historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonów 2005 - 2009
data aktualizacji : 24.10.2005


 

SEZON 2009:

NAJLEPSZE WYNIKI

kobiety:

100m 12.78 Aleksandra DOLACIŃSKA, 91 CALISIA (-0.37) 13.51 Emilia LINDNER, 93 CALISIA (-0.48) 13.78 Martyna JANIAK, 92 CALISIA (-0.67) 13.83 Klaudia JANKOWSKA, 92 (-0.41)

200m 28.85 Anna REŚLIŃSKA, 89 CALISIA (-1.17)

300m 41.84 DOLACIŃSKA (-0.12) 45.24 REŚLIŃSKA (-1.01) 46.24 Anna BEDNAREK, 94 UKS 12

400m 64.05 REŚLIŃSKA (-2.17) 66.08 Róża KANIEWSKA, 91 69.75 Oliwia DYONIZY, 97 CALISIA

600m 1.51.43 KANIEWSKA 1.52.32 Natalia GÓRNIAK, 94 UKS 12

800m 2.28.63 DOBRZAŃSKA 2.32.49 KANIEWSKA (+0.08) 2.32.49 GÓRNIAK 2.37.47 Katarzyna KACZMAREK, 93 2.40.44 Martyna ŁĘCKA, 93 II LO 2.41.24 Joanna BRESA, 91  2.44.10 BEDNAREK

1000m 3.12.21 GÓRNIAK 3.13.24 DOBRZAŃSKA

1500m 5.20.95 DOBRZAŃSKA 5.49.12 Marta NIEDŹWIEDŹ

3000m 11.24.18 Ewa DOBRZAŃSKA, 93 UKS 12

Maraton 2.56.50 Karolina RAKIEĆ, 79 SUPERMARATON

100mppł 16.37 JANKOWSKA JM 15.97 JANKOWSKA (+0.97)

w dal 5.12 JANIAK (-0.08) 4.72 Magdalena CHERUBIN, 93 CALISIA (+0.04)

4x100m 56.63 UKS 12 59.33 I LO

4x400m 4.38.12 II LO

mężczyźni:

100m 11.00 Adam WOLNIAK, 90 CALISIA (+0.01) 11.21 Maciej KUBIAK, 91 II LO 11.38 Michał JANIAK, 92 CALISIA 11.88 Michał KAWALA, 91 CALISIA 12.15 Mateusz JARCZEWSKI,94 CALISIA 12.47 Michał HOFMAN, 94 CALISIA 12.52 Piotr LATOSIŃSKI, 92 CALISIA

200m 22.07 WOLNIAK 22.94 JANIAK 24.42 LATOSIŃSKI 24.92 JARCZEWSKI 25.19 HOFMAN 25.72 Mikołaj PAWLAK, 93 CALISIA

300m 34.61 WOLNIAK 36.59 JANIAK 39.00 LATOSIŃSKI 40.36 HOFMAN 40.37 JARCZEWSKI 40.65 PAWLAK

400mppł 63.40 PAWLAK

w dal 6.63 KAWALA 6.42 WOLNIAK

oszczep 53.94 Damian PIERTASIAK, 93 700 g 63.29 PIETRASIAK

Maraton 2.35.34 Aron PRZYBYŁ, 84 FINISZ 2.36.53 Krzysztof Górny, 78 FINISZ 3.37.47 Dariusz KOCHANEK, 76 FINISZ

chód 50km 4.00.20 Maciej ROSIEWICZ, 77 UKS 12 (+0.33)

4x100m 45.30 II LO

WYNIKI ZAWODÓW

9.10.2009 Poznań Wojewódzka Licealiada oszczep M 700g 1 Damian Pietrasiak, 93 ZSTE 58.90 100mppł K 2 Klaudia Jankowska, 92 III LO 16.34 4x100m M 2 I LO (Maciej Kubiak, Damian Bujak, Dawid Pawlak, Mateusz Łuczak) 100m M 3 Maciej Kubiak, 91 I LO 11.21 pb 200m M 4 Michał Janiak, 92 II LO 23.14 w dal M 6 Michał Kawala, 91 I LO 6.45 1500m K 6 Ewa Dobrzańska, 94 5.20.95 w dal K 9 Martyna Janiak, 92 4.73 800m K 15 Joanna Bresa, 91 II LO 2.42.92 16 Martyna Łęcka, 93 2.43.90 4x400m K 8 II LO 4.38.12

3.10.2009 Hollenburg AUT Mistrzostwa Polski w chodzie na 50 km 3 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.00.20 pb

29.09.2009 Ostrzeszów Finał Rejonowej Licealiady kobiety: 100m 2 Emilia Lindner, 93 III LO 13.51 sb 100mppł 1 Klaudia Jankowska, 92 III LO 18.00 1500m 1 Ewa Dobrzańska, 94 II LO 5.24.36 pb 800m 1 Martyna Łęcka, 93 II LO 2.40.44 pb 2 Róża Kaniewska, 91 II LO 2.44.52 3 Joanna Bresa, 92 II LO 2.45.14 w dal 2 Martyna Janiak, 92 II LO 4.63 kula 2 Natalia Juszczak, 91 III LO 8.83 pb mężczyźni: 100m 1 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.37 pb 200m 2 Michał Janiak, 92 III LO 23.48 4 Piotr Latosiński, 92 I LO 24.86 4x100m II LO 45.76 w dal 1 Michał Kawala, 91 I LO 6.24 oszczep 700 g 1 Damian Pietrasiak, 92 ZSTE 55.00

19.09.2009 Łódź Liga Juniorów  200m PK 4s4 Anna Reślińska, 89 Calisia 29.45 100m PK 3s2  Adam Wolniak, 90 Calisia 11.51 4s2 Michał Janiak, 92 Calisia 11.70 200m PK 2 Wolniak 23.65

