historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika
Kronika sezonów 1990-99
data aktualizacji : 24.06.2005


 


7.10 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa 800m Klimowicz 2.34.87 100m Jagodziński Paweł, 79 IV LO CAL 11.93 w dal Jarzyna Marcin, 80 6.17

30.09 Kielce Mistrzostwa Polski Młodzików 300m 1. Łukasz Olszyna, 80 37.04 Kula 5kg 1. Mariusz Łuczak, 80 15.74

24.09 Łódź Liga Seniorów W dal 1. Bartłomiej Jarzyna, 77 7.03

16.09 Łódź Strefowe Mistrzostwa Młodzików 100m Sroka 13.40 300m 1. Łukasz Olszyna, 80 36.41 kula 5kg 1. Przemysław Ziółkowski, 80 14.12

9.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 800m 1. Kruszka 2.28.63 4x100m Calisia 54.26 Dysk 1. Milewski 45.88 1500m 1. Dominiak 4.11.22 Olejnik 4.18.01 Olszyna Waldemar, 74 4.21.76 200m Strug Marcin, 76 ZSSam CAL 24.96 400m Olszyna 53.09 1500m Gola Tomasz, 76 4.25.68 w dal Jarzyna 7.00 oszczep Ziółkowski 43.66

15.07 Kraków Mistrzostwa Polski Juniorów 3000m 18. Teresa Kruszka, 77 11.04.11 w dal 23. Agnieszka Wałkowska, 76 5.05 W dal 7. Jarzyna, 77 6.95

24-25.06 Łódź Mistrzostwa Regionu 800m Rakieć 2.21.98 1500m Krawiec Anna, 78 ZSZ 2 CAL 4.55.38 Bryś Dominika, 79 5.13.68 4x400m Calisia (Grabowska Bryś Rakieć Klimowicz) 4.11.29 800m Kochanek 2.00.15 Strzyż Tomasz, 76 2.01.42 Struzik 2.02.43

17.06 Łódź Otwarte Mistrzostwa Łodzi 100m Kwitowska 12.67 Michalak 13.00 Papierska 13.46 200m Sroka 27.99 400m Czaplicka 65.55 800m Krawiec 2.27.57 3000m 3. Teresa Kruszka, 77 10.48.56 W dal 11. Marcin Jarzyna, 80 5.94 200m 1s2 Łukasz Olszyna, 80 SP 18 23.34 400m Struzik Piotr, 77 54.10

12.06 Kalisz Mistrzostwa Szkół Podstawowych 100m Hofman SP 10 Dysk 1kg 1. Ziółkowski, 80 42.80 100m Rogowski SP 18 12.07

10.06 Warszawa Miting 400m Klimowicz 60.44

4.06 Łódź Liga Seniorów 200m Klimowicz 27.38 4x400m K. Rakieć, 79 D. Bryś, 79 A. Grabowska, 79 A. Klimowicz, 79 4.09.14 100m 3s3 Olszyna, 80 11.65

31.05 Kalisz Liga Szkół Podstawowych

28.05 Łódź. Miting Regionalny

27.05 Poznań Miting POZLA 400m Rakieć 61.69

20.05 Łódź Liga Juniorów 200m Asperska 28.53 Czaplicka Monika, 77 IV LO CAL 29.34 400m Grabowska 62.35 4x100m Calisia (Papierska Asperska Klimowicz Wałkowska) 53.85 4x400m Calisia (Rakieć Bryś Czaplicka Klimowicz) 4.19.34 100m Boroń Piotr, 77 ZSSam CAL 11.89 Borkowski Piotr, 77 III LO CAL 11.92 400m Strug 51.79 Kochanek Dariusz, 76 CAL 53.78 800m Olejnik Tomasz, 77 1.58.11 1500m Dominiak 4.05.84 3000m Gola 9.30.22 4x100m Calisia 46.27 4x400m Calisia 3.37.40

18.05 Kalisz wzwyż 1. Olszyna, 80 SP 12 1.78 300m 1. Olszyna 36.72 100mppł 1. Sroka 18.72

12.05 Kalisz Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Ponad Podstawowych 1500m Trzcińska Sylwia, 79 IV LO 5.48.91 wzwyż Wałkowska III LO 1.45

5.05 Kalisz Memoriał K. Paszyna 200m Hofman SP 10 28.46 400m Bryś 68.99 800m Grabowska 2.34.67 4x100m Calisia 52.56 Dysk 1. Milewski 47.80 Korko 36.36 W dal Balcerzak SP 6 4.99 oszczep Papież Małgorzata, 78 IV LO 26.02 200m Spychalski Adam, 78 III LO 24.74 kula Korko 13.14 Milewski 12.04

26.04 Kalisz Liga Szkół PP 800m Kruszka Teresa, 77 II LO 2.29.21 Andrzejewska Anna, 78 III LO 2.34.97 w dal Wałkowska 5.30 wzwyż Janczarek Monika, 81 SP3 1.40 200m Borkowski III LO 24.84 800m Dominiak Adam, 77 III LO 2.04.63 wzwyż Smug Piotr, 77 III LO 1.80 Jakubowski Mariusz, 76 ZSSam 1.70

27.01 Spała Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała w dal J 6. Jarzyna, 77 6.81 (el. 6.86) 300m JM 2s6 (9) Anna Klimowicz, 79 43.64

20.01 Kalisz 60mppł 1. Elwira Gonera 10.70 300m Anna Klimowicz, 79 47.63 600m Anna Grabowska, 79 1.49.48 1000m Teresa Kruszka 3.21.89 1000m Tomasz Olejnik 2.44.76 w dal Bartłomiej Jarzyna 6.89

13.01 Kalisz 60m 1. Katarzyna Sroka, 80 8.18 60mppł 1. Sroka 10.16 300m 1. Marta Hofman, 80 47.41 600m 1. Bogusława Grabowska, 80 2.10.97 w dal 1. Anna Balcerzak, 81 5.05 60m 1. Przemysław Rogowski, 80 7.22 2. Olszyna 7.31 w dal 1. Marcin Jarzyna, 80 5.83 wzwyż 1. Olszyna 1.70 300m 1. Konrad Olejniczak 44.28 60mppł Grzegorz Spychała 9.93