W barwach Castellonu Bartosz Kobyłka, syn Andrzeja (zdjęcie obok) Andrzej Kobyłka.

NAJLEPSZE WYNIKI:

KOBIETY:

100m 13.48 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.57 Angelika Ignaszak, 95 SGH 13.71 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 13.76 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.78 Marta Przyłęcka, 95 G4 200m 27.96 Anna Reślińska, 89 Calisia 28.70 KACZMAREK 29.83 Justyna Hofman, 94 UKS 12 300m 45.26 Anna Bednarek, 95 UKS 12 47.29 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 47.88 Izabela Krot, 97 UKS 12 48.46 Hofman 48.87 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 50.23 Oliwia Dyonizy, 97 Calisia  400m  63.30 Reślińska 68.43 Krot 68.79 Kubiaczyk 69.17 Hofman 600m 1.46.64 Bednarek 1.49.29 Dyonizy 1.51.88 Kubiaczyk 1.53.11 Krot 1.54.68 Reślińska 800m 2.27.05 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.32.82 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.42.22  Bednarek 2.41.32 Małgorzata Bińczyk, 94 UKS 12 2.47.07 Kubiaczyk 2.40.91  Katarzyna Grzelak, 93 UKS 12 2.47.47  Marta Niedźwiedź 1000m 3.10.97 Dobrzańska 3.15.97 Górniak 3.28.17 Dyonizy 1500m 5.06.49 Górniak 5.03.71 Dobrzańska  3000m 10.59.27 Dobrzańska 11.03.09 Górniak 100mppł 16.45 (16.21w) Jankowska 400mppł 75.43 Hofman wzwyż 1.40 Paulina Surmiak, 94 UKS 12 w dal 4.65 Alicja Trzepacz, 94 UKS 12 4.54 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.49 Magdalena Cherubin, 93 Calisia  4.45 Martyna Janiak, 92 Calisia    4x100m  58.01 UKS 12 Młodziczki4x400 4.28.55 UKS 12 (Dobrzańska, Górniak, Kaczmarek, Hofman) chód 10km 50.22 Natalia Płomińska, 92 UKS 12chód 20km 1.46.49 Płomińska

MĘŻCZYŹNI:

100m 11.15 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.26 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.82 Damian Bujak, 92 UKS 12 11.84 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.91 Bartłomiej Mencel, 93 Calisia  12.19 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12   200m 22.57 Kubiak 22.64 Janiak 24.09 Bujak 24.15 Weszka 25.32 Piotr Latosiński, 92 Calisia 300m 38.98 Wojcieszek400m 50.16 Janiak1000m 2.46.84 Piotr Klimczak, 94 UKS 121500m 4.21.24 Klimczak3000m 10.07.75 Klimczakw dal 6.15 Kubiak 5.84 Weszka 5.66 Adam Słomian ZSP 2 wzwyż 1.78 Piotr Szałek II LO 1.75 Przemysław Szmaja ZSTE 1.75 Arkadiusz Przybylski II LO 1.70 Mikołaj Mąka II LO 1.70 Janiak 1.70 Bartosz Wiśniewski oszczep 55.84 Damian Pietrasik, 92 Calisia 4x100m 43.94 UKS 12 (Kubiak, Janiak, Bujak, Pawlak) chód 50 km 3.55.48 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12

WYNIKI ZAWODÓW:

12.10.2010 Poznań Wojewódzka Licealiada 100m k 10 Emilia Lindner, 93 III LO 13.88 1500m K 4 Ewa Dobrzańska, 93 II LO  5.03.71 pb 8 Natalia Górniak, 94 II LO 5.23.92 800m K 14 Karolina Grzelak, 94 II LO 2.40.91 pb 15 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 2.41.32 pb w dal 8 Alicja Trzepacz, 94 III LO 1500m M 10 Piotr Klimczak, 94 III LO 4.27.76 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 22.92 12 Maciej Weszka, 94 II LO 24.44 4x100m 8 III LO 45.75 oszczep 700g 1 Damian Pietrasik, 92 ZSTE 54.24

5.10.2010 Ostrzeszów Rejonowa Licealiada 100m K 3 Emilia Lindner II LO 13.94 15000m K 1 Ewa Dobrzańska II LO 5.12.63 2 Natalia Górniak, 94 II LO 5.15.77 200m K 6 Katarzyna Kaczmarek II LO 29.65 4x400m K 3 I LO 4.45.10 800m K 2 Karolina Grzelak II LO 2.45.23 3 Małgorzata Bińczyk II LO 2.45.39 4 Marta Niedźwiedź II LO 2.47.47 w dal K 1 Alicja Trzepacz III LO 4.60 100m M 6 Damian Bujak II LO 12.32 1500m M 2 Piotr Klimczak III LO 4.29.86 200m M 1 Michał Janiak III LO 22.91 2 Maciej Weszka II LO 24.18 4x100m M 1 III LO 45.34 oszczep M 1 Damian Pietrasik ZSTE 50.08 wzwyż 1 Piotr Szałek II LO 1.75 3 Arkadiusz Przybylski II LO 1.70

22.09.2010 Kalisz Mistrzostwa Kalisza – Szkoły ponadgimnazjalne: 100m M 1 Damian Bujak II LO 12.00 (el. 11.90) 2 Bartłomiej Mencel ZSP 2 12.10 (el. 11.91) 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 22.70 2 Maciej Weszka II LO 24.15 3 Piotr Latosiński I LO 25.32 w dal 1 Adam Słomian ZSP 2 5.66 oszczep 1 Damian Pietrasik ZSTE 53.12 wzwyż M 1 Piotr  Szałek II LO 1.78 2 Przemysław Szmaja ZSTE 1.75 3 Arkadiusz Przybylski II LO 1.74 4 Mikołaj Mąka II LO 1.70 4x100m M 1 III LO 48.11 2 II LO 49.37 100m K 1 Emilia Lindner III LO 13.91  200m K 1 Katarzyna Kaczmarek II LO 29.20 2 Justyna Hofman II LO 29.83 800m K 1 Małgorzata Bińczyk II LO 2.46.73 2 Katarzyna Grzelak II LO 2.47.34 3 Marta Niedźwiedź II LO 2.51.24 1500m 1. Ewa Dobrzańska II LO 5.08.36 2 Natalia Górniak II LO 5.09.11 w dal 1 Alicja Trzepacz III LO 4.60 2 Martyna Janiak II LO 4.45 Gimnazja: 100m K 1 Marta Przyłęcka G 4 14.04 800m K 1 Anna Bednarek G 2 2.42.22 2 Maja Kubiaczyk G9 2.47.07 3 Angela Skonieczna 2.50.16 wzwyż K 1 Paulina Surmiak G 2 1.40

18.09.2010 Ostrów Miting Otwarcia Stadionu 100m K 8 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.34 400m K 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 68.43 4 Maja Kubiaczyk, 97 UKs 12 68.79 5 Justyna Hofman, 94 UKS 12 69.17 800m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.32.82 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.33.61 4x100m 2 UKS 12 57.49 wzwyż k 4 Paulina Surmiak, 95 1.35 100m M 1 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.15 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.84 400m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 51.67 1500m 2 PIotr Klimczak,  94 UKS 12 4.21.24 4x100m M 1 UKS 12 47.05 w dal M 3 Kubiak 6.15 pb wzwyż 1 Janiak 1.70 pb

11.09.2010 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 300m K 3s1 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 48.87 600m 6s2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.46.64 4x100m K 6s2 UKS 12 (Wiśniewska, Pruss, Bińczyk, Bednarek) 58.01 chód 3km 3 Katarzyna Pruss, 95 UKS 12 16.25.06 5 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 17.37.34

28.08.2010 Leszno Miting Okręgowy 1000m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.10.97 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.15.97 300mppł 5s2 Justyna Hofman, 94 UKS 12 53.70  w dal K 6 Alicja Trzepacz, 94 UKS 12 4.65 1000m M 5s1 Piotr Klimczak, 94 UKS 2.48.00

25.07.2010 Zielona Góra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3000m K 14 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 10.59.27 pb 16 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.03.09 pb

26-28.06.2010 Białystok Mistrzostwa Polski Juniorów chód 10 km K 3 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 52.31.14 400m M 5fb 13 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.25 (el. 50.16 pb) 4x100m M 2s3  12 UKS 12 (Janiak, Kubiak, Bujak, Pawlak) 43.94 pb 200m M 6fb 13 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 22.57 pb 7fb 14 Janiak 22.68

5-6.06.2010 Łódź Eliminacje do OOM 800m K 3 Górniak 2.27.05 pb 1500m 1 Górniak 5.06.49 pb 3000m K 1  Dobrzańska 11.06.28 pb 400mppł 5 Hofman 76.16 100m M 4 Kubiak 11.37 200m 2s1 Janiak 22.64 pb 1s3 Kubiak 23.10 400m 2s2 Janiak 50.36

