historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 1972
data aktualizacji : 25.10.2013


  WYNIKI SEZONU 1972:

BILANS KOBIETY:
100m 12.4 Anna KLAJNERT, 55 CALISIA 12.5  Anna JENER, 57 Calisia 12.5 Maria KLAJNERT , 59 Calisia 12.6 Danuta SKALSKA, 54 Calisia 13.2 Iwona FRYŚ, 58 Calisia 13.8 E. KUCZYŃSKA II LO
200m 26.0 A. KLAJNERT 26.6 SKALSKA 26.8 Elżbieta KOŚCIELECKA, 55 Calisia 26.9 JENER 27.6 Danuta PERUGA, 57 MKS ASNYK 28.4 I. FRYŚ 28.6 EWA FRYŚ, 56 CALISIA 28.8 M. SADŁOWSKA, 57 29.0 U. WOLNA, 57
400m 60.2 Barbara SZALENIEC, 54 CALISIA 63.0 KOŚCIELECKA 66.2 SADŁOWSKA 68.7 WOLNA 68.8 W. CIEŚLAK, 58
800m 2.14.9 SZALENIEC 2.27.0 Halina GÓRSKA, 56 CALISIA 2.29.4 Daniela ŁYSZCZYŃSKA, 55 CALISIA 2.29.6 Z. BIOCH, 56 CALISIA 2.35.0 Jadwiga  MICHALAK, 55 MKS ASNYK 2.39.1 Grażyna WYSKOK, 55 CALISIA 2.44.8 J. JABŁOŃSKA SP14 2.50.2 E. JANIK SP12 2.56.4 B. BALCERZYK SP12 
1500m 4.46.3 SZALENIEC 5.07.0 ŁYSZCZYŃSKA 5.10.2 BIOCH  5.10.4  MICHALAK 5.30.2 WYSKOK 5.39.4 GÓRSKA
100mppł 15.7 PERUGA 16.0 Urszula PALUSIŃSKA, 56 CALISIA 16.1 FRYŚ 16.5 E. TOMCZAK, 55 CALISIA 16.8 GRZEGORZEWSKA 18.0 V. ADAMSKA SP15 18.1 SZCZEPANIAK
WZWYŻ 1.61 Grażyna  SZCZEPANIAK, 53 CALISIA 1.57 Regna PRZYBYŁEK, 54 CALISIA 1.55 E. FRYŚ 1.55 PERUGA 1.55 EWA CIERLARCZYK, 57 CALISIA 1.50 Małgorzata LEBIODA, 56 CALISIA 1.45 T. SIERASZEWSKA III LO 1.50 I. ADAMCZAK CALISIA
W DAL 5.46 Małgorzata WOŻNIAK, 54 CALISIA 5.41  Danuta GRZEGORZEWSKA, 57 CALISIA 5.36 Malgorzata ŁÓŹNA, 53 MKS ASNYK 5.36 Wiesława TRAWKOWSKA, 54 CALISIA 5.33 PERUGA 5.10 M. KLAJNERT 5.04 D. GRZELAKOWSKA 5.01 E. TOMCZAK 4.91 E. FRYŚ
KULA 11.87 Krystyna BERCZYŃSKA, 54 CALISIA 11.02 K. TOMCZAK 10.46 B. WDOWCZYK MKS ASNYK 10.26 E. FRYŚ 9.90 CZAPLICKA 9.30 K. POGORZELEC MKS ASNYK
DYSK 40.56 CZAPLICKA 36.88 BERCZYŃSKA 33.84 E. FRYŚ 30.62 POGORZELEC 33.20 WDOWCZYK 27.72 WIELGOCKA MKS 27.10 M. GÓRSKA
OSZCZEP 41.36 Teresa WYWIJAS, 53 38.22 Krystyna TOMCZAK, 54 CALISIA 38.06 IWONA JARZYŃSKA, 55 CALISIA 35.04 Joanna GUZDEK, 57 CALISIA 34.60 Małgorzata BUKOWSKA, 58 CALISIA 34.20 K. TOMASZEWSKA CALISIA  25.70 E. BARTOSZEK SP15
5-BÓJ 3205 PERUGA 3087 FRYŚ 2986 E. TOMCZAK 2981 SKALSKA 2945 GRZEGORZEWSKA
47 zawodniczek
    




