historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonu 2011
data aktualizacji : 11.10.2012

 

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU 2011

100m K 13.21 Aleksandra Kaźmierczak, 98 SP 12 13.62 Bednarek 14.14 Emilia Lindner, 93 III LO Calisia 200m K 29.23 Justyna Hofman, 94 II LO UKS 12 29.63 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 400m K 63.51 Anna Bednarek, 95 II LO UKS 12 65.86 Krot 67.41 Anna Reślińska, 89 Calisia 67.64 Hofman 800m K 2.26.09 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.26.49 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.36.17 Bednarek 2.40.12 Izabela Krot, 97 UKS 12 2.40.92 Małgorzata Bińczyk, 95 II LO UKS 12 2.43.59 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 2.49.25 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1000m K 3.14.61 Górniak 3.17.95 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1500m K 4.59.48 Dobrzańska 5.11.65 Górniak 5.40.12 Justyna Krawczak, 95 II LO 3000m K  11.25.16 Dobrzańska 11.27.69 Górniak 400mppł K 75.98 Hofman w dal 4.98 Kaźmierczak 4.61 Alicja Trzepacz, 94 II LO 4.55 Barbara Słowik, 93 II LO wzwyż 150 Paulina Surmiak, 94 UKS 12 146 Patrycja Skoczylas, 98 SP 16 1.40 Natalia Bazela SGH 1.40 Marika Sielicka V LO 4x400m 4.23.96 II LO 100m M 11.01 Janiak, 92 UKS 12  11.53 Weszka, 94 UKS 12  11.70 Mencel, 92 UKS 12 11.95 Wojcieszak  200m M 22.25/22.08w Janiak 24.27 Wojcieszak, 95 UKS 12 24.82 Weszka 400m M 35.46/300 49.14 Janiak 38.58/300 53.77 Wojcieszak 800m M 2.03.64 Klimczak, 94 UKS 12 1000m 2.38.33 Klimczak 1500m M 4.20.48 Klimczak 2000m M 6.00.61 Kubiak, 96 UKS 12 3000m M 9.43.71 Klimczak w dal M 6.83 Mencel wzwyż 175 Wiśniewski G1 1.70 Janiak         

8.10.2011 Ostrów Wielkopolski Mistrzostwa Ostrowa 100m K 6 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.89 (9el 13.21 pb) 8 Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.62 pb 400m K 2 Izabela Krot, 97 UKS 12 65.86 pb 800 m K 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.38.40 4x100m 2 UKS 12 56.93 w dal  K Kaźmierczak 4.50 kula K 4 Bednarek 7.44 pb 100m M 4 Maciej Weszka, 94 11.53 pb 1500m M 4 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.28.67 5 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 4.28.76 w dal M 3 Bartłomiej Mencel, 92 niest. Kalisz 6.22  6 Weszka 5.76 wzwyż M 1 Michał Janiak, 92 1.70 4x100 m M 3 UKS 12 48.28   

6.10.2011 Leszno Wojewódzka Licealiada 1500m K 5 Dobrzańska II LO 5.19.00 400m K 7 Bednarek II LO 64.55 4x400 m K 3 II LO 4.23.96 800m M 5 Gorniak II LO 2.32.30 11 Bińczyk II LO 2.42.50 w dal 8 Trzepacz 455 wzwyż 10 Surmiak 140 100m M 6 Weszka II LO 11.87 1500m M 6 Klimczak II LO 4.30.90 400m M 7 Wojcieszak II LO 54.26 4x400m 7 II LO 4.46.28

1-2.10.2011 Kielce Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego Chód K 3000m 9 Katarzyna Pruss, 96 UKS 12 16.41.93 2000m M 1s2 (3) Patryk Kubiak, 96 UKS 12 6.00.61 pb 

30.09.2011 Ostrów Wlkp. Finał Rejonowej Gimnazjady 100m K 7 Lindner III LO 14.14 1500m K 1 Dobrzańska II LO 5.23.62 5 Justyna Krawczak, 95 II LO 5.42.41 200m K 5 Hofman II LO 29.73 6 Kaczmarek II LO 30.14 400m K 1 Bednarek II LO 63.55 4x400m K II LO 4.27.19 800m K 1 Górniak II LO 2.34.26 3 Małgorzata Bińczyk, 95 II LO 2.40.92 6 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 2.43.59 w dal K 2 Alicja Trzepacz, 94 4.61wzwyż 1-2 Surmiak V LO 147 100m M 2 Weszka II LO 11.58 1500m M 2 Klimczak II LO 4.28.65 400m M 1 Wojcieszak II LO 54.65 4x400m M 2 II LO 3.46.76  

