historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonu 2010
data aktualizacji : 11.10.2012

 

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU 2010

kobiety: 100m 13.48 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.57 Angelika Ignaszak, 95 SGH 13.71 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 13.76 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.78 Marta Przyłęcka, 95 G4 200m 27.96 Anna Reślińska, 89 Calisia 28.70 KACZMAREK 29.83 Justyna Hofman, 94 UKS 12 300m 45.26 Anna Bednarek, 95 UKS 12 47.29 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 47.88 Izabela Krot, 97 UKS 12 48.46 Hofman 48.87 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 50.23 Oliwia Dyonizy, 97 Calisia  400m  63.30 Reślińska 68.43 Krot 68.79 Kubiaczyk 69.17 Hofman 600m 1.46.64 Bednarek 1.49.29 Dyonizy 1.51.88 Kubiaczyk 1.53.11 Krot 1.54.68 Reślińska 800m 2.27.05 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.32.82 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.42.22  Bednarek 2.41.32 Małgorzata Bińczyk, 94 UKS 12 2.47.07 Kubiaczyk 2.40.91  Katarzyna Grzelak, 93 UKS 12 2.47.47  Marta Niedźwiedź 1000m 3.10.97 Dobrzańska 3.15.97 Górniak 3.28.17 Dyonizy 1500m 5.06.49 Górniak 5.03.71 Dobrzańska  3000m 10.59.27 Dobrzańska 11.03.09 Górniak 100mppł 16.45 (16.21w) Jankowska 400mppł 75.43 Hofman wzwyż 1.40 Paulina Surmiak, 94 UKS 12 w dal 4.65 Alicja Trzepacz, 94 UKS 12 4.54 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.49 Magdalena Cherubin, 93 Calisia  4.45 Martyna Janiak, 92 Calisia    4x100m  58.01 UKS 12 Młodziczki4x400 4.28.55 UKS 12 (Dobrzańska, Górniak, Kaczmarek, Hofman) chód 10km 50.22 Natalia Płomińska, 92 UKS 12chód 20km 1.46.49 Płomińska

mężczyźni: 100m 11.15 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.26 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.82 Damian Bujak, 92 UKS 12 11.84 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.91 Bartłomiej Mencel, 93 Calisia  12.19 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12   200m 22.57 Kubiak 22.64 Janiak 24.09 Bujak 24.15 Weszka 25.32 Piotr Latosiński, 92 Calisia 300m 38.98 Wojcieszek400m 50.16 Janiak1000m 2.46.84 Piotr Klimczak, 94 UKS 121500m 4.21.24 Klimczak3000m 10.07.75 Klimczakw dal 6.15 Kubiak 5.84 Weszka 5.66 Adam Słomian ZSP 2 wzwyż 1.78 Piotr Szałek II LO 1.75 Przemysław Szmaja ZSTE 1.75 Arkadiusz Przybylski II LO 1.70 Mikołaj Mąka II LO 1.70 Janiak 1.70 Bartosz Wiśniewski oszczep 55.84 Damian Pietrasik, 92 Calisia 4x100m 43.94 UKS 12 (Kubiak, Janiak, Bujak, Pawlak) chód 50 km 3.55.48 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12     

12.10.2010 Poznań Wojewódzka Licealiada 100m k 10 Emilia Lindner, 93 III LO 13.88 1500m K 4 Ewa Dobrzańska, 93 II LO  5.03.71 pb 8 Natalia Górniak, 94 II LO 5.23.92 800m K 14 Karolina Grzelak, 94 II LO 2.40.91 pb 15 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 2.41.32 pb w dal 8 Alicja Trzepacz, 94 III LO 1500m M 10 Piotr Klimczak, 94 III LO 4.27.76 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 22.92 12 Maciej Weszka, 94 II LO 24.44 4x100m 8 III LO 45.75 oszczep 700g 1 Damian Pietrasik, 92 ZSTE 54.24

