2_duze-2 Antoni Jarzyński.

 

Najlepsze wyniki:
KOBIETY:
100m 13.8 Trębacz
200m 31.5 Siewiara 32.5 Halina Szuster, 33 WŁK
80mppł 16.8 Daniela Jarentowska,  (AZS Poznań)
Wzwyż 1.43 (1.36) Jarentowska, 34 WŁK 1.32 Skoczylas
Kula 8.75 Jarentowska
Dysk 30.50 Jarentowska 30.50 Szuster 24.74 Maślak
Oszczep 24.80 Skoczylas 24.40 Maślak 24.00 Tippert
7 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI:
200m 25.0 Szuster
5000m 16.58.8 (16.52.0) Lucjan Mielczarek, 27 WŁK
10000 35.52.0 Mielczarek 37.52.4 Żeśko
Tyczka 2.80 Mańka
Trójskok 12.30 Mańka 12.11 Zieliński
Dysk 34.97 Targoński
Młot 18.83 Mańka
5 zawodników
Wyniki zawodów:
5.02 Poznań tyczka M 1. Wacław Hanc, 21 WŁK 3.20
13.05 Poznań 10000m 1.Lucjan Mielczarek, 27 WŁK 35.52.0
Najlepsze wyniki:
KOBIETY
200m 29.6 K. Witczak
Kula 10.17 Szuster
Dysk 31.53 Szuster 23.59 Maślak
Oszczep 24.95 Maślak
MĘŻCZYŹNI
400m 54.7 Żarczyński
800m 2.03.0 Żarczyński 29.07 Wrocław (1-45)
1500m 4.19.0 Żarczyński
5000m 16.57.4 Mielczarek
10000m 35.03.0 Mielczarek (20)
Kula 12.37 Hanc
Dysk 37.62 Hanc
Oszczep 52.57 Hanc
Wyniki zawodów:
30.06-1.07 Poznań kula K 1 Halina Szuster, 33 WŁK 10.17 dysk K 1.Szuster 31.53 oszczep M 1.Wacław Hanc, 21 WŁK 52.57
Najlepsze wyniki:
KOBIETY
100m 13.6 Dąbrowska
200m 30.0 Walczak
400m 65.2 Dąbrowska (31)
Wzwyż 1.35 Gołębiowska
Kula 10.82 Szuster (15) 9.41 Maślak
Dysk 35.75 Szuster (13) 25.24 Bogacz
Oszczep 33.08 Szuster (21)
MEŻCZYŹNI
3000m 9.41.4 Mielczarek
Wzwyż 1.66 Perski
Kula 13.11 (12.97) Hanc 11.24 Targoński
Dysk 36.96 Hanc 36.07 Targoński 35.80 Sulwiński
Oszczep 47.86 Hanc
Wyniki zawodów:
8.06 Poznań 400m K 1.Dąbrowska Gwardia Kalisz 65.2 3000m M  Lucjan Mielczarek 9.41.4
18.07 Wrocław MP dysk K 8.Szuster 33.44
24.11 Kula, dysk K 1.Szuster 10.82, 35.75 Kula Hanc 12.97
Najlepsze wyniki:
KOBIETY:
100m 13.5 J. Dąbrowska, 36 Gwardia
200m 28.2 Walczak 28.2 Dąbrowska
400m 64.0 Maria Walczak, 34 Gwardia [49] 64.6 Dąbrowska 65.2 J. Marciniak, 35 MKS
800m 2.27.8 Walczak 4.09 Warszawa [18] 2.35.2 Marciniak 2.44.0 Walendowska, Gwardia
w dal 4.54 Zimna
kula 10.82 Halina Szuster  WŁK [29]
dysk 36.57 Szuster 19.07 Spała [13]
oszczep 25.74 Szuster
MĘŻCZYŹNI:
10000m 35.47.0 Lucjan Mielczarek WŁK 14.06 Łódź [71]
400m B. Sporny Gwardia 54.1
Wyniki zawodów:
12.04 Zielona Góra Przełajowe Mistrzostwa Polski 1km 8. Walczak
17.05 Poznań Biegi Narodowe 400m K 2. Dąbrowska 64.6 800m 1. Walczak 2.31.5
24.05 Warszawa CBN 800m 3. Walczak 2.30.2
11.06 Łodź Mistrzostwa  KS „Włókniarz”  dysk K 1. Szuster 33.08
19.07 Warszawa Międzynarodowe Zawody Dysk K Szuster 36.57
4.09 Warszawa Mistrzostwa Polski 7. Walczak 2.27.8
Wyniki zawodów :
7.02 Przemyśl Zimowe Mistrzostwa Polski 400m K 6. Walczak Gwardia 69.7
9.05 Kalisz Kula M Wacław HANC, 21 12.45
5.06 Łódź tyczka Hanc 3.33
8.08 Strzegom dysk K Halina Szuster, 33 WŁK 35.59
11.09 Kalisz 4x100m  K WŁK I 54.6 WŁK II 55.2
19.09 Kalisz 80mppł Aleksandra MICHALSKA WŁK 14.8
Najlepsze  wyniki:
MĘŻCZYŹNI
Tyczka: 3.41 Hanc 3.10 Kuczyński
Kula 12.72  Hanc
Dysk 36.48 Targoński
Oszczep 48.42 Hanc
chód 30km Stanisław Żeśko 23.07 Warszawa (MP-5m)

