historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 1969
data aktualizacji : 19.11.2013


BILANS SEZONU:
KOBIETY:
100M 11.9 BARBARA WAJGELT, 49  CALISIA 13.2 ANNA KLAJNERT, 55 CALISIA 13.2 DANUTA SKALSKA, 52 CALISIA 13.2 BARBARA PASIK, 53 MKS ASNYK 13.2 EWA MĘDRECKA, 53 MKS
200M  25.4 WAJGELT 27.6 PASIK 27.6 ELŻBIETA KOSTRZEWA WOJCIECHOWSKA, 48 CALISIA 27.9 MARIA SIERADZKA, 52 CALISIA 28.0 MĘDRECKA
400M 62.7 PASIK 64.6 ALDONA KONON, 52 MKS 65.6 ALICJA KWIASOWSKA, 52 MKS 65.9 BARBARA KRAWCZYK, 52 MKS 67.2 BARBARA SZALENIEC, 54 CALISIA
800M 2.27.6 KONON 2.29.1 MARIA JANKOWSKA, 52 CALISIA 2.42.8 KWASOWSKA 2.43.1 GRAŻYNA TAMULIS, 53 MKS 2.45.2 KRAWCZYK
1500M 5.39.6 JANKOWSKA
100MPPŁ 17.3 ELŻBIETA SZYMALA, 54 CALISIA 17.3 WIESŁAWA OWCZAREK 52 CALISIA 17.5 MAŁGORZATA ŁOŹNA, 53 MKS 17.5 BARBARA  SMIERZCHALSKA, 49 CALISIA 18.2 GRAŻYNA SZCZEPANIAK, 53 CALISIA
W DAL 5.24 WAJGELT 5.04 KRYSTYNA DĄBROWSKA, 52 CALISIA 5.00 OWCZAREK 4.99 SZCZEPANIAK 4.81 KRAWCZYK
WZWYŻ 1.55 ŚMIERZCHALSKA 1.45 SZCZEPANIAK 1.40 BARBARA BŁASZCZYK, 53 CALISIA 1.40 MARIA CZAPLICKA, 55 CALISIA 1.40 ŁOŹNA 1.35 URSZULA NOWAK, 53 ASNYK
KULA 11.02 TERESA WYWIJAS, 53 CALISIA 11.00 URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CALISIA 11.12 STANISŁAWA LASKOWSKA, 47 CALISIA 9.54 ŚMIERZCHALSKA 9.22 MARIA JABŁOŃSKA, 55 ASNYK 9.00 SZCZEPANIAK
DYSK 35.60 KOLASIŃSKA 32.60 LASKOWSKA 31.90 HALINA STRZELEC, 54 ASNYK 30.40 JABŁOŃSKA 28.97 GRAŻYNA JEZIERSKA, 52 ASNYK
OSZCZEP 48.86 BARBARA KALISIAK, 44 CALISIA 40.98 WYWIJAS 40.08 KRYSTYNA TOMCZAK, 54 CALISIA 38.84 MAŁGORZATA MLECZKO, 50 CALISIA 38.18 JABŁOŃSKA 34.38 STRZELEC 33.16 GRAŻYNA GALANT, 54 CALISIA 30.64 BARBARA WDOWCZYK, 54 ASNYK
5-BÓJ 3355 ŚMIERZCHALSKA 3171 SZCZEPANIAK
4x100M 51.4 CALISIA (KLAJNERT, WOJCIECHOWSKA, SZCZEŚNIAK, WAJGELT) 52.1 CALISIA J (KLAJNERT, SKALSKA, WYWIJAS, SZCZEŚNIAK) 53.6 ASNYK
4x400M 4.20.5 ASNYK (PASIK, KONON, KWASOWSKA, OWCZAREK)
33 zawodniczki
MĘŻCZYŹNI:
100M 10.8 ZBIGNIEW CIUPEK, 51 CALISIA 11.0 ADAM GALON, 48 CALISIA 11.0 RYSZARD KOKODYŃSKI, 51 CALISIA 11.0 WLADYSLAW OGÓRKIEWICZ, 50 CALISIA 11.0 MICHAŁ BARTZ, 50 CALISIA
200M 22.7  OGORKIEWICZ 22.8 KOKODYŃSKI  22.8 GALON  24.1 TADEUSZ MROCZYŃSKI, 51 MKS  24.2  JAN GLINKOWSKI, 51  MKS
400M 51.7 ROMAN MIKOŁAJEWSKI, 47 CALISIA 52.4 EDMUND KUBISIAK, 47 CALISIA  53.6 GRZEGORZ  PILECKI, 53 MKS 53.9 ROMAN KRYMARYS, 52  CALISIA  54.0 PIOTR KOWALSKI, 51 MKS
800M  2.01.4 JAN LEŚNIAK, 48 CALISIA 2.01.7 EUGIENISZ KAROLAK, 51 MKS 2.02.0 PILECKI 2.02.4 HENRTK SZEPSKI, 50 CALISIA 2.04.2 BOLESŁAW GROBELNY , 48 CALISIA
                 
