12_duze-2 Andrzej Subbotko na stadionie Włókniarza. ZK9.12.67s7zaległe Wywiad z Elżbietą Kostrzewą – Wojciechowską.

 

NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
80m
8.3 Janina GRZEGOROWSKA, 44 MKS
500m
1.22.2 Krystyna MAK, 41 MKS
wzwyż
1.46 GRZEGOROWSKA
4x100m
56.3 MKS MŁODZICZKI
oszczep
43.12 Jadwiga KOPACZ, 44 MKS
kula
10.45 KOPACZ
9.16 Alicja MAŃKA, 44 MKS
dysk
37.64 KOPACZ
27.86 MAŃKA
MĘŻCZYŹNI:
100m
11.8 Benedykt KARMOWSKI, 44 MKS
300m
39.5 Henrk SZYMANDERA, 44 MKS
800m
2.03.0 Maciej IGNOR, 42 WŁK
1500m
4.18.0 IGNOR
3000m
9.49.0 Włodzimierz KLIMCZAK, 43 MKS
110mppł MŁ
16.2 Czesław PAWLAK, 44 MKS
18.7 Andrzej BIENDARA, 44 MKS
18.8 KARMOWSKI
Wzwyż
1.71 Jan MOKRZYCKI, 41 MKS
1.71 Andrzej KWAPISZ, 43 MKS
1.61 SZYMANDERA
1.60 Włodzimierz KOZŁOWSKI, 44 MKS
1.47 Z. SOKULSKI, 46 MKS
1.47 W. JANISZEWSKI, 46 MKS
Tyczka
2.80 Grzegorz MEDYKA, 44 MKS
2.60 Andrzej FRONCKI, 44 MKS
kula 7 kg
15.03 Andrzej SUBBOTKO, 40 WŁK
Kula 6kg
14.31 Andrzej CHEWIŃSKI, 41 MKS
5kg
14.65 Jarosław GRABOWSKI, 45 MKS
12.30 KOZŁOWSKI
Dysk 1.5 kg
50.53 CHEWIŃSKI
Młot 6 kg
33.33 Stanisław SKOTOWSKI, 44 MKS
5kg
38.14 SKOTOWSKI
31.68 Stanislaw PUTYRAŁA, 44 MKS
oszczep 600g
47.95 KOZŁOWSKI
WYNIKI ZAWODÓW:
18.09 Ostrów Wlkp. oszczep Kopacz 43.12
5-7.08 Olsztyn Mistrzostwa Polski Maraton  8. Antoni Żeśko , 33 WŁK  3.18.06 kula M 12. Mikołaj Subbotko, 40 WŁK 13.86
11.06 Poznań oszczep 1.Jadwiga Kopacz, 44 WŁK 39.82
15.05 Poznań 800m  1. Maciej Ignor, 41 WŁK 1500m Ignor 4.23.5 3000 1.Kowalski WŁK 9.45.4
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 13.8 Matuszewska WŁK
500m 1.28.6 Werblińska MKS 1.34.4 Koźnicka
wzwyż 1.43 Janina Grzegorowska MKS 10.06 Poznań
w dal 4.65 Zdzisława Jabłońska 4.27 Matuszewska
kula 10.73 Jadwiga Kopacz, 44 MKS 10.09 Białystok 10.17 Alicja Manka 24.08 Nysa
dysk 36.05 Kopacz 4.10 Kalisz 32.93 Mańka 1.07 Poznań 28.70 Danuta Staszak 15.10 Poznań
oszczep 44.59 Kopacz 2.09 Poznań 31.43 Staszak 17.09 Kalisz
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.6 Marchwacki MKS
200m 23.6 Marchwacki MKS
110mppł 100cm 15.7 Czesław Pawlak,44 3.06 Poznań 91.4 cm 17.8 Andrzej Sierosławski, 45 Calisia 18.2 Ryszard Molski, 45 MKS 15.10 Kalisz
200mppł 27.5 Zbigniew Marchwacki,43 MKS 13.08 Opole
4x100m 45.4 MKS
w dal 6.52 Andrzej Dąbrowski, 43 MKS 25.06 Kalisz 6.01 Sanicki WŁK
wzwyż 1.80 Lukomski TS 1.69 Pawlak
tyczka 3.00 Krzysztof Mrowiński, 44 MKS 15.10 Poznań
kula 6kg 15.85 Mikołaj Subbotko MKS 14.95 Jarosław Grabowski,45 MKS  23.10 Kalisz kula 5kg 17.83 Grabowski 8.10 Poznań 13.38 Zb.Sokólski, 46 MKS  8.10 Poznań 13.32 Mirosław Jasek, 45 MKS 8.10 Poznań
dysk 41.44 Grabowski 22.10 Poznań dysk 1.5 kg 45.44 Grabowski 4.10 Kalisz  dysk 1kg 53.65 Grabowski 8.10 Poznań 48.04 Andrzej Matuszkiewicz, 45 Calisia  22.10 Kalisz 48.00 Sokólski 22.10 Kalisz
młot 6kg 40.58 Stanisław Skotowski, 44 MKS 19.06 Kalisz  młot 5kg 36.28 Alojzy Szmaja MKS 33.46 7.10 Kalisz Matuszkiewicz 25.06 Kalisz 32.54 Grabowski 22.10 Kalisz 32.17 Tadeusz Pikiński 22.10 Kalisz  32.00 Józef Sobczyk, 44 Calisia 25.08 Kalisz 29.76 Sokólski 22.10 Kalisz
oszczep 49.44 Tadeusz Pikinski, 45 MKS 600g 55.06 Pikinski 8.10 Poznań 49.20 Kazimierz Bąkowski, 46 Calisia 16.09 Kalisz
WYNIKI ZAWODÓW:
2.09 Poznań POL – CSRS – RUM J oszczep K 1.Kopacz 44.59
24.08 Nysa Mistrzostwa Polski Juniorów oszczep K 2. Kopacz 40.99
25.06 Kalisz w dal M Andrzej Dąbrowski MKS 6.52
Liga Młodzików Poznań Tyczka 1. Mrowiński 2.86 kula 5kg  1.Grabowski 15.10 oszczep 600g 1.Pikiński 51.90 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m 8.1 Anna Witczak, 46 Calisia
100m 13.7 Elżbieta Kostrzewa, 48 WŁK
500m 1.27.2 Marta Werbińska, 46 MKS 1.33.0 Danuta Sobczak
w dal 4.86 Kostrzewa 4.44 Witczak 4.42 Kołata
kula 11.76 Jadwiga Kopacz, 44 MKS 10.49 Alicja Mańka, 45 WŁK 9.12 Danuta Staszak, 46 WŁK 8.49 Zofia Brodziak 8.28 Lucyna Juszczak
dysk 38.56 Kopacz 36.38 Mańka 31.45 Staszak
oszczep 48.37 Kopacz 34.60 Staszak
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.2 Jerzy Marchwacki, 43 MKS 11.4 Krzysztof Marks MKS 11.5 Andrzej Odziemski MKS 11.7 Zbigniew Karmowski MKS 11.9 Jerzy Lipiec WŁK
200m 23.6 Marchwacki 24.4 Karmowski
300m 38.4 Jerzy Lipiec WŁK
400m 53.0 Biendara
800m 2.03.1 Jerzy Wojciechowski, 43 MKS
110mppł 15.9 Czeslaw Pawlak, 45 MKS 17.0 Biendara 17.0 Lech Lisowski, MKS 17.1 Adam Pawłow MKS 17.2 Wojciech Rudowicz Calisia
200ppł 26.3 Pawlak 27.5 Marchwacki 27.8 Biendara
400mppł 59.8 Biendara
w dal 6.43 Pawlak
trójskok 13.47 Pawlak 12.40 Kozioł
wzwyż 1.80 Pawlak 1.67 Bąkowski
tyczka 3.03 January Biendra MKS 2.90 Kazimierz Durgacz MKS 2.90 Ignacy Urbanowski MKS 2.87 Andrzej Przybylski Calisia 2.83 Jerzy Walczak Calisia 2.60 Jan Michalski WŁK
kula 5kg 14.25 Zbigniew Sokólski MKS 13.46 Stefan Błażejewski Calisia 13.25 Jan Sobczak MKS
kula 6 kg 15.80 Jarosław Grabowski, 45 MKS
kula 7 kg 14.36 Grabowski
dysk 1kg 50.80 Marian Crossio MKS 50.06 Sobczak 46.70 Sokólski 45.22 Blażejewski
dysk 1.5 kg 52.07 Grabowski 43.12 Andrzej Matuszkiewicz Calisia
dysk 2 kg 46.46 Grabowski
oszczep 600g 53.66 Kazimierz Bąkowski 53.64 Błażejewski 51.80 Lipiec 50.91 Kozłowski 49.72 Pikiński 48.12 Zbigniew Janiszewski MKS 45.32 Tadeusz Jopek Calisia