15.09.2009 Kalisz Miting Szkoły ponadgimnazjalne: 100m ppł Klaudia Jankowska, 92 III LO 16.20 100m K Emilia Lindner, 93 III LO 13.73 800m K 1 Róża Kaniewska, 90 II LO 2.40.16 2 Joanna Bresa II LO 2.41.24 3 Martyna Łęcka II LO 2.45.20 1500m K 1 Ewa Dobrzańska, 94 II LO 5.27.11 2 Marta Niedźwiedź II LO 5.49.12 kula K 1 Natalia Juszczak III LO 8.47 2 Agata Małecka ZSP 2 8.45 w dal K Martyna Janiak, 92 II LO 4.77 4x100m III LO 59.33 100m M 2 Maciej Kubiak, 91  II LO 11.67 200m M 1 Michał Janiak, 92 III LO 23.33 2 Piotr Latosiński I LO 24.46 w dal Michał Kawala, 91 I LO 6.14 oszczep Damian Pietrasik, 93 ZSTE 54.00 4x100m I LO 48.20  Gimnazja: 800m K 1 Natalia Górniak, 94 2.38.00 2 Anna Bednarek, 94 2.44.10  

12.09.2009 Łódź Miting okręgowy 100m K 5F Emilia Lindner, 93 Calisia 13.65 4s3 Klaudia Jankowska 14.18 400m K 2s2 Oliwia Dyonizy, 97 69.75 100m M 5F PK Michał Janiak, 92 Calisia 11.38 pb 5s1 Adam Wolniak, 90 11.27  

24-25.07.2009 Kraków Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży chód 5000 m K 2 Natalia Płomińska,92 UKS 12 26.00.66 oszczep M 4 Daniel Pietrasiak, 92 Calisia 63.29 pb

3-5.07.2009 Słupsk Mistrzostwa Polski Juniorów 100m 7s4 (29) Adam Wolniak, 90 Calisia 11.28 200m 4s2 (19-20) Wolniak 22.48 chód 10000m 9 Sylwester Krawczyk, 90 UKS 12 47.01.49 pb

21.06.2009 Poznań Miting Okręgowy W dal M 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.61

20.06.2009 Łódź Memoriał L. Szumlewskiego 400m K 4s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.92 100mppł K JM 4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.95 100m M 6 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.00 pb 200m M 2s3 Michał Janiak, 92 Calisia 23.20 5s6 Michał Hofman, 94 25.19 pb 2s7 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 24.92 pb

14.06.2009 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 100mppl K JM 4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.18 w dal K 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.87 oszczep M 800 g 2 Damian Piertasiak, 92 Calisia 53.94 pb 200m M 6s1 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.27 7s2 Piotr Latosiński, 92 Calisia 24.42 pb 1s3 Michał Janiak, 92 Calisia 23.60  

14.06.2009 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików chód 3000m K 3 Marta Bińczyk, 95 UKS 12 16.49.04 100m M 4 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 12.15 pb 11 Michał Hofman, 94 Calisia 12.47 pb 1000m K 5 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.12.21 pb 300m K 10 Anna Bednarek, 94 UKS 12 46.24 pb 24 Oliwia Dyonizy, 97 Calisia 48.29 pb 35 Agata Wiśniewska, 95 UKS 12 50.06 300m M 14 Hofman 40.36 pb 15 Jarczewski 40.37  4x100m K 7 UKS 12 Kalisz 56.63 (Bińczyk, Bednarek, Justyna Hofman, 94, Wiśniewska)

6-7.06.2009 Poznań Mistrzostwa Makroregionu Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000m K J 3 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 26.07.57 100m K JM 12 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.96 100m M JM 9 Michał Janiak, 92 Calisia 11.72 oszczep M JM 700g 1 Damian Pietrasik, 92 63.10 pb 100mppł JM 5 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.33 wzwyż K J 3PK Dorota Kowalczyk, 89 AZS Poznań 1.61 400m K J 6PK Anna Reślińska, 89 Calisia 65.45 chód 10000m M J 1PK Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 45.00.03 2 Sylwester Krawczyk, 90 UKS 12 48.31.61 pb 400mppł M JM 11 Mikołaj Pawlak, 93 Calisia 63.40 800m K J 7 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.36.39 w dal K JM 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.88 11 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.65 200m M JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 22.94 pb 10 Piotr Latosiński, 92 Calisia 24.58 pb 3000m K J 9 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 11.24.08 pb          

30.05.2009 Wrocław Wrocławska Olimpiada Młodzieży 100m K JM 6s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.84 w dal K JM 8 Martyna Janiak, 92 4.80 100m M MŁ 4 Mateusz Jarczewski, 94 Calisia 12.38 pb 100m M JM 4 Michał Janiak 11.56 100m M J 4 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.22 (el. 11.19)

23.05.2009 Łódź Liga Juniorów 100m K 100mppł K JM 3 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 15.97 pb 400m K 3s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.05 200m M 324 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.07 pb oszczep M JM 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 61.20 w dal K 5Pk Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.53   

16-17.05.2009 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K J 5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.81 100m K JM 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.78 400m K J 3 PK Anna Reślińska, 89 Calisia 64.53 800m K J 3 Róża Kaniewska 2.32.49 pb 3000m K 8 Ewa Dobrzańska, 93 11.25.95 pb  100mppł J 2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.37 pb w dal K JM 2 Janiak 5.12  chód 5000m K 4 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 25.26.12 pb  100m M J 5 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.04 (el 2s4 11.00 pb) 100m M JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 11.63 200m J 4s4 Wolniak 22.24 pb 200m M JM 1s2 (4) Janiak 23.38 pb 6s3 Piotr Latosiński, 92 24.83 pb  oszczep M JM 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 55.86  

9.05.2009 Poznań Miting LKS Orkan Wielkopolska 100m K 4s4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.78 200m K 5s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 28.85 400m 1s2 Róża Kaniewska, 91 66.08 pb 100m ppl K JM  3s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.35 pb w dal K 4 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.09 7 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.72 100m M 6s7 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.03 2s5 Michał Janiak, 92 11.74 oszczep M 7-00 g 1 Damian Pierasiak, 92 59.82  

30.04.2009 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 5s6 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 13.83 7s6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 14.61 8s11 Martyna Janiak, 92 Calisia 14.16 300m K 7s10 Anna Reślińska, 89 Calisia 45.24 3s11 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.84 600m K 3s2 Róża Kaniewska, 91  1.51.43 pb w dal 7 Janiak 4.82 100m M 1s6 Michal Kawala, 91 Calisia 11.88 pb 300m M 5s3 Piotr Latosiński, 92 Calisia 39.00 2s8 Michał Janiak, 92 Calisia 36.59 pb 1s9 Adam Wolniak, 90 34.61 pb (rekord Kalisza) w dal M 2 Kawala 6.63   

