historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 2001
data aktualizacji : 4.11.2014



WYNIKI ZAWODÓW:

6.10 Kalisz Mistrzostwa Kalisza 100m 1.Gomółka 12.96 3.Przybylska 13.33 200m 2. Gomółka 27.5 400m 3. Starczak 63.6 800m 1.Jankowska 2.26.5 3. Boruszczak 2.33.0 1500m 1.Gwiazda 5.20.8 3. Boruszczak 5.45.8 dysk 1. Kasprzak 37.80 2. Fryś 33.10 kula 1. Wypchło 11.73 2. Kasprzak 11.06 3. Otto 9.66 oszczep 1. Wypchło 36.62 2. Fryś 31.80 3. Kania 27.34 wzwyż 1. Dąbrowska 1.60 2. Kania 1.50 3. Wilczyńska 1.45 w dal 1. Kania 4.78 3. Gniewek 4.55 100m 3. Andrysiak 11.3 200m 2. Andrysiak 22.8 800 1. Purgat 2.11.8 dysk 1. Sobczak 38.98 3. Pera 36.33 kula 1. Wasilewski 11.89 2. Pera 11.39 3. Mikołaj Małecki 10.98 wzwyż Robert Tomczak CAL 1.80

30.09 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Młodzików 1000m 5. Małgorzata Jankowska 3.01.82 dysk 1. Anna Kasprzak 41.40 kula 3kg 3. Anna Kasprzak

22.09 Poznań Liga Juniorów 1500m 7. Małgorzata Jankowska 4.56.57 dysk 1. Kasprzak 36.46 4x100m Przybylska Gomółka Kania Buda 52.02 4x400m Starczak Oleszyńska Gomółka Kurzajczyk 4.16.59 100mppł Kania 16.30 800m Purgat 1.59.46 wzwyż Dąbrowska 1.55

16.09 Poznań Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzików 100m 0.7 5. Maria Gomółka, 87 13.11 kula 3kg 2. Anna Kasprzak, 86 12.56 dysk 1. Kasprzak 39.07 Fryś 30.72 1000 2. Jankowska 3.05.72 4x100m 3. Calisia M (Wilczyńska Buda Walerowicz Gomółka) 54.68 wzwyż 7. Wilczyńska 1.40 300m 6. Dobrowolski 39.16

9.09 Poznań dysk 2. Izabela Fryś, 85 31.55

8.09 Warszawa 3000m 3. Karolina Rakieć, 79-03-29 10.06.07pb

1.09 Świecie 10000m 7. Karolina Rakieć, 79 35.41.67pb

18.08 Gdańsk 5000m 7. Karolina Rakieć, 79 16.48.31pb

29.07 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. 7-bój 10. Anna Kania, 85 3862 (16.30 1.48 8.55 28.35 4.60 32.68 2.40.66) 21. Katarzyna Piguła, 85 3020 (18.20 1.36 6.81 29.92 4.49 18.44 2.38.98)

21.07 Poznań 100mppł JM 4. Anna Kania, 85 15.88 Piguła 18.01 Oszczep 3. Kania 34.40 Piguła 18.52

7.07 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Juniorów kula 11.Teresa Wypchło, 83 11.47 (el. 11.66)

27.06 Łódź kula 2. Wypchło 11.37 3 . Anna Kasprzak, 86 10.37 kula 2. Małecki 14.06