29.05.2010 Aleksandrów Łódzki Miting Wiosenny 100m K 4 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.02 (el. 13.71 pb) 300m K 4s1 Justyna Hofman, 94 UKS 12 48.46 600 m K 2s2 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.53.11 100m M 1f2 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.32 2f2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.37 (el. 11.26 pb) w dal M 6 Maciej Weszka, 94 UKS 12 5.84

28.05.2010 Warszawa Akademickie Mistrzostwa Polski 200m K 7s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.96 400m K 2s10 Reślińska 63.75 w dal K 56 Adrianna Wange, 90 UKS 12 4.54

22.05.2010 Poznań II Liga Juniorów 400m K PK 6s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 63.30 100mppł PK 4s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.21 w+2.3 100m M PK 3s1 Bartłomiej Mancel, 92 Calisia 12.06

15-16.05.2010 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000 m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 24.52.30 oszczep M J 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 52.41 100mppł K J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.95  4x400m K JM 2 UKS 12 (Dobrzańska, Górniak, Kaczmarek, Hofman) 4.28.55 400m ppł K JM 3 Justyna Hofman, 94 UKS 12 75.43 pb 400m M J 4 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.20 pb 4x100m M J 4 UKS 12 (Kubiak, Janiak, Bujak, Pawlak) 44.35 100m K JM 7 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.48 100m M J 5 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.25 17 Damian BUJAK, 92 UKS 12 11.89 1500m JM 7 EWA DOBRZAŃSKA, 93 UKS 12 5.07.99 pb 200m M J 7 Kubiak 22.62 pb 10 Janiak 22.73 pb 17 Bujak 24.09 pb 800m K JM 7 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.31.06 pb 200m K JM 10 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 28.70 pb

11.05.2010 Kalisz Mistrzostwa Kalisza Szkół Gimnazjalnych  100m D 1e1 Angelika Ignaszak, 94 G-3 13.57 wzwyż D 1 Paulina Surmiak, 95 G-2 1.40 100m CH 1 Maciej Weszka, 94 G-9 11.53

8.05.2010 Poznań Miting Okręgowy 100m K 5s7 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.67  100mppł K 1s1 Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 15.94 pb 3 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.64 3000m K 4 Ewa Dobrzańska, 93 11.17.86 pb wzwyż K 1 Kowalczyk 1.65 oszczep M 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 55.84 pb  100m M 2s1 Damian Bujak, 92 UKS 12 11.86 1s2 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 12.36 1s6 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 11.31 1500m M 2s1 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.25.98 200m 4 Adam Wolniak, 90 Olimpia Poznań 22.77 400m M 1s2 Michał Janiak, 92 50.44 pb

30.04.2010 Poznań Miting Okręgowy 100m K 7s2 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.61 2s5 Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 13.62 pb 3s4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.76 wzwyż K 1 Kowalczyk 1.65 300m M 1s5 Adam Wolniak, 90 Olimpia Poznań 35.73

21-24.01.2010 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów chód 3000m K J 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 14.35.77 pb 60mppł K J 10 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 9.96 60m M J 16 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.11 21 Michał Janiak, 92 Calisia 7.34

16.01.2010 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60mppł J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 9.75 pb 600m PK Anna Reślińska, 89 Calisia 1.54.68 wzwyż JM 3 Paulina Surmiak, 95 UKS 12 1.35 w dal J 6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.64 60m J 4fA Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.09 pb 4fB Michał Janiak, 92 Calisia 7.31 (el. 7.30 pb) w dal 4 Maciej Weszka, 94 UKS 12 5.68

NAJLEPSZE WYNIKI SEZONU 2011

KOBIETY:

100m K 13.21 Aleksandra Kaźmierczak, 98 SP 12 13.62 Bednarek 14.14 Emilia Lindner, 93 III LO Calisia 200m K 29.23 Justyna Hofman, 94 II LO UKS 12 29.63 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 400m K 63.51 Anna Bednarek, 95 II LO UKS 12 65.86 Krot 67.41 Anna Reślińska, 89 Calisia 67.64 Hofman 800m K 2.26.09 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.26.49 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.36.17 Bednarek 2.40.12 Izabela Krot, 97 UKS 12 2.40.92 Małgorzata Bińczyk, 95 II LO UKS 12 2.43.59 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 2.49.25 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1000m K 3.14.61 Górniak 3.17.95 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1500m K 4.59.48 Dobrzańska 5.11.65 Górniak 5.40.12 Justyna Krawczak, 95 II LO 3000m K  11.25.16 Dobrzańska 11.27.69 Górniak 400mppł K 75.98 Hofman w dal 4.98 Kaźmierczak 4.61 Alicja Trzepacz, 94 II LO 4.55 Barbara Słowik, 93 II LO wzwyż 150 Paulina Surmiak, 94 UKS 12 146 Patrycja Skoczylas, 98 SP 16 1.40 Natalia Bazela SGH 1.40 Marika Sielicka V LO 4x400m 4.23.96 II LO

MĘŻCZYŹNI:

100m M 11.01 Janiak, 92 UKS 12  11.53 Weszka, 94 UKS 12  11.70 Mencel, 92 UKS 12 11.95 Wojcieszak  200m M 22.25/22.08w Janiak 24.27 Wojcieszak, 95 UKS 12 24.82 Weszka 400m M 35.46/300 49.14 Janiak 38.58/300 53.77 Wojcieszak 800m M 2.03.64 Klimczak, 94 UKS 12 1000m 2.38.33 Klimczak 1500m M 4.20.48 Klimczak 2000m M 6.00.61 Kubiak, 96 UKS 12 3000m M 9.43.71 Klimczak w dal M 6.83 Mencel wzwyż 175 Wiśniewski G1 1.70 Janiak         

WYNIKI ZAWODÓW:

8.10.2011 Ostrów Wielkopolski Mistrzostwa Ostrowa 100m K 6 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.89 (9el 13.21 pb) 8 Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.62 pb 400m K 2 Izabela Krot, 97 UKS 12 65.86 pb 800 m K 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.38.40 4x100m 2 UKS 12 56.93 w dal  K Kaźmierczak 4.50 kula K 4 Bednarek 7.44 pb 100m M 4 Maciej Weszka, 94 11.53 pb 1500m M 4 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.28.67 5 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 4.28.76 w dal M 3 Bartłomiej Mencel, 92 niest. Kalisz 6.22  6 Weszka 5.76 wzwyż M 1 Michał Janiak, 92 1.70 4×100 m M 3 UKS 12 48.28

6.10.2011 Leszno Wojewódzka Licealiada 1500m K 5 Dobrzańska II LO 5.19.00 400m K 7 Bednarek II LO 64.55 4×400 m K 3 II LO 4.23.96 800m M 5 Gorniak II LO 2.32.30 11 Bińczyk II LO 2.42.50 w dal 8 Trzepacz 455 wzwyż 10 Surmiak 140 100m M 6 Weszka II LO 11.87 1500m M 6 Klimczak II LO 4.30.90 400m M 7 Wojcieszak II LO 54.26 4x400m 7 II LO 4.46.28

1-2.10.2011 Kielce Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego Chód K 3000m 9 Katarzyna Pruss, 96 UKS 12 16.41.93 2000m M 1s2 (3) Patryk Kubiak, 96 UKS 12 6.00.61 pb 

30.09.2011 Ostrów Wlkp. Finał Rejonowej Gimnazjady 100m K 7 Lindner III LO 14.14 1500m K 1 Dobrzańska II LO 5.23.62 5 Justyna Krawczak, 95 II LO 5.42.41 200m K 5 Hofman II LO 29.73 6 Kaczmarek II LO 30.14 400m K 1 Bednarek II LO 63.55 4x400m K II LO 4.27.19 800m K 1 Górniak II LO 2.34.26 3 Małgorzata Bińczyk, 95 II LO 2.40.92 6 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 2.43.59 w dal K 2 Alicja Trzepacz, 94 4.61wzwyż 1-2 Surmiak V LO 147 100m M 2 Weszka II LO 11.58 1500m M 2 Klimczak II LO 4.28.65 400m M 1 Wojcieszak II LO 54.65 4x400m M 2 II LO 3.46.76

21.09.2011 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m K Lindner, 93 III LO 14.34 200m M Weszka, 94  II LO 24.82 200m Hofman, 94 II LO 30.60 800m K 2 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 2.44.97 3 Sandra Wojciechowska, 95 UKS 12 2.46.47 1500m K 2 Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.40.12 wzwyż 1 Surmiak V LO  1.42 2 Natalia Bazela SGH 1.40 3 Marika Sielicka, 94 V LO 1.40 4x100m K II LO 56.87 4x100m M II LO 47.25 w dal Barbara Słowik, 93 II LO 4.55 wzwyż M Bartosz Wiśniewski G1 1.75