II LIGA 32M - SPADEK DO LIGI OKRĘGOWEJ

30.09 - 1.10 GRUDZIĄDZ L 100M M KUŚWIK 11.0 4X400M M CALISIA (CZAJCZYŃSKI - ŚWINIARSKI - KRYMARYS - WOLF) 3.24.0 KULA K 8. BERCZYŃSKA 11.53 OSZCZEP K 6. WYWIJAS 41.36 8. TOMCZYK 34.36 800M M 1.ŚWINIARSKI 1.52.8 6. KRYMARYS 1.54.6 1500M M  1.ŚWINIARSKI 3.46.9 4x100m K 1. CALISIA 52.0 4x400m K 3.CALISIA 4.11.0  400m K 6.KOŚCIELECKA 63.1 800m K 4 SZALENIEC 2.21.0 DYSK K 3.CZAPLICKA  37.36 1500M K 5. SZALENIEC 4.49.8 WZWYŻ K 1.CIERLARCZYK 150 8.P RZYBYŁEK 150  MŁOT M. 4. BORSZYŃSKI 50.78 KULA M 7. SUBBOTKO 12.78 TYCZKA 8. KULIGOWSKI 3.80 TRÓJSKOK 3. ŁUKASIEWICZ 14.56 W DAL 1. WAŁKOWSKI 

24.09 POZNAŃ
KULA, DYSK  K 1.WDOWCZYK MKS 10.46 33.20 100M, 200M  M 1. BŁASZCZYK  11.1  23.04x400M M MKS 3.36.4 (ZASIADŁY - KASZYŃSKI - BŁASZCZYK - STRASSBURGER) 2000M PRZ.  GIERŁOWSKI 6.32.2 400M M  1.ZASIADŁY  52.2  4x100M  1.MKS  44.9

20.09 KALISZ MISTRZOSTWA POWIATU
100m JENER 13.3 200m KOŚCIELECKA 27.5 800m H. GORSKA 2.34.6 DYSK 1.CZAPLICKA 38.70 BERCZYŃSKA 32.90 OSZCZEP JARZYŃSKA 33.50 WZWYŻ FRYŚ 150 W DAL PERUGA 493 4x100m KALISZ 53.2 (JENER PERUGA GRZEGORZEWSKA FRYŚ) 1000M PŁÓCIENNICZAK 2.44.0 

13.09 KALISZ
TYCZKA TARCHALSKI 3.50 DYMEK 3.70 DZIKOWSKI 3.50 DYSK BERCZYŃSKA 36.88

1-3.09 OTWOCK
100M K 6.KLAJNERT 13.3 7.SKALSKA 13.4 1500M K 5.ŁYSZCZYŃSKA 5.09.3 6.Z. BIOCH 5.10.8    4X400M K 3. CALISIA 4.06.2 (KLAJNERT - SKALASKA - KOŚCIELECKA - SZALENIEC) W DAL 7. WOŹNIAK 5.21 9.TRAWKOWSKA 4.84 WZWYŻ 5.LEBIODA 150 6. PRZYBYŁEK 150 DYSK 4. CZAPLICKA 37.60 5-BÓJ  3. FRYŚ 3070  (17.5 9.49 1.45 4.91 28.6) 4x400M M  8. CALISIA 3.33.4 (PŁÓCIENNICZAK - CZAJCZYŃSKI - KUŚWIK - LINKE) 4X100M K CALISIA 50.8 (PALUSIŃSKA - JENER - SKALSKA - KLAJNERT) 4x100m M 6. CALISIA 47.6 (CZAJCZYŃSKI LINKE SOBECKI KULIGOWSKI) OSZCZEP 4. MOLSKI 5.30 7. K. MIGASIEWICZ 48.56 TYCZKA 1.KULIGOWSKI 380  2.DZIKOWSKI 320 3.TARCHALSKI 320  TRÓJSKOK 7.SOBOCKI 13.43  MŁOT 7. GIERAK 33.74 KULA 6. J. MIGASIEWICZ 12.44

