historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 2013
data aktualizacji : 1.04.2014
HALA
UKS12
60 m K

1.  8.61  3 e6   KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
2.  8.65  3 e10   WOŹNIAK Daria  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
3.  8.72  2 e7  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
4.  8.74  1 e5  KUŚWIK Magdalena  UKS 12 Kalisz    00-04-17 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
600 m K
1.  1:50.6 r  1 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
2.  1:51.37  3 s3   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
3.  1:55.0 r  3 s1   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
4.  1:56.56  6 s3   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
5.  2:01.68  7 s3   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
1000 m K
1.  3:32.0 r  3 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
2.  3:36.00  2 s2   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
3.  3:54.18  6 s1  CICHOREK Anna  UKS 12 Kalisz    98-07-08 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
Wzwyż K
1.  1.30  4   STEFANIAK Julia  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
Chód 3 km K
1.  16:49.31  7 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WP  Spała (M)   2013-01-25  
2.  16:51.08  5 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WP  Spała (M)   2013-01-25  
3.  16:54.71  6 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WP  Spała (M)   2013-01-25
60 m M
1.  7.34  1 e7   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
2.  7.36  3   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
3.  7.87  1 e5  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
4.  7.89  2 e5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
1000 m M
1.  2:52.13  1 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
2.  2:57.6 r  3 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
3.  2:58.54  4 s2   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
4.  3:40.55  8 s1  GARNCAREK Jakub  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
2000 m M
1.  6:15.8 r  1 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
2.  6:22.9 r  1 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
Wzwyż M
1.  1.30  6   MARCINKOWSKI Wiktor  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
UKS 9
1000 m K
1.  3:20.48  1 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05  
2.  3:41.2 r  4 s1  KLIBER Agnieszka  UKS 9 Kalisz    97-01-01 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12  
3.  3:55.11  7 s1  GORAL Marlena  UKS 9 Kalisz    98-01-02 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STADION

Wyniki zawodów (poza rejestrem WOZLA):

29.04 Żerkow Miting 100m M Kacper Dziechciarow, 94 UKS 12 11.44 pb 200m  Agata Kuświk, 97 UKS 12 28.81 pb

14-16.05 Kalisza Mistrzostwa Kalisza Szkół Gimazjalnych 100m K 1.Daria Woźniak, 97 Gimnazjum nr 10 13.53R 300m K Aleksandra Kaźmierczak, 98 G2 45.51R 600m K Kinga Grabowska, 99 G9 1.42.81R 1000m K Oliwia Dyonizy, 97 G10 3.31.81R w dal Agata Kuświk 97 G9 4.66 wzwyż K Patrycja Skoczylas, 99 G9 1.50 kula 3kg K Olga Walkowiak, 98 G10 9.21 100m M Oskar Pasternak G9 11.42R Martin Jopek 97 G1 11.57R

23.05 Ostrzeszów Rejonowa Gimnazjada 1000m K Agnieszka Kibler G7 3.31.35 

3.06 Poznań Wojewódzka Gimnazjada 300m K 3 Kaźmierczak 44.34 600m 1 Kinga Grabowska, 99 G9 1.41.78 pb 300mppł Ala Kostrzewa, 99 G9 50.24 pb wzwyż Skoczylas 1.50 4x100m M G1 47.60

19-20. 09 Kalisz Licealiada w dal K Agata Kuświk 4.69 pb

1.10 Ostrów Wlkp. Rejonowa Licealiada 1500m K 2. Oliwia Dyonizy, 97 II LKO 5.28.49pb  100m M  Oskar Pasternak, 97 II LO 11.57 pb  4x400m M  II LO 3.41.04  wzwyż Filip Świątnicki, 95 IV LO 177 Marcin Binduga V LO 177

5.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa Kula K 3 kg 1. Anna Kasprzak, 86 UKS 12 13.78 pb 100m M 1. Kacper Dziechciarow, 94 UKS 12 11.39 3. Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.61 pb  4x100m M 2. UKS 12 (Kasprzak, Szurmiński, Wojcieszak, Dziechciarow) 49.28 kula 5 kg M 1.Maciej Małecki, 81 15.38