20.09.2011 Kalisz Miting Gimnazjalny 100m K Kaźmierczak G2 13.73 pb 800m K 1 Krot G10 2.40.12 pb

3.09.2011 Leszno Miting 300m K 4s4 Anna Bednarek, 95 UKS 12 44.90 pb 2s5 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.36 1s6 Justyna Hofman 47.39  1000m K 9s1 Natalia Górniak, 94 3.14.61 100m M 2s2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.19 2s3 Mikołaj Weszka, 94 UKS 12 11.61 300m M 5s4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 38.64 1000m M 3s2 Piotr Klimczak, 94 UKS 2.38.33

22-24.07.2011 Płock Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży chód 5000 m K 12 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 27.45.63 15 Michalina Wosik, 94 UKS 12 28.26.73 chód 10000 m M 5 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 50.22.45

24-26.06 Toruń Mistrzostwa Polski Juniorów chód 10000m K 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 50.09.08 200m M 4fB Michał Janiak, 92 UKS 12 22.28 pb (2e4 22.08 +3.7) 400m M 4e2 Janiak 50.40

11.06.2011 Poznań Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Miting Juniorów 100 m M 2s4 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.01 pb 3s3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.53 pb 5s2 Przemysław Wojcieszak, 95 11.95 pb 1000m M 3s2 Patryk Kubiak, 96 2.49.30 1000 m K 2 Oliwia Dyonizy, 96 3.17.95 pb 200m K 3s1 Justyna Hofman, 95 UKS 12 29.23 4s1 Katarzyna Kaczmarek, UKS 12 29.63 w dal K 8 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 4.53 400m K 3 Anna Bednarek, 94 UKS 12 63.51 300m K 2s4 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.75 w dal M 3 Bartłomiej Mencel, 92 6.28 1500m K 6 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 4.59.48 8 Natalia Górniak, 94 UKS 12 5.11.65

5-6.06.2011 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych chód 10000m JM M 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 50.52.33 chód 5000m JM K 5 Michalina Wosik, 94 UKS 12 30.32.06 100m JM M 9 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.59 pb 100m J M 11 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.88 1500m JM M 8 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 4.20.48 400m JM M 13 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 53.77 pb 400m J M 2 Michał Janiak, 92 UKS 12 49.14 pb 400mppł JM K 10 Justyna Hofman, 94 UKS 12 75.98 200m J M 5 Janiak 22.58 pb 3000m J K 3 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.25.16 3000m JM K 5 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.47.78 3000m JM M 5 Klimczak 9.43.71 pb w dal 1 Mencel 6.83 pb

31.05.2011 Leszno Wojewódzka Gimnazjada wzwyż K 5 Paulina Surmiak, 95 UKS 12 1.50

28-29.05.2011 Łódź Miting ŁOZLA 100m K 5e1 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 14.49 800m K 1s1 Anna Bednarek, 95 UKS 12 2.37.12 1500m K 1s1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 5.04.29 3s1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 5.20.12 400mppł 3s1 Natalia Hofman, 95 UKS 12 75.7 100m M 4 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.77 (2e4 11.70 pb) 5 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.79 pb 200m M  3s1 Michał Janiak, 92 UKS 12 22.76 1e4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 24.27 pb w dal 3 Bartłomiej Mencel 6.30 pb

28-29.05.2011 Poznań Akademickie Mistrzostwa Polski 200m K 3s7 Anna Reślińska, 89 Calisia 30.80 400m K 7s6 Reślińska 67.41 800 K 6s2 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.49.25 100m K 13s2 Kaniewska 6.05.36 w dal K 13s2 Adriana Wange, 90 UKS 12 5.18 pb

17.05.2011 Ostrzeszów Rejonowa Gimnazjada 100m K  1s4 Marta Przyłęcka, 95 Gimnazjum Nr 4 Kalisz 14.30 1000m 3 Oliwia Dyonizy, 97 Gimnazjum nr 10 Kalisz 3.21.21 pb 600m 1 Anna Bednarek, 95 Gimnazjum nr 2 Kalisz 1.49.19 4 Maja Kubiaczyk, 97 Gimnazjum nr 9 Kalisz 1.50.04 wzwyż K 2 Paulina Surmiak, 95 Gimnazjum nr 2 Kalisz 1.45 pb 300m 1 Przemysław Wojcieszak, 95 Gimnazjum nr 9 38.23 pb  wzwyż Filip Swiatnicki, 95 Gimnazjum nr 9 1.70

15.05.2011 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów  Młodszych chód 5000m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 24.30.19 chód 5000 m K JM 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 27.36.32 6 Michalina Wosik, 94 UKS 12 28.40.19   400mppł K JM 9 Justyna Hofman, 94 UKS 12 76.34  800m K JM 8 Anna Bednarek, 95 2.36.17 3000m K JM  3 Natalia Górniak, 94 UKS 12 11.27.69 J 4 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.32.02 chód 10000 m JM 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 12 49.43.52 100m M JM 10 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.95 100m M J 11 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.95 400m JM 6 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 54.22 pb 400m M J 3 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.98 800m M JM 11 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 2.11.15 w dal M J 8 Mencel 6.15

7.05.2011 Ostrów Wielkopolski Miting Okręgowy 300m K 13 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 48.05 600m K 9 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.47.18 14 Oliwia Dyonizy,, 97 UKS 12 1.51.33 1000m M 11 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 3.05.19 100m K 10 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.53 400m K 4 Anna Bednarek, 95 UKS 13 63.97 pb 6 Justyna Hofman, 94 UKS 12 67.64 pb 4x100m K 5 UKS 12 57.25 800m K 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 2.26.09 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 2.26.49 100m M 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.89 e Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.77 pb 400m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 50.23 6 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 54.33 pb 4x100m 1 UKS 12 45.61 w dal M 3 Mencel 5.56

30.04.2011 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 44 (4s3) Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 14.87 300m K 44 (7s4) Justyna Hofman, 94 UKS 12 48.51 100m M 28 (5s9) Maciej Weszka, 94 UKS 12 12.04 300m M 2 (2s9) Michał Janiak, 92 UKS 12 35.46 pb 28 (7s8) Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 38.58 pb w dal M Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 6.18 pb

31.01.2011 Spała Halowy sprawdzian kontrolny PZLA  60m M 4e2 (19) Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.18 200m M 1s10 (15) Kubiak 22.93 pb

27-30.01.2011 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów  Młodszych  chód 3000m K J 1 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 14.35.36 pb chód 5000m M JM 8 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 26.19.74 400m M J 2e8 (9) Michał Janiak, 92 UKS 12 51.59 pb

22.01.2011 Łódź Halowy miting 60m M 5 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 AZS Łódź 7.26 (2e1 7.12) 200m M 4 Kubiak 23.71 pb

16.01.2011 Łódź Halowy miting 60m M 3 Maciej Kubiak, 91 UKS 12 7.22

01.2011 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 2000m K MŁ 1 Katarzyna Pruss, 96 UKS 12 10.52.64 chód 2000m K JM 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12  11.16.33 2000m K J 1 Natalia Płomińska, 93 UKS 12 9.27.36 60m K J 3 Emilia Lindner, 93 UKS 12 8.54 5 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 8.83 (3e1 8.74) 60m k JM 9 Justyna Hofman, 94 UKS 12 9.06  300m K JM 5 Hofman 50.28 600m k JM 1 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.53.12 1000m K J 3 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.24.30 1000m K JM 2 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.24.93 chód 3000 M JM 2 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 14.55.08 60m M J 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 7.21 pb 5 Bartłomiej Mencel, 93 UKS 12 7.52 (2e2 7.47 pb) 60m M JM 11 Przemysław Wojcieszek, 94 UKS 12 7.84 300m M j 1 Janiak 40.30 300m M JM 6 Wojcieszek 43.66 1000m M Jm 3 Piotr Klimczak, 94 UKS 12 2.52.41 w dal M J 2 Mencel 6.32 pb

8.01.2011 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 600m K 3 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1.53.01 4 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 1.55.06 1000m K 2 Izabela Krot, 96 3.38.44  PK: 60m K 4e1 Katarzyna Kaczmarek, 93 UKS 12 8.82 4e2 Justyna Hofman, 94 UKS 12 9.07 600m K 1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 1.50.13 2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 1.50.73 5 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.52.60 60m M 1 Michał Janiak, 92 UKS 12 7.24 3e4 Bartłomiej Mencel, 93 UKS 12 7.51 3e2 Przemysław Wojcieszek, 95 UKS 12 7.76 600m 4 Piotr Klimczak, 93 UKS 12 1.35.93 w dal M 2 Mencel 6.16

NAJLEPSZE WYNIKI:

KOBIETY:
100m  13.23 (12.96 PR)Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.42 Adrianna Wange, 90 UKS 12 13.48w Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.51 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.71 Magdalena Kuświk, 00 UKS 12 13.90 Kinga Marciniak, 95 ZSGH 14.09 Izabela Krot, 97 UKS 12 14.11 Justyna Hofman, 95 UKS 12 14.24 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 14.26 Agata Kuświk, 97 UKS 12 200m 27.86 Bednarek 29.22 Kubiaczyk 29.27 Hofman 300m 42.91 Kaźmierczak 45.50 M. Kuświk 45.57 Kubiaczyk 46.77 A. Kuświk 400m 63.70  Krot 64.12 Bednarek 66.78 Sandra Wojciechowska, 95 69.38 Hofman 600m 1.43.67 Krot 1.46.64 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 800m 2.33.21 Natalia Górniak, 95 UKS 12 2.43.67 Kubiaczyk 2.44.74 Małgorzata Bińczyk, 94 UKS 12 1000m 3.27.52 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1500m 5.30.43 Justyna Krawczyk, 95 II LO  400mppł 69.48 Bednarek 74.91 Hofman w dal 5.53 Wange 4.86 M. Kuświk  wzwyż  156 Patrycja Skoczylas,99 145 Paulina Surmiak, 97 UKS 12 139 Natalia Bazela  kula 4 kg 11.22 Anna Kasprzak, 86 Kalisz 4x100m 52.83 UKS 12 MŁODZICZKI 56.57 II LO 4x400m 4.32.11 II LO
MĘŻCZYŹNI:
100m 11.34 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.49 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.69w (11.99) Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.71 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 200m 23.22 Janiak 23.43 Wojcieszak 23.83 Weszka 400m 51.61 Wojcieszak 800m 2.07.25 Adam Szurmiński, 94 UKS 12 1500m 4.22.76 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 3000m 9.18.79 Kubiak w dal 6.24 Mencel wzwyż 181 Bartosz Wiśniewski, 96 175 Filip Świątnicki, 95 IV LO kula 6kg 14.23 Marcin Małecki, 81 Kalisz 4x100m 47.78 Gimnazjum nr 9 4x400m 3.40.25 II LO

————————————————————————————————-

WYNIKI ZAWODÓW:

6.10 Ostrów Wlkp. Mistrzostwa Ostrowa 100m K 4 Kaźmierczak 13.51 6 Woźniak 14.12 9 el. 13.66) el. Krot 14.09 400m K 3 Krot 67.09 800m K 3 Kubiaczyk 2.43.67 4 Woźniak 2.50.56 kula K Anna Kasprzak, 86 11.22  100m M 1 Weszka 11.51 kula M 6 kg 1 Marcin Małecki, 81 14.23 4x100m K 3 UKS 12 56.48

2.10 Ostrów Wlkp. Finał Rejonowej Licealiady 100m K 3 Kinga Marciniak, 95 ZSGH 13.90 pb 1500m k 3 Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.30.43 pb 200m K 1 Anna Bednarek, 95 II LO 28.84 3 Justyna Hofman, 95 II LO 29.60 400m K 1 Sandra Wojciechowska, 95 II LO 67.84 4x100m K 9 II LO 58.64 4x400m K 1 II LO 4.32.11 800m K 1 Natalia Górniak, 95 II LO 2.33.21 100m M 1 Maciej Weszka, 94 II LO 11.34 pb 200m M 1 Przemysław Wojcieszak, 95 II LO 23.69 3 Michał Polowczyk, 95 II LO 24.59 3000m M 1 Adam Szurmiński, 94 II LO 9.31.35 4x400m M 1 II LO 3.40.25 wzwyż 3 Filip Świątnicki, 95 IV LO 175

18.09 Kalisz Mistrzostwa Kalisza  400m Sandra Wojciechowska, 95 II LO 66.78 800m Natalia Górniak, 94 II LO 2.36.6 Małgorzata Bińczyk, 94 II LO 1500m Justyna Krawczyk, 95 II LO 5.46.6 wzwyż Paulina Surmiak, 95 V LO 145 Natalia Bazela, 94 ZGH 139 4x100m II LO 56.57 4x400m II LO 4.32.4 mężczyźni: wzwyż Bartosz Wiśniewski, 96 II LO 196 Filip Świątnicki, 95 IV LO 175  Marcin Binduga, 95 V LO 170 4x400m II LO 3.46.18

15.09 Poznań Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 100m K 9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.51 pb 21 Agata Kuświk, 97 UKS 12 14.26 pb 600m m K 4 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.43.76 17 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 1.49.61 1000m K 20 Oliwia Dyonizy, 97 UkS 12 3.31.45 300m K 4 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 42.91 pb 15 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.04 4x100m K 5 UKS 12 Kuświk, Kubiaczyk, Woźniak, Kaźmierczak 52.83 pb

8.09 Poznań Miting Olimpijski 100m K 9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.67 pb 10 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.71 11 Magdalena Kuświk, 00 UK 12 13.78 pb 20 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 14.24 pb 600m 6 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.43.67 pb 400m M Wojcieszak 52.53 100m M Weszka 11.75 W dal K Wange w dal 5.33 800m M 9 Szurmiński 2.07.25 10 Klimczak 2.07.54 4x100m 3 UKS 12 54.01

1.09 Radom Młodzieżowe Mistrzostwa Polski W dal K 12 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.35

25.08 Leszno Miting 100m K 1s2 Daria Woźniak, 97 UKS 12 13.94 pb 300m K 2s1 Magdalena Kuświk, 00 UKS 12 45.50 pb 2s3 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 44.15 3s2 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 46.80 600m K 2s2 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.45.35 4x100m 1 UKS 12 53.84 Kubiaczyk, Woźniak, Kuświk, Kaźmierczak w dal 5 Adrianna Wange, 90 UKs 12 5.30

27.06 Kalisz „Złoty miting” 100m K Weronika Walczak, 99 SP10 13.67PR 300m K Magdalena Kuświk, 00 SP17 46.23 RK 600m K Kinga Grabowska, 99 SP16  1.44.70 RK wzwyż Patrycja Skoczylas, 99 SP16 156 RK w dal Julia Stachowiak, 00 SP16 4.69

18.06 Częstochowa Miting 400m M 1s2 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 51.61 pb 3000m M 1 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 9.18.79 pb

9.06 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 100m K 5 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.40 (el. 13.35) 13.35 16 Daria Woźniak, 97 UKS 12 14.05 pb 300m 3 Kaźmierczak 43.53 pb 8 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 45.67 pb 600m 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 1.45.43 1000m 10 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 3.27.52

2.06 Wrocław Miting 400m M 8s1 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 52.18 1500m M 3s2 Patryk Kubiak, 96 UKS 12 4.22.76 pb  6s2 Szurmiński 4.28.38 400mppł K 3s1 Bednarek 72.76 4s1 Hofman 77.33 w dal 2 Wange 5.39 +3.3

29.05 Leszno Wojewódzka Gimnazjada  100m K 8 Kaźmierczak G2 13.53 600m K 3 Krot G10 1.49.51 2000m M 6 Kubiak G1 6.13.90 300m M 8 Rosiak 38.58 4x100M 7 G9 47.78 wzwyż M 6 Bartosz Wiśniewski G1 1.75

26.05 Wrocław Memoriał Ząbeckiego i Malanowskiego 100m K 3s4 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.43 2s9 Adrianna Wange, 90 UKS 12 13.42 pb 3s9 Daria Woźniak, 97 UKS 12 14.08 200m K 2s6 Maja Kubiaczyk, 97 UKS 12 29.22 400m K 3 Izabela Krot, 97 UKS 12 63.70 pb 600m K 13s1 Oliwia Dyonizy, 97 UKS 12 1.53.95 1s2 Nicola Jezierska, 98 UKS 12 1.46.64 400mppł K 3s2 Anna Bednarek, 95 UKS 12 69.48 pb 5s2 Justyna Hofman, 95 UKS 12 74.91 pb w dal K 6 Wange 5.48 100m M 6s2 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.62 400m M 2s2 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 51.85

24.05 Ostrów Rejonowa Gimnazjada 100m K 1 Kaźmierczak G2 13.49 300mppł K 3 Aleksandra Kostrzewa, 97 G9 53.35 pb 300m K 4 Kubiaczyk G9 46.06 600m K 2 Krot G10 1.45.35 4 Jezierska G10 1.49.02 1000m K 5 Dyonizy G10 3.31.67 2000m M 1 Kubiak G1 6.25.01 Wzwyż M 1 Wiśniewski G1 1.75

20.05 Żerkow Miting 100m K 6 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.23 pb 9 Anna Bednarek, 95 UKS 12 13.48 pb 17 Justyna Hofman, 95 UKS 12 14.11 100m +2.2 M 8 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.69 200m K 8 Bednarek 27.86 pb 14 Hofman 29.27 w dal K 7 Kaźmierczak 4.74 200m M 1 Wojcieszak 23.43 pb

19.05 Bydgoszcz Akademickie Mistrzostwa Polski w dal K 9 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.45 800M  K 87 Roża Kaniewska, 91 Calisia 2.47.96 1500m K 88 Kaniewska 5.55.68 pb

