historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 2000
data aktualizacji : 24.08.2005



WYNIKI ZAWODÓW:

6.10 Poznań kula 1. Teresa Wypchło, 83 11.73 Wzwyż 1. Joanna Dąbrowska, 82 1.64 5. Marta Nowak, 83 100m 3. Paweł Andrysiak, 83 11.43 pb 800m 2. Tomasz Purgat, 83 1.58.40

1.10 Poznań Mistrzostwa Polski Młodzików dysk 3. Anna Kasprzak, 86 34.36 kula 3kg 8. Kasprzak 11.19 Kula 5kg 18.Konrad Sobczak 11.70

1.10 Kalisz 100km 4. Ryszard Płochocki, 61 TS 12. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.53.14

23.09 Poznań 100m Anna Chruszcz, 85 14.15 Dysk 8. Izabela Fryś, 85 28.21 4x400m M. Kołaciński, 81 Ł. Balcer, 81 K. Gmala, 81 T. Purgat, 83 3.30.53 400m Karolina Oblizajek, 85 65.23

16.09 Poznań Mistrzostwa Okręgu Młodzików Dysk Kasprzak 28.50 4. Fryś 24.05 kula 3 Kasprzak 11.44 2. Świtała 10.19 oszczep 3. fryś 26.20 600m 3. Pawlak 1.43.11 5. Zabielska 1.44.71 8. Puchała 1.49.32 300mppł 4. Hofman 52.50 7. Piguła 53.71 8. Jóźwiak 54.20 4x100m 5. Calisia M (Pawlak Jóźwiak Fijałkowska Drobniewska) 54.36 1000m Grabara 3.22.60 w dal 8. Gniewek 4.57

16.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100mppł 1. Anna Kania, 84 II LO 17.90 2. Anna Wytwer, 84 ZSE 18.05 400m 1. Joanna Oleszyńska III LO 65.63 800m 2. Krzysztofa Boruszczak ZSZ Pleszew 2.36.34 3. Agata Zep ZSB 2.38.08 4x400m 1. III LO 4.36.22 w dal 3. Magdalena Jaroma ZSE 4.78 Wzwyż 1. Dąbrowska, 62 V LO 1.60 2. Nowak, 83 1.55 Kula 1. Wypchło ZSZ 2 9.78 3.Monika Kwiatkowska 9.03 Dysk 2. I. Fryś, 85 ZSZ 2 27.42 oszczep 1. Olejnik III LO 29.57 2 Paulina Muszek V LO 27.40 100m 4. Andrysiak IV LO 12.22 800m 2. Purgat Pleszew 2.07.27 Dysk 1.5 1. Małecki ZSB 40.02 2. Pera ZSZ Pleszew 39.90 Oszczep 1. Michał Wasilewski ZSR 41.12

9.09 Poznań Kula 3kg 1. Anna Kasprzak, 86 11.71 Kula 5kg 4. Konrad Sobczak, 85 11.93

2.09 Kalisz Zawody Młodzików 600m 2. Pawlak 1.45.89 3. Zabielska 1.48.40 1000m 3. Grabara 3.24.86 300mppł 3. Jóźwiak 56.45 2. Piguła 56.46 Hofman 57.74 4x100m G-9 55.71 kula 3 Kasprzak 10.51 świtała 9.54

2.09 Poznań Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 5000m 13. Karolina Rakieć, 79 18.31.79 15. Dominika Bryś, 79 19.59.94

28.08 Wrocław Mistrzostwa Polki Juniorów kula 8. Marcin Małecki, 81 14.10

21.07 Bielsko Biała Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 8. Teresa Wypchło, 83 10.66 800m JM 5s3 Tomasz Purgat, 83 1.59.17 Kula 6kg 15. Mikołaj Wasik, 83 12.57 Dysk 1.5 kg 19. Wasik 39.60

10.06 Poznań 100m Agata Przybylska, 83 13.87 200m Starczak 28.48 Anna Szurmińska 28.93 100mppł Anna Kania, 84 17.01 Anna Wytwer, 84 18.27 4x100m M. Sokołowski, 84 B. Kuś, 84 R. Górecki, 84 P. Andrsiak, 83 46.02

3.06 Poznań Dysk Kasprzak 29.07 3. Fryś 25.48 kula 3 Kasprzak 11.08 100mppł 2. Jóźwiak 18.24 oszczep 3. Fryś 26.07 300m 7. Pawlak 44.01 300mppł 6. Piguła 54.52 7. Hofman 54.53 1000m Gwiazda 3.14.04 4x100m Calisia (Jóźwiak Pawlak Fijałkowska Krzysztofowicz) 55.22 100m Małgorzata Pawlak, 86 13.73 Beata Fijałkowska, 85 13.94

28.05 Poznań Liga Juniorów 100m Anna Szurmińska, 84 13.79 200m Paulina Starczak, 83 28.52 400m Oleszyńska 61.72 Marta Kłopocka, 84 65.45 400m Purgat 53.11 800m Kołaciński 1.58.63 Balcer 1.59.42 wzwyż Nowak 1.55 Dąbrowska 1.55 Dysk 1.5 1. Mikołaj Wasik, 83 46.36 4x100m Calisia J 53.05 4x400m Calisia J 4.17.49

20.05 Poznań Kula 6kg 4. Mikołaj Wasik, 83 12.99 100m Agnieszka Szurmińska, 84 13.49 200m Oleszyńska 27.87 Ag. Szurmińska 28.13 400m Oleszyńska 62.33

13.05 Poznań Kula 3. Teresa Wypchło, 83 10.62 Dysk 1.5 1. Kazimierz Pera, 83 44.72

13.05 Kalisz 100m Przybylska III LO 14.51 100mppł Wytwer ZSE 17.73 200m 3. Starczak III LO 28.95 400m 3. Oleszyńska III LO 63.33 800m 3. Aleksandra Sadowska III LO 2.46.69 1500m 3. Żaneta Parada ZSE 5.49.68 w dal 2. Jaroma ZSE 4.59 wzwyż Anna Dengusiak III LO 1.45 oszczep Olejnik III LO 33.70

29.04 Poznań 100m Oleszyńska 13.51 Przybylska 14.04 Agniesza Witner, 85 13.89 300m Oleszyńska 43.75 Starczak 45.52 Ag. Szurmińska 46.03 oszczep Wypchło 32.26

18.01 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała.800m 5s2 Michał Kołaciński, 81 2.01.79 kula 6. Marcin Małecki 13.68

14.01 Kalisz HMW 60mppł 5. Kania 10.45 300m 6. Oleszyńska 47.60 kula Wypchło 11.47 4. Olejnik 9.45 wzwyż 3. Dąbrowska 1.60 kula Małecki 14.14

7.01 Kalisz 60m Wrzos SP 18 8.21 Fijalkowska SP 17 8.30 300m Fijałkowska 47.20 600m Pawlak SP17 1.51.11 Zabielska SP 10 1.51.76 w dal Gomółka 4.39 kula 3 Kasprzak 10.57 świtała 9.48 Tarka 8.42