5.10.2010 Ostrzeszów Rejonowa Licealiada 100m K 3 Emilia Lindner II LO 13.94 15000m K 1 Ewa Dobrzańska II LO 5.12.63 2 Natalia Górniak, 94 II LO 5.15.77 200m K 6 Katarzyna Kaczmarek II LO 29.65 4x400m K 3 I LO 4.45.10 800m K 2 Karolina Grzelak II LO 2.45.23 3 Małgorzata Bińczyk II LO 2.45.39 4 Marta Niedźwiedź II LO 2.47.47 w dal K 1 Alicja Trzepacz III LO 4.60 100m M 6 Damian Bujak II LO 12.32 1500m M 2 Piotr Klimczak III LO 4.29.86 200m M 1 Michał Janiak III LO 22.91 2 Maciej Weszka II LO 24.18 4x100m M 1 III LO 45.34 oszczep M 1 Damian Pietrasik ZSTE 50.08 wzwyż 1 Piotr Szałek II LO 1.75 3 Arkadiusz Przybylski II LO 1.70      

22.09.2010 Kalisz Mistrzostwa Kalisza Szkoły ponadgimnazjalne: 100m M 1 Damian Bujak II LO 12.00 (el. 11.90) 2 Bartłomiej Mencel ZSP 2 12.10 (el. 11.91) 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 22.70 2 Maciej Weszka II LO 24.15 3 Piotr Latosiński I LO 25.32 w dal 1 Adam Słomian ZSP 2 5.66 oszczep 1 Damian Pietrasik ZSTE 53.12 wzwyż M 1 Piotr  Szałek II LO 1.78 2 Przemysław Szmaja ZSTE 1.75 3 Arkadiusz Przybylski II LO 1.74 4 Mikołaj Mąka II LO 1.70 4x100m M 1 III LO 48.11 2 II LO 49.37 100m K 1 Emilia Lindner III LO 13.91  200m K 1 Katarzyna Kaczmarek II LO 29.20 2 Justyna Hofman II LO 29.83 800m K 1 Małgorzata Bińczyk II LO 2.46.73 2 Katarzyna Grzelak II LO 2.47.34 3 Marta Niedźwiedź II LO 2.51.24 1500m 1. Ewa Dobrzańska II LO 5.08.36 2 Natalia Górniak II LO 5.09.11 w dal 1 Alicja Trzepacz III LO 4.60 2 Martyna Janiak II LO 4.45 Gimnazja: 100m K 1 Marta Przyłęcka G 4 14.04 800m K 1 Anna Bednarek G 2 2.42.22 2 Maja Kubiaczyk G9 2.47.07 3 Angela Skonieczna 2.50.16 wzwyż K 1 Paulina Surmiak G 2 1.40               

18.09.2010 Ostrów Miting otwarcia stadionu 100m K 8 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.34 400m K 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 68.43 4 Maja Kubiaczyk, 97 UKs 12 68.79 5 Justyna Hofman, 94 UKS 12 69.17 800m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.32.82 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.33.61 4x100m 2 UKS 12 57.49 wzwyż k 4 Paulina Surmiak, 95 1.35 100m M 1 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.15 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.84 400m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 51.67 1500m 2 PIotr Klimczak,  94 UKS 12 4.21.24 4x100m M 1 UKS 12 47.05 w dal M 3 Kubiak 6.15 pb wzwyż 1 Janiak 1.70 pb

11.09.2010 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 300m K 3s1 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 48.87 600m 6s2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.46.64 4x100m K 6s2 UKS 12 (Wiśniewska, Pruss, Bińczyk, Bednarek) 58.01 chód 3km 3 Katarzyna Pruss, 95 UKS 12 16.25.06 5 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 17.37.34  

28.08.2010 Leszno Miting Okręgowy 1000m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.10.97 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.15.97 300mppł 5s2 Justyna Hofman, 94 UKS 12 53.70  w dal K 6 Alicja Trzepacz, 94 UKS 12 4.65 1000m M 5s1 Piotr Klimczak, 94 UKS 2.48.00

 

25.07.2010 Zielona Góra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3000m K 14 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 10.59.27 pb 16 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.03.09 pb 

26-28.06.2010 Białystok Mistrzostwa Polski Juniorów chód 10 km K 3 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 52.31.14 400m M 5fb 13 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.25 (el. 50.16 pb) 4x100m M 2s3  12 UKS 12 (Janiak, Kubiak, Bujak, Pawlak) 43.94 pb 200m M 6fb 13 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 22.57 pb 7fb 14 Janiak 22.68