12-13.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych  10km K 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 50.22.57 10000m M 3 Radosław Grabarek, 94 UKS 12 51.54.48 100m  M J 7 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.57 PK 3s2 Michał Janiak, 92 UKS 12 11.49  5s2 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.71 1500m M J 8 Aleksander Szurmiński, 94 UKS 12 4.26.44 pb 400m K JM 6 Agata Bednarek, 95 UKS 12 64.22 J 10 Justyna Hofman, 94 UKS 12 69.64 400m M JM 4 Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 52.99 400mppł K JM 8 Bednarek 70.20 pb J 1 Hofman 78.64 200m M JM 6 Wojcieszak 23.67 pb J 9 Weszka 23.83 pb PK 4s2 Janiak 23.22 w dal K 3pk Adrianna Wange, 90 5.45 3000m M JM 2 Patryk Kubiak, 96 9.21.61 w dal M PK 2 Mencel 6.24

9-10.05 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m K 1 Kaźmierczak, 98 G2 13.36 (el.12.96PR) 300m K 1 Kubiaczyk G9 46.99 600m K Krot 1.51 1000m 1 Dyonizy 3.35 w dal Kaźmierczak 4.76 100m M 1 Przemysław Skórczak, 96 G2 11.94 (el. 11.56PR) 2 Jędrzej Szydłowski, 96 G4 11.97 (el 11.61PR) w dal M Jurowski G10 6.03

5.05 Poznań Miting Okręgowy 100m K 1s2 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 13.39 400m 2s2 Agata Bednarek, 95 UKS 12 64.12  100m M 2s3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 11.69 400m M 2s3 Przemysław Wojcieszak, 95 51.69 pb

28.04 Poznań Miting Otwarcia sezonu w dal K 3 Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.53 pb 100m 1s5 Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 11.84 w dal Mencel 6.15

21.04 Zaniemyśl Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym 20 km K 2 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 1.41.56 pb

14.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60m K MŁ 3 Aleksandra Kaźmierczak, 98 UKS 12 8.45 (el. 8.36) 1000m K J 1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.21.06 w dal K 4 pk Adriana Wange, 90 UKS 12 5.12 pb w dal M 1 PK Bartłomiej Mencel, 92 UKS 12 6.38 trójskok 1 Mencel 11.11

7.01 Kalisz Miting 60m M 3 Maciej Weszka, 94 UKS 12 7.38 w dal K Adrianna Wange, 90 UKS 12 5.24 pb Aleksandra Kaźmierczak, 98 4.88 pb

