historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 2012
data aktualizacji : 14.11.2013

 

BILANS SEZONU 2012

KOBIETY:
100m  13.23 (12.96 PR)Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.42 Adrianna Wange, 90 UKS 12 13.48w Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.51 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.71 Magdalena Kuświk, 00 UKS 12 13.90 Kinga Marciniak, 95 ZSGH 14.09 Izabela Krot, 97 UKS 12 14.11 Justyna Hofman, 95 UKS 12 14.24 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 14.26 Agata Kuświk, 97 UKS 12 200m 27.86 Bednarek 29.22 Kubiaczyk 29.27 Hofman 300m 42.91 Kaźmierczak 45.50 M. Kuświk 45.57 Kubiaczyk 46.77 A. Kuświk 400m 63.70  Krot 64.12 Bednarek 66.78 Sandra Wojciechowska, 95 69.38 Hofman 600m 1.43.67 Krot 1.46.64 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 800m 2.33.21 Natalia Górniak, 95 UKS 12 2.43.67 Kubiaczyk 2.44.74 Małgorzata Bińczyk, 94 UKS 12 1000m 3.27.52 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1500m 5.30.43 Justyna Krawczyk, 95 II LO  400mppł 69.48 Bednarek 74.91 Hofman w dal 5.53 Wange 4.86 M. Kuświk  wzwyż  156 Patrycja Skoczylas,99 145 Paulina Surmiak, 97 UKS 12 139 Natalia Bazela  kula 4 kg 11.22 Anna Kasprzak, 86 Kalisz 4x100m 52.83 UKS 12 MŁODZICZKI 56.57 II LO 4x400m 4.32.11 II LO
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.34 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.49 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.69w (11.99) Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.71 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 200m 23.22 Janiak 23.43 Wojcieszak 23.83 Weszka 400m 51.61 Wojcieszak 800m 2.07.25 Adam Szurmiński, 94 UKS 12 1500m 4.22.76 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 3000m 9.18.79 Kubiak w dal 6.24 Mencel wzwyż 181 Bartosz Wiśniewski, 96 175 Filip Świątnicki, 95 IV LO kula 6kg 14.23 Marcin Małecki, 81 Kalisz 4x100m 47.78 Gimnazjum nr 9 4x400m 3.40.25 II LO

-------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI ZAWODÓW

6.10 Ostrów Wlkp. Mistrzostwa Ostrowa 100m K 4 Kaźmierczak 13.51 6 Woźniak 14.12 9 el. 13.66) el. Krot 14.09 400m K 3 Krot 67.09 800m K 3 Kubiaczyk 2.43.67 4 Woźniak 2.50.56 kula K Anna Kasprzak, 86 11.22  100m M 1 Weszka 11.51 kula M 6 kg 1 Marcin Małecki, 81 14.23 4x100m K 3 UKS 12 56.48   

2.10 Ostrów Wlkp. Finał Rejonowej Licealiady 100m K 3 Kinga Marciniak, 95 ZSGH 13.90 pb 1500m k 3 Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.30.43 pb 200m K 1 Anna Bednarek, 95 II LO 28.84 3 Justyna Hofman, 95 II LO 29.60 400m K 1 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 67.84 4x100m K 9 II LO 58.64 4x400m K 1 II LO 4.32.11 800m K 1 Natalia Górniak, 95 II LO 2.33.21 100m M 1 Maciej Weszka, 94 II LO 11.34 pb 200m M 1 Przemysław Wojcieszak, 95 II LO 23.69 3 Michał Polowczyk, 95 II LO 24.59 3000m M 1 Adam Szurmiński, 94 II LO 9.31.35 4x400m M 1 II LO 3.40.25 wzwyż 3 Filip Świątnicki, 95 IV LO 175  

18.09 Kalisz Mistrzostwa Kalisza  400m Sandra Wojciechowska, 95 II LO 66.78 800m Natalia Górniak, 94 II LO 2.36.6 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 1500m Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.46.6 wzwyż Paulina Surmiak, 95 V LO 145 Natalia Bazela, 94 ZGH 139 4x100m II LO 56.57 4x400m II LO 4.32.4 mężczyźni: wzwyż Bartosz Wiśniewski, 96 II LO 196 Filip Świątnicki, 95 IV LO 175  Marcin Binduga, 95 V LO 170 4x400m II LO 3.46.18  

15.09 Poznań Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 100m K 9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.51 pb 21 Agata Kuświk, 97 UKS 12 14.26 pb 600m m K 4 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.43.76 17 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 1.49.61 1000m K 20 Oliwia Dyonizy, 97 UkS 12 3.31.45 300m K 4 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 42.91 pb 15 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.04 4x100m K 5 UKS 12 Kuświk, Kubiaczyk, Woźniak, Kaźmierczak 52.83 pb  

8.09 Poznań Miting Olimpijski 100m K 9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.67 pb 10 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.71 11 Magdalena Kuświk, 00 UK 12 13.78 pb 20 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 14.24 pb 600m 6 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.43.67 pb 400m M Wojcieszak 52.53 100m M Weszka 11.75 W dal K Wange w dal 5.33 800m M 9 Szurmiński 2.07.25 10 Klimczak 2.07.54 4x100m 3 UKS 12 54.01  

1.09 Radom Młodzieżowe Mistrzostwa Polski W dal K 12 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.35

25.08 Leszno Miting 100m K 1s2 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.94 pb 300m K 2s1 Magdalena Kuświk, 00 UKS 12 45.50 pb 2s3 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 44.15 3s2 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.80 600m K 2s2 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.45.35 4x100m 1 UKS 12 53.84 Kubiaczyk, Woźniak, Kuświk, Kaźmierczak w dal 5 Adrianna Wange, 90 UKs 12 5.30 

