. Śliwa, 61 B. Wysocka, 62) 49.8 1500m Płócienniczak 3.53.0 5000m 4. Wojciech Rembiasz, 60 15.51.0 trójskok 2. Janusz Wiśniewski, 58 14.78 w dal 3. Jagodziński 6.95 4. Przemysław Kosierb, 57 6.91 dysk 2. Kowalski 34.20 oszczep 1. Pilarczyk 60.86 4x100m 4. Calisia (Kosierb, 57 J. Wiśniewski, 58 M. Gruszka, 62 A. Janiak) 44.6 4x400m 1. Calisia (P. Braun, 53 R. Świniarski, 48 M. Gruszka, 62 A. Płócienniczak) 3.25.5 spadek do III ligi
16.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Europy Juniorów w dal K 8. Śliwa 6.16
10-12.08 Poznań Mistrzostwa Polski  dysk K 13. Maria Czaplicka 43.32 1500m M 4e1 Andrzej Płócienniczak 3.47.4 800m M 4e2 Płócienniczak 1.52.0
28.07 Warszawa MM 1500m 3. Andrzej Płócienniczak, 3.45.4
23.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w dal K 1. Ewa Śliwa 5.92 Oszczep 8. Wojciech Pilarczyk, 61 59.84 w dal 5. Krzysztof Kaźmierczak, 61 7.04 100m Arkadiusz Janiak, 63 11.46 chód 10km 2 Ireneusz Langwerski
6.07 Wałbrzych Eliminacje Strefowe: 100m Barbara Wysocka, 62 12.3 w dal Jagodziński 7.28 4x100m Calisia JM (M. Gruszka, 62 A. Janiak, 63 A. Pawlak, 62 K. Weigelt, 63) 45.3 24.06 Zabrze 800m Płócienniczak 1.51.2
23.06 Brema POL – RFN J  w dal 2. Śliwa 6.02
21.06 Lubin wzwyż Marek Simiłowicz, 61 1.95
15.06 Kalisz WSM 100m Jolanta Ciechanowska, 65 12.8 200m Ciechanowska 26.4 400m Anna Aleksandrzak 59.3 1500m Doman 4.49.8 100m Janiak 10.9 400m Kosiński 49.7 wzwyż Krzysztof Jagodziński 2.05 w dal Kaźmierczak 7.24 oszczep Pilarczyk 63.10
1.06 Warszawa MMW w dal 7. Śliwa 6.01
27.05 Chorzów II liga oszczep Małgorzata Bukowska, 58 48.36
13.05 Wałbrzych 100m Małgorzata Kurczbuch, 60 12.2
8.04 Ostrzeszów Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2500m 13. Jolanta Doman, 63 MKS 18. Małgorzata Bogaczyńska CAL 1500m JM 20. Aleksandrzak 3000m J 92. D. Musidlak CAL
7.02 Zabrze Halowe Mistrzostwa Polski w dal K 5.Ewa Śliwa, 61 5.89 W dal M 4. Jan Drzewiecki, 57 7.42 trójskok M 6. Janusz Wiśniewski, 58 14.94
3.02 Warszawa Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 300m 2fA. Jacek Kosiński, 61 36.91
28.01 Zabrze  w dal 2. Drzewiecki 7.66 trójskok Wiśniewski 15.37
 
Menu Title