historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1974-79
data aktualizacji : 24.06.2005


 

BILANS SEZONU:
KOBIETY:
100m 12.0/12.46 Małgorzata Kurczbuch, 60 12.4 Irena Sowizdrzał, 60 12.60 Elżbieta Kamińska, 61 12.9  Barbara Wysocka, 62 13.0 Małgorzata Michniacka, 59 13.7 I. Wywijas II LO
200m 25.29/25.2 Kurczbuch 25.6w/26.31 Kamińska 25.6w/26.54 Wysocka 26.4/27.70 Sowizdrzal 27.4 Michniacka
300m 45.2 D. Molska, 63 48.8 I. Perskawiec, 64
400m 59.3 Kurczbuch 62.9 Jolanta Figaniak, 63 MKS 65.0 Wysocka
600m 1.46.0 Anna Aleksandrzak, 63 1.47.2 M. Bogaczyńska, 63
800m 2.25.7 Śliwa 2.29.4 Michniacka 2.35.8 Wysocka 2.43.2 G. Leszka
100mppł 15.1/15.30 Michniacka 15.73/15.7 Śliwa 16.2 Wysocka
400mppł 64.8/68.04 Michniacka
wzwż 1.60 Michniacka 1.60 Śliwa 1.45 Wysocka
w dal 6.13 Ewa Śliwa, 61 5.47 Michniacka 5.28 Wysocka 4.89 Kurczbuch
kula 14.05 Krystyna Berczyńska, 54 11.98 Małgorzata Bukowska, 58 10.15 Frąckowiak 9.71 J. Zawadzka 8.96 Michniacka
dysk 36.94 Berczyńska 34.48 Halina Frąckowiak, 61  33.12 Halina Owczarzak, 61 24.20 Bukowska
oszczep 52.98 Bukowska 33.34 U. Gorzelańczyk
5-bój 3540 Michniacka 3409 Śliwa 3063 Wysocka
4x100m 48.1/49.04 CAL JM (Śliwa, Kurczbuch, Wysocka, Kamińska)
60m H 7.6 Śliwa 7.6 Kurczbuch
w dal H 5.80 Śliwa     
20 zawodniczek
MĘŻCZYŹNI
100m 10.8 Jan Drzewiecki, 57 11.3 Leń 11.4 Kosierb 11.5 Giernalczyk 11.5 Kosiński
200m 22.9 Kosiński 23.4 Giernalczyk 24.1 Pawlicki
400m 50.7/51.52 Jacek Kosiński, 61 52.1 Pawlicki
800m 1.53.2 Andrzej Anczykowski, 57 1.53.4 Ryszard Świniarski, 48 1.58.6 Płócienniczak
1000m 2.28.0 Anczykowski 2.29.8 Andrzej Płócienniczak, 57 2.33.0 Wojciech Rembiasz [Orlik Marszew]
1500m 3.46.2 Płócienniczak
3000m 8.15.7 Płócienniczak 8.53.50 Mieczysław Grabia, 58
400mppł 55.77/56.6 Jacek Pawlicki, 59 57.0 Kosiński 61.0 Andrzej Graczykowski, 58 MKS
wzwyż 2.04 Krzysztof Jagodziński, 60 1.80 Krzysztof Kaźmierczak, 61 1.80 Wiesław Kopyciński, 58 MKS
w dal 7.58 Drzewiecki 7.45 Janusz Wiśniewski, 58 7.38 Przemysław Kosierb, 57 6.79 Jagodziński 6.76 Andrzej Urbaniak, 58 6.32 Kaźmierczak
trójskok 14.80 Wiśniewski 14.75 Drzewiecki 14.58 Kosierb  14.26 andrzej Urbaniak, 58 MKS  13.89 Zbigniew Leń, 58 MKS 13.78 Jagodziński 13.20 Kosiński
tyczka 3.70 Paweł Kamieński, 59 3.70 Kwiatkowski 3.60 Sieroń 3.60 Łuczak
kula 7 12.60 Jerzy Rzepka, 59 10.90 Grabia
dysk 42.20 Mirosław Grabia, 58 41.68 Rzepka 38.62 Andrzej Owczarek, 60
młot 7 40.82 Owczarek 40.30 Rzepka  38.60 Grabia
oszczep 55.62 Wojciech Pilarczyk, 61  54.30 Roman Kaczmarek, 60  
32 zawodników
------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI ZAWODÓW:

9.10 Trzyniec/CSRS
100m 1.Kurczbuch 12.1 2.Sowizdrzał 12.4 3.Wysocka 12.9 200m 1.Kurczbuch 25.2 2.Sowizdrzał 26.4 600m Aleksandrzak 1.46.0 kula Berczyńska 12.00 4. Bukowska 11.12 dysk Berczyńska 34.30 oszczep Bukowska 46.00 100m Drzewiecki 10.8 w dal Drzewiecki 7.30 oszczep Pilarczyk 57.66 3000m Płócienniczak 8.39.9 400m Kosiński 52.0 kula 6 dysk 1.5 Rzepka 14.12 2. 40.38

4.10 Kalisz
5-bój 1. Michniacka 3540 (15.1 8.96 1.60 5.47 2.29.4) 3. Wysocka 3063 (16.4 7.82 1.45 5.28 2.35.8) trójskok 1. Drzewiecki 14.75 2. Kosierb 14.58 Wiśniewski 14.02 Jagodziński 13.78 młot Owczarek, 60 40.82 tyczka Kwiatkowski 3.70 Sieroń 3.50 Łuczak 3.50 oszczep Pilarczyk 52.44 Kaczmarek 46.80
3.10 Kalisz 100m 1.Kurczbuch 12.3 2.Sowizdrzał 12.9 4.Wysocka 13.0 200m 1.Kurczbuch 25.5 2.Sowizdrzał 27.0 3.Wysocka 27.4 4.Michniacka 27.8 600m Aleksandrzak 1.47.0 M. Bogaczyńska 1.47.2 4x100m Calisia 51.6 4x400m Calisia 4.24.5 w dal Michniacka 5.12 wzwyż Michniacka 1.55 kula Berczyńska 11.72 300m D.Molska 45.2 3. Perskawiec 48.8 100mppł Michniacka 16.0 100m Drzewiecki 11.3 Kosierb 11.4 Kosiński 11.5 200m Kosiński 22.9 Pawlicki 24.1 400m Kosiński 53.2 800m Płócienniczak 1.58.6 1500m Płócienniczak 4.01.6 4x100m Calisia 46.6 MKS 47.8 4x400m Calisia 3.34.0 w dal Drzewiecki 7.11 Kosierb 7.05 Wiśniewski 6.97 Kaźmierczak 6.32 kula Rzepka 12.70
2.10 Kalisz Młot Rzepka 40.30 Grabia 38.60
1.10 Kalisz MW 400m 1. Kurczbuch 59.3 Figaniak 62.9 Dysk Grabia 41.20 Rzepka 40.10 Mikołajczak 35.32

27.09 Ostrzeszów 100m Kurczbuch 12.2 w dal 1.Wysocka 4.90 2.Kurczbuch 4.89 400m 2. Wysocka 65.0 kula 2. Frąckowiak 9.27 3. Owczarek 9.15 dysk Frackowiak 31.38 oszczep U. Gorzelańczyk 33.34 4x100m CAL 52.9 MKS 57.4 wzwyż Jagodziński 1.75 5.80  Kaźmierczak 1.70 400mppł Kosiński 57.0 Pilarczyk 52.86 Kaczmarek 48.34 dysk 1.5 2.Kowalski 39.57 S. 1. Trzepacz MKS 39.62 kula 6 12.38