21.09.2011 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m K Lindner, 93 III LO 14.34 200m M Weszka, 94  II LO 24.82 200m Hofman, 94 II LO 30.60 800m K 2 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 2.44.97 3 Sandra Wojciechowska, 95 UKS 12 2.46.47 1500m K 2 Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.40.12 wzwyż 1 Surmiak V LO  1.42 2 Natalia Bazela SGH 1.40 3 Marika Sielicka, 94 V LO 1.40 4x100m K II LO 56.87 4x100m M II LO 47.25 w dal Barbara Słowik, 93 II LO 4.55 wzwyż M Bartosz Wiśniewski G1 1.75

20.09.2011 Kalisz Miting Gimnazjalny 100m K Kaźmierczak G2 13.73 pb 800m K 1 Krot G10 2.40.12 pb 

3.09.2011 Leszno Miting 300m K 4s4 Anna Bednarek, 95 UKS 12 44.90 pb 2s5 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.36 1s6 Justyna Hofman 47.39  1000m K 9s1 Natalia Górniak, 94 3.14.61 100m M 2s2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.19 2s3 Mikołaj Weszka, 94 UKS 12 11.61 300m M 5s4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 38.64 1000m M 3s2 Piotr Klimczak, 94 UKS 2.38.33

22-24.07.2011 Płock Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży chód 5000 m K 12 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 27.45.63 15 Michalina Wosik, 94 UKS 12 28.26.73 chód 10000 m M 5 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 50.22.45  

24-26.06 Toruń Mistrzostwa Polski Juniorów chód 10000m K 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 50.09.08 200m M 4fB Michał Janiak, 92 UKS 12 22.28 pb (2e4 22.08 +3.7) 400m M 4e2 Janiak 50.40    

11.06.2011 Poznań Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Miting Juniorów 100 m M 2s4 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.01 pb 3s3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.53 pb 5s2 Przemysław Wojcieszak, 95 11.95 pb 1000m M 3s2 Patryk Kubiak, 96 2.49.30 1000 m K 2 Oliwia Dyonizy, 96 3.17.95 pb 200m K 3s1 Justyna Hofman, 95 UKS 12 29.23 4s1 Katarzyna Kaczmarek, UKS 12 29.63 w dal K 8 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 4.53 400m K 3 Anna Bednarek, 94 UKS 12 63.51 300m K 2s4 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.75 w dal M 3 Bartłomiej Mencel, 92 6.28 1500m K 6 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 4.59.48 8 Natalia Górniak, 94 UKS 12 5.11.65  

5-6.06.2011 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych chód 10000m JM M 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 50.52.33 chód 5000m JM K 5 Michalina Wosik, 94 UKS 12 30.32.06 100m JM M 9 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.59 pb 100m J M 11 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.88 1500m JM M 8 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.20.48 400m JM M 13 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 53.77 pb 400m J M 2 Michał Janiak, 92 UKS 12 49.14 pb 400mppł JM K 10 Justyna Hofman, 94 UKS 12 75.98 200m J M 5 Janiak 22.58 pb 3000m J K 3 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.25.16 3000m JM K 5 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.47.78 3000m JM M 5 Klimczak 9.43.71 pb w dal 1 Mencel 6.83 pb      

31.05.2011 Leszno Wojewódzka Gimnazjada wzwyż K 5 Paulina Surmiak, 95 UKS 12 1.50

28-29.05.2011 Łódź Miting ŁOZLA 100m K 5e1 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 14.49 800m K 1s1 Anna Bednarek, 95 UKS 12 2.37.12 1500m K 1s1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 5.04.29 3s1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 5.20.12 400mppł 3s1 Natalia Hofman, 95 UKS 12 75.7 100m M 4 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.77 (2e4 11.70 pb) 5 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.79 pb 200m M  3s1 Michał Janiak, 92 UKS 12 22.76 1e4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 24.27 pb w dal 3 Bartłomiej Mencel 6.30 pb    

28-29.05.2011 Poznań Akademickie Mistrzostwa Polski 200m K 3s7 Anna Reślińska, 89 Calisia 30.80 400m K 7s6 Reślińska 67.41 800 K 6s2 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.49.25 100m K 13s2 Kaniewska 6.05.36 w dal K 13s2 Adriana Wange, 90 UKS 12 5.18 pb   

