historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1990-99
data aktualizacji : 20.10.2015


 
Wyniki zawodów:

3.10 Wrocław dysk M  3.Zabawski 39.30

26.09 Łódź Strefowe Zawody Młodzików
100m 6. Duszkiewicz 13.74 600m 6. Rakieć 1.45.64 Wzwyż 3. Krzysztof Wolf, 78 1.70

25.09 Ostrów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Ostrowa W dal Wałkowska 5.51 Dysk 1. Milewski 42.60 oszczep Szkudlarek 51.00

18.09 Kalisz Otwarte Mistrzostwa Kalisza 100m Marzena Michalak III LO 13.34 100mppł Elwira Gonera ZSW 18.66 200m Paulina Asperska III LO 28.47 400m Anna Krawiec ZSZ 2 67.61 800m Teresa Kruszka II LO 2.36.83 1500m Justyna Malarz ZSZ 2 5.50.22 4x100m IIILO 53.65 w dal Agnieszka Wałkowska III LO 5.40 wzwyż Katarzyna Olejniczak II LO 1.40 kula Adriana Guźniczak ZSW 8.60 100m Jakub Cholajda III LO 11.73 200m Marcin Strug ZSS 23.81 800m T. Olejnik ZSZ 1 2.06.59 1500m Adam Dominiak 4.38.93 4x100m III LO 46.90 w dal Jarzyna II LO 6.53 wzwyż Wojciech Rybka ZSR 1.78 kula Korko ZSS 13.05 oszczep Szkudlarek ZSS 55.50

4.09 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski kula 5. Zabawski 14.50 Dysk 15. Milewski 39.34

23.07 Kielce Mistrzostwa Polski kula 9. Zabawski 14.53

15-18.07 Warszawa Mistrzostwa Polski Juniorów kula 1. Przemysław Zabawski, 75 15.06 11. Korko 12.81 Dysk 8. Maciej Milewski 42.18 (el. 41.72) 800m JM 7e3 Tomasz Olejnik, 77 2.00.84

26.06 Wrocław 1500m M J 7.Olejnik 4.08.32 dysk M J 5. Maciej Milewski, 74 42.82 kula M J 5.Milewski 12.71

19.06 Łódź  1500m K J 3.Kruszka 4.58.41 

11-12.06 Kalisz Mistrzostwa Wojewodztwa
J: 100m K  1.Agnieszka Kozłowska II LO 13.50  oszczep K 1.Magdalena Duleba ZSW 35.84 kula M 1.Przemysław Zabawski ZSS 14.80 dysk M  1.Maciej Milewski ZSS  44.34  oszczep M 1.Grzegorz Grabarczyk ZSW 52.64 4x100m K III LO Kalisz 52.38 4x400m 1.Calisia 3.38.35 JM 200m K 1.Alina Asperska 28.47 400m K 1.Teresa Kruszka  65.55  800m K  1.Kruszka 2.28.33  1500m M 1.Jacek Płonka ZSZ1 4.19.96 w dal 1.Jarzyna II LO 6.11   

5.06 Łódź
800m 2.Olejnik 1.57.61 

29.05 Poznań
kula M J 2. Norbert Korko, 75 13.65 w dall K 1.Agnieszka Wałkowska 5.28

15.05 Wrocław 100m M 1s2 Olejnik 2.36.50

28.02 Mysłowice Przełajowe MP
2400m 6. Teresa Kruszka 3100m 8. Jacek Płonka, 76 19. Adam Dominiak, 77 23. Tomasz Olejnik, 77 36. Piotr Struzik 6100m 15. Daniel Olszyna, 74 17. Waldemar Olszyna, 75

8-9.01 Kalisz Halowe Mistrzostwa Kalisza J: 60m Agnieszka Kozłowska, 75 8.31 300m Monika Rokicka 49.22 600m Teresa Kruszka 1.52.32 wzwyż Katarzyna Olejniczak 1.45 Elwira Gonera 1.40 kula Aleksandra Kopeć 8.70 60mppł Bartłomiej Jarzyna 9.00 w dal Jarzyna 6.40 Kula 7 Milewski 12.16 Kula 6kg Zabawski 15.42 M; 60m Katarzyna Bugaj SP 8.29 Eliza Jabłońska SP 12 8.34 Ewa Szulawa SP 9 8.38 300m Emilia Duszkiewicz SP 12 50.43 600m Anna Krawiec SP 12 1.55.98 Karolina Rakieć 1.57.50