młot 5kg 49.23 Sobczak 44.17 Jerzy Walczak Calisia 34.36 Błażejewski 32.05 Kazimierz Bąkowski Calisia 30.60 Andrzej Subbotko, 48 Calisia 30.41 Jan Lachert Calisia 28.54 Andrzej Witczak Calisia
WYNIKI ZAWODÓW:
23.10 Kalisz dysk 1.5 Andrzej Matuszkiewicz, 45 Calisia 43.12 60m Witczak 8.1
13-14.10 Bydgoszcz kula Jadwiga Kopacz, 44 MKS 11.76 dysk Kopacz 38.56 oszczep Staszak 34.60
13.10 Poznań 200mppł Biendara 27.8
13-14.10 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 60m Kostrzewa 8.4 100m Kostrzewa 13.7 w dal Kostrzewa 4.50 Alicja Witczak 4.44 Kołata 4.42 80mppł Ciesielska 14.6 Walencik 15.8 wzwyż  Witczak 1.25 kula Staszak 8.62 oszczep Staszak 33.80 Walencik 24.15 4x100m WŁK 56.5 MKS 56.6 100m Marks 11.4 Odziemski 11.5 Lipiec 11.9 200m Lipiec 26.0 Odziemski 26.2 Marks 26.9 200mppł Lisowski 28.9 w dal Lipiec 5.77 wzwyż Pawlak 1.80 Bąkowski 1.67 trójskok Kozioł 11.64 oszczep Błażejewski 48.48 dysk 1kg Crossio 47.82 100m Karmowski 11.7 200m Karmowski 24.4 400m Biendara 55.4 1500m Szmaja 4.35.6 200mppł Pawlak 28.2 4x100m MKS 47.2 dysk 1.5 Buda 39.72 oszczep Buda 39.32 młot 6kg Alojzy Szmaja MKS 42.44
10.10 Kalisz w dal Pawlak 6.43 kula 6kg Jarosław Grabowski, 45 MKS 15.80 4x100m MKS 45.6
29-30.09 Łódź Mistrzostwa Polski Młodzików  5-boj M 1.Jerzy Lipiec, 45 WLK 327 (38.4)
27.09 Kalisz 200mppł Zbigniew Marchwacki, 43 MKS 27.5 młot 6kg Stanisław Skotowski, 45 MKS 40.35
9.09 Poznań kula 7kg Grabowski 14.36
2.09 Szamotuły 400m Andrzej Biendara, 44 MKS 53.0
24-25.08 Hradec Kralove POL – CSRS – RUM J kula M 5.Grabowski 15.32 dysk m 6.Grabowski 43.11 oszczep K 1.Kopacz 44.20
18-19.08 Warszawa POL – RFSRR oszczep K 4.Kopacz 44.32
12.08 Pescara POL – WŁO – FRA kula M 6.Grabowski 13.49
12.08 Wrocław POL – WĘG – BUŁ oszczep K 4.Kopacz 40.68
29.07 Gdańsk POL – Sztokholm oszczep K 1.Kopacz 48.37
20-22.07 Warszawa Mistrzostwa Polski oszczep K 4. Jadwiga Kopacz, 44 MKS Kalisz 46.30 kula K  7 Kopacz 11.27 dysk K 10. Kopacz 32.18
15.07 Szczecin 200mppł Czesław Pawlak 26.3
13-15.07 Poznań Mistrzostwa Polski Juniorów oszczep K 1.Kopacz 44.94 dysk 1.5 3. Grabowski 52.07 kula 6kg 1.Grabowski 15.65 kula K 6. Mańka 10.30 dysk K 6. Mańka 32.00
27.06 Olsztyn 110mmpł Pawlak 15.9
24.06 Zielona Góra dysk Mańka 36.38
23-24.06 Poznań I Wojewódzka Spartakiada Juniorów 400mppł M Biendara 59.8 dysk 2kg M 3.Grabowski 46.46 oszczep M Władysław Kozłowski, 44 MKS 50.91 500m K Werblińska 1.27.2 oszczep K 1.Kopacz 43.62 Staszak 30.46 dysk K 1.Mańka 33.68 kula 7 kg M 1.Grabowski 14.23
16-17.06 Poznań Mistrzostwa Okręgu Juniorów kula K 1.Kopacz 10.92 2.Alicja Mańka, 43 WŁK 10.49 dysk K 1.Kopacz 35.77 2.Mańka 34.69 oszczep 1.Kopacz 40.64 400mppł M 2.Biendara 60.1 kula 6 kg M 1.Grabowski 15.60 dysk 1.5 kg M 1.Grabowski 48.75
14.06 Wolsztyn dysk Danuta Staszak, 46 WŁK 31.45
9-10.06 Kalisz 100m Zbigniew Marchwacki, 44 MKS 11.2 200m Marchwacki 23.6 110mppł Biendara 17.0
31.05 Poznań Mistrzostwa Polski Juniorów SZS oszczep K 1.Kopacz 41.43 kula K 1.Kopacz 11.50 kula M 6 kg 1.Grabowski 15.78  trójskok Pawlak 13.47
23.04 Poznań 800m 2.03.1 Jerzy Wojciechowski, 43 MKS 2.03.1
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
60m 8.1 Elżbieta Kostrzewa WŁK 8.2 Anna Witczak WŁK 8.2 Ciupek WŁK 8.3 Ptak MKS
100m 12.9 Kostrzewa 13.4 Ptak 13.5 Woźnicka 13.5 Witczak
80mppł 12.9 Kostrzewa 15.0 Ptak
w dal 5.07 Kostrzewa 4.52 ptak 4.44 Witczak
kula 8.81 Zielińska CAL 8.55 Dobrowolska MKS 8.42 Szmajdzińska
dysk 35.89 Kopacz WŁK 34.35 Mańka WŁK 29.94 Danuta Staszak WŁK 29.46 Zielińska 28.34 Dobrowolska 27.31 Juszczak Calisia
oszczep 44.44 Kopacz 28.74 Zielińska
4x100m 51.8 WŁK J (Bączak, Woźnicka, Witczak, Kostrzewa)
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.4 Pawlak, 44 MKS 11.6 Karmowski 11.6 Marek Konecki, 47 MKS 11.7 Marks 11.7 Kristelli
200m 22.9 Marks MKS
300m 39.0 Konecki 39.2 Ziółko MKS
400m 52.8 Wojciechowski
1000m 2.45.2 Ziółko MKS
110mppł 15.6 Pawlak 16.3 Tadeusz Rutkowski MKS MŁ 16.4 Andrzej Biendara, 44 MKS
200mppl 26.3 Pawlak 27.9 Adam Pawłow, 46 MKS 28.0 Ryszard Molski, 46 MKS
400mppł 60.0 Biendara MKS 60.7 Pawłow MKS
4x100m 45.9 MKS 46.3 Calisia 47.7 Calisia III
4x400m 3.43.4 WŁK 3.48.4 MKS
wzwyż 1.70 Pawlak 1.64 Andrzej Pasik, 47 MKS
w dal 7.02 Stanislaw Dobrowolski, 42 CAL
trójskok 14.83 Dobrowolski 12.38 Pasik 12.37 Marian Kozioł, 47 MKS 12.08 Michalski
tyczka 3.20 Przybylski Calisia 3.20 Michalski WŁK 3.15 Buda WŁK 3.00 Mieczysław Nowicki, 47 MKS 2.93 Mieczysław Matuszewski, 47 CAL
kula 7 kg 15.34 Jarosław Grabowski, 45 MKS 14.62 Mikołaj Subbotko, 40 WŁK 11.60 Smoliga WŁK
kula 6kg 14.15 Matuszkiewicz
dysk 2 kg 46.00 Grabowski 41.20 M.Subbotko dysk 1.5 kg 35.40 Crossio
dysk 1kg 47.68 Matuszkiewicz 46.54 Crossio 45.51 Andrzej Subbotko, 48 CAL 45.12 Sokólski MKS 42.82 Krzysztof Jarzyna, 45 CAL
oszczep 53.64 Bąkowski 49.74 Błażejewski  Calisia
młot 6kg 49.52 Sobczak Calisia 44.07 Józef Walczak, 46 Calisia 38.46 Matuszkiewicz

WYNIKI ZAWODÓW:
13.10 Kalisz
dysk Jadwiga Kopacz, 44 WŁK 35.89  oszczep Kopacz 44.44 kula Mikołaj Subbotko, 40 WŁK 14.62
29.09 Poznań 500m Danuta Szymanek Calisia 1.23.4
19.07 Z. Góra 110mppł Czesław Pawlak, 44 MKS 15.6 200mppł Pawlak 26.3
19.05 Ostrów Wlkp. dysk Alicja Mańka WLK 34.35