26-27.08 OTWOCK MPJ
800M E (9) SZALENIEC 2.18.0 DYSK 9.CZAPLICKA 38.60

19-20.08 POZNAŃ 200M BŁASZCZYK 22.1 5-BOJ PERUGA 3205 (15.7 8.08 1.53 5.01 27.6) 

17-19.08 WARSZAWA MP
1500M 6.ŚWINIARSKI 3.48.2 (4PF 3.44.2)

12.08 KOSZALIN 100m K 2. KLAJNERT 13.2 4.SKALSKA 13.4 200m K 2. SKALSKA 27.0 400m K 2. SZALENIEC 61.7 100MPPŁ 1. PALUSIŃSKA 16.9 5.TOMCZAK  18.5 6. FRYŚ  18.5 800m K 1. ŁYSZCZYŃSKA 2.29.4 2. BIOCH 2.29.6  3. H. GORSKA 2.31.2 5. WYSKOK  2.39.1 4x100m K 1. CALISIA 51.9  DYSK K 1. CZAPLICKA 37.64 3.BERCZYŃSKA 33.76 4.FRYŚ 33.48 OSZCZEP K 1.WYWIJAS 39.34 2.JARZYŃSKA 35.94 3.GUZDEK 35.04 5.TOMCZAK 33.60 WZWYŻ  K 2. LEBIODA 150 W DAL K 4. E. TOMCZAK 501 6. TRAWKOWSKA 486 KULA K 5. BERCZYŃSKA 11.18 400m M 2. KRYMARYS 52.5 400mppł M 1. CZAJCZYŃSKI 58.3 W DAL M 4. SOBECKI 621 5. CIUPEK 611 DYSK  M 3. MIGASIEWICZ 35.90 OSZCZEP M 5. JARZYŃSKI 49.90 6. K. MIGASIEWICZ 48.76  4x100m CALISIA (KRYMARYS CZAJCZYŃSKI CIUPEK WOLNIAK) 45.6  

5.08 BIAŁYSTOK
WZWYŻ 1.55 PERUGA

30-31.07 WARSZAWA MPJM
400MPPŁ 4.CZAJCZYŃSKI 56.1 DYSK 6.CZAPLICKA 39.54 (EL 40.56) 1500M Z PRZ. 7.GIERŁOWSKI 4.28.3

23-25.07 ŁÓDŹ MPMŁ 100MPPŁ 3.PERUGA MKS 15.7

22.07 RADOM MP MARATON 30. ANTONI ŻESKO, 33 WŁK 3.49.52.0

2-3.07 WARSZAWA LIGA 100mppł K 5. PALUSIŃSKA 15.6 6. DABROWSKA 16.4 200m K 6. KLAJNERT 26.4 400m K 6. KOŚCIELECKA 63.0 800m 7. SZALENIEC 2.17.4 1500m  8. SZALENIEC 4.51.3  4x400m K 8. CALISIA  4.29.6 5-BÓJ K 5. FRYŚ 3067 (16.1) 8. SKALSKA 2961 W DAL K 8. E. FRYŚ 4.91 OSZCZEP K 4. WYWIJAS 36.96 5. TOMCZAK 36.88 7. JARZYŃSKA 33.60 WZWYŻ 5-7 LEBIODA SZCZEPANIAK PRZYBYŁEK 145 DYSK K 4. CZAPLICKA 37.52 KULA K 8. BERCZYŃSKA 11.13 MŁOT 1. BORSZYŃSKI 49.52 W DAL 2. WAŁKOWSKI 7.27 800m 2. ŚWINIARSKI 1.52.4 5. KRYMARYS 1.54.7 400m 3. ŚWINIARSKI 49.8 TRÓJSKOK 5. DOBROWOLSKI 14.12  OSZCZEP 8. MOLSKI 52.62 KULA 8. MIGASIEWICZ 12.18 4x100m 8. CALISIA 45.6 4x400m M 6. CALISIA 3.27.6   