19.04.2009 Dębno Mistrzostwa Polski w Maratonie 7 Aron Przybył, 84 Finisz Kalisz 2.35.34

22-25.01.2009 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 6 Adam Wolniak, 90 Calisia 7.01 (el. 2s1 7.00) chód 3000m JM K 4 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 15.53.54

17.01.2009 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski 60mmppł JM  2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 10.20 60m JM 3 Emilia Lindner, 93 Calisia 8.41 (el. 8.35) 600m J 1 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1.59.42 w dal JM 3 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.00 5 Magdalena Cherubin, 93 Calisia 4.69 60m J 3 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.99 60m JM 5 Michał Janiak, 92 Calisia 7.49 pb w dal J 2 Wolniak 6.42 

10.01.2009 Kalisz Zawody 60m K 4 Emilia Lindner, 93 Calisia 8.33 pb 1000m K 1 Natalia Górniak, 94 UKS 12 3.28.19 2 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 3.28.50 w dal 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 4.85 10 Magdalena Cherubin, 93 Calisia 4.70 60m M 5 Adam Wolniak, 90 Calisia 7.11 w dal 4 Wolniak 5.51

 

 

SEZON 2008:

NAJLEPSZE WYNIKI:

kobiety:

100m 12.46 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia (-0.05) 12.96 Emilia Lindner, 93 Calisia (+0.30) 13.42 Klaudia Jankowska, 92 Calisia (+0.64) 13.65 Martyna Janiak, 92 Calisia  13.65 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia (+0.03) 13.94 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 14.01 Natalia Jackowska, 90 ZSP

200m 25.40 DOLACIŃSKA (+0.13) 26.50 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia (-0.75) 27.57 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.88 KOWALCZYK 27.97 LINDNER 28,68 JANKOWSKA 28.92 Anna Jasińska, 90 UKS 12 29.60 Paulina STASIAK, 92 UKS 12 29.91 Ewelina Podolska, 92 Calisia

300m 42.57 ADAMCZEWSKA 43.90 LINDNER 44.23 REŚLIŃSKA

400m 59.38 ADAMCZEWSKA 60.72 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 61.88 REŚLIŃSKA 65.06 JASIŃSKA

800m 2.23.15 RATAJCZYK 2.32.57 Róża Kaniewska, 90 Calisia 2.37.10 JASIŃSKA 2.37.20 KOWALCZYK 2.37.57 Paulina Chodyła, 92 IV LO  2.42.83 Klaudia Kuś, 91 Calisia

MARATON 2.54.20 Karolina Rakieć, 79

100mppł 16.25 KOWALCZYK 16.94 JM JANKOWSKA

wzwyż 1.70 KOWALCZYK (+0.05)

w dal 5.19 KOWALCZYK 5.18 JANIAK 4.99 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.68 CHERUBIN

trójskok 10.42 WANGE

kula 11.50 Anna Kasprzak, 86 Calisia

oszczep 25.80 STASIAK

7-boj 3977 KOWALCZYK

4x400m 4.26.25 II LO

mężczyźni:

100m 11.02 Adam Wolniak, 90 Calisia (+0.02) 11.41 Michał Janiak, 92 Calisia 11.55 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.85 Łukasz Woźniak ZSS 12.10 Michal Kawala, 91 Calisia

200m 22.17 WOLNIAK (+0.42) 24.11 JANIAK 

300m 38.28 JANIAK

1500m 4.26.77 Aron Przybył, 84 UKS 12

3000m 9.15.68 PRZYBYŁ

w dal 6.85 (6.86w) KAWALA, 6.51 Wolniak

oszczep 700g  60.19 Damian Pietrasik, 92 Calisia

chód 1.29.26 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12

chód 50 km 4.00.53 ROSIEWICZ

4x100m 44.82 I LO

WYNIKI ZAWODÓW   

27.10.2008 Ostrów Wlkp. Mistrzostwa Ostrowa w dal K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 5.02 Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.50 w dal 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.28 w dal 3 Wolniak 6.51 kula M 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 14.19  

8.10.2008 Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego szkół ponagimnazjalnych: 100mppł k 7 Klaudia Jankowska, 92 17.09 4x400m K 4 II LO 4.26.25 800m K12 Paulina Chodyła, 92 IV LO 2.38.11 w dal K 5 Martyna Janiak, 92 II LO 100m M 13 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.89 200m M 1 Adam Wolniak, 90 II LO 22.42  4x100m M 5 I LO 44.82 w dal 3 Michał Kawala, 91 I LO 6.85 pb oszczep 700 g Damian Pietrasik, 92 ZSTE 56.83     

1.10.2008 Ostrzeszów Mistrzostwa Województwa szkół ponadgimnazjalnych   100m K 6 Natalia Jackowska, 90 ZSP 14.83 (el 14.01 pb) 4x400m K 1 II LO 4.27.21800m 1 Paulina Chodyła, 92 IV LO 2.37.57 pb 3 Róża Kaniewska, 90 II LO 2.39.87 w dal 2 Martyna Janiak, 92 II LO 5.00 100m M 3 Maciej Kubiak, 91 II LO 11.55 pb 4 Michał Janiak, 92 11.68 200m  M Adam Wolniak, 90 I LO 22.17 pb 4x100m M I LO 45.74 w dal Michał Kawala, 91 I LO 6.70 oszczep 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 ZSTE 55.54

18.09.2008 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 800m J  1 Róża Kaniewska II LO 2.46.11 2 Paulina Chodyła IV LO 2.47.26 w dal Adrianna Wange II LO 4.93 2 Martyna Janiak II LO 4.92 100m Michał Janiak III LO 11.43 2 Maciej Kubiak II LO 11.60 3 Łukasz Woźniak ZSS 11.85 200m Adam Wolniak I LO 22.70 4x100m I LO 47.94 w dal Michał Kawala I LO 6.60 100m Emilia Lindner G 9 13.53 800m Natalia Górniak G 9 2.49.11     

13.09.2008 Poznań Liga  Młodzików 200 m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.74 2s2 Michał Janiak, 92 Calisia 24.21 400m K 4 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.21 800m K 5 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.36.96 

7.09.2008 Poznań Miting 100m 5 Dolacińska, 91 Calisia 12.80

6.09.2008 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 100m K 5 Lindner, 93 Calisia 13.50 300m 6s6 Lindner 45.75 

