historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1990-99
data aktualizacji : 24.06.2005


 


12.10 Kalisz 100km 7. Ryszard Płochocki, 61 TS 6.51.25 11. Andrzej Baran, 67 TS 7.26.34 15. Stanisław Gierłowski, 55 TS 7.40.16

6.10 Spała 100m Olszyna 11.47 200m 1. Łukasz Olszyna, 80 23.19

5.10 Ostrów W dal 1. Bartłomiej Jarzyna, 77 AWF Wrocław CAL 7.14 Jarzyna Marciin, 80 6.24 Trójskok Jarzyna B. 13.54 Jarzyna M. 11.57

28.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100m 1. Hofman, 80 12.98 200m 1. Hofman 26.83 400m 1. Klimowicz 62.22 800m 1. Karolina Rakieć, 79 2.24.32 4x100m 1. Calisia 53.87 kula 1. Żaneta Filipiak 9.43 400m 1. Olszyna, 80 52.24 wzwyż 1. Gulcz, 79 1.90 w dal 1. Jarzyna, 77 6.65

22.09 ŁódĽ 400m 1s2 Łukasz Olszyna, 80 49.98

14.09 Kielce II liga 11. Calisia 2515 pkt. 4x100m 1. Calisia (B±k Sroka Bry¶ Klimowicz) 53.45 Kula 4. Mariusz Łuczak, 80 13.18 400m 1. Łukasz Olszyna, 80 51.18 200m 1s2 Hofman 26.04 Sroka 26.98 B±k 29.31 200m Rajmund Matusiak, 81 sp17 25.13 800m Rakieć 2.24.98 Domke 2.26.90 Grabowska 2.28.70 1500m Bry¶ 5.06.26 kula Filipczak 8.44 100m Starczak Mariusz, 80 II LO CAL 12.31 800m Strzyż Tomasz, 76 2.06.60

11.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych kula 6 kg 3 Mariusz Łuczak, 80 15.76 wzwyż 1. Paweł Gulcz, 79 2.05

7.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w dal 6. Jarzyna, 77 6.89

27.07 Piła 4. Filip Nawrocki, 79 2.00

15-16.06 ŁódĽ. 4x400m Calisia (Hofman Grabowska Rakieć Klimowicz) 4.01.93 3000m 2. Anna Krawiec, 78 11.07.31 wzwyż 1. Paweł Gulcz, 79 2.05 100m Sroka Katarzyna, 80 III LO CAL 13.33 400m Domke Katarzyna, 80 III LO CAL 62.26 1500m Bry¶ Dominika, 79 CAL 4.59.68 3000m Krawiec 11.07.31 Trójskok Jagodziński 12.78 kula 6.25 Łuczak 15.76

9.06 Wrocław 400m 1s2 Anna Klimowicz, 79 59.67 5000m 10. Tomasz Olejnik, 77 15.11.76

7.06 Bydgoszcz 3000m 20. Teresa Kruszka, 77 10.46.21

7.06 Kielce 200m B±k 28.51 800m Domke 2.21.16 Grabowska 2.26.07 1500m Kruszka Tersa, 77 II LO 4.59.27 Krawiec 5.02.82 100m Boroń Piotr, 77 ZSSAm CAL 11.54 200m Olszyna III LO CAL 23.25 3000m Olejnik 8.55.06 Szczepaniak 9.35.19 4x400m Calisia (Matusiak Bałyniec Olejnik, Szczepaniak) oszczep Ziółkowski 45.30

3.06 Kalisz 110mppł M 3. Karol Olejniczak, 81 18.71 w dal wzwyż Balcerzak Anna, 81 SP 6 CAL 5.04 1.40

1.06 Kielce Oszczep 14. Przemysław Ziółkowski, 80 47.32

25.05 ŁódĽ. 100m 2e1 Hofman, 80 I LO CAL 12.62 B±k Maja, 80 III LO CAL 13.90 200m Klimowicz 27.05 400m Grabowska Anna, 79 III LO CAL 61.81 100m Jagodziński Paweł, 79 IV LO CAL 11.55 4x100m Calisia (Boroń Jagodziński Starczak Olszyna) 45.50

23-24.05 Kalisz Wzwyż 1. Remigiusz Nowakowski, 81 1.74 200m 1. Olszyna, 80 23.66 100m Klimowicz Anna, 79 ZSZ2 CAL 13.66 800m Krawiec Anna, 77 ZSZ2 CAL 2.30.59 4x100m III LO 51.50 dysk Filipczak Żaneta, 79 ZSE 22.10 oszczep Papież Małgorzata, 78 IV LO 26.70 dysk 1.5 Łuczak Mariusz, 80 III LO 41.80 Ziółkowski Przemysław, 80 I LO 38.22 Kucharski Maciek, 80 ZSZ 33.82

18.05 ŁódĽ 1500m 4.00.42 Tomasz Olejnik, 77 Szczepaniak Wiesław, 76 4.16.50 Strzyż Tomasz, 76 4.16.68 800m Rakieć Karolina, 79 ZSE CAL 2.22.55 200m Boroń 23.65 Jagodziński 24.41

5.05 Kalisz. Juniorzy młodsi: 100m 1. Hofman, 80 12.91 200m 1. Hofman 26.59 2. Katarzyna sroka, 80 27.32 400m Katarzyna Domke, 80 62.22 Dysk 1.5 kg 1. Mariusz Łuczak, 80 41.80 100m 1. Olszyna, 80 11.83 400m 1. Olszyna 50.82 wzwyż 1. Gulcz, 79 1.91 kula 6kg 1. Łuczak 14.74 Juniorzy: 3000m 1. Kruszka, 77 10.48 w dal 1. Jarzyna 7.06 100m 1. Piotr Boroń, 78 11.54 trójskok 1. P. Jagodziński, 79 12.78

30.04 Kalisz W dal 2. Anna Balcerzak, 81 5.04 kula 5kg 1. Marcin Małecki 11.99 dysk 1kg 1. Małecki 40.40 wzwyż Okrasa Marta, 80 III LO 1.50

26.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w dal J 5. Jarzyna, 77 6.85 Kula JM 4. Mariusz Łuczak, 80 13.82 300m JM 2B (6) Łukasz Olszyna 36.93