historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonu 2002
data aktualizacji : 24.08.2005



KLUBOWY MISTRZ POLSKI: 81. MKS CALISIA 103 PKT 178. UKS 12 KALISZ 14 PKT

LIGA JUNIORÓW: 33. CALISIA 5048 PKT (2535+2513)


WYNIKI ZAWODÓW:


4.10 Poznań 300m 1.Beata Nawrocka, 88 42.85 100m Marta Walerowicz, 89 Calisia 13.56

29.09 Siedlce Mistrzostwa Polski Młodzików Kula 3 1. Daria Otto, 87 13.15

14.09 Wrocław 1500m 4. Małgorzata Jankowska 4.43.74 PB Dysk 5.Tarka 30.55

7.09 Poznań 200m Anna Kania, 84 28.55 4x100m Calisia (Agnieszka Wilczyńska, 87) 52.73 młot 3 4.Otto 36.34 dysk 5. Aleksandra Marks, 88 25.23

31.08 Poznań Dysk 1.5 3. Bogunia, 86 44.62

27.07 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław. 1500m 10. Małgorzata Jankowska, 86 4.53.56, Dysk 5. Anna Kasprzak, 86 39.18 Kula 11. Kasprzak 10.87 (el. 11.88) chód 5000m 4. Agata Kołacińska, 86 26.49.40 6.Monika Andrzejczak, 86 UKS 27.03.78 Chód 10000m 8. Marcin Wolniak, 85 UKS 49.53.7

29.06 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko Biała. Wzwyż 6. Marta Nowak, 83 1.64. Kula 8. Teresa Wypchło, 83 11.25 7-bój 8. Anna Kania, 85 3816 pkt. (16.98 1.48 8.99 28.35 4.54 33.31 2.39.15) 800m 9e4 Tomasz Purgat, 83 1.59.23

15.06 Mistrzostwa Makroregionu Poznań. Seniorzy: Kula 2. Maciej Małecki, 81 13.66 Juniorki: 100m el Agnieszka Szurmińska, 84 ZSZ 2 14.06 Wzwyż 1. Marta Nowak, 83 1.67 100mppł Anna Kania, 84 16.98 Juniorki Młodsze: 100m el Karolina Buda, 86 14.12 1500m 4.Małgorzata Jankowska 4.49.67 3000m 3. Małgorzata Gwiazda 11.19.72 Dysk 1. Anna Kasprzak, 86 36.42 9. Karolina Tarka, 85 27.11 Kula 1. Kasprzak 10.76 Młodziczki: 100m 3. Marta Gomółka, 87 13.28 Joanna Dębowska, 88 UKS 14.14 1000m Marta Wikaryjczyk, 88 UKS 3.14.61 kula 4 Daria Otto, 87 10.98 Młot 4 2. (6) Otto 31.87 Juniorzy: 400m 2. Tomasz Purgat, 83 51.20 1500m 6. Mariusz Kołaciński 83 4.07.82 w dal 7. Bartosz Kuś, 84 5.87 Juniorzy młodsi: 100m 5. Przemysław Pawłowski, 85 11.76 200m 5. Pawłowski 23.90 dysk 1.5 Grzegorz Bogunia, 86 41.92

12.06 Poznań 800m Tomasz Purgat, 83 1.56.55

8.06 Mistrzostwa Makroregionu Wrocław. 7-bój Juniorki: 2. Anna Kania 84 3814 (16.87 1.52 8.87 28.86 4.30 33.98 2.46.06) Juniorki Młodsze: 6. Małgorzata Pawlak, 85 3255 (17.37 1.37 8.23 28.11 4.05 19.27 2.38.45) 9.Katarzyna Piguła, 85 2976 (17.97 1.43 6.75 30.63 4.28 19.48 2.44.72)

1-2.06 Poznań 100m Anna Wytwer, 84 14.02 Marta Walerowicz, 83 14.18 4x400m Calisia (Pawlak Spychaj Boruszczak Jankowska) 4.13.80 oszczep Wypchło, 83 Calisia 34.87 Izabela Fryś, 85 Calisia 32.40 3000m Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 9.07.64

29.05 Poznań 100m Beata Nawrocka, 88 13.76 1500m Mariusz Kołaciński, 83 Calisia 4.07.55

24.05 Poznań 100m Marta Gomółka, 87 Calisia 12.97

19.05 Poznań 200m Anna Wytwer, 84 ZSE 28.50 300m Beata Nawrocka, 88 43.40 1000m Roma Błaszczyk, 88 3.19.46 4x100m Calisia (Gomółka Piestrzyńska Nawrocka Walerowicz) 53.56 600m Sylwia Ratajczak, 87 UKS 1.43.06 Patrycja Krychowska, 89 1.44.11 Marta Uciechowska, 87 1.44.09 Wikaryjczyk 1.44.74 dysk Otto 28.73