1-3.08.2008 Toruń Mistrzostwa Polski Juniorów I dzień wzwyż K 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.70 pb (rekord Kalisza) 6 pkt. 100m M 7fB (15) Adam Wolniak, 90 Calisia 11.16 (el. 4s1 11.06q) 2 pkt.  oszczep el Bartosz Kobyłka, 89 AZS Gdańsk 66.56Q II dzień 200m M 6s2 (23)  Wolniak 22.56 dysk M 5el. Damian Wałkowski, 90 AZS Warszawa 49.10Q oszczep M 2 Kobyłka 72.61 pb III dzień 2 Wałkowski 52.50 Ogólnie 97 Calisia 12 pkt,  

25-27.07.2008 Bydgoszcz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży I dzień: 100m K 6fb (14) Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia  12.50 (2 pkt.) chód 5000m K 11 Natalia Płomińska, 92 UKS 12 29.06.71 (3 pkt.) w dal M el. 12 Michal Kawala, 91 Calisia 6.58Q oszczep M 700g el. 4 Damian Pietrasik, 92 Calisia 59.51Q II dzień 200m K 3s1 Dolacińska 25.86Q w dal 11 Kawala 6.52 +3.3 (3pkt.) oszczep 9 Pietrasik 56.70 (3 pkt.)  III dzień: 200m K 6 Dolacińska 25.61 +2.1 (4pkt). Ogolnie 80.Calisia 12 pkt.  UKS 12 3 pkt.  

17.07.2008 Poznań Miting Okręgowy wzwyż K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.65 pb=, 100m M 1s6 Adam Wolniak, 90 Calisia  11.02 pb 200m M 2s2 Wolniak 22.49 w dal M 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.67

12.07.2008 Sasso Marconi ITA w dal M 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.73 pb 4x100m K 1 WLKP 48.38 (3ex Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia)

21.06.08 Poznań Miting kwalifikacyjny 200m K5s1 Ewelina Podolska, 92 Calisia 29.91 pb 400m K 2s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 62.53 6s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 61.52 800 m K 11s1 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.38.49 100mppł JM 3s1 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 16.94 pb wzwyż 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.65 pb= w dal 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.18 pb 10 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 4.68 pb 100m M 4s2 Michał Janiak, 92 Calisia 11.80 200m M 4s4 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.25 oszczep 700 g Damian Pietrasik, 92 Calisia 60.19 pb w dal 3 Michał Kawala, 91 Calisia 6.86w   

14.06.08 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików 100m K 3 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.03 pb 300m 4 Lindner 43.90 pb 

14.06.08 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 200m 1s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 25.51 2s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 27.68 K wzwyż 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 w dal K 8 Martyna Janiak, 92 Calisia 5.05 100mppl K JM 3s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.60 w dal M 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.62 pb 200m M 5s2 Michał Janiak, 92 Calisia 24.11

6-7.06.08 Zielona Góra Mistrzostwa Polski w wielobojach 7-boj K J 10 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3977 pkt pb (16.25 pb 1.61 8.32 27.88 5.13 20.01 2.37.2)  

31.05.08 Wrocław Wrocławska Olimpiada Młodzieży JM 100m K 2s1 Aleksandra Dolacińska, 91 12.46 3s3 Martyna Janiak, 92 13.78  w dal K 4 Janiak 5.07 800m K 6 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.32.57 pb 200m K 2s1 Dolacińska 25.40 pb 4s4 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 28.68 pb w dal M 1 Michał Kawala, 91 Calisia 6.54

 J 100m K 4s3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.65 pb 400m K 1s3 Anna Jasińska, 90 UKS 12 65.06 200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.50 1s4 Anna Reslińska, 89 Calisia 27.56 pb w dal K Kowalczyk 5.19 pb= trójskok 4 Adrianna Wange, 90 UKS 12 10.42 pb 100m M 3s1 Michał Wolniak, 90 Calisia 11.17 200m 3s1 Wolniak 22.31 pb 

27.05.08 Ostrzeszów Gimnazjada 100m K 2 Lindner G9 13.36 w dal K 1 Janiak G Iwanowice 5.09 100m M 1 Janiak G9 11.72 4x100m 1 G9 49.03

24-25.05.08 Wrocław 100mppł K JM 5s2 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.68 100m K Mł 3s1 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.35 100m K JM 6s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.65 wzwyż K J 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 100m M J 3s1 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.09 100m M JM  3s3 Michał Janiak, 92 Calisia 11.87 pb 400m K J 2s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.38 5s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 61.88 pb oszczep M JM 700g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 55.38

23-25.05.08 Poznań Akademickie Mistrzostwa Polski 800m K Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.23.15 400mppł Kamil Wypych, 87 AZS Warszawa 57.09 3000m Aron Przybył 9.15.18

21.05.08 Ostrzeszów Zawody Gimnazjalne 100m K 2 Lindner 13.36 7 Jankowska 14.08 w dal K 1 Janiak 5.09 pb 100m M 1 Janiak 11.72

18.05 Łódź Maraton K 3 Karolina Rakieć, 79 Kalisz 2.54.20

17-18.05.08 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych JM 100m K 2 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.75 12 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.65 14 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 13.94 pb   200m K 3 Dolacińska 26.41 800m 11 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.37.37 pb 13 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.45.07 100mppł K 6 Klaudia Jankowska, 92 Calisia 17.56 w dal K 4 Janiak 5.00 pb 7 Cherubin 4.64 pb 100m M 10 Michał Janiak, 92 Calisia 11.99 pb 14 Michał Kawala, 91 Calisia 12.10 200m M 8 Janiak 24.31 pb w dal 2 Kawala 6.42 oszczep M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 54.90 J 200m K 7 Anna Reślińska, 89 28.18 pb 10 Anna Jasińska, 90 UKS 12 28.92 pb wzwyż K 2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.60 400 m K 3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.79 8 Reślińska 62.14 pk Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.72 w dal K 5 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.54 100m M 2 Michał Wolniak, 92 Calisia 11.04 pb 200m M 3 Wolniak 22.71

15.05.08 Mistrzostwa Kalisza Szkół Gimnazjalnych 100m K 1 Lindner 12.96 pb 2.Jankowska 13.42 pb w dal Cherubin 4.65 pb kula 3 1 Stasiak 9.12 100m M 1 Janiak 11.41 pb

