historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1974-79
data aktualizacji : 24.10.2013


 

BILANS SEZONU
KOBIETY:
100m 11.7/12.16 Małgorzata Kurczbuch, 60  12.6  Barbara Wysocka, 62  12.8  Grażyna Zielińska, 63 MKS 12.8 Irena Sowizdrzał, 60
200m 24.9 Kurczbuch 26.51 Sowizdrzał 27.2 Zielińska 29.7 Ewa Krysiewicz, 63
400m 60.7 Jolanta Ciechanowska, 65 62.0 Jolanta Figaniak, 63 62.7 Anna Aleksandrzak, 63
600m 1.40.7 Ciechanowska 1.42.1 Aleksandrzak 1.46.2 Jolanta Doman, 63 1.53.8 I. Perskawiec, 64
800m 2.26.4 Aleksandrzak 2.28.8 Renata Reguska, 65
100mppł 16.0 Wysocka 16.4 Ciechanowska
w dal 6.31 Śliwa 5.38 Wysocka  5.02 Ciechanowska 4.87 Krawczyk
wzwyż 1.51 Grażyna Bartosik, 63
kula 12.86 Krystyna Berczyńska, 54 11.98 Małgorzata  Bukowska, 58
dysk 30.60 M. Sołtysiak, 64  MKS
oszczep 54.10 Bukowska 
4x100m 49.54 CAL S (Śliwa, Wysocka, Sowizdrzal, Kurczbuch)
w dal H 6.02 Śliwa
16 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI:
100m 10.8 Jan Drzewiecki, 57 10.9 Przemysław Kosierb, 57 11.1/11.58 Arkadiusz Janiak, 63 MKS
200m 22.6/22.84 Jacek Kosiński, 61 23.4 Janiak 24.5 Wiśniewski, 24.8 Marek Gruszka, 62
400m 49.9/50.16/50.1  Kosiński 54.75 Piotr Mania, 63
800m 1.52.2 Andrzej Płócienniczak, 57
1500m 3.46.2/3.48.7 Płocienniczak
3000m 8.22.6 Płócienniczak
400mppł 56.0 Kosiński
w dal 7.65 Drzewiecki 7.49 Kosierb 7.37 Janusz Wiśniewski 7.07 Krzysztof Jagodziński, 60 6.94 Krzysztof Kaźmierczak, 61
wzwyż 2.06 Jagodziński 1.91 Kaźmierczak
trójskok  15.29 Wiśniewski 14.71 Drzewiecki  14.61 Kosierb 14.22 Jagodziński  13.58  Kaźmierczak 13.44 Kosiński
dysk 42.86/38.06 Jan Rzepka, 59 42.22 Krzysztof Kowalski, 61 37.20 Krzysztof Mikołajczyk, 61
kula 12.33 Rzepka
oszczep 61.38 Wojciech Pilarczyk, 61 56.10 Roman Kaczmarek, 60 
4x100m 43.1 CAL S (Drzewiecki, Kosierb, Kosiński, Wiśniewski) 44.50 CAL S (Drzewiecki, Wiśniewski, Kaźmierczak,  Kosiński) 44.8 CAL J (Gruszka, Sobczak, Kaźmierczak, Kosiński)
60m H 6.7 Drzewiecki
1500m H 3.49.1 Płócienniczak
w dal H 7.48 Drzewiecki
trójskok H 15.18 Wiśniewski
wzwyż H 2.00 Jagodziński 
15 zawodników
___________________________________________________________________

Wyniki zawodów:

9.10 Kalisz
w dal M  Kosierb 7.49 Drzewiecki 7.34 Kaźmierczak 6.84
8.10 Kalisz trójskok M Wiśniewski 15.29 Drzewiecki 14.72 Kosierb 14.61 Kosiński 13.44
7.10 Kalisz 100m M Janiak 11.4 oszczep Wojciech Pilarczyk 61.38 wzwyż Jagodziński 2.04 100m Wysocka 12.6 200m J Kurczbuch 25.6 MŁ Krysiewicz 29.7 800m Aleksandrzak 2.27.9 w dal Śliwa 6.11 Krawczyk 4.87 oszczep Bukowska 54.10 100mppł Ciechanowska 16.4

24.09 Łódź  w dal 1. Drzewiecki 7.59

17-18.09 Lubin II liga
w dal 3. Śliwa 6.36 +4.3 4x100m 6.Calisia 49.62 400m 3. Kosiński 50.16 4x100m 12. CAL (Drzewiecki Wiśniewski Kaźmierczak Kosiński) 44.50 wzwyż Jagodziński 2.06 18m 43 pkt

10.09 Wrocław LJ 4x100m 1.CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Wysocka D. Krawczyk, 60) 49.6 Dysk Krzysztof Kowalski, 61 42.22 Marek Mikołajczyk, 61 37.20

9.09 Brunico/WŁO POL - JUG -  WŁO  w dal K 2. Śliwa 6.19

27.08 Łódź 400mppł Kosiński 56.0

26.08 Ostrzeszów  w dal 1. Jagodziński 6.90 wzwyż 1. Jagodziński 2.02

23-24.08 Wałbrzych OSM w dal 1. Śliwa 6.31 400mppł 3. Jacek Kosiński, 61 56.53 w dal 6. Krzysztof Kaźmierczak 6.82 9 (el. 6.89) oszczep 9 . Pilarczyk 51.50

