historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1990-99
data aktualizacji : 30.10.2013


 


18.10 Kalisz. 100km 4. Płochocki Ryszard, 61 6.52.18

20.09 Łódź Trójskok 5. Jagodziński Paweł, 79 13.43 200m 2s1 Olszyna Łukasz, 80 III LO CAL 22.86 100m Przybylska Agata, 83 SP 11 13.42 200m Orkasa Marta, 80 CAL 29.03 4x100m Calisia (Myśliniak Olszyna Starczak Jagodziński) 47.02

7.09 Ostrów Wlkp 800m Strzyż Tomasz, 76 2.06.09

18.07 Kraków Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 3000m J 5. Rakieć, 79 10.19.34 4x400m 5s2 CAL J Duszkiewicz, 79 Grabowska, 79 Klimowicz, 79 Rakieć, 79 4.12.45 200m JM 5e2 Hofman, 80 26.62 400m JM 2e3 Hofman, 80 58.79 4x400m JM 7s2 CAL JM Sroka, 80 Domke, 80 Maleszka, 81 Hofman, 80 4.10.20 400m JM 4e2 Olszyna, 80 51.92 kula 6 4. Łuczak 14.02 8. Małecki, 81 12.75 (el. 13.00) oszczep 16. Ziółkowski, 80 45.04

21-22.06 Poznań 1500m 2s2 Rakieć, 80 4.44.21 400m 1s2 Olszyna Łukasz, 80 51.11 400m Sroka 60.30 800m Rakieć 2.20.25

14-15.06 Łódź 100m Sroka Katarzyna, 80 III LO CAL 13.09 Duszkiewicz Emilia, 79 II LO CAL 13.53 200m 3s3 Hofman 25.75 Klimowicz 26.36 Sroka 26.44 Duszkiewicz 28.14 4x400m Calisia J (Duszkiewicz Grabowska Klimowicz) 4.09.90 oszczep 1 Ziółkowski, 80 50.98 400m Klimowicz 60.73 800m Domke Katarzyna, 80 III LO CAL 2.21.31 100m Jagodziński 11.65

7.06 Łódź Grabowska 10.43.40

9.06 Kalisz dysk 1kg 1. Jacek Jarzyński, 82 42.74

31.05 Kielce 5000m 6. Dominika Bryś, 79 19.58.90 4x100m Calisia (Domke Maleszka Sroka Hofman) 51.26 200m Maleszka 27.80 3000m Kruszka Teresa, 77 10.52.67

21-22.05 Kalisz 100m Bąk Maja, 80 III LO 14.38 oszczep Filipczak Żaneta, 79 ZSE 28.76 wzwyż Konasiewicz krzysztof, 81 SP 13 1.80

17.05 Łódź 4x400m Calisia JM (Maleszka Sroka Hofman Domke) 4.04.08 Kula 6.25 kg 1 Łuczak Mariusz, 80 III LO CAL 14.67 2. Ziółkowski Przemysław, 80 I LO CAL 12.56 oszczep 4. Humeja Krystian, 80 I LO CAL 49.44 200m Bąk 28.74 400m Domke 62.10 1500m Bryś 4.58.50 Grabowska 4.59.44 4x100m Calisia (Bryś Bąk Klimowicz Duszkiewicz) kula Filipczak 9.36 w dal Jarzyna Marcin, 80 6.32

14.05 Ostrów Wlkp. 100m Bryś Dominika, 79 IV LO 14.36 800m Grabowska Anna, 79 III LO 2.24.94 100m Olszyna 12.30

10.05 Łódź 100m 2 Hofman Marta, 80 I LO 12.63 Klimowicz Anna, 79 ZSZ 2 12.79 Maleszka Iwona, 81 SP Zduny CAL 13.68

16.03 Strzelce Przełajowe Mistrzostwa Polski 4km J 8. Karlina Rakieć, 79

24-26.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 200m JM 6. Marta Hofman, 80 Calisia 26.85 16. K. Sroka, 80 [>8.12] 300m J 7. A. Klimowicz, 79 600m 43.85 JM 14. Domke, 80 [>1.44.77] chód 3km JM 1.S. Korzeniowska, 80 UKS 12 15.23.59 chód 5km JM 3.Artur Bronowski, 80 Calisia  24.30.55 5.Karol Wojcieszek, 80 Calisia 25.03.87  kula JM 1.Mariusz Łuczak, 80 Calisia 15.12