10.05.08 Poznań Miting Okręgowy 100m K 6s1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.79 3s6 Magdalena Cherubin, 92 Calisia 13.96 pb 200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.82 3s4 Emilia Lindner, 93 Calisia 27.97 pb 400m K 1s3 Anna Reslińska, 89 Calisia 62.47 pb 800m K 8s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.24.59 4s3 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.42.83 4s4 Anna Jasińska, 90 UKS 12 2.37.10 pb oszczep K 6 Patrycja Stasiak, 92 UKS 12 25.80 pb w dal K 8 Adriana Wange, 90 UKS 12 4.99 pb 10 Martyna Janiak, 91 Calisia 4.67 200m M 2s2 Adam Wolniak, 90 Calisia 22.75 5s3 Michał Janiak, 92 Calisia 24.49 pb oszczep M 700 g 1 Damian Pietrask, 92 Calisia 55.48 pb w dal M 6 Michał Kawala, 91 Calisia 6.49

3-4.05.08 Wrocław Miting Otwarcia Sezonu 400m K 3 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 61.92 7 - bój K JM 8 Patrycja Stasiak, 92 UKS 12 2842 pb (17.39, 1.30, 7.40, 29.60, 4.06, 22.53, 3.01.58)

30.04.08 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100m K 4s3 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.74 300m K 5s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.57 1s4 Anna Reśińska, 89 Calisia 44.23 pb 1s6 Lindner 45.46 pb 600m K 3s3 Róża Kaniewska, 91 Calisia 1.52.36 pb w dal 4 Martyna Janiak, 91 4.91 300m M 2s5 Michał Janiak, 92 Calisia 38.28 pb oszczep 700 g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 51.72 pb w dal 2 Michał Kawala, 91 Calisia 6.54 pb

27.04 Toruń XXVI Międzynarodowy Maraton Toruński 13 Dariusz Kochanek, 76 2.39.42 14 Darisza Cichorek, 72 2.40.45 15 Aron Przybył, 84 2.41.01 więcej wyników na www.finisz.com

26.04 Ostrzeszów Miting Otwarcia 600m K 8 Anna Jasińska, 90 UKS 12 1.47.93 9 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.48.23   

6.04.08 I Poznań Półmaraton 12 Aron Przybył 1.15.44 pb

29.03.08 Dudince SVK chod 50 km 9 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.00.53 pb

25-27.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 60m M J 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.97 (el. 6.94 pb) 60m K JM 4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 8.08 (el. 8.01) wzwyż K J 5 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 1.62 pb w dal M JM 13 Michał Kawala, 91 Calisia 6.24

12.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorzy Młodsi  60m K 1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 7.86 pb 600m K 2 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.00.67 w dal K 3 Martyna Janiak, 91 Calisia 5.00 pb  w dal M Michał Kawala, 91 Calisia 6.60 pb  Juniorzy 60mppł K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.25 (el. 10.08 pb) 300m K 2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 47.53 3 Anna Reślińska, 89 Calisia 49.01 wzwyż K 1 Kowalczyk 1.60 pb 60m M 1 Adam Wolniak, 90 Calisia 6.96 pb w dal 2 Wolniak 6.59 pb

 

SEZON 2007:

NAJLEPSZE WYNIKI:

Kobiety

100m 12.48 (12.42 +2.3) Aleksandra DOLACIŃSKA, 91 Calisia (+0.49) 13.13 Małgorzata ADAMCZEWSKA, 89 Calisia (-0.13) 13.24 Emilia LINDNER, 93 Calisia 13.68 Dorota KOWALCZYK, 89 Calisia (+0.29) 14.06 Klaudia JANKOWSKA, 92 Calisia

200m 25.53 DOLACIŃSKA 26.15 ADAMCZEWSKA (-0.32) 27.86 KOWALCZYK (-0.03) 30.06 Dominika KUŚ, 91 Calisia

300m 41.75 ADAMCZEWSKA (+0.55) 44.48 Anna REŚLIŃSKA, 89 Calisia

400m 58.86 ADAMCZEWSKA (+4.45) 60.50 Sylwia RATAJCZYK, 87 UKS 12 (-1.06) 63.28 REŚLIŃSKA (+1.09) 68.51 KANIEWSKA

800m 2.21.25 RATAJCZYK (-8.56) 2.38.07 KOWALCZYK 2.40.80 Dominika OWSIANNA, 89  2.42.02 KUŚ 2.49.43 Roża KANIEWSKA, 91 Calisia

MARATON 2.59.19 Karolina RAKIEĆ, 79 (-5.50)

100mppł 16.44 KOWALCZYK

Wzwyż 1.65 KOWALCZYK  (+0.06)

Tyczka 1.60 LINDNER

W dal 5.19 KOWALCZYK (+0.13) 5.02 Agata KANIECKA, 90 (+0.01) 4.92 WANGE

Trójskok 10.18 Adranna WANGE, 90 UKS 12

Kula 12.23 Anna KASPRZAK, 86 Calisia (-0.91)

Dysk 43.07 KASPRZAK (-5.65) 29.98 JANKOWSKA

7-bój 3907 KOWALCZYK     

4x400m 4.21.58 Calisia

mężczyźni   

100m 11.04 Adam Wolniak, 90 Calisia 12.10 Michał Kawala, 91 Calisia

200m 22.59 WOLNIAK 24.11 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia  

300m 36.21 WOLNIAK

400mppł 55.73 Kamil Wypych, 87 UKS 12

w dal 6.21 KAWALA

oszczep 700 g 48.95 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 48.16 Michał Bielewicz, 89 Calisia

chód 50 km 4.03.01 ROSIEWICZ

WYNIKI ZAWODÓW:

4.11.07 Kościan Półmaraton 7 Karolina Rakieć, 79 1.23.05 pb

9.10.07 Bad Deutsch Altenburg (AUT) Mistrzostwa Polski w chodzie na 50 km 3 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.03.01 pb 

7.10.07 Koszyce Maraton 6 Karolina Rakieć, 79 2.59.19

5.10 Poznań finał MW 100m K 3 Dolacińska 12.81 400m K 3 Adamczewska 60.59 4x400m K 3 Calisia 4.21.48 wzwyż 1.65 Kowalczyk 100m M 2 Wolniak 11.13 dysk 1.75 Grzegorz Janicki, 89 Calisia 35.97 oszczep 800 g M 6 Michał Bielewicz, 89 Calisia 48.16

29.09.07 Słubice Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski Młodzików) oszczep M 600 g 13 Damian Pietrasik, 92 Calisia 44.51 