25.09 Jaworzno oszczep Roman Kaczmarek, 60 54.30
25.09 Poznań 3000m 1. Mieczysław Grabia, 58 8.53.4
25.09 Kalisz Dysk Andrzej Owczarek 38.62 oszczep Wojciech Pilarczyk, 61 55.62

24.09 Warszawa
200m 1s1 Kurczbuch 25.29 w dal 2. Wiśniewski 7.13 +3.2

18.09 Kalisz DMPJ  5-bój Śliwa 3409 (15.74 8.26 1.50 6.13 2.25.7) 100mppł 1W. Michniacka 15.30 4x100m Calisia (Kurczbuch Śliwa Wysocka Kamińska) 49.04

27.08 Wrocław MP"S"  100m K 2. Kurczbuch 12.0 200m K 2.Kurczbuch 25.3 (1e2 25.2 ) 4x100m K 2. Calisia 49.7 wzwyż M 1. Jagodziński 2.04 kula 4 Rzepka 12.60 dysk 9. Rzepka 41.68 oszczep K 1. Bukowska 48.26 400m 3. Kosiński 50.7 w dal 2. Kosierb 100mppł 2. Michniacka kula 2. Bukowska trójskok 3. Jagodziński w dal 3. Wiśniewski oszczep 1. Pilarczyk 54.76

20-21.08 Kalisz LJ 100m 2. Kurczbuch 12.65 200m 2. Kamińska 26.31 5. Barbara Wysocka, 62 26.54 6. Sowizdrzał 27.70 kula 3. Owczarczak 9.01 Dysk 3. Frackowiak 32.21 100m M. Janas 12.16 Młot 1. Owczarek 39.08 7. Mikołajczyk 34.80 400m 3. Kosiński 51.52 oszczep Pilarczyk 53.16 Kaczmarek 49.12 wzwyż 3. Kaźmierczak 1.80

14.08 Kalisz 200m Kamińska 25.6W Wysocka 25.6W

29.07 Bydgoszcz MP oszczep 5. Małgorzata Bukowska, 58 50.94 (50.94, 48.52, 48.12, 47.88, 47.54, 48.90) dysk K (31.07) 10.Maria Czaplicka, 55 AZS  Poznań 45.56

27.07 Łódź OSM w dal 6e (7) Jagodziński 6.79 4x100m K 8. Calisia 49.??
26.07 Łódź OSM kula 10. Bukowska 11.98 w dal 2. Śliwa 5.96
23.07 Łódź OSM 100m 6. Kurczbuch 12.63 (2p2 12.46) 100mppł 5B (11) Małgorzata Michniacka 16.02 oszczep 1. Bukowska 50.22 400mppł 5e3 Michniacka 68.04 wzwyż 3. Jagodziński 2.03 400mpppł 84 cm 5. Kosiński 56.11 (el. 55.51)

22.07 Łódź 1000m Płócienniczak 2.29.8

13.07 Warszawa
1500m 6s1 Płócienniczak 3.46.20
13.07 Budapeszt/WĘG 800m Anczykowski 1.53.2

10.07 Wałcz 100m 1e2 Elżbieta Kamińska, 61 12.60

3.07 Lubin 100mppł 1PK Michniacka 15.1 3PK Śliwa 15.7
2.07 Lubin dysk 2. Grabia 42.20
1.07 Lubin 400mppł 2. Michniacka 65.1 4x100m 2. CAL (Sowizdrzał Kurczbuch Śliwa Kamińska)  48.1

25.06 Lubin Sterefowe MP w dal 2. Drzewiecki 7.58
25.06 Sieraków  Stefowe MP 1000m Anczykowski, 57 2.28.0
23.06 Bydgoszcz SMPJ Rembiasz 2.33.0