1.05 Kalisz 60m Kostrzewa 8.5 Witczak 8.9 100m Kostrzewa 13.4 Witczak 14.0 w dal Kostrzewa 5.07 Witczak 4.44 80mppl Teresa Nogaj WŁK 15.2 wzwyż Witczak 1.23 kula Szmajdzińska 8.42 4x100m Calisia 59.0 100m Więckowski Calisia 12.0 Konecki Calisia 12.3 110mppł Martczak WŁK 18.5 4x100m Calisia 49.2  
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.9 KOSTRZEWA
400m 64.3 Krystyna PIECHOWIAK, 49 CAL
80mppł  12.5 Elżbieta Kostrzewa, 48  WŁK 12.7 WERBIŃSKA
Kula 11.36 Jadwiga Kopacz 10.32 Anna ZIELINKA, 48 CAL  8.88 Danuta STASZAK, 46 WŁK
Dysk 35.32 Jadwiga KOPACZ, 44 WŁK 31.94 ZIELINKA 27.00 STASZAK
Oszczep  42.56 KOPACZ 32.49 ZIELINKA 29.19 ZAWIERUCHA
MĘŻCZYŹNI:
10.9 Czesław PAWLAK,  44 CAL 11.0 Krzysztof MARKS, 46 MKS 11.2 ODZIEMSKI 11.5 LIPIEC
200m 23.2 Andrzej ODZIEMSKI, 46 WŁK 24.2 LIPIEC 24.7 KONECKI
800m 2.06.2 BUCZKOWSKI CAL
1500m 4.22.4 PANFIL
3000m 9.34.4 Mirosław PANFIL, 46 CAL
110mppł 15.3 PAWLAK 15.9 Lech LISOWSKI, 46 MKS 16.7 Grzegorz NOWICKI, 48 MKS 16.7 Czesław PERTKIEWICZ, 46  17.5  Bogdan RAK, 46 CAL
200mppł 26.5 LISOWSKI 26.6 NOWICKI
400mppł 59.7 Józef SZMAJA, 45 WŁK 60.7 Adam PAWŁOW, 46 MKS 62.1 LISOWSKI
1500m z prz. 4.50.8 Andrzej MATEJA, 46 CAL
4x100m 44.8 MKS J 44.8 CAL 45.3 CAL J 45.7 WŁK J
4x400m 3.40.3 MKS J 3.44.7 CAL J 3.50.4 WŁK J
Tyczka 3.55 Jan MICHALSKI, 46 WŁK 3.45 Jerzy MICHALSKI, 47 WŁK 3.30 Ryszard KUCIŃSKI, 47 MKS 3.30 Andrzej PRZYBYLSKI, 46 CAL 3.20 Jan Biędara, 46 MKS 3.20 Krzysztof DURAJCZYK, 46 MKS
Wzwyż 1.71 PRZYBYLSKI 1.71 KUBISIAK
W dal 6.71 LIPIEC
Trójskok 13.84 PAWLAK
Kula 14.50 Mikołaj SUBBOTKO, 40  WŁK 13.47 MATUSZKIEWICZ 6kg 14.15 Andrzej MATUSZKIEWICZ, 45 CAL 5kg 15.26 Andrzej SUBBOTKO, 48 CAL
Dysk 1.5 51.90 Marian CROSSIO, 46 CAL 48.72 MATUSZKIEWICZ 1kg 54.97 A. SUBBOTKO
Oszczep 51.80 Andrzej BĄKOWSKI, 46 CAL 51.63 Antoni BUDA WŁK 600g 52.96 A. SUBBOTKO
Młot 6kg 46.47 Józef SOBCZAK, 46 CAL 42.30 Józef WALCZAK, 46 CAL 39.84 Zbigniew SOKÓLSKI, 46 MKS 5kg 52.96 Marian BORSZYŃSKI, 48 CAL 40.62 Andrzej WITCZAK, 48 CAL
WYNIKI ZAWODÓW:
10.10 KALISZ 4X100M CALISIA 44.8 400MPPŁ JAN SZMAJA, 45 WŁK 59.7 4X400M MKS J 3.40.3 TYCZKA ANDRZEJ PRZYBYLSKI, 46 3.30
4.10 WARSZAWA CENTRALNY BIEG NARODOWY 800M 4. KRYSTYNA PIECHOWIAK 2.16.9 1000M 1. ANDRZEJ ZIÓŁKO MKS 2.43.1
3.10 BYDGOSZCZ MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W WIELOBOJACH I SZTAFETACH 6-BÓJ 6. LECH LISOWSKI MKS 371 PKT 3X1000M 5. MKS KALISZ (ZIÓŁKO CZECHOWSKI CZERNIAK)
1.10 BYDGOSZCZ 200MPPŁ LECH LISOWSKI, 46 MKS 26.5
27.09 KALISZ 4X400M M CALISIA J 3.44.7 WŁÓKNIARZ 3.50.4
25.09 KALISZ DYSK JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 35.32 OSZCZEP JADWIGA KOPACZ, 44 42.56 3000M MIROSŁAW PANFIL, 46 9.34.4 200MPPŁ GRZEGORZ NOWICKI, 48 MKS 26.6 4X100M WŁÓKNIARZ 45.7 KULA 5 ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 15.26 DYSK 1 SUBBOTKO 54.97 OSZCZEP 600G SUBBOTKO 52.96 MŁOT 5 MARIAN BORSZYŃSKI, 48 54.79 ANDRZEJ WITCZAK 40.62
20.09 POZNAŃ 110MPPŁ LECH LISOWSKI, 46 MKS 15.9
20.09 KALISZ 4X100M MKS J 44.8 CALISIA J 45.3 OSZCZEP ANDRZEJ BĄKOWSKI 51.80
12-13.09 POZNAŃ 1500MPRZ ANDRZEJ MATEJA, 45 4.50.8 TYCZKA JAN BIENDARA, 46 MKS 3.20 KRZYSZTOF DURAJCZYK, 46 MKS 3.20 MŁOT 6 JÓZEF WALCZAK, 46 42.30 100M KRZYSZTOF MARKS, 46 MKS 11.0 110MPPŁ CZESŁAW PERTKIEWICZ, 46 MKS 16.7
4.09 KALISZ 400M KRYSTYNA PIECHOWIAK, 49 64.3 KULA ANNA ZIELINKA, 48 10.32 DYSK ANNA ZIELINKA 31.94
19.08 SIERAKÓW 110MPPŁ GRZEGORZ NOWICKI, 48 MKS 16.7 TYCZKA JAN MICHALSKI, 46 WŁK 3.55 JERZY MICHALSKI, 47 WŁK 3.45 KULA 6 ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ, 45 14.15 DYSK 1.5 ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ 48.72
23.07 LUBLIN MŁOT 6 JÓZEF SOBCZAK, 46 46.47
27.06 NOWA HUTA 80MPPŁ ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.5 OSZCZEP ANNA ZIELINKA, 48 32.49
23.06 POZNAŃ 400MPPŁ ADAM PAWŁOW, 46 MKS 60.7 LECH LISOWSKI, 46 MKS 62.1 MŁOT 6 ZBIGNIEW SOKÓLSKI, 46 MKS 39.84
20-21.06 KALISZ KULA M MIKOŁAJ SUBBOTKO, 40 WŁK 14.50 KULA K JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 11.36
9.06 POZNAŃ TYCZKA RYSZARD KUCIŃSKI, 47 MKS 3.30
7.06 RAWICZ 100M CZESŁAW PAWLAK, 44 10.9
7.06 KALISZ OSZCZEP ANTONI BUDA, 45 WŁK 51.63
30.05 KALISZ 80MPPŁ ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.6 WERBIŃSKA MKS 12.7 100M KOSTRZEWA 12.9 WOŹNICKA WŁK 14.2 200M WOŹNICKA WŁK 29.5 W DAL KOSTRZEWA 4.81 KULA ZIELINKA 8.97 STASZAK WŁK 8.88 DYSK ZIELINKA 26.40 OSZCZEP ZAWIERUCHA 29.18 STASZAK 27.00 100M ODZIEMSKI WŁK 11.2 LIPIEC WŁK 11.5 PAWLAK 11.6 200M LIPIEC WŁK 24.2 KONECKI 24.7 400M GENEROWICZ 54.1 800M BUCZKOWSKI 2.06.2 1500M PANFIL 4.22.4 110MPPŁ CZESŁAW PAWLAK, 44 15.3 LISOWSKI MKS 16.9 200MPPŁ LISOWSKI MKS 27.8 TRÓJSKOK PAWLAK 13.84 W DAL LIPIEC WŁK 6.71 WZWYŻ PRZYBYLSKI 1.71 KUBISIAK WŁK 1.71 TYCZKA MICHALSKI WŁK 3.15 KULA MATUSZKIEWICZ 13.47 DYSK 1.5 CROSSIO MKS 51.71 OSZCZEP BUDA WŁK 50.30 MŁOT WALCZAK 42.02
17.05 POZNAŃ 200M ANDRZEJ ODZIEMSKI, 46 WŁK 23.2
15-16.05 KALISZ DYSK 1.5 MARIAN CROSSIO, 46 51.90 110MPPŁ BOGDAN RAK, 46 17.5
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.7 Elżbieta Kostrzewa, 48 WŁK
200m 26.5 Kostrzewa 27.8 Krystyna Piechowiak, 51 CAL
400m 65.4 Piechowiak CAL
800m 2.37.9 Dobrowolska CAL
80mppł 12.7 Kostrzewa
kula 11.17 Jadwiga Kopacz, 44 WŁK 6.06 Poznań 9.94 Juszczak 8.96 Chojnacka CAL
dysk 32.55 Kopacz 31.46 Zielinka