Najlepsze wyniki:
KOBIETY:

100m 13.2 Mak
200m 27.8 Mak
500m 1.22.1 Krystyna Mak, 40 WŁK 25.06 Łódź (5-36)
w dal 4.95 Mak 4.81 Chowańska, 40  WŁK
wzwyż 1.39 Mak
4x100m 56.5 WŁK MŁ
MĘŻCZYŹNI:
oszczep 57.74 Antoni Jarzyński, 21 Zryw Kalisz (35) 15.07 Kraków
Najlepsze wyniki:
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.8 A. Bieszczad, 41 SKS Asnyk
800m 2.06.1 J. Goclik, 40 WŁK
10000m 36.34.2 Lucjan Mielczarek WŁK (43)
kula 6kg 13.19 Mikołaj Subbotko, 40 Zryw 11.08 Krystian Maniewski, 39 Zryw
oszczep 800g 54.52 Antoni Jarzyński, 31 Zryw 47.71 Maniewski 600g 50.54 W. Żyźniewski, 41  Zryw
NAJLEPSZE WYNIKI:
JUNIORKI:
100M 13.3 Krystyna MAK, 41 WŁK
KULA 9.16 M. ŁUCZAK, 41 MKS
DYSK 30.29 M. ŁUCZAK, 41 MKS
OSZCZEP 26.71 J. KWAŚNIEWSKA, 42 MKS
MŁODZICZKI:
500M 1.35.3 CZ. SOBICZ, 43 MKS
4X100M 57.7 MKS
W DAL 4.59 S. ZIMNA, 43 MKS
KULA 9.12 J. KOPACZ, 44 MKS
DYSK 24.76 J. KOPACZ, 44 MKS 24.58 J. LEBIODA, 42 MKS 24.30 HINC MKS
OSZCZEP 35.10 J. KOPACZ, 44 MKS
SENIORZY
KULA 13.08 M. SUBBOTKO, 40 WŁK (8)
JUNIORZY:
100M 11.5 S. SZTANDERA, 42 MKS
200M 23.8 A. BIESZCZAD, 41 MKS
300M 37.6 S. SZTANDERA, 42 MKS
800M 2.03.1 J. GOCLIK, 40 WŁK
110MPPŁ 91CM 16.8 J. MOKRZYCKI, 41 MKS
40MPPŁ 66.1 J. MOKRZYCKI, 41 MKS
4X100M 47.2 MKS
4x400M 3.51.8 MKS
TYCZKA 3.00 A. MISKIEWICZ, 41 MKS
KULA 6 13.92 M. SUBBOTKO, 40 MKS
DYSK 1.5 41.33 M. SUBBOTKO, 40 MKS
OSZCZEP 52.52 K. MANIEWSKI, 39 MKS 50.63 W. ŻYŹNIEWSKI, 41 MKS
MŁODZICY:
300M 39.9 W. ODZIEMSKI, 42 MKS 41.1 J. PONIATOWSKI, 42 MKS
1000M 2.55.8 S. SZTANDERA, 42 MKS 2.55.8 Z. BILCZAK, 42 MKS 2.57.0 R.
SYPNIEWSKI, 42 MKS
90MPPŁ 14.5 J. ZADROGA, 42 MKS 14.6 M. KIERMASZ, 42 MKS 16.3 Z. MATUSZEK, 42 MKS
4X100M 48.3 MKS
W DAL 6.14 S. SZTANDERA, 42 MKS
WZWYŻ 1.60 J. ZADROGA, 42 MKS 1.60 J. SIWIŃSKI, 42 MKS
TYCZKA 2.70 P. NOWACZYK, 42 MKS
KULA 5 11.85 S. SZTANDERA, 42 MKS
DYSK 1 40.81 M. DELURA, 42 MKS
Wyniki zawodów:
