historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonów 1990-99
data aktualizacji : 24.06.2005


 


17.10 Kalisz 11. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.53.55

11.10 Ostrów Wlkp. Kula Małecki Marcin, 81 ZSZ 2 CAL 13.97

26.09 Kielce MP Młodzików Kula 5kg 12 Mikołaj Wasik, 83 12.80 dysk 1kg 15 Wasik 39.97 200m el. Starczak Paulina, 83 CAL 28.37

19.09 Łódź Liga 100m 2. Sroka 13.03 Przybylska 13.66 Lotka 14.03 400m 2. Klomowicz 62.52 3000m 3 Rakieć Karolina, 79 10.32.73 5.Bryś 11.40.20 800m 4. Domke 2.24.59 800m Pera Piotr, 80 LO Pleszew CAL 2.00.79 3000m Kołaciński 9.25.95 4x100m 5.Calisia (Lotka Sroka Klimowicz Przybylska) 52.23 4x400m 4.Calisia (Starczak Domke Oleszyńska Rakieć) 4.15.19 200m Starczak 28.37

12.09 Łódź 4x100m Calisia M 53.77 4x100m Calisia M 48.31

5.09 Kalisz 400m Domke 64.10 800m Rakieć 2.25.14 kula Wypchło Teresa, 83 9.58 oszczep Olejnik Rozalia, 82 II LO CAL 35.84 200m Olejniczak Karol, 81 III LO CAL 24.35 kula Milewski 12.51 Dysk Milewski 42.94

29.08 Lublin Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 5000m 13. Teresa Kruszka, 77 19.02.92

17.08 Wrocław Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 6. Marcin Małecki, 81 13.84 (14.16) dysk 25. Małecki 33.42

11.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów 200m 6e2 Hofman, 80 26.52 (-2.5)4x100m 4s2 (11) Calisia (Hofman Klimowicz Sroka Duszkiewicz) 50.29 4x400m 5. Calisia J ( Hofman Klimowicz Sroka Duszkiewicz) 4.03.62 400m 7e3 Łukasz Olszyna, 80 50.35

21.06 Poznań 200m Hofman 26.04 400m Hofman 59.11

6-7.06 Łódź 100m 3.Sroka 12.91 5. Hofman 12.94 el. Duszkiewicz II LO 13.57 200m 2.Hofman 26.72 3.Klimowicz 26.89 4.Sroka 27.22 400m 1 Łukasz Olszyna, 80 49.64 400m 3.Klimowicz 59.53 3s Maleszka 63.33 7s Oleszyńska 64.61 1500m 4. Szymczak 5.30.83 5000m 1. Kruszka Teresa, 77 18.52.25 200m 5.Olszyna 22.92 1500m Pera 4.19.67 Balcer Łukasz, 81 ZSZ 2 Pleszew CAL 4x100m 1.Calisia (Duszkiewicz Sroka Hofman Klimowicz) 50.90

3.06 Kalisz. Kula 3kg 1. Teresa Wypchło, 83 11.03 oszczep 1. Wypchło 32.84 100m Lotka Magdalena, 83 SP Kobyla Góra CAL 13.67 w dal Lotka 4.67 wzwyż Nowak Marta, 82 SP 3 CAL 1.40 dysk Kwaśniak Agata, 83 SP 17 CAL 26.58 oszczep Wypchło SP 18 CAL 32.84 800m Kołaciński Michał, 81 ZST CAL 2.03.39

23.05 Łódź. Kula 1.Łuczak Mariusz, 80 II LO 14.22 200m 2s Maleszka Iwona, 81 III LO 27.50 4s Oleszyńska Joanna, 82 III LO CAL 28.35 400m 2. Klimowicz 59.45 4.Sroka 60.72 800m Domke 2.26.84 Szymczak Kinga, 82 ZSE CAL 2.37.88 4x400m Calisia J (Starczak Oleszyńska Maleszka Domke) 4.15.36 200m Starczak 24.51 400m 1. Olszyna 50.804x100m Calisia (Myśliwiak, 82 Urbaniak, 83 Andrysiak 83 Starczak 80) 47.64 4x400m Calisia (Pera Balcer Kołaciński Olszyna) 3.39.48 wzwyż Konasiewicz Krzysztof, 81 1.82

20-21.05 Kalisz. Kula 6kg 1. Małecki Marcin, 81 14.64 dysk 1.5 1. Małecki 45.90 w dal Dengusiak Marta, 82 III LO 4.69 100m Starczak Mariusz, 80 II LO CAL 11.98 w dal Jarzyna M. I LO 6.02 dysk Łuczak 36.56 Ziółkowski I LO 34.84 dysk 1.5 Jarzyński Jacek, 82 I LO CAL 39.44

19.05 Poznań 400m Duszkiewicz 64.35

18.05 Kalisz dysk 1. Wypchło 29.88

16.05 Poznań 400m Oleszyńska 63.66 3000m Kruszka 10.50.43 1500m Kołaciński 4.16.06

13.05 Kalisz 400m Szymczak 69.64 800m Grabowska III LO 2.42.40

11.05 Kalisz wzwyż Dąbrowska Joanna, 82 V LO CAL 1.60

9.05 Wrocław Oszczep 2. Przemysław Ziółkowski 52.76

3.05 Spała 100m Klimowicz 12.93 Duszkiewicz 13.44 200m Sroka 27.10 Duszkiewicz 28.00 100m Olszyna 11.58

23.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 400m 2. Marta Hofman, 80 58.54 Kula 5. Mariusz Łuczak, 80 13.76

16.01 Kalisz Juniorzy: 60m 1. Hofman, 80 8.03 3. Emilia Duszkiwicz, 80 8.44 300m 1. Hofman 45.01 2. Duszkiewicz 48.39 600m 1. Anna Klimowicz, 79 1.48.34 2. Katarzyna Domke, 80 1.50.50 kula 3. Żaneta Filipiak 9.96 300m 1. Marcin Sterczak 42.01 600m 1. Przemysław Olejnik 1.34.60 kula 1. Łuczak, 80 13.91

Juniorzy młodsi: 60m 3. Iwona Maleszka, 81 8.60 300m 3. Maleszka 48.48 w dal 3. Agata Zarębska IIILO 5.07 kula 6 1. Marcin Małecki, 81 13.46 wzwyż 1. Remigiusz Nowakowski IV LO 1.75 2. Krzysztof Konasiewicz 1.75