oszczep 41.10 Kopacz 21.08 Kalisz
MĘŻCZYŹNI:
100m 10.8 Andrzej Odziemski, 46 WŁK 5.06 Kalisz 10.9 Cekus 10.9 Wałkowski 10.9 Pawlak 11.2 Dobrowolski 11.4 Lisowski 11.8 Radomski CAL
200m 22.7 Odziemski
400m 53.6 Dobrowolski
800m 1.57.4 Ziółko MKS
3000m 9.09.0 Mateja, 45 CAL
4x100m 42.8 Calisia I (M.Cekus, W.Cekus, L.Garsztka, A.Wałkowski) 25.09 Kalisz 43.0 Calisia (Pawlak, J. Bartkowski, S. Dobrowolski, Konecki) 25.09 Kalisz  45.3 WŁK 45.4 MKS
4x400m 3.27.0 (Cz. Pawlak, J.Bartkowski, J. Sobkowski, St. Dobrowolski) 3.34.9 Calisia II 3.41.5 MKS
110mppł 15.2 Czesław Pawlak, 44 CAL 22.07 Kalisz 15.5 Lech Lisowski, 46 MKS 12.06 Poznań 16.0 Nowicki 16.4 Pertkiewicz 16.8 Dobrowolski MŁ 15.1 Jacek Czechowski, 49 MKS 15.8 Pertkiewicz
200mppł 25.6 Lech Lisowski, 46 MKS 26.1 Grzegorz Nowicki, 48 MKS 12.06 Kalisz
400mppł 56.2 Pawlak 59.4 Gajewski CAL
tyczka 3.95 Jan Michalski, 47 MKS 3.10 Kalisz 3.56 Przybylski CAL 3.45 Nowak 3.31 Wałkowski 3.05 Dobrowolski 3.02 Sikora MKS
wzwyż 1.80 Dobrowolski 1.80 Wałkowski 1.76 Bąkowski
w dal 7.42 Andrzej Wałkowski, 46 CAL 12.06 Poznań 7.36 Stanisław Dobrowolski, 42 CAL 21.08 Kalisz 7.32 Mieczysław Cekus, 39 CAL 5.06 Kalisz 6.86 Michalski 6.85 Lisowski 6.75 Nowicki 6.67 Czechowski 6.24 Kurzawa MKS
trójskok 14.88 Dobrowolski 6.06 Kalisz
kula 14.71 Mikołaj Subbotko, 40 WŁK 23.05 Kalisz
kula 6 kg 15.04 A. Subbotko
dysk 43.96 Andrzej Matuszkiewicz, 46 CAL 25.06 Kalisz
dysk 1.5 49.50 A. Subbotko 48.06 Borszyński
oszczep 55.13 M. Bajer MKS 53.18 Maciejewski CAL 51.82 Bąkowski  51.79 Andrzej Subbotko, 48 CAL 51.66 Kubasik WŁK
młot 48.33 Henryk Szakiel Calisia 25.10 Kalisz 47.95 Marian Borszyński, 48 Calisia 17.10 Kalisz  6kg 51.69 Sobczak CAL 51.13 Borszyński CAL 48.74 Walczak CAL
10-bój 6083 Dobrowolski (11.2 6.78 11.20 1.80 53.6 16.8 29.70 3.05 46.18 5.00.2) 26-27.06 Lublin

WYNIKI ZAWODÓW:

16.10 Poznań Mistrzostwa Polski Juniorów w sztafetach i wielobojach 3x1000m M MKS Kalisz 8.41.0
Mistrzostwa Polski Młodzików Olsztyn 110mppł 2. Czechowski MKS 15.1 w dal 2. Czechowski MKS 6.67
Mistrzostwa Polski Juniorow 110mmpł 7 Lisowski 16.4 w dal 7 Lisowski 6.85 tyczka 2 Michalski 3.90 młot 6kg 8 Borszyński 50.17
12-13.06 Poznań Mistrzostwa Okręgu Juniorów 100m 2 Kostrzewa 12.8 200m 1 Kostrzewa 26.7 80mppł 2 Kostrzewa 12.7 200m 2 Odziemski WŁK 22.7 110mppł 1 Lisowski MKS 15.5 200mppł 1 Nowicki 26.1 4x100m 2 WŁK 45.3 tyczka 1 Michalski 380 w dal Wałkowski 7.42 dysk 2 Subbotko 47.16 oszczep 3 Beier WŁK 54.61 młot 2 Borszyński 51.13
Mistrzostwa Okręgu Młodzików: 110mppł 1 Czechowski MKS 15.6 2 Pertkiewicz MKS 15.8 w dal Czechowski 6.36 tyczka 1 Sikora MKS 3.02 oszczep 2 Maciejewski 50.20 młot 2 Maciejewski 42.12
Mistrzostwa Okręgu Juniorów w przełajach 600m K 1. K. Piechowiak
WYNIKI ZAWODÓW:
9-10.10 OSTRÓW WLKP.  KULA KOPACZ 11.23 KULA A.SUBBOTKO 14.01
1-2.10 KALISZ POL – CSRS MŁODZ. 100M 5PK.WAJGELT 12.4
27.09 KALISZ TYCZKA MICHALSKI 4.20
24.09 POZNAN MŁOT BORSZYŃSKI 52.40
11.09 KALISZ 200M WAJGELT 25.2
25.07 MIŃSK/ZSRR POL – ZSRR  W DAL 4. WAŁKOWSKI 7.12
22.07 WIELUŃ 4X100M CALISIA (GARSZTKA, SALWA, CEKUS, KONECKI) 42.2 W DAL CEKUS 7.16
15-17.07 ŁÓDŹ MPJ TYCZKA 3 MICHALSKI 4.00 DYSK 4. BORSZYŃSKI 41.72 MŁOT 5.BORSZYŃSKI 48.72
10.07 POZNAŃ W DAL WAŁKOWSKI 7.45
2-3.07 LUBLIN MP „START” 200m 3.WAJGELT 26.9 W DAL 1. WAJGELT 5.19 W DAL M 1. WAŁKOWSKI 7.26
2-3.07 KRAKÓW 10-BOJ NOWAK 5341 (12.0 6.12 9.59 1.50 54.2 16.8 27.18 3.41 42.16 4.57.9)
19.06 SEFTENBERG 4X100 CALISIA 52.3
18.06 WARSZAWA MK   W DAL 4. WAŁKOWSKI 7.16
11-12.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU  OSZCZEP KOPACZ 39.88 110 MPPŁ 1. PAWLAK 15.5  W DAL 1. WAŁKOWSKI 7.39
28-29.05 KALISZ 100M ODZIEMSKI 10.8 W DAL DOBROWOLSKI 7.37 W DAL DOBROWOLSKI 15.10 KULA M. SUBBOTKO 14.45
15.05 BYDGOSZCZ 400MPPŁ PAWLAK 55.8
7.05 HALLE DYSK A. SUBBOTKO 45.36
2.05 KALISZ TRÓJSKOK CEKUS 14.67
NAJLEPSZE WYNIKI
KOBIETY:
SENIORKI:
100M 1.WAJGELT,49 CAL 12.0 200M 2.WAJGELT 25.3 W DAL 9.KOSTRZEWA,48 WŁK 5.40 KULA 3.KOPACZ, 44 WŁK 11.62 DYSK 5.KOPACZ 36.44 OSZCZEP 5.KOPACZ 40.78
JUNIORKI
W DAL 5.WAJGELT 5.33
MŁODZICZKI:
300M 8.OWCZAREK, 51 MKS 45.9 400M 7.WESOŁOWSKA, 51 MKS 65.2 DYSK 6.MARIA GRENDA, 51 CAL 27.30
MĘŻCZYŹNI:
SENIORZY:
1500M 2.SZUTKO, 42 CAL 3.50.2 3000M 1.SZUTKO 8.08.8 5000M 1.SZUTKO 14.13.8 10000M 1.SZUTKO 29.01.4 KULA 1.SUBBOTKO, 48 CAL 15.76 9.BORSZYŃSKI, 48 CAL 13.68 DYSK 4.SUBBOTKO 48.10 7.BORSZYŃSKI 45.92 MŁOT 1.BORSZYŃSKI 54.98
JUNIORZY:
800m 4.ŚWINIARSKI, 48 CAL 1.56.5 1000M 3.ŚWINIARSKI 2.34.4 1500M 6.ŚWINIARSKI 4.07.2 110MPPŁ 8.MARTCZAK, 48 WŁK 16.8 9.CICHY MKS 17.1 400MPPŁ 6.MYTKO CAL 59.5 9.MUSZALSKI, 49 CAL 61.2 10.NOWAKOWSKI CAL 61.2 1500MPRZ 10.GROBELNY CAL 4.51.6 W DAL 4.PTAK MKS 6.78 10.RADOMSKI CAL 6.56 TRÓJSKOK 3.PTAK 14.18 8.FABISIAK 13.55 TYCZKA 4.REDO MKS 3.51 7.WITOŃ CAL 3.45 KULA 6.MRÓZ WŁK 12.25 OSZCZEP 3.MACIEJEWSKI CAL 57.34 6.MACIASZEK CAL 53.54
MŁODZICY:
100M 6.CIUPEK MKS 11.4 200M 5.ZASIADŁY, MKS 24.4 1000M 2.SZURCZAK MKS 2.39.8 5.SOŁTYSIAK MKS 2.46.0 9.PRZYBYŁA MKS 2.47.9 110MPPŁ 4.JERZYK MKS 15.8 6.MROCZYŃSKI MKS 17.0 7.LEŚNICZAK MKS 17.0 W DAL 2.MROCZYŃSKI 6.50 6.MIŚKIEWICZ MKS 6.22 8.CIUPEK MKS 6.14 10.LEŚNICZAK MKS 6.18 WZWYUŻ LESNICZAK MKS 1.68 TYCZKA 1.WITOŃ CAL 3.45 9.GRODZKI MKS 2.80 DYSK 1 GRZELCZAK KALISZ 44.00 OSZCZEP 600 8. PRYPUTNIEWICZ MKS 45.62