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW BIAŁYSTOK 300M M 2. S. SZTANDERA, 42 MKS 37.6, KULA K 5. J. KOPACZ, 44 MKS 9.08
MP MŁODZIKÓW W WIELOBOJACH I SZTAFETACH 18.10 POZNAŃ TRÓJBÓJ 3. S. SZTANDERA, 42 MKS 185 PKT, SZTAFETA SZWEDZKA 100+200+300+400M 5. MKS 2.14.2
MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW POZNAŃ WZWYZ M 1.J. ZADROGA 1.60 OSZCZEP K 1.J.KOPACZ 33.60
11.09 SOPOT MECZ MŁODZIKÓW POZNAŃ – GDAŃSK – BYDGOSZCZ OSZCZEP KOPACZ 35.10 RPM
Najlepsze wyniki:
KOBIETY:
60m 8.2 Zdzisława Jabłońska, 43 MKS
100m 13.4 Jabłońska
200m 28.9 Jabłońska 29.1 J.Mikołajczyk, 43 MKS
60mppł 11.2 J.Grzegorowska, 44 MKS
wzwyż 1.40 Jangas MKS 1.40 Grzegorowska
kula 9.06 Kopacz
dysk 29.00 Jadwiga Kopacz, 44 MKS 29.00 26.05 Jabłońska
oszczep 36.20 J.Jangas, 41 MKS 31.05 Kopacz 23.12 J.Kruk, 44 MKS
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.9 Karmowski
300m 40.1 B.Karmowski, 43 MKS
800m 2.01.0 J.Goclik, 40 WŁK
1000m 2.39.7 Goclik
1500m 4.11.2 Goclik
3000m 9.41.0 B.Kowalski, 41 MKS
4x100m 47.5 MKS MŁ
4x400m 3.49.4 MKS JUN
90mppł 13.4 J.Zadroga, 43 MKS 15.5 Z.Marchwacki, 43 MKS 15.5 Karmowski 15.9 Z.Matuszczak, 43 MKS
110mppł (91.4) 16.8 M.Kiermasz, 42 MKS 17.0 J.Mokrzycki, 41 MKS
200mppł 27.8 J. Mokrzycki, 41
wzwyż 1.66 Karmowski 1.65 J.Zadroga 1.63 A.Kwapisz, 43 MKS 1.46 Mroziński
tyczka 2.50 G.Merdyka, 44 MKS 2.40 K.Mroziński, 45 MKS
w dal 5.20 Mroziński
kula 6kg 15.11 M.Subbotko, 40 MKS 12.67 A.Chewiński, 41 MKS
kula 5kg 15.85 Subbotko 12.69 Zadroga
dysk 1.5 kg 44.47 Subbotko 39.91 Chewiński
oszczep 56.30 Antoni Jarzyński, 21 WŁK 49.90 W. Zyźniewski, 41 MKS 46.55 P.Nowaczyk, 42 MKS
oszczep 600g 49.24 Z.Karbowski, 43 MKS 44.06 A. Kwapisz, 43 MKS
młot 5kg 24.42 S.Kołodziejczyk, 43 MKS

Wyniki zawodów:

29.08 Wrocław Mistrzostwa Polski Juniorów kula 6kg M 3.Mikołaj Subbotko, 40 MKS 15.11
3.07 Zielona Góra Mistrzostwa Polski SZS oszczep K MŁ 1.Jadwiga Kopacz 31.05 kula 5kg M J 2. Mikołaj Subbotko, 40 15.85 dysk 1.5 kg 2.Subbotko 43.82  
Menu Title