25-27.06 WARSZAWA
800M 5S2 ŚWINIARSKI 1.52.3 1500M SZALENIEC 4.46.3

21.06 POZNAŃ MKS 44.8 MKS (BŁASZCZYK - KONOPACKI - MAGDANSKI  - MATYJASZ ) KULA JULIAN MIGASIEWICZ, 53 CAL 12.70

18.06 WARSZAWA 1500M 1.ŚWINIARSKI 3.43.2

18.06 KALISZ LIGA JUNIORÓW:  100m K M M. KLAJNERT 13.0 JM A. KLAJNERT 12.4 200m K M I. FRYŚ 28.4 J SKALSKA 26.8 TYCZKA KULIGOWSKI 4.01 J TARCHALSKI 3.60 WZWYŻ K PRZYBYŁEK 1.57 100mppł M GRZEGORZEWSKA 18.0 JM PALUSIŃSKA 16.2 800m  M JABŁOŃSKA 2.47.0 4x100m M 52.6  JM 51.8 W DAL K M GRZEGORZEWSKA 5.25  WZWYŻ K M CIERLARCZYK 145 JM FRYŚ 150 KULA K M BUKOWSKA 793 OSZCZEP K M BUKOWSKA 29.40 JM JARZYŃSKA 36.40 J WYWIJAS 38.20 DYSK K M WALKOWIAK 20.76 JM CZAPLICKA 38.64 J BERCZYŃSKA 29.36  800m K J SZALENIEC 2.14.9 800m M J KUŚWIK 2.01.5 MLOT M J T. GUZDEK 25.38 OSZCZEP M J MOLSKI 55.70 KULA  M J j. MIGASIEWICZ 12.62 DYSK M J MIGASIEWICZ 36.80 5000m M J Z. JUSZCZAK 17.45.8 1000m M PŁÓCIENNIKCZAK 2.43.6     

18.06 POZNAŃ LIGA JUNIORÓW 100m M  200m M BŁASZCZYK  MKS  11.2 23.3  4x100m M MKS 45.6  DYSK  M 1.5  OLEJNIK  MKS  40.76  DYSK K POGORZELEC 28.60 W DAL K PERUGA MKS 502 WZWYŻ M  TRÓJSKOK M SIEMIĄTKOWSKI MKS 180 13.55 DYSK 2 M BĄK 43.24 4x100m K 2. MKS 52.3 1500m M 2. GIERŁOWSKI MKS 4.19.2   

10.06 WARSZAWA 800M KRYMARYS 1.54.0

4.06 POZNAŃ
KULA TOMCZAK 11.02

1-2.06 KALISZ 100M A. LAJNERT 12.4 DYSK JANOWSKI 37.44

31.05 SIERADZ 100M BŁASZCZYK 11.0

27.05 SOFIA 400M ŚWINIARSKI 49.3

21-22.05 POZNAŃ MŁOT BORSZYŃSKI 53.16 KULA BERCZYŃSKA 11.87 WZWYŻ SZCZEPANIAK 1.61

13-14.05 KALISZ
100MPPŁ PALUSIŃSKA 16.0 WZWYŻ FRYŚ 1.55 W DAL WOŹNIAK 5.46 800M SZALENIEC 2.14.9

1.05 POZNAŃ 800M KRYMARYS 1.56.8 TRÓJSKOK ŁUKASIEWICZ 15.22

21-23.04 KALISZ 200M KALECIŃSKI 22.7 WITCZAK 1.85 W DAL SOBECKI 6.88 TRÓJSKOK SOBECKI 14.09 W DAL GRZEGORZEWSKA 5.41 OSZCZEP MOLSKI 57.22 DYSK BERCZYŃSKA 36.88 OSZCZEP TOMCZAK 38.22 JARZYŃSKA 38.06