27.06 Kalisz "Złoty miting" 100m K Weronika Walczak, 99 SP10 13.67PR 300m K Magdalena Kuświk, 00 SP17 46.23 RK 600m K Kinga Grabowska, 99 SP16  1.44.70 RK wzwyż Patrycja Skoczylas, 99 SP16 156 RK w dal Julia Stachowiak, 00 SP16 4.69

18.06 Częstochowa Miting 400m M 1s2 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 51.61 pb 3000m M 1 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 9.18.79 pb

9.06 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 100m K 5 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.40 (el. 13.35) 13.35 16 Daria Woźniak, 97 UKS 12 14.05 pb 300m 3 Kaźmierczak 43.53 pb 8 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 45.67 pb 600m 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.45.43 1000m 10 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 3.27.52

2.06 Wrocław Miting 400m M 8s1 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 52.18 1500m M 3s2 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 4.22.76 pb  6s2 Szurmiński 4.28.38 400mppł K 3s1 Bednarek 72.76 4s1 Hofman 77.33 w dal 2 Wange 5.39 +3.3

29.05 Leszno Wojewódzka Gimnazjada  100m K 8 Kaźmierczak G2 13.53 600m K 3 Krot G10 1.49.51 2000m M 6 Kubiak G1 6.13.90 300m M 8 Rosiak 38.58 4x100M 7 G9 47.78 wzwyż M 6 Bartosz Wiśniewski G1 1.75  

26.05 Wrocław Memoriał Ząbeckiego i Malanowskiego 100m K 3s4 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.43 2s9 Adrianna Wange, 90 UKS 12 13.42 pb 3s9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 14.08 200m K 2s6 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 29.22 400m K 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 63.70 pb 600m K 13s1 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1.53.95 1s2 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 1.46.64 400mppł K 3s2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 69.48 pb 5s2 Justyna Hofman, 95 UKS 12 74.91 pb w dal K 6 Wange 5.48 100m M 6s2 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.62 400m M 2s2 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 51.85 

24.05 Ostrów Rejonowa Gimnazjada 100m K 1 Kaźmierczak G2 13.49 300mppł K 3 Aleksandra Kostrzewa, 97 G9 53.35 pb 300m K 4 Kubiaczyk G9 46.06 600m K 2 Krot G10 1.45.35 4 Jezierska G10 1.49.02 1000m K 5 Dyonizy G10 3.31.67 2000m M 1 Kubiak G1 6.25.01 Wzwyż M 1 Wiśniewski G1 1.75

20.05 Żerkow Miting 100m K 6 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.23 pb 9 Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.48 pb 17 Justyna Hofman, 95 UKS 12 14.11 100m +2.2 M 8 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.69 200m K 8 Bednarek 27.86 pb 14 Hofman 29.27 w dal K 7 Kaźmierczak 4.74 200m M 1 Wojcieszak 23.43 pb 

19.05 Bydgoszcz Akademickie Mistrzostwa Polski w dal K 9 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.45 800M  K 87 Roża Kaniewska, 91 Calisia 2.47.96 1500m K 88 Kaniewska 5.55.68 pb

12-13.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych  10km K 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 50.22.57 10000m M 3 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 51.54.48 100m  M J 7 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.57 PK 3s2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.49  5s2 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.71 1500m M J 8 Aleksander Szurmiński, 94 UKS 12 4.26.44 pb 400m K JM 6 Agata Bednarek, 95 UKS 12 64.22 J 10 Justyna Hofman, 94 UKS 12 69.64 400m M JM 4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 52.99 400mppł K JM 8 Bednarek 70.20 pb J 1 Hofman 78.64 200m M JM 6 Wojcieszak 23.67 pb J 9 Weszka 23.83 pb PK 4s2 Janiak 23.22 w dal K 3pk Adrianna Wange, 90 5.45 3000m M JM 2 Patryk Kubiak, 96 9.21.61 w dal M PK 2 Mencel 6.24   

9-10.05 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m K 1 Kaźmierczak, 98 G2 13.36 (el.12.96PR) 300m K 1 Kubiaczyk G9 46.99 600m K Krot 1.51 1000m 1 Dyonizy 3.35 w dal Kaźmierczak 4.76 100m M 1 Przemysław Skórczak, 96 G2 11.94 (el. 11.56PR) 2 Jędrzej Szydłowski, 96 G4 11.97 (el 11.61PR) w dal M Jurowski G10 6.03  

5.05 Poznań Miting Okręgowy 100m K 1s2 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.39 400m 2s2 Agata Bednarek, 95 UKS 12 64.12  100m M 2s3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.69 400m M 2s3 Przemysław Wojcieszak, 95 51.69 pb

28.04 Poznań Miting Otwarcia sezonu w dal K 3 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.53 pb 100m 1s5 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.84 w dal Mencel 6.15

21.04 Zaniemyśl Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym 20 km K 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 1.41.56 pb

14.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60m K MŁ 3 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 8.45 (el. 8.36) 1000m K J 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.21.06 w dal K 4 pk Adriana Wange, 90 UKS 12 5.12 pb w dal M 1 PK Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 6.38 trójskok 1 Mencel 11.11

7.01 Kalisz Miting 60m M 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 7.38 w dal K Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.24 pb Aleksandra Kaźmierczak, 98 4.88 pb