18.05 Liga Juniorów Wrocław. Calisia 2m 2535 pkt. Juniorki: 200m 3s2 Małgorzata Pawlak, 86 28.06 6s2 Anna Wytwer, 85 29.04 400m 8s1 Magdalena Spychaj, 86 65.96 800m 7s1 Krzysztofa Boruszczak, 85 2.29.78 1500m 2. Małgorzata Jankowska, 86 4.46.87 kula 4 Teresa Wypchło, 83 10.63 dysk 1 Anna Kasprzak, 86 40.97 5 Izabela Fryś, 85 32.83 7 Karolina Tarka, 85 28.78 wzwyż 3. Marta Nowak, 83 1.65 5. Anna Kania, 85 1.60 pk Katarzyna Piguła, 85 1.45 4x100m 2s2 Nawrocka-Kania-Gomółka-Buda 53.08 4x400m 2s1 Boruszczak-Spychaj-Pawlak-Jankowska 4.11.31 Juniorzy: 100m 3s3 Przemysław Pawłowski, 85 11.99 200m 8s4 Maciej Dobrowolski 25.64 800m 1s1 Tomasz Purgat 1.55.37 3000m 8 Mariusz Rogulski 9.34.24 9. Maksymilian Królewicki 85 9.55.04 5000m 1s1 Marcin Kołaciński 83 16.47.24 4x100m 4s2 Kuźmicki-Dobrowolski-Kuś-Pawłowski 48.07 4x400m Purgat-Regulski-Kołaciński-Krolewicki 3.44.82 dysk 4 Kazimierz Pera 83 35.51 7. Przemysław Chrobot, 83 31.04

14.05 Poznań Kula 14.07 Marcin Małecki, 81 Calisia 14.07

11.05 Wrocław Dysk 41.28 Kasprzak

11.05 Poznań 300m Małgorzata Pawlak, 86 44.89 400m Małgorzata Jankowska, 86 61.84 Małgorzata Spychaj, 85 65.00 Krzysztofa Boruszczak 65.03 4x100m Calisia 53.03 wzwyż Nowak 1.60 2. Kania 1.55 800m 2. Purgat 1.56.73 800m Boruszczak 2.37.86

4.05 Bogatynia dysk 2. Kasprzak 39.68 Fryś 34.48 kula 3 Otto 11.62 młot 3 Otto 33.14 kula Małecki 14.10 dysk Bogunia 37.70

3-4.05 Poznań Liga: Młodzicy 100m Monika Piestrzyńska, 88 G9 13.68 dal Gniewek 4.71 młot 2. Otto 31.63 4x100m 3. Piestrzyńska Gomółka Nawrocka Walerowicz 53.63 600m 3. Ratajczak UKS 1.43.09 dysk 3. Fryś 34.43

Juniorzy Młodsi 1500m Małgorzata Gwiazda, 85 5.15.43

27.04 Kielce dysk 2. Kasprzak 39.10 7. Fryś 33.84 13. Otto 23.23 kula 6. Kasprzak 11.26 kula 3 Otto 11.66 młot 3 Otto 33.64 kula 2. Małecki 14.50 PB dysk 3. Bogunia 38.20 4. Sobczak 34.75

10.03 Przełajowe Mistrzostwa Polski. Juniorzy: 6km 29. Mariusz Kołaciński, 83 41.Tomasz Purgat, 83 Juniorzy: Calisia 31-34. 4 pkt.

18.01 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Juniorów Młodszych Spała J: chód 5000m 5. Karol Szymczak, 83 UKS 25.04.01 JM: Kula Anna Kasprzak, 86 10.93 chód 3000m 4. Weronika Michalak UKS 16.24.62 6. Monika Andrzejczak,86 UKS 16.58.12 11.Joanna Plichta, 86 UKS 18.55.78 chód 5000m 2.Marcin Wolniak, 85 UKS 12 24.12.50 5.Karol Walczyński, 86 UKS 12 24.59.41

13.01 Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Kalisz. Juniorki: 60mppł 1. Anna Kania, 84 10.23 3. Anna Wytwer, 84 10.44 60m 3.Agata Przybylska, 83 8.63 300m 2. Paulina Starczak, 83 49.22 w dal 6. Kania 4.77 kula 1. Teresa Wypchło, 83 10.76 wzwyż 2. Kania 1.60 3. Marta Nowak, 83 1.55 Juniorzy: 2s2 Maciej Skotowski, 84 7.53 4s3 Paweł Andrysiak, 83 7.54 2000m 1. Tomasz Purgat, 83 6.10.08 4. Mariusz Kołaciński, 83 6.13.10 w dal 6. Bartosz Kuś, 84 6.18 7.Robert Tomczak, 84 6.05 kula pk Maciej Małecki, 81 13.58 Juniorki Młodsze: 3s1 Katarzyna Piguła, 84 10.84 5. Anna Jóźwiak, 86 10.29 60m 4s1 Katarzyna Buda, 86 8.68 4s3 Katarzyna Fijałkowska, 86 8.76 1000m 2. Małgorzata Jankowska, 86 3.32.52 3.Małgorzata Gwiazda, 85 3.34.08 300m 4. Małgorzata Pawlak, 86 47.60 kula 1. Anna Kasprzak, 86 11.80 pk Daria Otto, 87 9.61 wzwyż 2. Piguła 1.40 Juniorzy Młodsi: 60 3s1 Przemysław Pawłowski, 85 7.66 kula 1. Konrad Sobczak, 85 11.54 6. Marcin Paszyn, 85 9.76 7. Grzegorz Bogunia, 86 9.65 wzwyż 5. Tomasz Nowicki, 86 1.65