8.10 Poznań Wojewódzka Licealiada 400m K 5. Izabela Krot, 97 II LO UKS 12 62.53 pb3 Oskar Pasternak, 97 II LO 11.55 pb 1500m M 5 Rafał Mrowiński, 97 UKS 12 4.22.11 pb 400m 2 Wojcieszak II LO 50.93 pb 4x400m M 4. II LO 3.41.01 sb   100m

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozostałe wyniki:
UKS 12
100 m K
1.  13.47 1 s7 KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -2.4 IV
2.  13.53 1 e5  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz 98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 -0.4
3.  13.57  6  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.4 I
4.  13.75  1 e2  KUŚWIK Magdalena  UKS 12 Kalisz    00-04-17 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 0.0 IV
5.  13.81  4 s4  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 -0.5
6.  13.96  2 e1  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.4 V
7.  13.98  3 e4  SMOLAREK Anna  UKS 12 Kalisz    00-05-22 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.2 V
8.  14.03  1 s5  SMOLAREK Anna  UKS 12 Kalisz    00-05-22 Dz st  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -1.1 V
200 m K
1.  27.72  1 s1  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30  WLP  Poznań (1) 2013-05-12 -1.4 IV
2.  28.45  2 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.2 IV
3.  29.05  4 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.2 --
300 m K
1.  43.95  1 s7  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
2.  44.20  4 s8  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  III
3.  44.62  1 s1  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  I
4.  44.66  1 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  --
5.  46.70  4 s3   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  --
6.  47.28  5 s3   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  --
400 m K
1.  63.85  1 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  IV
2.  64.53  4 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
3.  65.78  3 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  --
800 m K
1.  2:24.64  4 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
2.  2:28.90  5 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  IV
3.  2:30.03  9 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  IV
4.  2:30.62  7 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
5.  2:37.70  10 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  --
6.  2:43.01  8 s1   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
1500 m K
1.  5:33.84  2 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
2.  5:37.04  7   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  --
4x400 m K
1.  4:21.39  8 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja WOŹNIAK Daria KROT Izabela  UKS 12 Kalisz  
Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-16  --
2.  4:25.55  3 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja DYONIZY Oliwia KROT Izabela  UKS 12 Kalisz
Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  --
3.  4:28.01  3 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja DYONIZY Oliwia KROT Izabela  UKS 12 Kalisz 
Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  --
Wzwyż K
1.  1.50  5  SKOCZYLAS Patrycja  UKS 12 Kalisz    99-02-04 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  IV
2.  1.45  4  SKOCZYLAS Patrycja  UKS 12 Kalisz    99-02-04 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
W dal K
1.  4.44  16  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 0.0 --
Chód 3 km K
1.  13:36.14  1 s1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
2.  14:44 r  34 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  --
3.  15:34.53  2 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
4.  15:50.69  3 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
5.  16:08.36  4 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
Chód 5 km K
1.  22:54.55  2 s1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Gdańsk (M)   2013-06-01  --
2.  23:14 r  3    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  --
3.  24:40 r  33 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  --
4.  26:43.71  3 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  II
5.  27:13 r  3    PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  --
6.  27:24 r  13    PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  --
7.  27:24.92  4 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
8.  27:48.50  7 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
9.  27:56.73  10   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  III
Chód 10 km K
1.  48:12 r  3    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Olomouc (CZE) (M)  2013-03-30  I
2.  49:32 r  34 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  I
3.  49:50 r  14 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Tampere (FIN) (M)  2013-07-10  I
4.  55:15 r  6    WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  III
5.  55:53 r  7    BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  III
6.  58:50.33  9   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-04  --
7.  59:59.23  10   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-04  --
Chód 20 km K
1.  1:38:57 r  6    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  M
2.  1:41:00 r  30    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  M
3.  1:42:07 r  1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Bydgoszcz (M)   2013-06-29  I
4.  1:43:51 r  14   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Tampere (FIN) (M)  2013-07-10  I
5.  2:02:22 r  7    WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  --
6.  2:05:25 r  8    BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  --
100m M
1.  11.37  2 s2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07 +0.1 III
2.  11.44  4 s8   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -1.0 III
3.  11.45  3 e1   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01 +1.2 III
4.  11.51  8   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01 -0.2 III
5.  11.56  3 s2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04 -0.3 III
6.  11.60  4 s5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.7 III
7.  11.63  4 s7   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +1.6 III
8.  11.67  6 s5   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.7 III