25.09.07 Ostrzeszów Rejonowa Licealiada 800m K 6 Dominika Owsianna, 89 ZSP nr 2 2.40.80 7 Klaudia Kuś, 91 Calisia 2.42.02 wzwyż K Kowalczyk 1.58 200m M 3 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia  24.11  4x400m K 1 II LO 4.34.18 w dal K 3 Agata Kaniecka, 89 III LO 5.02 4 Wange, 90 II LO 4.87 wzwyż Dorota Kowalczyk, 89 I LO 1.58 1000m 1 Wolniak, 90  I LO 11.21  4x100m M 2 I LO 47.29 4x400m 2 III LO 3.40.29 w dal M 5 Kawala, 91 I LO 6.20 dysk 2 kg 1 Sebastian Cierniak, 91 ZSG-H 40.86 3 Grzegorz Janicki, 89 38.10 oszczep 700 g 1 Grzegorz Anczykowski, 89 ZSS 48.95

9.09.07 Słupsk Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 800m K 14 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.21.57 400mppł M 18 (7s2) Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.48  

25.08.2007 Ostrzeszów Miting Kula K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.91 dysk 1 Kasprzak 42.41

25-27.07 Szczecin OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych dysk M 1.5 kg 5 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.22 200m K 7 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 25.78 (el 25.76) 100m K Adam Wolniak, 90 Calisia 11.07 +3.1 (el. 11.04 +3.7)100m K 11 (3fb) Dolacińska 12.51 +2.6 200m 12 (4fb) Wolniak 22.69 (el. 22.65) 

17.07 Poznań Miting Okręgowy 100m K 4s3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.56  100m M 3s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11,26

16.06 Poznań Miting okręgowy 100m M 4s9 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.18 dysk M 1.5 kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.00 100m K 2s5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.42 pb 400m K 2s4 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 59.70 dysk K 2 Anna Kasprzak, 86 Calisia 42.06

16.06 Wrocław 400mppł M 2s2 Kamil Wypych, 87 UKS 12 55.73 pb Trójskok K 8 Adriana Wange, 90 10.18 pb  

9-10.06 Toruń Mistrzostwa Polski w Wielobojach 7 -bój J 14 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3907 pkt pb (16.44 pb 1.57 8.64 28.75 5.19 pb 22.09 pb 2.38.42)    

9-10.06 Wrocław Kwalifikacje do OOM Trójskok K 3 Adriana Wange, 90 UKS 12 10.04

9-10.06 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych JM 100m K 1 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.48 pb 200m K 1s1 (2) Dolacińska 25.67 800m K 10 Róża Kaniewska, 91 Calisia 2.49.43 100m M 2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.10 200m M 2 Wolniak 22.69 kula 5kg M 6 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 13.29 8 Damian Walkowski, 90 Calisia 13.03 dysk 1.5 kg 1 Walkowski 52.65 8 Cierniak 39.18 w dal 8 Michał Kawala, 91 Calisia 6.14 J 200m K 1s1 (7) Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.39 400m 1s1 (4) Anna Reślińska, 89 Calisia 64.20 

2.06 Wrocław Memoriał Malanowskiego i Ząbeckiego 400mppł M 4s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 55.97 pb Trójskok K 6 Adriana Wange, 90 UKS 12 10.10 pb 400m K 4s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 58.86 pb 7s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.50 7s2 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.31 w dal K 8 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 5.14 100m M 4s2 Adam Wolniak, 90 11.29  

18.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych wzwyż K Agata Kaniecka, 89 III LO 5.02 Adrianna Wange, 90 UKS 12 4.89

12-13.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorzy Młodsi: 100m K 1f Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.57 pb 200m 2 Dolacińska 25.74 (1s2 25.53 -1.1 pb) 400m K 7s2 (12) Róża Kaniewska, 91 Calisia 68.51 100m M 2f Adam Wolniak, 90 Calisia 11.24 (1s5 11.05 pb)  200m 2f Wolniak 22.59 pb kula M 5kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 14.01 pb  8 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 12.66 dysk M 1.5 kg 1 Walkowski 54.36 pb w dal M 4 Michał Kawala, 91 Calisia 6.15  Juniorzy 100m K 6f Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.13 200m 5 Adamczewska 26.15 400m K 4 Anna Reślińska, 89 Calisia 63.28 pb  7 bój 2 Dorota Kowalczyk 3841 pkt pb (16.52 pb 1.48 8.76 pb 27.86 5.13 pb 21.10 pb 2.38.07) oszczep M 800 g 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 43.02 8 Michał Bielewicz, Calisia 42.30  :

5.05.2007 Poznań Miting 100m K 1s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.22 100mppł K 1 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.54 pb w dal K Kowalczyk 5.05 100m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.32 kula 5kg M 1 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 13.30 w dal M 10 Michał Kawala, 91 Calisia 6.21 pb

4.05.2007 Ostrzeszów Miting kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 12.23 dysk K 1 Kasprzak 43.07 kula M 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 12.90 oszczep M 600g 1 Damian Pietrasiak, 92 Calisia 53.12 pb

29.04.2007 Poznań Miting Otwarcia 100m K 2s2 Emilia Lindner, 93 Calisia 13.61 pb 3s8 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.68 pb 300m K 1s7 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 41.75 pb 5s7 Anna Reślińska, 89 Calisia 44.48 wzwyż K 2 Kowalczyk 1.55 300m M 1s5 Adam Wolniak, 90 Calisia 36.21 pb oszczep 800g 2 Michał Bielewicz, 89 Calisia 44.86 dysk 1.5 kg  1 Damian Walkowski, 90 Calisia 49.72 w dal 5 Michał Kawala, 91 Calisia 6.17 pb      

1.04 Bratysława Maraton K Karolina Rakieć, 79 3.01.43

 

SEZON 2006:

NAJLEPSZE WYNIKI

kobiety:

  • 100m 12.97 Dolacińska 13.00 Adamczewska (+0.05) 13.11 Janiak 13.35 Grandyberg 13.66 Nogaj 13.98 Kowalczyk

  • 200m 25.83 Adamczewska (+0.43)27.83 Kowalczyk wind: 25.75 Adamczewska

  • 300m 41.72 Dolacińska 42.88 Adamczewska (-0.58)