WYNIKI ZAWODÓW:
22.10 ZIELONA GÓRA 300M CZESŁAW BATOR, 52 MKS 37.0
21.10 KALISZ MISTRZOSTWA KALISZA 80MPPŁ 1.ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 13.0 2.ELŻBIETA SZYMALA, 54 CAL 14.0 3.JANINA KOSTAŃSKA CAL 15.2 100M 1.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 2.ANNA ŁUGOWSKA WŁK 13.2 3.EMILIA RYCHLEWSKA WŁK 13.5 200M 1.WAJGELT 26.0 2.RYCHLEWSKA 28.0 3.JOLANTA GRZEGORZEWSKA WŁK 29.4 400M 1.KOSTRZEWA 61.8 2.KRYSTYNA WESOŁOWSKA, 51 CAL 65.8 3.ANNA SZEMAWSKA CAL 73.3 4X100M WŁÓKNIARZ 52.0 W DAL 1.KOSTRZEWA WŁK 4.90 2.URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CAL 4.81 3.ŁUGOWSKA WŁK 4.70 WZWYŻ 1.KOSTAŃSKA CAL 1.35 2.ANNA WASILEWSKA WŁK 1.35 3.BARBARA KRAWCZYK, 53 MKS 1.30 DYSK JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 36.44 2.ANNA ZIELINKA, 48 CAL 31.00 3.KOLASIŃSKA CAL 28.67 OSZCZEP 1.KOPACZ WŁK 40.78 2.ZIELINKA CAL 30.12 3.BOŻENA PRZESPOLEŃSKA CAL 25.53 KULA 1.KOPACZ WŁK 11.08 2.KOLASIŃSKA CAL 10.46 3.ZIELINKA CAL 9.48
1.WŁK 7 3 1 (11) 2.CAL 3 6 5 (14) 3.MKS 0 0 1 (1)
110MPPŁ 1.RYSZARD MARTCZAK WŁK 16.6 2.LEŚNIAK MKS 17.4 3.MAREK STEFANOWSKI WŁK 17.7 100M 1.MAREK KONECKI, 47 CAL 11.0 2.ANDRZEJ ODZIEMSKI, 47 WŁK 11.1 3.TADEUSZ RUTKOWSKI WŁK 12.0 200M 1.KONECKI CAL 22.9 2.ODZIEMSKI WŁK 23.2 3.RYSZARD KOKODYŃSKI, 51 CAL 24.0 400M 1.EDMUND KUBISIAK, 47 WŁK 51.7 2.ODZIEMSKI WŁK 54.1 3.PIOTR ZDROWICKI CAL 54.4 400MPPŁ 1.MACIEJ MUSZALSKI CAL 61.8 2.JOZEF PRZYBYŁA CAL 62.2 3.ANDRZEJ BORKIEWICZ CAL 62.5 800M 1.BOLESŁAW GROBELNY CAL 2.05.3 2.PIOTR KOWALSKI MKS 2.08.8 1500M 1.RYSZARD ŚWINIARSKI CAL 4.10.0 2.TADEUSZ GLAPIŃSKI CAL 4.19.4 3.GROBELNY CAL 4.27.4 3000M 1.SZUTKO CAL 8.25.2 2.GLAPIŃSKI CAL 10.02.2 3.JERZY FRONTCZAK WŁK 10.14.0 4X100M 1.WŁÓKNIARZ (BIŃCZYK STRZELCZYK ODZIEMSKI KUBISIAK) 45.3 4X400M CALISIA (MUSZALSKI RADOMSKI SZAJNERT ZDROWICKI) 3.42.0 W DAL 1.KUBISIAK WŁK 6.31 2.LEŚNIAK MKS 6.26 3.STEFANOWICZ WŁK 6.21 WZWYŻ 1.LEŚNIAK MKS 1.70 ANDRZEJ CHOJNACKI WŁK 1.70 BOGDAN REDO MKS 1.70 TRÓJSKOK 1.LUDWIK FELIKSIAK CAL 13.37 2.STEFANOWICZ WŁK 13.21 3.MARTCZAK WŁK 12.84 TYCZKA 1.REDO MKS 3.51 2.ADAM WITOŃ CAL 3.18 MIECZYSŁAW NOWAK, 48 CAL 3.18 KULA 1.SUBBOTKO CAL 15.74 2.ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ, 46 CAL 14.42 3.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 13.40 DYSK 1.MATUSZKIEWICZ CAL 46.70 2.SUBBOTKO CAL 43.82 3.BORSZYŃSKI CAL 43.22 MŁOT 1.BORSZYŃSKI CAL 53.22 2.MATUSZKIEWICZ CAL 38.60 3.MACIEJOWSKI CAL 37.08 OSZCZEP 1.MIROSŁAW MACIEJEWSKI CAL 56.30 2.ANTONI BUDA WŁK 55.10 3.JERZY JASIŃSKI WŁK 54.20
1.CAL 12 7 7 (26) 2.WŁK 4 7 6 (17) 3.MKS 2 4 0 (6)
15.10 KALISZ W DAL TRÓJSKOK BOGDAN PTAK, 48 MKS 6.78
6.10 KALISZ WZWYŻ PIOTR OSTROWSKI, 49 MKS 1.75 JACEK LEŚNICZAK, 51 MKS 1.71 110MPPŁ 91CM JAN JERZYK, 51 MKS 15.6
1.10 KALISZ W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 7.51 KULA DYSK ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 15.76 45.04 KULA 6 BORSZYŃSKI 13.68 100M WAJGELT 12.4 TRÓJSKOK FELIKSIAK CAL 13.45 100M KOKODYŃSKI CAL 11.2 OGÓRKIEWICZ STAL 11.2
23-24.09 EISENACH POLSKA J-NRD J-RUMUNIA J KULA 4. ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.92 100M K 5 WAJGELT 12.3
16-17.09 POZNAŃ DYSK MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 45.92 400MPPŁ RYSZARD MYTKO, 50 CAL 59.5 W DAL TADEUSZ MROCZYŃSKI, 51 MKS 6.50 200MPPŁ JACEK LEŚNICZAK, 51 MKS 27.8 MROCZYŃSKI MKS 28.0
14.09 POZNAŃ POLSKA II-NRF II 10000M 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.25.6
13.09 POZNAŃ MŁOT MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 54.98 1500M LEŚNIAK CAL 4.16.6 KULA DYSK SUBBOTKO 15.10 45.26
10.09 WARSZAWA 3000M 5.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.08.8
2-3.09 TRZYNIEC POL J – CSRS J  100M K 2 WAJGELT, 49 CAL 12.3 200M K 4 WAJGELT, 49 CAL 25.8
30.08 POZNAŃ W DAL WALDEMAR WAŁKOWSKI, 48 CAL 6.70
26.08 KRAKÓW POLSKA J-FRANCJA J MŁOT 4.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 53.02 KULA 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 15.18
17-20.08 CHORZÓW MISTRZOSTWA POLSKI 100m K 5p1 BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.3 (2e1 12.0) 200m K 2e4 WAJGELT 25.7 10000M M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.49.4 W DAL M 4.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.37 (el. 7.33) MARATON 28.ANTONI ŻEŚKO, 33 WŁK 3.14.21.8 KULA M 11. ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.37 (el. 14.43)
6.08 SIERAKÓW 3000M 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.12.2 W DAL 2.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.47 KULA 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.37 MŁOT 2.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 51.40
2.08 SZCZECIN POLSKA-WIELKA BRYTANIA 10000M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 30.41.4
29-30.07 ŁÓDŹ MP „START” 100M 200M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 25.3 4X100M 7.CALISIA (KOLASIŃSKA GŁOSKA E. SUCHARZEWSKA, 50 BARBARA WAJGELT, 49) 51.2 1500M HENRYK SZUTKO, 42 CAL 3.50.2 4X100M CALISIA (J.SZOPSKI M.KONECKI M.RADOMSKI,50 A.WAŁKOWSKI,46) 43.8 W DAL WAŁKOWSKI CAL 7.36
22.07 DEBRECZYN POLSKA J – WĘGRY J DYSK 4.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 42.14 4X100M K BARBARA WAJGELT, 49 CAL DQ
