historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1974-79
data aktualizacji : 12.06.2015


 

Najlepsze wyniki:
Kobiety:
100m 12.2 Małgorzata Kurczbuch, 60 12.3 Babara Wysocka, 62 12.8 Jolanta Ciechanowska, 65

200m 26.4 Ciechanowska
400m 59.3  Anna Aleksandrzak, 63
1500m 4.49.8 Jolanta Doman, 63
100mppł 16.0 Ewa Śliwa, 61
w dal 6.26 Śliwa
kula 10.89 Krystyna Berczyńska, 54
dysk 43.32 Maria Czaplicka, 55
oszczep 48.36 Małgorzata  Bukowska 38.56 Elżbieta Tyczyńska [z Orkan Ostrzeszów]  3?.?? Iwona Jarzyńska, 55
4x100m 49.8 CAL S (Wysocka, Śliwa, Irena Sowizdrzał, K.Krysiewicz, 63)
13 zawodniczek
mężczyźni:
100m 10.9/11.46 Arkadiusz Janiak, 63
400m 49.7 Jacek Kosiński
800m 1.51.2 Andrzej Płócienniczak, 57
1500m 3.45.4 Płócienniczak
5000m 15.51.0 Wojciech Rembiasz, 60 [z Orlik Marszew]
wzwyż 2.05 Krzysztof Jagodziński, 60
w dal 7.66H Jan Drzewiecki, 57 7.28 Jagodziński 7.24 Krzysztof Kaźmierczak, 61 6.91 Przemysław Kosierb, 57
trójskok 14.78 (15.37H) Janusz Wiśniewski, 58
młot 36.70 Marian Hajdzony, 60
oszczep 63.10 Wojciech Pilarczyk, 61
4x100m 44.6 CAL S (Kosierb, Wiśniewski, Marek Gruszka, Janiak) 45.3 CAL J (Gruszka, Janiak, A. Pawlak, 62, K. Weigelt, 63)
4x400m 3.25.5 CAL S (Paweł Braun, Ryszard Świniarski, Gruszka, Płócienniczak)
18 zawodników
------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Wyniki zawodów:   

10.09 Zduńska Wola
młot Marian Hajdzony, 60 36.70

28.08 Sochaczew 100mppł Śliwa 16.0

24.08 Kalisz II liga 100m 1. Kurczbuch 12.5 w dal 1.Śliwa 6.26 oszczep 2. Bukowska 3. Elżbieta Tyczyńska [Orkan Ostrzeszów] 38.56 4. Jarzyńska 100mppł 4. Aleksandrzak 19.8 4x100m 2. Calisia J (K. Krysiewicz, 63 I. Sowizdrzał, 60 E. Śliwa, 61 B. Wysocka, 62) 49.8 1500m Płócienniczak 3.53.0 5000m 4. Wojciech Rembiasz, 60 15.51.0 trójskok 2. Janusz Wiśniewski, 58 14.78 w dal 3. Jagodziński 6.95 4. Przemysław Kosierb, 57 6.91 dysk 2. Kowalski 34.20 oszczep 1. Pilarczyk 60.86 4x100m 4. Calisia (Kosierb, 57 J. Wiśniewski, 58 M. Gruszka, 62 A. Janiak) 44.6 4x400m 1. Calisia (P. Braun, 53 R. Świniarski, 48 M. Gruszka, 62 A. Płócienniczak) 3.25.5
spadek do III ligi

16.08 Bydgoszcz MEJ w dal 8. Śliwa 6.16

10-12.08 Poznań MP dysk K 13. Maria Czaplicka 43.32 1500m M 4e1 Andrzej Płócienniczak 3.47.4 800m M 4e2 Płócienniczak 1.52.0

28.07 Warszawa MM 1500m 3. Andrzej Płócienniczak, 3.45.4

23.07 Bydgoszcz MPJ W dal 1. Ewa Śliwa 5.92 Oszczep 8. Wojciech Pilarczyk, 61 59.84 w dal 5. Krzysztof Kaźmierczak, 61 7.04 100m Arkadiusz Janiak, 63 11.46 chód 10km 2 Ireneusz Langwerski 

6.07 Wałbrzych Eliminacje strefowe: 100m Barbara Wysocka, 62 12.3 w dal Jagodziński 7.28 4x100m Calisia JM (M. Gruszka, 62 A. Janiak, 63 A. Pawlak, 62 K. Weigelt, 63) 45.3

24.06 Zabrze 800m Płócienniczak 1.51.2

23.06 Brema w dal 2. Śliwa 6.02

21.06 Lubin wzwyż Marek Simiłowicz, 61 1.95

15.06 Kalisz WSM 100m Jolanta Ciechanowska, 65 12.8 200m Ciechanowska 26.4 400m Anna Aleksandrzak 59.3 1500m Doman 4.49.8 100m Janiak 10.9 400m Kosiński 49.7 wzwyż Krzysztof Jagodziński 2.05 w dal Kaźmierczak 7.24 oszczep Pilarczyk 63.10

1.06 Warszawa MMW w dal 7. Śliwa 6.01

27.05 Chorzów II liga oszczep Małgorzata Bukowska, 58 48.36

13.05 Wałbrzych M  100m Małgorzata Kurczbuch, 60 12.2

8.04 Ostrzeszów PMPJ 2500m 13. Jolanta Doman, 63 MKS 18. Małgorzata Bogaczyńska CAL 1500m JM 20. Aleksandrzak 3000m J 92. D. Musidlak

7.02 Zabrze HMP w dal 5.Ewa Śliwa, 61 5.89 W dal 4. Jan Drzewiecki, 57 7.42 trójskok 6. Janusz Wiśniewski, 58 14.94

3.02 Warszawa MPJ 300m 2fA. Jacek Kosiński, 61 36.91

28.01 Zabrze M w dal 2. Drzewiecki 7.66 trójskok Wiśniewski 15.37