NAJLEPSZE WYNIKI:
HALA
UKS12
60 m K
1.  8.61  3 e6   KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
2.  8.65  3 e10   WOŹNIAK Daria  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
3.  8.72  2 e7  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
4.  8.74  1 e5  KUŚWIK Magdalena  UKS 12 Kalisz    00-04-17 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
600 m K
1.  1:50.6 r  1 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
2.  1:51.37  3 s3   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
3.  1:55.0 r  3 s1   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
4.  1:56.56  6 s3   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
5.  2:01.68  7 s3   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
1000 m K
1.  3:32.0 r  3 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
2.  3:36.00  2 s2   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
3.  3:54.18  6 s1  CICHOREK Anna  UKS 12 Kalisz    98-07-08 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
Wzwyż K
1.  1.30  4   STEFANIAK Julia  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
Chód 3 km K
1.  16:49.31  7 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WP  Spała (M)   2013-01-25
2.  16:51.08  5 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WP  Spała (M)   2013-01-25
3.  16:54.71  6 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WP  Spała (M)   2013-01-25
60 m M
1.  7.34  1 e7   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
2.  7.36  3   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
3.  7.87  1 e5  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
4.  7.89  2 e5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
1000 m M
1.  2:52.13  1 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
2.  2:57.6 r  3 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
3.  2:58.54  4 s2   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
4.  3:40.55  8 s1  GARNCAREK Jakub  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
2000 m M
1.  6:15.8 r  1 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
2.  6:22.9 r  1 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
Wzwyż M
1.  1.30  6   MARCINKOWSKI Wiktor  UKS 12 Kalisz    00-01-01 Dz st  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
UKS 9
1000 m K
1.  3:20.48  1 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
2.  3:41.2 r  4 s1  KLIBER Agnieszka  UKS 9 Kalisz    97-01-01 Jun mł  WP  Kalisz (2)   2013-01-12
3.  3:55.11  7 s1  GORAL Marlena  UKS 9 Kalisz    98-01-02 Młodz  WP  Kalisz (2)   2013-01-05
———————————————————————————————————————
STADION
Wyniki zawodów (poza rejestrem WOZLA):
29.04 Żerkow Miting 100m M Kacper Dziechciarow, 94 UKS 12 11.44 pb 200m  Agata Kuświk, 97 UKS 12 28.81 pb
14-16.05 Kalisza Mistrzostwa Kalisza Szkół Gimazjalnych 100m K 1.Daria Woźniak, 97 Gimnazjum nr 10 13.53R 300m K Aleksandra Kaźmierczak, 98 G2 45.51R 600m K Kinga Grabowska, 99 G9 1.42.81R 1000m K Oliwia Dyonizy, 97 G10 3.31.81R w dal Agata Kuświk 97 G9 4.66 wzwyż K Patrycja Skoczylas, 99 G9 1.50 kula 3kg K Olga Walkowiak, 98 G10 9.21 100m M Oskar Pasternak G9 11.42R Martin Jopek 97 G1 11.57R
23.05 Ostrzeszów Rejonowa Gimnazjada 1000m K Agnieszka Kibler G7 3.31.35
3.06 Poznań Wojewódzka Gimnazjada 300m K 3 Kaźmierczak 44.34 600m 1 Kinga Grabowska, 99 G9 1.41.78 pb 300mppł Ala Kostrzewa, 99 G9 50.24 pb wzwyż Skoczylas 1.50 4x100m M G1 47.60
19-20. 09 Kalisz Licealiada w dal K Agata Kuświk 4.69 pb
1.10 Ostrów Wlkp. Rejonowa Licealiada 1500m K 2. Oliwia Dyonizy, 97 II LKO 5.28.49pb  100m M  Oskar Pasternak, 97 II LO 11.57 pb  4x400m M  II LO 3.41.04  wzwyż Filip Świątnicki, 95 IV LO 177 Marcin Binduga V LO 177
5.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa Kula K 3 kg 1. Anna Kasprzak, 86 UKS 12 13.78 pb 100m M 1. Kacper Dziechciarow, 94 UKS 12 11.39 3. Przemysław Wojcieszak, 95 UKS 12 11.61 pb  4x100m M 2. UKS 12 (Kasprzak, Szurmiński, Wojcieszak, Dziechciarow) 49.28 kula 5 kg M 1.Maciej Małecki, 81 15.38
8.10 Poznań Wojewódzka Licealiada 400m K 5. Izabela Krot, 97 II LO UKS 12 62.53 pb3 Oskar Pasternak, 97 II LO 11.55 pb 1500m M 5 Rafał Mrowiński, 97 UKS 12 4.22.11 pb 400m 2 Wojcieszak II LO 50.93 pb 4x400m M 4. II LO 3.41.01 sb   100m
———————————————————————————————————————
Pozostałe wyniki:
UKS 12
100 m K
1.  13.47 1 s7 KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -2.4 IV
2.  13.53 1 e5  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz 98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 -0.4
3.  13.57  6  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.4 I
4.  13.75  1 e2  KUŚWIK Magdalena  UKS 12 Kalisz    00-04-17 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 0.0 IV
5.  13.81  4 s4  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 -0.5
6.  13.96  2 e1  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.4 V
7.  13.98  3 e4  SMOLAREK Anna  UKS 12 Kalisz    00-05-22 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 +0.2 V
8.  14.03  1 s5  SMOLAREK Anna  UKS 12 Kalisz    00-05-22 Dz st  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -1.1 V
200 m K
1.  27.72  1 s1  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz  98-11-30  WLP  Poznań (1) 2013-05-12 -1.4 IV
2.  28.45  2 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.2 IV
3.  29.05  4 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.2 —
300 m K
1.  43.95  1 s7  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
2.  44.20  4 s8  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  III
3.  44.62  1 s1  KAZIMIERCZAK Aleksandra  UKS 12 Kalisz    98-11-30 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  I
4.  44.66  1 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  —
5.  46.70  4 s3   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  —
6.  47.28  5 s3   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  —
400 m K
1.  63.85  1 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  IV
2.  64.53  4 s2   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
3.  65.78  3 s2   KUŚWIK Agata  UKS 12 Kalisz    97-05-30 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  —
800 m K
1.  2:24.64  4 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
2.  2:28.90  5 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  IV
3.  2:30.03  9 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  IV
4.  2:30.62  7 s1   KROT Izabela  UKS 12 Kalisz    97-04-02 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
5.  2:37.70  10 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  —
6.  2:43.01  8 s1   KUBIACZYK Maja  UKS 12 Kalisz    97-10-22 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
1500 m K
1.  5:33.84  2 s1   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
2.  5:37.04  7   DYONIZY Oliwia  UKS 12 Kalisz    97-01-04 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  —
4×400 m K
1.  4:21.39  8 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja WOŹNIAK Daria KROT Izabela  UKS 12 Kalisz
Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-16  —
2.  4:25.55  3 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja DYONIZY Oliwia KROT Izabela  UKS 12 Kalisz
Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  —
3.  4:28.01  3 s1  KUŚWIK Agata KUBIACZYK Maja DYONIZY Oliwia KROT Izabela  UKS 12 Kalisz
Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  —
Wzwyż K
1.  1.50  5  SKOCZYLAS Patrycja  UKS 12 Kalisz    99-02-04 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  IV
2.  1.45  4  SKOCZYLAS Patrycja  UKS 12 Kalisz    99-02-04 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
W dal K
1.  4.44  16  BUCZKOWSKA Klaudia  UKS 12 Kalisz    99-08-16 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08 0.0 —
Chód 3 km K
1.  13:36.14  1 s1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
2.  14:44 r  34 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  —
3.  15:34.53  2 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
4.  15:50.69  3 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
5.  16:08.36  4 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
Chód 5 km K
1.  22:54.55  2 s1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Gdańsk (M)   2013-06-01  —
2.  23:14 r  3    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  —
3.  24:40 r  33 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  —
4.  26:43.71  3 s1   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  II
5.  27:13 r  3    PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  —
6.  27:24 r  13    PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  —
7.  27:24.92  4 s1   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
8.  27:48.50  7 s1   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
9.  27:56.73  10   PRUSS Katarzyna  UKS 12 Kalisz    96-09-24 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  III
Chód 10 km K
1.  48:12 r  3    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Olomouc (CZE) (M)  2013-03-30  I
2.  49:32 r  34 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  I
3.  49:50 r  14 +   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Tampere (FIN) (M)  2013-07-10  I
4.  55:15 r  6    WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  III
5.  55:53 r  7    BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  III
6.  58:50.33  9   WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-04  —
7.  59:59.23  10   BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-04  —
Chód 20 km K
1.  1:38:57 r  6    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Zaniemyśl (M)  2013-04-20  M
2.  1:41:00 r  30    PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Lugano (SUI) (M)  2013-03-17  M
3.  1:42:07 r  1   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Bydgoszcz (M)   2013-06-29  I
4.  1:43:51 r  14   PŁOMIŃSKA Natalia  UKS 12 Kalisz    92-07-30 U23  WLP  Tampere (FIN) (M)  2013-07-10  I
5.  2:02:22 r  7    WOSIK Michalina  UKS 12 Kalisz    94-11-14 Jun  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  —
6.  2:05:25 r  8    BIŃCZYK Marta  UKS 12 Kalisz    95-03-31 Jun  WLP  Gdańsk (M)  2013-08-31  —
100m M
1.  11.37  2 s2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07 +0.1 III
2.  11.44  4 s8   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -1.0 III
3.  11.45  3 e1   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01 +1.2 III
4.  11.51  8   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01 -0.2 III
5.  11.56  3 s2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04 -0.3 III
6.  11.60  4 s5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.7 III
7.  11.63  4 s7   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +1.6 III
8.  11.67  6 s5   WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz    94-12-29 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.7 III
9.  11.77  5   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11 -0.4 IV
10.  11.78  2 e2   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11 -1.2 IV
11.  11.94  5 e8  BUJAK Damian  UKS 12 Kalisz    92-05-15 U23  WLP  Łódź (1)   2013-06-07 +0.3 —
12.  12.07  5 s4  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Żerków (1)   2013-05-25 +0.3 —
13.  12.08  6 s2  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04 -0.3 —
14.  12.09  1 s2  PASTERNAK Oskar  UKS 12 Kalisz    97-04-27 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +0.4 IV
15.  12.22  3 s5  SZMAJA Przemysław  UKS 12 Kalisz    92-10-29 U23  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 -0.5 —
16.  12.48  2 s2  MARCHWICKI Maciej  UKS 12 Kalisz    98-01-01 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31 +0.4 V
100 m M z wiatrem
1.  11.33 3 e1  DZIECHCIAROW Kacper UKS 12 Kalisz  94-03-13 Jun WLP  Łódź (1)   2013-06-16 +2.5
200 m M
1.  23.74  5 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.5 IV
2.  23.77  5 s1   DZIECHCIAROW Kacper  UKS 12 Kalisz    94-03-13 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12 -0.9 IV
300 m M
1.  36.61  3 s5   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  —
2.  39.13  1 s5  MARCHWICKI Maciej  UKS 12 Kalisz    98-01-01 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
400 m M
1.  51.21  2 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  III
2.  51.79  2 s3   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  III
3.  51.96  8 s2   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  III
4.  52.00  7 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  III
5.  52.08  7 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  III
6.  52.18  6 s1   WOJCIESZAK Przemysław  UKS 12 Kalisz    95-08-14 Jun  WLP  Łódź (1)   2013-06-16  III
800 m M
1.  2:19.60  9 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
1000 m M
1.  2:44.48  8 s2   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  —
1500 m M
1.  4:15.84  4 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  IV
2.  4:20.91  8 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  IV
3.  4:21.82  8 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
4.  4:26.56  13 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
5.  4:34.38  8   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  —
6.  4:35.85  12 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  —
7.  4:36.65  9 s1   MROWIŃSKI Rafał  UKS 12 Kalisz    97-02-21 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  —
3000 m M
1.  9:10.34  1 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
2.  9:10.38  2 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Warszawa (1)   2013-06-23  III
3.  9:21.73  7 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
4.  9:23.72  8 s1   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  IV
5.  9:26.66  13   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  IV
6.  9:31.96  9 s1   KUBIAK Patryk  UKS 12 Kalisz    96-01-29 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  IV
5000 m M
1.  16:03.93  7 s2   SZURMIŃSKI Adam  UKS 12 Kalisz    94-06-01 Jun  WLP  Kraków (M)   2013-07-05  III
4×400 m M
1.  3:45.70  4 s1  WOJCIESZAK Przemysław DZIECHCIAROW Kacper SZURMIŃSKI Adam WESZKA Maciej  UKS 12 Kalisz   Jun  WLP  Poznań (1)   2013-05-11  —
Kula (5) M
1.  15.23  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  II
2.  15.10  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-01  II
3.  13.96  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
4.  13.86  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  III
5.  13.59  5   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  III
6.  13.45  2   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  IV
7.  13.42  3   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
8.  13.23  9 e1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-07-26  IV
9.  9.38  7  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
10.  8.54  17  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  —
11.  8.35  6  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
12.  8.23  15  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
13.  8.21  16  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
14.  7.94  7  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
15.  7.94  20  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  —
Dysk (1) M
1.  34.80  5  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  V
2.  33.78  5  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  V
3.  32.29  6  SMOLAREK Krzysztof  UKS 12 Kalisz    99-03-14 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  V
4.  30.59  7  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
5.  30.03  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
6.  27.00  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  —
7.  27.00  10  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
8.  24.05  13  SECLER Piotr  UKS 12 Kalisz    99-04-18 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
9.  23.62  14  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
Dysk (1.5) M
1.  42.15  1   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  III
2.  37.29  10   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Łódź (1)   2013-06-02  IV
3.  35.83  7   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Poznań (1)   2013-05-12  IV
4.  33.04  6   JĘDRUSIAK Łukasz  UKS 12 Kalisz    96-08-12 Jun mł  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  —
Oszczep (600) M
1.  43.58  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  IV
2.  41.07  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Leszno (1)   2013-08-31  V
3.  38.44  3  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Wrocław (1)   2013-05-04  V
4.  38.19  8  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  V
5.  37.44  2  CARUK Szymon  UKS 12 Kalisz    98-08-25 Młodz  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  V
6.  32.82  8  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Wrocław (1)   2013-09-07  —
7.  26.50  6  SIPKA Patryk  UKS 12 Kalisz    00-04-22 Dz st  WLP  Żerków (1)   2013-05-25  —
———————————————————————————————————————
UKS 9
600 m K
1.  1:41.65  1 s3  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  III
2.  1:55.01  9 s3  KASPRZAK Klaudia  UKS 9 Kalisz    98-02-24 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  —
3.  1:59.46  9 s2  KASPRZAK Klaudia  UKS 9 Kalisz    98-02-24 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-09-07  —
800 m K
1.  2:16.37  3 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Leszno (M)   2013-06-22  II
2.  2:28.37  8 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Wrocław (M)   2013-09-01  IV
1000 m K
1.  3:03.53  1 s1  GRABOWSKA Kinga  UKS 9 Kalisz    99-09-17 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  III
2.  3:47.94  13 s1  GORAL Marlena  UKS 9 Kalisz    98-01-02 Młodz  WLP  Poznań (1)   2013-06-08  —