  • 400m 60.06 Ratajczak (-0.48) 64.37 Reślińska

  • 800m 2.14.24 Ratajczak (-1.45) 2.31.71 Kowalczyk

  • maraton 2.53.39 Rakieć (+1.29)

  • w dal 5.06 Kowalczyk

  • trójskok 10.75 Kowalczyk

  • wzwyż 1.59 Kowalczyk (+0.01) 1.55 Wange (-0.02)

  • kula 11.36 Kasprzak (-1.78)

  • dysk 37.08 Kasprzak (-11.64)

  • oszczep 30.91 Gałecka (-1.01)

mężczyźni:

  • 100m 11.42 Mąka 11.63 Wolniak 

  • 200m 23.16 Mąka (+0.64) 23.33 Skrzypczyński (+0.73) 23.92 Wolniak

  • 300m 37.09 Mąka 37.30 Skrzypczyński

  • 400m 51.06 Skrzypczyński (+0.84)

  • 1000m 2.38.87 Kamzelewski

  • 10000m 33.50.29 Przybył (+38.08)

  • maraton 2.32.40 Baran 2.33.10 Przybył

  • 400mppl 56.33 Wypych (+1.08)

  • chód 20 km 1.31.46 Rosiewicz (-5.25)

  • chód 50 km 4.03.07 Rosiewicz (+0.83)

  • dysk 2kg 47.05 Bogunia (+00.49) 1.5 kg 52.09 Walkowski

  • oszczep 700 g 49.68 Anczykowski 49.08 Bielewicz 600g 48.36 Pietrasik

 

10.12 Toruń Półmaraton 1 Karolina Rakieć, 79 1.24.39 pb 

7.10.2006 Ostrzeszów Miting 100m K Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 12.97 pb Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.36 Dysk K Kasprzak 37.08 Dysk M 1 kg Damian Walkowski, 90 Calisia 58.80 pb 

1.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa Kula K 1 Anna Kasprzak, 86 Calisia 11.87 kula M 6 kg 1 Marcin Małecki, 81 Calisia 14.85

30.09 - 1.10 Siedlce Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski Młodzików) oszczep 600g M 19 Damian Pietrasik, 92 Calisia 40.50 dysk 1 kg M 14 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 44.17 300m K 3s1 (9-10) Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.72 pb

17.09 Warszawa Maraton K 4 Karolina Rakieć, 79 KTS 2.53.39 pb

16.09 Huta Krzeszowska chód 50 km 2 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 4.03.07 pb

16.09 Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oszczep 600 g M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 48.36 pb dysk 1 kg M 3 Sebastian Cierniak, 91 Calisia 45.06 pb 300 m K 1s5 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 42.30  

9.09 Poznań Liga Juniorów 300m K 1s3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 41.91 pb wzwyż K 2 Adrianna Wange, 91 UKS 12 1.50 100m M 1s2 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.71 oszczep 600g M 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 46.90   

25-27.07 Łódź OOM Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Dysk 1.5 kg M 3 Damian Walkowski, 90 Calisia 51.02 7-bój K 12 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3953 pkt pb (16.00 pb 7.68 1.57 27.96 4.97 20.72 pb 2.31.71 pb) 400m M 15 (7fb) Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.96 (el 51.16) 200m K 18 (7s1) Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.28     

22.07 Bydgoszcz chód 20 km 9 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 1.31.46

8-9.07 Słupsk Mistrzostwa Polski Juniorów 800m K 1s3 (12)Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.14.24 400mppł M 4s3 (18) Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.34 chód 10 km Michał Dominiak, 87 UKS 12 DNF

17.06 Piła Miting 100m K4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 13.42 pb 200m K 2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 25.83 pb trójskok K 3 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.71 400m M 1 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.20 

11.06 Piła Mistrzostwa Młodzików WOZLA 100m K 7 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.11 pb 12 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.35 15 Ewelina Nogaj, 92 Calisia 13.66 pb 300m K 3 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 43.01 

10.06 Wrocław Memoriał Ząbeckiego i Malanowskiego 400mppł M JM 6 Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 59.11 100m M 2s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.64 wzwyż K 7 Adriana Wange, 90 UKS 12 1.50  200m K 2s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 26.30 dysk 1.5 kg 1 Damian Walkowski, 980 Calisia 49.68 dysk 2 kg 4 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 46.45

10.06 Kozienice 10000m 12 Aron Przybył, 84 UKS 12 33.50.29 pb

3-4.06 Wrocław Miting i kwalifikacje do OOM Seniorzy: Dysk M 2 kg 3 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 47.05 pb 400mppł M 5 Kamil Wypych, 87 UKS 12 59.08 Juniorzy Młodsi: 100m K 6s1 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.00 pb 200m K 4s1 Adamczewska 26.31 400m K 5s1 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.37 pb wzwyż 1 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.55 7-bój K 2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 3862 pb (16.39;7.72;1.59 pb; 27.83pb;5.06 pb;18.33;2.36.58pb) 100m M 2fB Michał Mąka, 89 Calisia 11.42 pb 200m 4s4 Mąka 23.30  

27.05 Wrocław Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K JM 6s2 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 17.28 100m K JM 4s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.29 kula M 5 kg 9 Nikodem Marczak, 89 Calisia 12.59 100m M JM 6s12 Michał Wolniak, 90 Calisia 11.77 3s13 Michał Mąka, 89 Calisia 11.79 400m K JM 5s3 Anna Reślińska, 89 Calisia 64.46 pb oszczep M 700g JM 5 Michał Bielewicz, 89 Calisia 49.08 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.00 400m M JM 4s5 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.06 pb wzwyż K JM 5 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.55 400mppł M J 1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 56.33 pb 800m K 5 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.21.75 trójskok K JM 3 Kowalczyk 10.43 dysk 1.5 kg JM 6 Marczak 39.77       

20.05 Poznań Liga Juniorów 100m K (PK) 3s1 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.62 pb 4s2 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.84 1s3 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.21 trójskok K (PK) 4 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 10.75 (rekord Kalisza!) 200m M (PK) 3s5 3 Michał Mąka, 89 Calisia 23.61 chód 10 km M (PK) 1 Maciej Rosiewicz, 77 UKS 12 44.51.90 oszczep 700 g M (PK) 6 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.35 pb 8 Michał Bielewicz, 89 Calisia 46.70