5-6.06.2010 Łódź Eliminacje do OOM 800m K 3 Górniak 2.27.05 pb 1500m 1 Górniak 5.06.49 pb 3000m K 1  Dobrzańska 11.06.28 pb 400mppł 5 Hofman 76.16 100m M 4 Kubiak 11.37 200m 2s1 Janiak 22.64 pb 1s3 Kubiak 23.10 400m 2s2 Janiak 50.36

29.05.2010 Aleksandrów Łódzki Miting Wiosenny 100m K 4 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.02 (el. 13.71 pb) 300m K 4s1 Justyna Hofman, 94 UKS 12 48.46 600 m K 2s2 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.53.11 100m M 1f2 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.32 2f2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.37 (el. 11.26 pb) w dal M 6 Maciej Weszka, 94 UKS 12 5.84

28.05.2010 Warszawa Akademickie Mistrzostwa Polski 200m K 7s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.96 400m K 2s10 Reślińska 63.75 w dal K 56 Adrianna Wange, 90 UKS 12 4.54 

22.05.2010 Poznań II Liga Juniorów 400m K PK 6s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 63.30 100mppł PK 4s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.21 w+2.3 100m M PK 3s1 Bartłomiej Mancel, 92 Calisia 12.06

15-16.05.2010 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000 m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 24.52.30 oszczep M J 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 52.41 100mppł K J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.95  4x400m K JM 2 UKS 12 (Dobrzańska, Górniak, Kaczmarek, Hofman) 4.28.55 400m ppł K JM 3 Justyna Hofman, 94 UKS 12 75.43 pb 400m M J 4 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.20 pb 4x100m M J 4 UKS 12 (Kubiak, Janiak, Bujak, Pawlak) 44.35 100m K JM 7 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.48 100m M J 5 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.25 17 Damian BUJAK, 92 UKS 12 11.89 1500m JM 7 EWA DOBRZAŃSKA, 93 UKS 12 5.07.99 pb 200m M J 7 Kubiak 22.62 pb 10 Janiak 22.73 pb 17 Bujak 24.09 pb 800m K JM 7 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.31.06 pb 200m K JM 10 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 28.70 pb

11.05.2010 Kalisz Mistrzostwa Kalisza SG 100m D 1e1 Angelika Ignaszak, 94 G-3 13.57 wzwyż D 1 Paulina Surmiak, 95 G-2 1.40 100m CH 1 Maciej Weszka, 94 G-9 11.53

8.05.2010 Poznań Miting Okręgowy 100m K 5s7 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.67  100mppł K 1s1 Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 15.94 pb 3 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.64 3000m K 4 Ewa Dobrzańska, 93 11.17.86 pb wzwyż K 1 Kowalczyk 1.65 oszczep M 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 55.84 pb  100m M 2s1 Damian Bujak, 92 UKS 12 11.86 1s2 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 12.36 1s6 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.31 1500m M 2s1 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.25.98 200m 4 Adam Wolniak, 90 Olimpia Poznań 22.77 400m M 1s2 Michał Janiak, 92 50.44 pb

30.04.2010 Poznań Miting Okręgowy 100m K 7s2 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.61 2s5 Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 13.62 pb 3s4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.76 wzwyż K 1 Kowalczyk 1.65 300m M 1s5 Adam Wolniak, 90 Olimpia Poznań 35.73

21-24.01.2010 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów chód 3000m K J 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 14.35.77 pb 60mppł K J 10 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 9.96 60m M J 16 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.11 21 Michał Janiak, 92 Calisia 7.34

16.01.2010 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60mppł J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 9.75 pb 600m PK Anna Reślińska, 89 Calisia 1.54.68 wzwyż JM 3 Paulina Surmiak, 95 UKS 12 1.35 w dal J 6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.64 60m J 4fA Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.09 pb 4fB Michał Janiak, 92 Calisia 7.31 (el. 7.30 pb) w dal 4 Maciej Weszka, 94 UKS 12 5.68