14.07 OLSZTYN MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 100M 3.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.4 200M 2.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 25.5 KULA 3.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.68 DYSK 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 45.66 7. MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 41.34 MŁOT 2.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 52.88 400MPPŁ 2.JACEK CZECHOWSKI, 49 WARTA POZNAŃ 53.9
7.07 POZNAŃ W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.21 I 7.05
1.07 CHORZÓW POLSKA-ZSRR 10000M 3.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 34.53.8
23-24.06 POZNAŃ Memoriał J. Kusocińskiego 5000M 6.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 14.13.8 100m K 3 WAJGELT CAL 12.4 MŁOT 5 BORSZYŃSKI CAL 48.94 KULA 5 SUBBOTKO 14.47
17.06 POZNAŃ TYCZKA ANDRZEJ GRODZKI, 51 TYCZKA 2.80 W DAL ZBIGNIEW CIUPEK, 51 MKS 6.14 DYSK 1 MARIAN GRZELCZAK, 51 MKS 44.00 OSZCZEP 600 MAREK PRYPUTNIEWICZ, 52 MKS 45.62
17.06 BUDAPESZT 10000M 8.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.01.4
10.06 KALISZ 1000M RYSZARD ŚWINIARSKI,48 CAL 2.34.4 BOLESLAW GROBELNY, 48 CAL 2.35.8 RYSZARD SZURCZAK, 51 MKS 2.39.8 IRENEUSZ SOŁTYSIAK, 52 MKS 2.46.0
7.06 POZNAŃ 300M JANUSZ GLINKOWSKI, 51 MKS 38.9
3.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU KULA 1. JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 11.62 W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.47 DYSK 1.A. SUBBOTKO, 48 CAL  45.32 MŁOT 1. M. BORSZYŃSKI, 48 51.98 5000M 1. SZUTKO 14.15.4
28.05 KALISZ 100M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.3 ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.7 EMILIA RYCLEWSKA WŁK 13.1 W DAL ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 5.40 PB KULA JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 10.90 URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CAL 9.24 ANNA ZIELINKA, 48 CAL 8.65 100M ODZIEMSKI WŁK 11.1 KONECKI CAL 11.2 WIERZGACZ MKS 11.5 1000M SZUTKO CAL 2.32.2 MATEJA CAL 2.33.4 KUBIASIAK WŁK 2.39.0 W DAL DOBROWOLSKI CAL 6.63 A.SUBBOTKO CAL 6.30 KULA SUBBOTKO CAL 15.18
24.05 POZNAŃ DYSK MARIA GRENDA, 51 CAL 27.30
20-21.05 POZNAŃ 100M 200M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 25.8 3000M HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.14.4 W DAL TRÓJSKOK ANDRZEJ WAŁKOWSKI,46 CAL 7.22 15.23
14.05 KALISZ DYSK ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 48.10
7.05 BYDGOSZCZ 10000M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.41.0
23.04 OTWOCK MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 12000M SENIORÓW 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 35.40.6
NAJLEPSZE WYNIKI:
SENIORZY:
100M 1.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 11.9
200M 3.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 25.3
800M 8.HELENA BRAWER, 48 CAL 2.24.5
80MPPŁ 10.ELŻBIETA KOSTRZEWA, 49 CAL 12.2
WZWYŻ 1.BARBARA ŚMIERZCHALSKA, 49 1.55
KULA 4.JADWIGA KOPACZ, 44 CAL 11.85 5.URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CAL 11.84
OSZCZEP 7.JADWIGA KOPACZ, 44 CAL 40.32
5-BÓJ 9.ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 CAL 3637
4X100M 9.CALISIA 49.6
100M 10.ANDRZEJ ODZIEMSKI, 47 WŁK 10.7
200M 7.ANDRZEJ ODZIEMSKI, 47 WŁK 22.1
1500M 7.HENRYK SZUTKO, 42 3.53.7
200MPPŁ 5.JACEK CZECHOWSKI, 49 CAL 25.9
400MPPŁ 3.JACEK CZECHOWSKI, 49 CAL 53.6
KULA 3.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 15.78 7.ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ, 46 CAL 14.64 10.MIKOŁAJ SUBBOTKO, 40 14.50
DYSK 1.ANDRZRJ MATUSZKIEWICZ, 46 47.80 3.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 45.64 6.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 43.96
MŁOT 1.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 59.83 7.HENRYK SZAKIEL, 36 CAL 48.68 10.JÓZEF SOBCZAK, 48 CAL 46.44
OSZCZEP 9.MIROSŁAW MACIEJEWSKI, 50 CAL 59.83
4X100M 4.CALISIA 42.1
4X400M 6.CALISIA 3.27.8
10-BÓJ 5.STANISŁAW DOBROWOLSKI, 42 CAL 5430
JUNIORZY:
200M 7.KRYSTYNA WESOŁOWSKA, 51 CAL 26.7
400M 8.KRYSTYNA WESOŁOWSKA, 51 CAL 61.4
OSZCZEP 3.MAŁGORZATA MLECZKO, 50 CAL 36.90 10.KRYSTYNA TOMCZAK, 54 CAL 32.16
100M 1.WŁADYSŁAW OGÓRKIEWICZ, 50 CAL 10.8 9.MICHAŁ BARTZ, 50 MKS
200M 4.OGÓRKIEWICZ 22.4
3000M 7.PAWEŁ KOWALSKI, 51 MKS 9.20.0
110MPPŁ 3.JERZYK 50 CAL 16.3 9.JÓZEF PRZYBYŁA, 50 CAL 16.8 LEŚNICZAK, 50 MKS 16.8
200MPPŁ 2.MICHAŁ BARTZ, 50 MKS 27.2 9.JERZYK 28.0
400MPPŁ 3.TADEUSZ MROCZYŃSKI, 51 MKS 58.7 9.PAWEŁ KOWALSKI, 50 MKS 60.7
1500MPRZ EDMUND KAROLAK, 51 MKS 4.46.0
W DAL 2.MICHAŁ RADOMSKI, 50 CAL 6.84 3.HENRYK SZEPSKI, 50 CAL 6.75 4.TADEUSZ MROCZYŃSKI, 50 MKS 6.67 9.MAREK PRYPUTNIEWICZ, 52 CAL 6.46
WZWYŻ 7.JANUSZ LEŚNICZAK, 50 MKS 1.73 10.A. CHOJNACKI, 50 WŁÓKNIARZ 1.70
TYCZKA 3.BOGDAN REDO, 50 MKS 3.45 4.ADAM WITOŃ, 51 3.40
TROJSKOK 5.ANDRZEJ GRODZKI, 50 CAL 13.56 9.WIESŁAW ŁUKASIEWICZ, 53 MKS 13.28
OSZCZEP 7.PRYPUTNIEWICZ 50.20
MŁODZICY:
400M 2.BARBARA PASIK, 53 MKS 63.3
400M WOJCIECH BUŁAT, 53 MKS 54.1
W DAL 2.WIESŁAW ŁUKASIEWICZ, 53 MKS 6.25
WYNIKI ZAWODOW:
13.10 KALISZ MISTRZOSTWA KALISZA 80MPPŁ KOSTRZEWA 12.3 100M WAJGELT 12.2 200M WAJGELT 26.2 400M WAJGELT 62.6 KULA MAZUREK 8.75 DYSK GRALIŃSKA 25.02 W DAL KOSTRZEWA 5.10 WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA 1.45 OSZCZEP MLECZKO 33.40 110MPPŁ PRZYBYŁA 17.2 100M OGÓRKIEWICZ 11.4 200M KONECKI 22.9 400M PRZYBYŁA 54.8 800M CZECHOWSKI 1.58.2 1500M SZUTKO 4.17.4 3000M SZUTKO 8.37.8 SZUTKO KULA DYSK A. SUBBOTKO 15.18 42.10 W DAL CIUPEK 6.39 WZWYŻ ZIELIŃSKI 1.75 OSZCZEP MACIEJEWSKI 57.82 MŁOT BORSZYŃSKI 52.85 4X100M CALISIA 51.0 44.0 TYCZKA BIŃCZYK 3.40
6.10 HALLE/NRD MŁOT BORSZYŃSKI 59.78
6.10 KALISZ W DAL KOSTRZEWA 5.42 DYSK MATUSZKIEWICZ 47.80
28-29.09 WARSZAWA MPJ  400MPPŁ 4.CZECHOWSKI 53.9 KULA 2. SUBBOTKO 14.85 DYSK 6.SUBBOTKO 44.40
21.09 LUBLIN POL-RUM-NRD JUN 400MPPŁ 1.CZECHOWSKI 54.6
21-22.09 POZNAŃ MOJ KULA 1.SUBBOTKO 14.98
13-15.09 ZIELONA GÓRA MISTRZOSTWA POLSKI 10000M 6.SZUTKO 29.58.8 W DAL 5.WAŁKOWSKI 7.41 (el. 7.35) KULA 7.SUBBOTKO 14.12 100M 5p2 WAJGELT 12.5 (2e2 12.3) 200m 5p1 WAJGELT 26.2 MARATON 30 ANTONI ŻEŚKO, 31 3.20.53
7-8.09  WROCŁAW 5- bój KOSTRZEWA 3808 (12.4, 8.95, 1.43, 5.25, 26.9) 10-bój DOBROWOLSKI 5511 (11.8 6.47 10.57 1.65 54.8 17.8 28.64 3.40 40.86 5.12.8)
31.08 LONDYN/WBR POL-WIELKA BRYTANIA 10000M 2.SZUTKO 29.43.0 W DAL 3.WAŁKOWSKI 7.46
27.08 WARSZAWA W DAL 1.WAŁKOWSKI 7.75
25.08 LIPSK/NRD MISTRZOSTWA EUROPY  JUNIORÓW  400MPPŁ M 5. Jacek CZECHOWSKI, 49 54.1
17.08 CHORZÓW 1500M SZUTKO 3.53.6
16.08 ZURICH/SZWA POL-SZWAJCARIA W DAL 1.WAŁKOWSKI 7.45
11.08 BYDGOSZCZ 10000M 1.SZUTKO 29.05.0
10.08 PUłAWY  W DAL 3.WAŁKOWSKI 7.42
4.08 WAŁCZ 5000M 5.SZUTKO 13.58.2
4.08 PUŁAWY 200MPPŁ CZECHOWSKI 25.8
21.07 LENINGRAD/ZSRR 10000M 15.SZUTKO 29.03.8
13.07 LENINGRAD/ZSRR POL-ZSRR-NRD W DAL 5.WAŁKOWSKI 7.38
7-8.07 KATOWICE  5-BÓJ K 1.KOSTRZEWA 3794 1500M M  3.SZUTKO 3.53.7 KULA 1.SUBBOTKO 15.38
7.07 SPAŁA 4X100M WAJGELT 46.6
2-3.07 KALISZ MP”S” 5000M 1.SZUTKO 14.06.6 W DAL 1.WAŁKOWSKI 7.69 100M K 1.WAJGELT 12.2 400MPPŁ 3.CZECHOWSKI 54.0 OSZCZEP MACIEJEWSKI 56.76 KULA M 2.SUBBOTKO 15.00 TRÓJSKOK M 1.DOBROWOLSKI 14.85
30.06 WARSZAWA 4X100M 4.POL II WAJGELT 47.6
29.06 WARSZAWA 4X100M 4. POL I WAJGELT 45.7 5000M 7.SZUTKO 14.00.8 W DAL  2. WAŁKOWSKI 7.60 +3.0
29.06 OSTRÓW WLK 100M ODZIEMSKI WŁK 10.7
22.06 MOSKWA/ZSRR 10000M 7.SZUTKO 29.32.2
15.06 KALISZ II LIGA CALISIA 4348 pkt. 100M K 2.WAJGELT 12.2 W DAL K KAPUŚCIŃSKA 5.13 3000M 1.SZUTKO 8.13.6 W DAL M 1.WAŁKOWSKI 7.72 KULA M 1.A. SUBBOTKO 15.78 MŁOT M BORSZYŃSKI 51.46 400MPPŁ M 1.CZECHOWSKI 54.0
11.06 KALISZ 4X100M CALISIA  KOSTRZEWA-SZCZEŚNIAK-SIKORSKA-WAJGELT 49.6
8-9.06 POZNAŃ KULA KOPACZ 11.25 110MPPŁ CZECHOWSKI 15.6 CHÓD 10 km Jan KISIEL, 48 1.06.2
1.06 WARSZAWA 5000M 4.SZUTKO 14.03.4
25.05 SZCZECIN II LIGA CALISIA 3790 pkt. 100M K WAJGELT 12.0 200M K KOSTRZEWA 26.1 WZWYŻ K ŚMIERZCHALSKA 1.50 OSZCZEP K KOPACZ 40.32 4X400M M CALISIA MIKOŁAJEWSKI LEŚNIAK GARSZTKA CZECHOWSKI 3.29.0 W DAL M 1.WAŁKOWSKI 7.29 3000M M 1.SZUTKO 8.17.0
18.05 KALISZ 100M OGÓRKIEWICZ 10.8
16.05 OSTRÓW WLK 200m M ODZIEMSKI WŁK 22.1
12.05 KALISZ 800M BRAWER 2.26.8 100M KOSTRZEWA 12.5 OSZCZEP KOPACZ 40.25 DYSK KOLASIŃSKA 33.32 W DAL WAŁKOWSKI 7.78 KULA M. SUBBOTKO 14.50 100M OGÓRKIEWICZ 10.8 200M ODZIEMSKI WŁK 23.0 3000M SZUTKO 8.22.8 5000M MATEJA 16.33.4 DYSK MATUSZKIEWICZ 44.00 TRÓJSKOK DOBROWOLSKI 14.58 OSZCZEP MACIEJEWSKI 57.80 MŁOT BORSZYŃSKI 51.80
5.05 KALISZ 100M WAJGELT 12.3 400M PASIK MKS 64.6 BRODZIAK MKS 68.0 KULA KOPACZ 11.24 DYSK KOPACZ 32.58 4X100M CALISIA 53.2 WZWYŻ KOSTRZEWA 1.40 W DAL WAŁKOWSKI 7.57 DYSK BORSZYŃSKI 43.96 100M 200M OGÓRKIEWICZ 11.1 23.6 800M LEŚNIAK 2.02.4 DYSK MATUSZKIEWICZ 44.95
1.05 KALISZ KULA MATUSZKIEWICZ 14.64 DYSK A. SUBBOTKO 45.64 MŁOT SZAKIEL 48.68 4X100M CALISIA KONECKI WAŁKOWSKI OGÓRKIEWICZ GALON 42.1 W DAL WAŁKOWSKI 7.40 4X400M MKS 3.38.2
21.04 OSTRZESZÓW PMP 2000m J 7.ŚWINIARSKI 5.59.4 12000 m S 1.SZUTKO  36.55.40
4.02 BERLIN/NRD W DAL 2. WAŁKOWSKI 7.58
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100M 11.9 BARBARA WAJGELT, 49  CALISIA 13.0 ANNA KLAJNERT, 55 CALISIA 13.2 DANUTA SKALSKA, 52 CALISIA 13.2 BARBARA PASIK, 53 MKS ASNYK 13.2 EWA MĘDRECKA, 53 MKS
200M  25.4 WAJGELT 27.6 PASIK 27.6 ELŻBIETA KOSTRZEWA WOJCIECHOWSKA, 48 CALISIA 27.9 MARIA SIERADZKA, 52 CALISIA 28.0 MĘDRECKA
400M 62.7 PASIK 64.6 ALDONA KONON, 52 MKS 65.6 ALICJA KWIASOWSKA, 52 MKS 65.9 BARBARA KRAWCZYK, 52 MKS 67.2 BARBARA SZALENIEC, 54 CALISIA
800M 2.27.6 KONON 2.29.1 MARIA JANKOWSKA, 52 CALISIA 2.42.8 KWASOWSKA 2.43.1 GRAŻYNA TAMULIS, 53 MKS 2.45.2 KRAWCZYK
1500M 5.39.6 JANKOWSKA
100MPPŁ 17.3 ELŻBIETA SZYMALA, 54 CALISIA 17.3 WIESŁAWA OWCZAREK 52 CALISIA 17.5 MAŁGORZATA ŁOŹNA, 53 MKS 17.5 BARBARA  SMIERZCHALSKA, 49 CALISIA 18.2 GRAŻYNA SZCZEPANIAK, 53 CALISIA
W DAL 5.24 WAJGELT 5.04 KRYSTYNA DĄBROWSKA, 52 CALISIA 5.00 OWCZAREK 4.99 SZCZEPANIAK 4.81 KRAWCZYK
WZWYŻ 1.55 ŚMIERZCHALSKA 1.45 SZCZEPANIAK 1.40 BARBARA BŁASZCZYK, 53 CALISIA 1.40 MARIA CZAPLICKA, 55 CALISIA 1.40 ŁOŹNA 1.35 URSZULA NOWAK, 53 ASNYK
KULA 11.02 TERESA WYWIJAS, 53 CALISIA 11.00 URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CALISIA 10.12 STANISŁAWA LASKOWSKA, 47 CALISIA 9.54 ŚMIERZCHALSKA 9.22 MARIA JABŁOŃSKA, 55 ASNYK 9.00 SZCZEPANIAK
DYSK 35.60 KOLASIŃSKA 32.60 LASKOWSKA 31.90 HALINA STRZELEC, 54 ASNYK 30.40 JABŁOŃSKA 28.97 GRAŻYNA JEZIERSKA, 52 ASNYK