17.05.2011 Ostrzeszów Rejonowa Gimnazjada 100m K  1s4 Marta Przyłęcka, 95 Gimnazjum Nr 4 Kalisz 14.30 1000m 3 Oliwia Dyonizy, 97 Gimnazjum nr 10 Kalisz 3.21.21 pb 600m 1 Anna Bednarek, 95 Gimnazjum nr 2 Kalisz 1.49.19 4 Maja Kubiaczyk, 97 Gimnazjum nr 9 Kalisz 1.50.04 wzwyż K 2 Paulina Surmiak, 95 Gimnazjum nr 2 Kalisz 1.45 pb 300m 1 Przemysław Wojcieszak, 95 Gimnazjum nr 9 38.23 pb  wzwyż Filip Swiatnicki, 95 Gimnazjum nr 9 1.70

15.05.2011 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów  Młodszych chód 5000m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 24.30.19 chód 5000 m K JM 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 27.36.32 6 Michalina Wosik, 94 UKS 12 28.40.19   400mppł K JM 9 Justyna Hofman, 94 UKS 12 76.34  800m K JM 8 Anna Bednarek, 95 2.36.17 3000m K JM  3 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.27.69 J 4 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.32.02 chód 10000 m JM 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 12 49.43.52 100m M JM 10 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.95 100m M J 11 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.95 400m JM 6 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 54.22 pb 400m M J 3 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.98 800m M JM 11 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 2.11.15 w dal M J 8 Mencel 6.15

7.05.2011 Ostrów Wielkopolski Miting Okręgowy 300m K 13 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 48.05 600m K 9 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.47.18 14 Oliwia Dyonizy,, 97 UKS 12 1.51.33 1000m M 11 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 3.05.19 100m K 10 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.53 400m K 4 Anna Bednarek, 95 UKS 13 63.97 pb 6 Justyna Hofman, 94 UKS 12 67.64 pb 4x100m K 5 UKS 12 57.25 800m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.26.09 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.26.49 100m M 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.89 e Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.77 pb 400m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.23 6 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 54.33 pb 4x100m 1 UKS 12 45.61 w dal M 3 Mencel 5.56           

30.04.2011 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 44 (4s3) Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.87 300m K 44 (7s4) Justyna Hofman, 94 UKS 12 48.51 100m M 28 (5s9) Maciej Weszka, 94 UKS 12 12.04 300m M 2 (2s9) Michał Janiak, 92 UKS 12 35.46 pb 28 (7s8) Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 38.58 pb w dal M Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 6.18 pb 

.01.2011 Spała Halowy sprawdzian kontrolny PZLA  60m M 4e2 (19) Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.18 200m M 1s10 (15) Kubiak 22.93 pb

27-30.01.2011 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów  Młodszych  chód 3000m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 14.35.36 pb chód 5000m M JM 8 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 26.19.74 400m M J 2e8 (9) Michał Janiak, 92 UKS 12 51.59 pb

22.01.2011 Łódź Halowy miting 60m M 5 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 AZS Łódź 7.26 (2e1 7.12) 200m M 4 Kubiak 23.71 pb

16.01.2011 Łódź Halowy miting 60m M 3 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.22

01.2011 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 2000m K MŁ 1 Katarzyna Pruss, 96 UKS 12 10.52.64 chód 2000m K JM 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12  11.16.33 2000m K J 1 Natalia Płomińska, 93 UKS 12 9.27.36 60m K J 3 Emilia Lindner, 93 UKS 12 8.54 5 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 8.83 (3e1 8.74) 60m k JM 9 Justyna Hofman, 94 UKS 12 9.06  300m K JM 5 Hofman 50.28 600m k JM 1 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.53.12 1000m K J 3 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.24.30 1000m K JM 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.24.93 chód 3000 M JM 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 14.55.08 60m M J 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 7.21 pb 5 Bartłomiej Mencel, 93 UKS 12 7.52 (2e2 7.47 pb) 60m M JM 11 Przemysław Wojcieszek, 94 UKS 12 7.84 300m M j 1 Janiak 40.30 300m M JM 6 Wojcieszek 43.66 1000m M Jm 3 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 2.52.41 w dal M J 2 Mencel 6.32 pb 

 

8.01.2011 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 600m K 3 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1.53.01 4 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 1.55.06 1000m K 2 Izabela Krot, 96 3.38.44  PK: 60m K 4e1 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 8.82 4e2 Justyna Hofman, 94 UKS 12 9.07 600m K 1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 1.50.13 2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.50.73 5 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.52.60 60m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 7.24 3e4 Bartłomiej Mencel, 93 UKS 12 7.51 3e2 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 7.76 600m 4 Piotr Klimczak, 93 UKS 12 1.35.93 w dal M 2 Mencel 6.16