9.  11.77  5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11 -0.4 IV
10.  11.78  2 e2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11 -1.2 IV
11.  11.94  5 e8  BUJAK Damian  UKS 12 Kalisz    92-05-15 U23  WLP  Łódź (1)   2013-06-07 +0.3 --
12.  12.07  5 s4  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.3 --
13.  12.08  6 s2  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04 -0.3 --
14.  12.09  1 s2  PASTERNAK Oskar  UKS 12 Kalisz    97-04-27 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +0.4 IV
15.  12.22  3 s5  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -0.5 --
16.  12.48  2 s2  MARCHWICKI Maciej  UKS 12 Kalisz    98-01-01 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +0.4 V
100 m M z wiatrem
1.  11.33 3 e1  DZIECHCIAROW Kacper UKS 12 Kalisz  94-03-13 Jun WLP  Łódź (1)   2013-06-16 +2.5 
200 m M
1.  23.74  5 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.5 IV
2.  23.77  5 s1   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.9 IV
300 m M
1.  36.61  3 s5   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  --
2.  39.13  1 s5  MARCHWICKI Maciej  UKS 12 Kalisz    98-01-01 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
400 m M
1.  51.21  2 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  III
2.  51.79  2 s3   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  III
3.  51.96  8 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
4.  52.00  7 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  III
5.  52.08  7 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  III
6.  52.18  6 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-16  III
800 m M
1.  2:19.60  9 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
1000 m M
1.  2:44.48  8 s2   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  --
1500 m M
1.  4:15.84  4 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  IV
2.  4:20.91  8 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  IV
3.  4:21.82  8 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
4.  4:26.56  13 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
5.  4:34.38  8   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  --
6.  4:35.85  12 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  --
7.  4:36.65  9 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  --
3000 m M
1.  9:10.34  1 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
2.  9:10.38  2 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
3.  9:21.73  7 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
4.  9:23.72  8 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  IV
5.  9:26.66  13   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  IV
6.  9:31.96  9 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  IV
5000 m M
1.  16:03.93  7 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-05  III
4x400 m M
1.  3:45.70  4 s1  WOJCIESZAK Przemysław DZIECHCIAROW Kacper SZURMIŃSKI Adam WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz   Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  --
Kula (5) M
1.  15.23  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  II
2.  15.10  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  II
3.  13.96  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
4.  13.86  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  III
5.  13.59  5   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  III
6.  13.45  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  IV
7.  13.42  3   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
8.  13.23  9 e1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  IV
9.  9.38  7  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
10.  8.54  17  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  --
11.  8.35  6  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
12.  8.23  15  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
13.  8.21  16  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
14.  7.94  7  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
15.  7.94  20  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  --
Dysk (1) M
1.  34.80  5  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  V
2.  33.78  5  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  V
3.  32.29  6  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  V
4.  30.59  7  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
5.  30.03  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
6.  27.00  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  --
7.  27.00  10  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
8.  24.05  13  SECLER Piotr  UKS 12 Kalisz    99-04-18 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
9.  23.62  14  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
Dysk (1.5) M
1.  42.15  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
2.  37.29  10   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  IV
3.  35.83  7   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
4.  33.04  6   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  --
Oszczep (600) M
1.  43.58  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
2.  41.07  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  V
3.  38.44  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  V
4.  38.19  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  V
5.  37.44  2  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  V
6.  32.82  8  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  --
7.  26.50  6  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  --
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UKS 9
600 m K
1.  1:41.65  1 s3  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  III
2.  1:55.01  9 s3  KASPRZAK Klaudia  UKS 9 Kalisz    98-02-24 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  --
3.  1:59.46  9 s2  KASPRZAK Klaudia  UKS 9 Kalisz    98-02-24 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  --
800 m K
1.  2:16.37  3 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Leszno (M)   2013-06-22  II
2.  2:28.37  8 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Wrocław (M)   2013-09-01  IV
1000 m K
1.  3:03.53  1 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  III
2.  3:47.94  13 s1  GORAL Marlena  UKS 9 Kalisz    98-01-02 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  --