OSZCZEP 48.86 BARBARA KALISIAK, 44 CALISIA 40.98 WYWIJAS 40.08 KRYSTYNA TOMCZAK, 54 CALISIA 38.84 MAŁGORZATA MLECZKO, 50 CALISIA 38.18 JABŁOŃSKA 34.38 STRZELEC 33.16 GRAŻYNA GALANT, 54 CALISIA 30.64 BARBARA WDOWCZYK, 54 ASNYK
5-BÓJ 3355 ŚMIERZCHALSKA 3171 SZCZEPANIAK
4x100M 51.4 CALISIA (KLAJNERT, WOJCIECHOWSKA, SZCZEŚNIAK, WAJGELT) 52.1 CALISIA J (KLAJNERT, SKALSKA, WYWIJAS, SZCZEŚNIAK) 53.6 ASNYK
4x400M 4.20.5 ASNYK (PASIK, KONON, KWASOWSKA, OWCZAREK)
33 zawodniczki
MĘŻCZYŹNI:
100M 10.8 ZBIGNIEW CIUPEK, 51 CALISIA 11.0 ADAM GALON, 48 CALISIA 11.0 RYSZARD KOKODYŃSKI, 51 CALISIA 11.0 WŁADYSŁAW OGÓRKIEWICZ, 50 CALISIA 11.0 MICHAŁ BARTZ, 50 CALISIA
200M 22.7  OGORKIEWICZ 22.8 KOKODYŃSKI  22.8 GALON  24.1 TADEUSZ MROCZYŃSKI, 51 MKS  24.2  JAN GLINKOWSKI, 51  MKS
400M 51.7 ROMAN MIKOŁAJEWSKI, 47 CALISIA 52.4 EDMUND KUBISIAK, 47 CALISIA  53.6 GRZEGORZ  PILECKI, 53 MKS 53.9 ROMAN KRYMARYS, 52  CALISIA  54.0 PIOTR KOWALSKI, 51 MKS
800M  2.01.4 JAN LEŚNIAK, 48 CALISIA 2.01.7 EUGIENISZ KAROLAK, 51 MKS 2.02.0 PILECKI 2.02.4 HENRTK SZEPSKI, 50 CALISIA 2.04.2 BOLESŁAW GROBELNY , 48 CALISIA
WYNIKI ZAWODÓW:
20-22.10 KALISZ WZWYZ ŁOŹNA 1.40 4X400M MKS (PASIK, KONON, KWASOWSKA, OWCZAREK) 4.20.5 OSZCZEP KRYSTYNA TOMCZAK, 54 40.08 KULA WYWIJAS 11.02 DYSK STRZELEC 31.90
12.10 POZNAN MŁOT NYC 45.12
11.10 SZAMOTUŁY OSZCZEP 1.JABŁOŃSKA 38.18 2. HALINA STRZELEC,54  MKS 34.38 DYSK 3. JABŁOŃSKA 29.14 5. STRZELEC 27.98 6. JEZIERSKA 27.96 400m 1. PASIK 64.2 2. KONON 65.2 TRÓJSKOK 2. ŁUKASIEWICZ 13.64 W DAL PK ŁUKASIEWICZ 6.34 1500m 2. KOWALSKI 4.22.2 4. KAROLAK 4.24.2 7. TROJANOWSKI 4.29.4 400M 1. PILECKI 53.6 3. GLINKOWSKI 55.2
2.10 KALISZ  WZWYŻ BARBARA BŁASZCZAK, 53 CALISIA 1.40 MARIA CZAPLICKA, 55 CALISIA 140 OSZCZEP BARBARA WDOWCZYK 30.64
27-28.09 OLEŚNICA LIGA 3m 227 pkt. 100m 3. KLAJNERT 13.0 7. SKALSKA 13.4 200m 1. WAJGELT 26.1 5. SIERADZKA 28.1 400m 8. SZALECIEC 67.6 800M 8. JANKOWSKA 2.39.8 100MPPŁ 5. SZYMALA 18.4 W DAL DĄBROWSKA 4.98 OSZCZEP 1.WYWIJAS 40.98 3.MLECZKO 38.84 5. TOMCZAK 35.68 6. KALISIAK 35.34 100m 1. CIUPEK 11.0 200m 3. OGÓRKIEWICZ 23.2 5. KOKODYŃSKI 23.3  3000M 5.FICNER 10.11.4 110MPPŁ 3. PRZYBYLA 16.3 5. MIKOŁAJEWSKI 17.6 MŁOT 1. BORSZYŃSKI 56.54 OSZCZEP 4. MACIASZEK 59.16 KULA 2. A. SUBBOTKO 14.52 3. M. SUBBOTKO 14.52 W DAL 1. WAŁKOWSKI 7.11 WZWYŻ 1. WIERZCHOWSKI 2.00 TYCZKA 1. MICHALSKI 4.00 TRÓJSKOK 2. DOBROWOLSKI 14.43 5. NIEDZELA 13.57 10-BÓJ 5. PRYPUTNIEWICZ 5057 (12.1 5.94 10.04 1.60 58.5 18.1 30.58 2.60 52.02 5.12.0) 9. MAŁOLEPSZY 2580  4X100M 4. CALISIA J (KLAJNERT, WYWIJAS, SZCZĘŚNIAK, SKALSKA) 52.1  5-BÓJ 2. ŚMIERZCHALSKA 3355 (17.5 9.54) 5. SZCZEPANIAK 3171 (18.2 9.00 1.35 4.77 29.5)
14.09 SZCZECIN KULA MIKOŁAJ SUBBOTKO 14.74
7.09 HALLE TYCZKA MICHALSKI 4.00
6.09 LIPSK MŁOT BORSZYŃSKI 58.74
2.09 WROCŁAW MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW OSZCZEP 8.WYWIJAS 39.68 CHÓD 20KM 8.KISIEL 2.06.16.6
26.08 KALISZ DYSK MATUSZKIEWICZ 46.46 A.SUBBOTKO 46.34
13-17.08 KRAKÓW MISTRZOSTWA POLSKI 5000M 7.SZUTKO 14.21.6 10000M 5.SZUTKO 29.40.4 9 MARATON 23. ANTONI ŻEŚKO 3.41.58
26-27.07 KALISZ MP START 100m 2.WAJGELT 12.0 200M 2. WAJGELT 25.4 800M MARIA JANKOWSKA, 53 2.29.2 100MPPL ELZBIETA SZYMALA, 54 17.3  TRÓJSKOK DOBROWOLSKI 14.75 4X100M CALISIA (KOKODYŃSKI, OGÓRKIEWICZ, BARDZ, CIUPEK) 43.2 110MPPŁ PRZYBYŁA 16.0  400MPPŁ 5. PRZYBYŁA 58.0 MŁOT SZUMSKI 44.60 chód 20 km 9.KRZYSZTOF KISIEL, 49 2.06.01.8 DYSK 2. MATUSZKIEWICZ 44.40
6.07 POZNAŃ  OSZCZEP GRAŻYNA GALANT, 54 CALISIA  33.16
22.06 LUBLIN W DAL 1.WAŁKOWSKI 7.43
14-15.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU 100M 1. WAJGELT 12.0 100MPPŁ ŚMIERZCHALSKA 16.4 WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA 1.49 OSZCZEP MACIEJEWSKI 58.26 MŁOT BORSZYŃSKI 55.50 W DAL 2.WAŁKOWSKI  7.49
6-8.06 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY  800M K 2. KONON 2.29.2 KULA 2. WYWIJAS 10.17 DYSK K 1. STRZELEC OSZCZEP 2. GALANT 3. WYWIJAS 35.88 100M M 1. CIUPEK 10.8 4.BARTZ 11.0 TRÓJSKOK 1. NIEDZIELA 14.65 2. ŁUKASIEWICZ 14.04 3. PRYPUTNIEWICZ 13.88 4X400M 2. MKS J (KAROLAK, GLINKOWSKI, PILECKI, KOWALSKI) 3.38.9 W DAL CIUPEK 6.87 MŁOT 2. RYSZARD SZUMSKI  43.54 4.MACIEJEWSKI 37.84 TYCZKA 1. WITOŃ 3.40 2. STANISŁAW MIŃCZYK 3.00 3. ANDRZEJ GRODZKI  OSZCZEP 1. RYSZARD MACIASZEK 54.16 3. MIROSŁAW MACIEJEWSKI 51.34 3. MAREK PRYPUNIEWICZ 53.84 110MPPŁ 2. JOZEF PRZYBYŁA 16.2 3. JÓZEF JERZY 16.3 W DAL 2. CIUPEK 6.87 1500 M PRZ. 2. EUGENIUSZ KAROLAK 4x100m 1. CALISIA
6.06 RYGA 3000M 3.SZUTKO 8.14.2 5000M 2. SZUTKO 14.05.4
31.05 SOFIA W DAL 3.WAŁKOWSKI 7.58
30.05 POZNAŃ 100M CIUPEK 10.8
24-25.05 POZNAŃ/KALISZ L 1500M JANKOWSKA 5.39.6 4X100M CALISIA (SZCZĘŚNIAK, WOJCIECHOWSKA, KLAJNERT, WAJGELT) 51.4  OSZCZEP 1.KALISIAK 48.86 TYCZKA WITOŃ 3.60 KALISZ:200mppł TADEUSZ MROCZYŃSKI MKS 27.4
18.05 GDAŃSK CHÓD 10KM KISIEL 55.05.0
15.05 ŁÓDŹ 5000m 5. SZUTKO 13.58.0 W DAL 2. WAŁKOWSKI 7.52
14.05 KALISZ KULA ANDRZEJ SUBBOTKO 15.48 DYSK BORSZYŃSKI 44.82
10.05 KALISZ KULA MATUSZKIEWICZ 14.48
4.05 RAWICZ WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA 1.55
1.05 KALISZ 100M WAJGELT 11.9
1.05 PLESZEW 100M OGÓRKIEWICZ 11.0
13.04 OTWOCK PMP 1500M J  13 ALDONA KONON MKS
30.03 MISTRZOSTWA OKRĘGU W BIEGACH NA PRZEŁAJ 8KM 1. SZUTKO
19.02 TALLIN/ZSRR W DAL 4. WAŁKOWSKI  7.28
Menu Title