NAJLEPSZE WYNIKI:

KOBIETY:

100m

13.40 Aleksandra KAŻMIERCZAK, 98 UKS 12 20.09 Ostrów Wlkp. -0.17

13.63 Aleksandra URBAN, 99 UKS 12 29.04 Kalisz

13.78 Magdalena KUŚWIK, 00 UKS 12 20.09 Ostrów Wlkp.

200m

27.22 KAŹMIERCZAK 18.05 Poznań +0.50

28.26 KUŚWIK 1.10 Ostrów Wlkp. +0.67

300m

42.36 KAŹMIERCZAK 27.05 Leszno +0.55

46.36 Agata KUŚWIK, 97 4.05 Łódź   -0.59

400m

59.77 KAŹMIERCZAK 1.10 Ostrów Wlkp.

63.05 Izabela KROT, 97 UKS 12 3.05 Wrocław -0.52

65.30 KUŚWIK 10.05 Wrocław -1.45

65.35 Adrianna ANTONOWICZ, 98 III LO Kalisz 1.10 Ostrów Wlkp.

67.54 Agata PRZYJAZNA, 97 UKS 12 3.05 Wrocław

600m

1.40.80 Kinga GRABOWSKA UKS 9 1.06 Wrocław +0.85

1000m

3.05.58 GRABOWSKA 28.09 Zielona Góra -2.89

800m

2.24.82 KROT 10.05 Wrocław -0.18

2.26.28 PRZYJAZNA 1.06 Wrocław

1500m

5.13.48 PRZYJAZNA 8.10 Poznań

5.31.85 Dominika WALEROWICZ I LO Kalisz 1.10 Ostrów Wlkp.

5.50.89 Oliwia DYONIZY, 97 UKS 12 25.09 Kalisz

5000m

20.49.85 Natalia GÓRNIAK, 94 UKS 12 18.06 Toruń

4x100m

53.44 UKS 12 (KUŚWIK, KROT, SKOCZYLAS, KAŹMIERCZAK) 20.09 Ostrów Wlkp.

4x400m

4.19.47 UKS 12 (KUŚWIK, KROT, PRZYJAZNA, KAŹMIERCZAK) 14.06 Łódź

Wzwyż

1.60 Patrycja SKOCZYLAS, 99 UKS 12 20.09 Ostrów Wlkp. +0.10

Kula 3kg

13.74 Anna KASPRZAK-MAŁECKA, 86 YKS 12 20.09 Ostrów Wlkp. -0.04

10.25 Aleksandra WALKOWIAK, 98 III LO 15.05 Ostrzeszów

Chód 20 km

1.38.22 Natalia PŁOMIŃSKA, 92 UKS 12 5.04 Zaniemyśl

1.58.33 Michalina WOSIK, 94 UKS 12 5.04 Zaniemyśl

MĘŻCZYŹNI

100m

11.12 Kacper DZIECHCIAROW, 94 UKS 12 20.09 Ostrów Wlkp. +0.25

11.33 Oskar PASTERNAK, 97 UKS 12 28.08 Leszno +0.22

11.62 Przemysław WOJCIESZAK, 92 UKS 12 20.09 Ostrów +0.23

11.80 Przemysław SZMAJA, 92 UKS 12 14.06 Łódź +0.27

11.94 Wojciech STARCZEWSKI, 98 UKS 12 15.05 Ostrzeszów

200m

22.58 PASTERNAK 15.07 Wrocław

22.59 DZIECHCIAROW 4.05 Łódź +1.16

23.18 WOJCIESZAK 24.05 Żerków +0.25

23.28 Mateusz WOJTASZEK, 97 UKS 24.05 Żerków

23.98 Maciej MARCHWICKI, 98 UKS 12 8.06 Łódź

300m

36.18 PASTERNAK 28.08 Leszno

36.63 WOJCIESZAK 4.05 Łódź -0.02

37.44 WOJTASZEK 28.08 Leszno

37.72 MARCHWICKI 4.05 Łódź +0.81

400m

50.84 WOJCIESZAK 18.05 Poznań +0.09

51.14 WOJTASZEK 8.10 Poznań

51.40 PASTERNAK 1.06 Wrocław

52.84 MARCHWICKI 1.06 Wrocław

800m

2.05.85 Adam SZURMIŃSKI, 94 UKS 12 18.05 Poznań +1.50

1500m

4.16.76 Rafał MROWIŃSKI, 97 UKS 12 18.05 Poznań +5.35

4.17.65 SZURMIŃSKI 14.06 Łódź -1.81

3000m

9.13.35 MROWIŃSKI 13.07 Wrocław

5000m

16.32.14 SZURMIŃSKI 18.06 Toruń -28.21

4x400m

3.30.99 UKS 12 (MARCHWICKI PASTERNAK WOJTASZEK MROWIŃSKI) 14.06 Łódź

W dal

6.44 SZMAJA 14.06 Łódź

Kula 6kg

15.65 Krzysztof SMOLAREK, 96 UKS 12 28.08 Leszno

Dysk 1.75

46.76 SMOLAREK 6.09 Poznań

Oszczep 800 g

50.51 Damian PIETRASIAK, 92 Calisia 1.06 Białystok

WYNIKI:
KLUB UKS 12 KALISZ
100 m K
1. 13.77 4 e4 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00-04-17 Młodz WP Wrocław (1) 2015-05-09 -0.3 IV
200 m K
1. 27.63 1 s1 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00-04-17 Młodz WP Żerków (1) 2015-05-23 +0.8 IV
2. 28.63 6 s3 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97-05-30 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 +0.2
3. 29.70 2 w5 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09 -0.7
300 m K
1. 45.06 4 s2 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00-04-17 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 IV
400 m K
1. 60.85 2 s4 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Poznań (1) 2015-05-16 III
2. 64.07 4 s3 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS 12 Kalisz 98-11-30 Jun mł WP Poznań (1) 2015-06-06 IV
3. 64.59 3 s2 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97-05-30 Jun WP Żerków (1) 2015-05-23
4. 64.71 2 s3 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 97-05-30 Jun WP Poznań (1) 2015-05-16
600 m K
1. 1:49.20 2 s1 TOMCZAK Iwona UKS 12 Kalisz 01-08-14 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 V
2. 1:52.59 2 s6 TOMCZAK Iwona UKS 12 Kalisz 01-08-14 Młodz WP Wrocław (1) 2015-05-09
3. 1:56.63 4 s1 TOMASZEWSKA Weronika UKS 12 Kalisz 02-01-01 Dz st WP Wrocław (1) 2015-05-09
4. 2:04.45 11 s1 PILCH Wiktoria UKS 12 Kalisz 02-01-01 Dz st WP Wrocław (1) 2015-05-09
800 m K
1. 2:19.53 3 s2 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Łomża (M) 2015-06-02 III
2. 2:20.19 9 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Słubice (1) 2015-06-14 III
3. 2:20.33 4 s2 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 III
4. 2:21.83 1 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-09 III
5. 2:23.85 3 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
6. 2:28.79 7 s2 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Słubice (1) 2015-06-14 IV
7. 2:51.87 4 w4 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-10
1500 m K
1. 4:53.30 2 s1 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Słubice (1) 2015-06-13 III
2. 4:55.77 6 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Słubice (1) 2015-06-13 III
3000 m K
1. 10:49.63 2 s1 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 III
2. 11:07.05 2 s1 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 IV
5000 m K
1. 19:15.22 15 s1 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Łomża (M) 2015-06-02 III
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:08 r 19b2 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Jun WP Iława (M) 2015-03-21
2. :14:57 r 8b4 PRZYJAZNA Anna UKS 12 Kalisz 97-07-26 Jun WP Iława (M) 2015-03-21
100 m pł J MŁ K
1. 17.77 2 w3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09 0.0
2. 18.05 6 e1 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-16 -0.2
3. 19.11 3 s2 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-03 -2.2
Wzwyż K
1. 1.65 3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Bielsko-Biała (1) 2015-05-31 II
2. 1.65 2 f3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Słubice (1) 2015-06-13 II
3. 1.60 5 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-16 III
4. 1.58 2 w3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09 III
5. 1.55 5 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
6. 1.40 18 KOWALCZYK Weronika UKS 12 Kalisz 00-05-30 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-16 V
W dal K
1. 4.45 10 w3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-10 +0.7
2. 3.68 18 f2 BARTCZAK Julia UKS 12 Kalisz 00-05-05 Młodz WP Wrocław (1) 2015-05-09 0.0
3. 3.66 9 f2 BARTCZAK Julia UKS 12 Kalisz 00-05-05 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-17 +0.1
Kula (3) K
1. 7.10 16 w3 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09
Oszczep (500) K
1. 17.12 16 w1 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-10
7-bój J MŁ K
1. 3164 12 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99-02-04 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-10
17.77/0.0/-1.58- 7.10-29.70/-0.7/-4.45/+0.7/-17.12-2:51.87
Chód 3 km K
1. 14:29 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2015-04-11
2. 14:47 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Alytus (LTU) (M) 2015-06-12
3. 16:39 r 29 + WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Dudince (SVK) (M) 2015-03-21
Chód 5 km K
1. 23:29.50 2 s1 PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Gdańsk (M) 2015-06-06
2. 24:15 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2015-04-11
3. 24:49 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Alytus (LTU) (M) 2015-06-12
4. 26:43.68 3 s1 WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Poznań (1) 2015-05-16
5. 28:08 r 26 + WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Dudince (SVK) (M) 2015-03-21
Chód 10 km K
1. 49:49 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2015-04-11 I
2. 50:26 r 0 + PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Alytus (LTU) (M) 2015-06-12 I
3. 57:07 r 26 + WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Dudince (SVK) (M) 2015-03-21
Chód 20 km K
1. 1:55:45 r 12  WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Zaniemyśl (M) 2015-04-18
2. 1:55:56 r 23  WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94-11-14 U23 WP Dudince (SVK) (M) 2015-03-21
DNF PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2015-04-11
DNF PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92-07-30 Sen WP Alytus (LTU) (M) 2015-06-12
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony – 3.3405210971832 sekund
100 m M
1. 11.58 6 s7 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Poznań (1) 2015-04-25 -1.1 III
2. 11.68 2 s5 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Poznań (1) 2015-04-25 +0.7 III
3. 11.89 2 s4 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Poznań (1) 2015-04-25 -0.9 IV