18.06 Warszawa
MK  3000m 7. Płócienniczak 8.15.7

12.06 Warszawa MMK 400mppł Jacek Pawlicki, 59 55.77

4-5.06 Lubin II Liga kula K Krystyna Berczyńska, 54 14.05 800m Świniarski 1.53.4 w dal 3 Kosierb 7.38 100m K 2. Kurczbuch 12.0 400mppł 4e2 Pawlicki 56.6

22.05 Kalisz 800m 2. G. Leszka 2.43.2 trójskok 1. Wiśniewski 14.80 Urbaniak MKS 14.26 Leń MKS 13.89 Jagodziński 13.59 Kosiński 13.20 4x100m Calisia 50.4 dysk Bukowska 24.20 400mppł Michniacka 75.8 400mppł Pawlicki 57.9 Graczykowski 61.0 4x100m MKS J 46.4 CAL JM 46.6 4x400m MKS 3.38.5 młot Rzepka 31.52 Grabia 22.90
21.05 Kalisz 200m Kurczbuch 26.0 J Michniacka 27.4 w dal Śliwa 6.02 kula Bukowska 10.40 JM Frąckowiak 10.15 w dal Wiśniewski 7.45 Urbaniak MKS 6.76 200m Pawlicki 23.4 Giernalczyk 23.4 kula Rzepka 11.83 Grabia 10.90
20.05 Kalisz 100m Kurczbuch 12.0 3. Sowizdrzał 12.7 J Michniacka 13.0 100mppł Michniacka 16.3 wzwyż Śliwa 1.50 oszczep Bukowska 52.98 400m Pawlicki 52.1 wzwyż Jagodziński 1.95 oszczep Pilarczyk 51.70 100m 1.Leń MKS 11.3 2.A. Giernalczyk 11.5 3.W. Jędrak 11.8 tyczka Kamieński 3.70 Sieroń 3.60 Kwiatkowski 3.60 dysk Grabia 41.80 Rzepka 38.62 oszczep Pilarczyk 51.70

8.05 Wrocław dysk 3. Berczyńska 36.94

2.05 Kalisz 100mppł Wysocka 16.2
1.05 Kalisz Dysk 2. Halina Frąckowiak, 61 34.48
30.04 Kalisz 100m 1.Wysocka 12.7 2.Sowizdrzał 13.0 3. I. Wywijas II LO 13.7 200m 1.Sowizdrzał 27.3 2. I. Kołaczkowska II LO 29.2 1500m  1. Z. Gorzałka ZSZ 2 5.52.4 wzwyż 1.Śliwa 1.60 2. A. Jagnas III LO 1.40 w dal Śliwa 5.63 Wysocka 4.99 kula 1. J. Zawadzka ZSZ2 9.71 4x100m Calisia 51.4 200m 1.Kosiński 24.0 1500m, 3000m J. Fabisch 4.32.0 10.01.4 110mppł Kosiński 17.7 w dal 1.Jagodziński 6.61 2.Kaźmierczak 6.32 trójskok Jagodziński 13.91 2. Kosiński 13.20 wzwyż 1.Jagodziński 1.95 2. E. Cichecki ZSZ 1 180 3. Kaźmierczak 1.80 trójskok pk Wiśniewski 14.67 oszczep Kaczmarek 52.10 Pilarczyk 44.26 4x100m Calisia 44.0

24.04 Kalisz 400mppł Michniacka 64.8 dysk Halina Owczarczak 33.12

19-20.02 Budapeszt 60m 2p Kurczbuch 7.6 trójskok 4. Drzewiecki 14.58 w dal 2. Kosierb 7.10 4. Drzewiecki 7.02

5-6.02 Warszawa MPJM 50+60+80m 4. Małgorzata Kurczbuch, 60 6.84 (5)+7.91 (3) +10.22 (3) w dal 2. Ewa Śliwa, 61 5.74 wzwyż 5. Krzysztof Jagodziński, 61 1.90

22.01 Wałbrzych 60m Kurczbuch 7.6 Śliwa 7.6 w dal Śliwa 5.80