19.08 Poznań POL - FRA - RFN J w dal 5PK Śliwa 6.13

8.08 Rzeszów w dal 3. Drzewiecki 7.65 5. Wiśniewski 7.37 oszczep Pilarczyk 57.20

4.08 Bukareszt/RUM w dal 5. Śliwa 6.07

29.07 Bydgoszcz trójskok Wiśniewski 15.20

23.07 Bydgoszcz 800m Płócienniczak 1.52.2

15.07 Debreczyn/WĘG w dal 3. Śliwa 5.88

15-16.07 Łódź MP "S" 100m 1. Kurczbuch 12.0 200m 2. Kurczbuch 25.6 4x100m K 2. CAL 50.2 200m 2. Kosiński 22.6 400m 1. Kosiński 50.0 w dal 2. Jagodziński 7.07 wzwyż 1. Jagodziński 1.95 kula Jerzy Rzepka, 59 12.33 dysk Rzepka 38.06 oszczep Pilarczyk 55.48

14.07 Spała 3000m 1.Płócienniczak 8.22.6

8-9.07 Warszawa MP oszczep 8. Małgorzata Bukowska, 58 49.04 (46.14, 47.52, 46.68, 49.04, 48.14, 46.08), (el 8 47.70: x, 47.70, 45.58/

2.07 Warszawa 100m 1s Kurczbuch 12.25 800m 1s Płócienniczak 1.54.3  400m 2s Kosiński 51.62  wzwyż Jagodziński 1.95 w dal Kaźmierczak 6.59

18.06 Warszawa MK 100m 2.9 2s2 Kurczbuch 12.16 wzwyż 12. Jagodziński 2.00 w dal 12. 8. Kosierb 7.10 Kaźmierczak 6.59 1500m 7s2 Płócienniczak 3.48.7 oszczep 1. Bukowska 51.36 100m w dal K 1. Śliwa 6.23 trójskok 8. Wiśniewski 15.01 200m 8.Kosiński 22.84  

11.06 Bydgoszcz
w dal 4. Śliwa 5.95 400mppł 5s2 Kosiński 57.6 w dal Kaźmierczak 6.94

11.06 Warszawa 100m 5. Arkadiusz Janiak, 63 MKS 11.58

4.06 Sofia/BUŁ
W dal 1.Śliwa 6.03 oszczep 1.Bukowska 43.09

3.06 Zgorzelec
4x100m CAL J (Gruszka, 62 T. Sobczak, 60 Kaźmierczak Kosiński) 44.8 400m ppł 84 cm Kosiński 57.4

28.05 Tarnów II liga 100m 1. Kurczbuch 12.16 200m 7. Sowizdrzał 26.51 4x100m 8. CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Wysocka Śliwa) 49.54 oszczep 1. Bukowska 49.52 w dal 1. Śliwa 6.00 200m 5. Kosiński 22.77 trójskok 5. Wiśniewski 14.91 1500m 5. Płócienniczak 3.52.1 w dal 8. Kosierb 7.20 razem 13m 34 pkt.

24.05 Poznań 100m K Kurczbuch 11.7 100m M Kosierb 11.0 200m M Kosiński 22.8 w dal  M Drzewiecki 7.52 trójskok M Wiśniewski 14.78 4x100m K CAL 49.9  4x100m M CAL 44.0

21.05 Budapeszt/WĘG
200m k Kurczbuch 24.9
21.05 Kalisz
kula k Krystyna Berczyńska, 54 12.86 Bukowska 11.98 100m Drzewiecki 10.8

14.05 Kalisz
100m Sowizdrzał 12.8 200m Kurczbuch 25.7 oszczep Bukowska 43.32 100m 2. Drzewiecki 11.0 200m 4. Wiśniewski 24.5 5. Gruszka 24.8 800m 2. Płócienniczak 1.55.8 dysk Mikołajczyk 37.44 w dal Drzewiecki 7.26 Jagodziński 6.72

7.05 Wrocław 200m Kurczbuch 25.0 w dal Śliwa 5.78 oszczep Bukowska 48.28 kula Berczyńska 11.86 200m Kosiński 23.5 wzwyż Jagodziński 1.90 w dal Wiśniewski 7.15 100m Drzewiecki 10.8 4x100m CAL (Kosiński Drzewiecki Kosierb Wiśniewski) 43.1

25-26.02 Zabrze HMP w dal 7 Ewa Śliwa, 61 6.01 w dal 4. Jan Drzewiecki, 57 7.48 1500m 7. Andrzej Płócienniczak 3.49.8 trójskok 7. Janusz Wiśniewski, 58 15.18

4.02 Warszawa HMPJM 300m 1. Kosiński 36.67

28.01 Wałbrzych w dal K 1. Śliwa 6.02

14.01 Wałbrzych w dal K 1.Śliwa 5.88 wzwyż M Jagodziński 2.00  60m Drzewiecki 6.7