9.06 Poznań Mistrzostwa Makroregionu Juniorki: 400m 6. Paulina Starczak, 83 64.86 200m 8. Starczak 28.69 kula 2. Teresa Wypchło, 82 11.37 pk Anna Kasprzak, 86 9.28 wzwyż 1. Joanna Dąbrowska, 82 1.60 3. Marta Nowak, 83 1.55 oszczep 3. Teresa Wypchło, 83 33.83 5. Rozalia Olejnik 31.05 Juniorki Młodsze:100m 5s4 Anna Wytwer, 84 13.81 200m 2s3 Wytwer 28.37 5s4 Katarzyna Oblizajek, 85 32.28 800m 9s1 Katarzyna Zabielska, 85 2.30.00 3s2 Krzysztofa Boruszczak, 85 2.28.34 3000m 5. Małgorzata Gwiazda 10.50.29 dysk 7. Izabela Fryś 29.16 oszczep 9. Izabela Fryś, 85 27.83 Juniorzy: 100m 3s2 Adam Andrysiak, 83 11.60 200m 1s1 Andrysiak 23.17 800m 8s1 Tomasz Purgat, 83 2.00.83 1500m pk Michał Kołaciński, 81 4.14.32 oszczep Paweł Matuszkiewicz, 83 36.10 dysk 4. Kazmierz Pera 83 30.47 kula pk Maciej Małecki, 81 1. Mikołaj Wasik, 83 12.47 14.25 Juniorzy Młodsi: 100m 4s2 Błażej Szostak, 85 12.28 400m 2s3 Maciej Skotowski, 84 53.61 oszczep 11. Tomasz Staszak , 85 36.05 2000prz Mariusz Rogulski, 85 6.49.80 800m 8s2 Jakub Piorun, 85 2.14.04

2.06 Kalisz 100m Gomółka 13.33 300m Pawlak 46.63 300mppł Jóźwik 54.37 1000m Jankowska 3.16.93 w dal Gniewek 4.64 dysk Kasprzak 37.81 kula 3 Kasprzak 11.53

26.05 Poznań kula 2. Teresa Wypchło, 83 11.86 wzwyż 1. Nowak 1.60 2. Dąbrowska 1.55 JM 3. Anna Kania, 85 1.60 Oszczep 3. Teresa Wypchło 37.15 dysk 3. Wasik 35.94

kula 3, dysk Kasprzak 11.71 37.51 w dal 4. Gniewek 4.72 300m 6. Pawlak 45.70 4x100m 7. Buda Fijałkowska Kubiak Drobniewska 53.78 600m 6. Wikarczyk UKS 1.47.01

21.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 100m Buda G-6 12.84?? Żarnecki G-7 12.12 300m Pawlak G-9 46.86 300mppł Jóźwik 54.45 3000m Dominiak 9.33.06 kula, dysk Kasprzak 11.01 35.86 w dal Dolińska G-10 4.72 4x100m G-9 56.32

20.05 Kalisz Mistrzostwa Szkół średnich. 100mppł Wytwer ZSE 18.75 1500m Jędrzejak ZSE 5.48.96

19.05 Poznań Liga Juniorów. 1500m Małgorzata Gwiazda, 85 5.01.39 pb Kula 1. Wypchło 11.09 Wzwyż 4. Joanna Dąbrowska, 82 1.60 Dysk 5. Mikołaj Wasik, 83 38.20 3000m Marcin Kołaciński 9.17.37 4x100m  Calisia J  (Gomółka Wytwer Kania Przybylska) 53.62 4x400m Calisia (Starczak Oleszyńska Zabielska Jankowska) 4.17.37 100m Andrysiak 11.66 800m Purgat 2.01.34

12.05 Poznań kula Małecki 14.15 800m Kołaciński 1.57.16 3000m Gwiazda 11.10.21 3000m Balcer 9.10.07 100m Andrysiak 11.47 100mppł Kania 16.14 wzwyż Kania 1.55 Nowak 1.55

5.05 Poznań Wzwyż 1. Marta Nowak, 83 1.64 Kula 1. Marcin Małecki, 81-05-13 14.47 Kula 3kg Kasprzak 12.29 dysk Kasprzak 38.58 kula 4kg  Wypchło 11.67

7.04 Kwidzyń Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorki Młodsze 2km 68. Katarzyna Zabielska, 85 Juniorzy 3km 54. Tomasz Purgat, 83 11.58 66. Mariusz Kołaciński, 83

19.01 Warszawa Mistrzostwa Polski Juniorów kula K: 9. Teresa Wypchło 10.80 Kula M 13. Mikołaj Wasik, 83 11.78

12.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Wielkopolski J 60mppł Kania 10.05 kula ? Wypchło 12.60 JM Fryś 8.55 Tarka 8.18 wzwyż Nowak 1.55 Kania 1.50 kula Wasik 13.58 JM Sobczak 12.70