16.05 Ostrzeszów Gimnazjada 100m K 1 Martyna Grandyberg, 91 Calisia 13.47 oszczep K 1 Iwona Gałecka, 91 Calisia 30.91

14.05 Łódź Maraton M 7 Andrzej Baran, 67 TS 2.32.40 

13-14.05 Poznań Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych 100m K JM 5 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.26 200m K JM 2 Adamczewska 25.75 pb 4s3 Kowalczyk 27.97 pb 400m 8 Anna Reślińska, 89 Calisia 66.06100mppł K JM 7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 17.18 wzwyż K JM 3 Kowalczyk 1.50 100m M JM 7 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.66 pb 8 Michał Mąka, 89 Calisia 11.69 pb 200m M JM 6 Mąka 23.16 pb 8 Skrzypczyński 23.41 (3s2 23.33 pb) 4s1 Wolniak 23.92 pb 400m M JM 2 Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 51.23 pb oszczep M JM 700g 3 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 49.20 pb 5 Michał Bielewicz, 89 Calisia 44.36 kula M JM 5 kg 8 Nikodem Marczak, 89 Calisia 13.01 9 Damian Walkowski, 90 Calisia 12.22 pb dysk M JM 1.5 kg 1 Walkowski 49.70 8 Marczak 40.28 pb

13-14.05 Wrocław Miting 800m K 4s1 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 2.22.97 wzwyż K 8 Adriana Wange, 90 UKS 12 1.50 400mppł M 5s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 58.66 

6.05 Wrocław Miting Dysk M 2 kg 2 Grzegorz Bogunia, 86 Calisia 44.08 1.5kg 1 Damian Walkowski, 90 Calisia 52.09 pb 100mppł K JM 5 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 16.98 100m K 4s2 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 13.20 oszczep M 700g 6 Michał Bielewicz, 89 Calisia 49.07 pb 7 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 47.02 11 Damian Pietrasik, 92 Calisia 41.48 100m M 6s4 Michał Mąka, 89 Calisia 11.96 3s5 Adam Wolniak, 90 Calisia 11.63 pb kula M 5 kg 3 Nikodem Marczak, 90 Calisia 13.73

6.05 Poznań Miting Okręgowy wzwyż K 4 Adrianna Wange, 90 UKS 12 1.45 110mppł 99cm 2s1 Kamil Wypych, 87 UKS 12 15.93 pb 600m K 2s1 Ewa Dobrzańska, 93 UKS 12 1.49.34 pb 400m K 4s3 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 60.06

29.04 Poznań Miting Otwarcia Sezonu 100mK 1s1 Ewelina Nogaj, 92 Calisia 14.17 pb 1s2 Martyna Janiak, 92 Calisia 13.67 pb 1s3 Maryna Grandyberg, 91 Calisia 13.56 pb 3s7 Dorota Kowalczyk, 89 Calisia 13.98 600m K5s2 Anna Matysik, 91 Calisia 1.57.60 kula M 5kg 1 Nikodem Marczak, 89 Calisia 13.84 300m K 1s4 Aleksandra Dolacińska, 91 Calisia 45.64 1s8 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia 42.88 oszczep M 700 g 1 Michał Bielewicz, 89 Calisia 48.78 pb 2 Grzegorz Anczykowski, 89 Calisia 45.46 600g 1 Damian Pietrasik, 92 Calisia 44.61 300m M 1s3 Adam Wolniak, 90 Calisia 38.05 1s5 Michał Mąka, 89 Calisia 37.09 wzwyż K 4 Kowalczyk 1.50  

9.04 Dębno Mistrzostwa Polski w Maratonie 8 Aron Przybył, 84 UKS 12 2.33.10 pb

19.03 Wejherowo Przełajowe Mistrzostwa Polski 2000m J 24 Sylwia Ratajczyk, 87 UKS 12 8.08

18.02 Kalisz Plebiscyt na najlepszych sportowców "Ziemi Kaliskiej"1. Anna Kasprzak Calisia 4.Grzegorz Bogunia Calisia 5 Damian Walkowski  Calisia 8 Michał Dominiak UKS 12 Trenerzy: 1. Maciej Milewski Calisia 

27-29.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych chód 5000m J 2 Michał Dominiak, 87.01.30 UKS 12 21.31.23 pb 300m JM 1s8 (9) Michał Skrzypczyński, 89 Calisia 37.30 pb 1000m JM 4s1 (7) Dariusz Kamzelewski, 90 UKS 12 2.38.87 pb chód 5000m JM 5 Adam Dominiak, 89 UKS 12 24.16.70 60mppł 6s3 (16) Przemysław Owczarek, 89 UKS 12 8.85 kula 5kg JM 8 Nikodem Marczak, 89 Calisia 15.18 pb

 

SEZON 2005:

WYNIKI ZAWODÓW:

BILANS:



kobiety: (14 zawodniczek)
  • 100m 12.89 Małgorzata PAWLAK, 86 Calisia (pb +0.05); 13.25 Małgorzata Adamczewska, 89 Calisia (-0.20)
  • 200m 25.86 PAWLAK (+0.13); 26.26 ADAMCZEWSKA (+0.58)
  • 300m 42.59 ADAMCZEWSKA (-0.29)
  • 400m  61.42 Sylwia RATAJCZYK, 87 UKS 12 (-1.84); 63.91 ADAMCZEWSKA
  • 800m 2.14.62 RATAJCZYK (-1.83)
  • 1500m 4.49.83 RATAJCZYK
  • 3000m 12.44.83 Marta WIKARYJCZYK, 88 UKS 12 (-1.03.43)
  • Maraton 2.55.08 Karolina RAKIEĆ, 79 KTS Piskorzewie (+ 5.47)
  • 100mppł JM 16.31 Dorota KOWALCZYK, 89 Calisia (+0.50)
  • Wzwyż 1.58 KOWALCZYK (+0.01); 1.50 Adrianna WANGE, 90 UKS 12 (-0.07)
  • W dal 5.00h PAWLAK (+0.09)
  • Kula 4kg 13.14 Anna KASPRZAK, 86 Calisia (+0.19); 11.41h Daria OTTO, 87 Calisia (-0.39)
  • Dysk  48.72 KASPRZAK (+1.97), 30.14 Ewelina SOBCZAK, 88 Calisia (+1.98)
  • Oszczep 31.92 Iwona GAŁECKA, 90 Calisia 
  • Chód 10000m 27.06.00 Lucyna DOMINIAK, 88 UKS 12 (+2.36.71)