4. 11.89 2 s1 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Poznań (1) 2015-05-16 +0.5
5. 11.89 3 e12 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Łódź (M) 2015-05-22 -1.8
6. 12.06 4 s6 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Poznań (1) 2015-04-25 -2.2
7. 12.14 5 s3 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Poznań (1) 2015-06-06 -0.4 IV
8. 12.30 5 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 -0.5 V
9. 12.33 1 e3 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 -0.5 V
10. 12.34 3 s3 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Żerków (1) 2015-05-23 +0.9 V
200 m M
1. 23.02 6 s5 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 +1.0 III
2. 23.22 4 s4 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 +0.4 III
3. 23.53 1 s8 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-17 +0.4 III
200 m M z wiatrem
1. 23.36 4 s5 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Słubice (1) 2015-06-14 +2.4
300 m M
1. 36.43 2 s7 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Poznań (1) 2015-04-25
2. 36.50 5 s8 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Poznań (1) 2015-04-25
3. 37.03 4 s7 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Poznań (1) 2015-04-25
4. 42.96 2 s4 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06
400 m M
1. 50.56 1 s5 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Poznań (1) 2015-05-16 III
2. 50.78 1 s1 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
3. 51.03 2 s1 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
4. 51.09 4 s5 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Poznań (1) 2015-05-16 III
5. 51.32 3 s2 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Żerków (1) 2015-05-23 III
6. 51.63 4 s2 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97-04-27 Jun WP Żerków (1) 2015-05-23 III
7. 51.70 6 s7 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Słubice (1) 2015-06-13 III
8. 52.29 5 s5 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97-07-14 Jun WP Poznań (1) 2015-06-06 III
9. 52.42 4 s1 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
10. 52.45 4 s9 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98-02-01 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-16 III
600 m M
1. 1:27.98 1 s4 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Młodz WP Wrocław (1) 2015-05-09 II
2. 1:28.45 1 s2 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 III
800 m M
1. 2:04.26 8 s2 SZURMIŃSKI Adam UKS 12 Kalisz 94-06-01 U23 WP Poznań (1) 2015-05-17
2. 2:04.43 3 s7 SZURMIŃSKI Adam UKS 12 Kalisz 94-06-01 U23 WP Łódź (M) 2015-05-23
1500 m M
1. 4:04.33 2 s1 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-10 III
2. 4:04.74 3 s1 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Poznań (1) 2015-05-16 III
3. 4:16.98 3 s2 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98-05-03 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-16 IV
4. 4:18.91 12 s5 SZURMIŃSKI Adam UKS 12 Kalisz 94-06-01 U23 WP Łódź (M) 2015-05-22
5. 4:19.90 3 s2 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98-05-03 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-10 IV
3000 m M
1. 8:51.20 5 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Słubice (1) 2015-06-14 III
2. 9:03.63 2 s1 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
3. 9:23.06 5 s1 SZURMIŃSKI Adam UKS 12 Kalisz 94-06-01 U23 WP Poznań (M) 2015-06-13
4. 9:38.68 9 s1 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98-05-03 Jun mł WP Słubice (1) 2015-06-14 IV
5. 9:41.33 1 s1 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98-05-03 Jun mł WP Bielsko-Biała (1) 2015-05-31 IV
5000 m M
1. 15:32.27 10 s1 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Łomża (M) 2015-06-02 III
DNF SZURMIŃSKI Adam UKS 12 Kalisz 94-06-01 U23 WP Łomża (M) 2015-06-02
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:07 r 7b2 MROWIŃSKI Rafał UKS 12 Kalisz 97-02-21 Jun WP Iława (M) 2015-03-21
2. :17:42 r 34b3 FILAR Krzysztof UKS 12 Kalisz 98-05-03 Jun mł WP Iława (M) 2015-03-21
W dal M
1. 6.37 12 s1 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Łódź (M) 2015-05-23 -0.2 III
2. 6.26 1 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Poznań (1) 2015-04-25 +1.5
3. 5.98 5 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92-10-29 Sen WP Poznań (1) 2015-05-17 +1.4
4. 5.45 7 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 +1.6
5. 5.24 0 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 +0.9
6. 5.22 3 f2 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Wrocław (1) 2015-05-09 +1.0
7. 5.21 5 MRULA Kacper UKS 12 Kalisz 01-01-28 Młodz WP Żerków (1) 2015-05-23 0.0
W dal M z wiatrem
1. 5.45 8 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 +2.4
Kula (5) M
1. 12.78 4 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-17 IV
2. 12.77 4 2 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Bojanowo (1) 2015-05-02 IV
3. 12.76 5 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09 IV
4. 12.23 4 f2 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 V
5. 12.20 2 f2 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 V
6. 12.11 3 f2 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25
7. 12.11 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Łęczyca (1) 2015-05-30
8. 12.01 5 f2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 V
9. 11.84 6 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-17 V
10. 11.61 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Bojanowo (1) 2015-05-02 V
Kula (6) M
1. 15.84 2 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 II
2. 15.38 1 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 II
3. 14.97 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Bojanowo (1) 2015-05-02 II
4. 14.96 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Łęczyca (1) 2015-05-30 II
5. 14.94 2 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-09 II
6. 14.10 11 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Słubice (1) 2015-06-14 II
7. 11.08 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Łęczyca (1) 2015-05-30 IV
8. 10.33 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Młodz WP Łęczyca (1) 2015-05-30 V
Dysk (1) M
1. 47.85 1 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 II
2. 45.16 4 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 III
3. 44.96 1 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-17 III
4. 42.40 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00-04-22 Młodz WP Bojanowo (1) 2015-05-02 III
5. 39.64 3 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01-05-28 Młodz WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 IV
6. 38.77 8 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01-05-28 Młodz WP Poznań (1) 2015-06-06 IV
7. 38.41 2 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01-05-28 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-17 IV
8. 37.07 3 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Młodz WP Poznań (1) 2015-05-17 IV
9. 36.66 MATUSZEWSKI Dawid UKS 12 Kalisz 01-05-28 Młodz WP Łęczyca (1) 2015-05-30 IV
10. 35.94 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Młodz WP Łęczyca (1) 2015-05-30 IV
Dysk (1.5) M
1. 42.32 2 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 III
2. 41.75 1 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-03 III
3. 41.39 2 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09 III
4. 39.43 5 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Poznań (1) 2015-05-17 III
5. 38.69 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Bojanowo (1) 2015-05-02 IV
6. 37.56 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99-03-14 Jun mł WP Łęczyca (1) 2015-05-30 IV
Dysk (1.75) M
1. 53.29 1 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 I
2. 52.83 1 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-03 I
3. 52.10 1 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Wrocław (1) 2015-05-09 I
4. 51.47 2 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Słubice (1) 2015-06-13 I
5. 50.04 1 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Poznań (1) 2015-05-17 I
6. 49.53 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Łęczyca (1) 2015-05-30 II
7. 47.65 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Bojanowo (1) 2015-05-02 II
Dysk (2) M
1. 48.11 2 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Aleksandrów Łódzki (1) 2015-04-25 I
2. 46.75 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96-08-12 Jun WP Łęczyca (1) 2015-05-30 I
Oszczep (700) M
1. 26.27 9 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99-04-18 Jun mł WP Wrocław (1) 2015-05-09
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony – 4.2256000041962 sekund

Menu Title