----------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI ZAWODÓW:

20-22.10 KALISZ
WZWYZ ŁOŹNA 1.40 4X400M MKS (PASIK, KONON, KWASOWSKA, OWCZAREK) 4.20.5 OSZCZEP KRYSTYNA TOMCZAK, 54 40.08 KULA WYWIJAS 11.02 DYSK STRZELEC 31.90
12.10 POZNAN MŁOT NYC 45.12
11.10 SZAMOTUŁY OSZCZEP JABŁOŃSKA 38.18 HALINA STRZELEC,54  MKS 34.38
2.10 KALISZ  WZWYŻ BARBARA BŁASZCZAK, 53 CALISIA 1.40 MARIA CZAPLICKA, 55 CALISIA 140 OSZCZEP BARBARA WDOWCZYK 30.64
27-28.09 OLEŚNICA
OSZCZEP WYWIJAS 40.98 MLECZKO 38.84 3000M FICNER 10.11.4 10-BOJ PRYPUTNIEWICZ 5057 (12.1 5.94 10.04 1.60 58.5 18.1 30.58 2.60 52.02 5.12.0) 4X100M CALISIA J (KLAJNERT, WYWIJAS, SZCZĘŚNIAK, SKALSKA) 52.1  5-BÓJ SZCZEPANIAK 3171 (18.2 9.00 1.35 4.77 29.5)
14.09 SZCZECIN KULA MIKOŁAJ SUBBOTKO 14.74
7.09 HALLE TYCZKA MICHALSKI 4.00
6.09 LIPSK MŁOT BORSZYŃSKI 58.74
2.09 WROCŁAW MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW OSZCZEP 8.WYWIJAS 39.68 CHÓD 20KM 8.KISIEL 2.06.16.6
26.08 KALISZ DYSK MATUSZKIEWICZ 46.46 A.SUBBOTKO 46.34
13-17.08 KRAKÓW MISTRZOSTWA POLSKI 5000M 7.SZUTKO 14.21.6 10000M 5.SZUTKO 29.40.4 9
26-27.07 KALISZ 200M WAJGELT 25.4 800M MARIA JANKOWSKA, 53 2.29.2 100MPPL ELZBIETA SZYMALA, 54 17.3  TRÓJSKOK DOBROWOLSKI 14.75 4X100M CALISIA (KOKODYŃSKI, OGÓRKIEWICZ, BARDZ, CIUPEK) 43.2 110MPPŁ PRZYBYŁA 16.0  400MPPŁ PRZYBYŁA 58.0 MŁOT SZUMSKI 44.60 chód 20 km KRZYSZTOF KISIEL, 49 2.06.01.8
6.07 POZNAŃ  OSZCZEP GRAŻYNA GALANT, 54 CALISIA  33.16
14-15.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU
100M 1. WAJGELT 12.0 100MPPŁ ŚMIERZCHALSKA 16.4 WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA 1.49 OSZCZEP MACIEJEWSKI 58.26 MŁOT BORSZYŃSKI 55.50
6-8.06 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY  800M K 2. KONON 2.29.2 KULA 2. WYWIJAS 10.17 DYSK K 1. STRZELEC OSZCZEP 2. GALANT 3. WYWIJAS 35.88 100M M 1. CIUPEK 10.8 4.BARTZ 11.0 TRÓJSKOK 1. NIEDZIELA 14.65 2. ŁUKASIEWICZ 14.04 3. PRYPUTNIEWICZ 13.88 4X400M 2. MKS J (KAROLAK, GLINKOWSKI, PILECKI, KOWALSKI) 3.38.9 W DAL CIUPEK 6.87 MŁOT 2. RYSZARD SZUMSKI  43.54 4.MACIEJEWSKI 37.84 TYCZKA 1. WITOŃ 3.40 2. STANISŁAW MIŃCZYK 3.00 3. ANDRZEJ GRODZKI  OSZCZEP 1. RYSZARD MACIASZEK 54.16 3. MIROSŁAW MACIEJEWSKI 51.34 3. MAREK PRYPUNIEWICZ 53.84 110MPPŁ 2. JOZEF PRZYBYŁA 16.2 3. JÓZEF JERZY 16.3 W DAL 2. CIUPEK 6.87 1500 M PRZ. 2. EUGENIUSZ KAROLAK 4x100m 1. CALISIA
6.06 RYGA 3000M SZUTKO 8.14.2
31.05 SOFIA W DAL WAŁKOWSKI 7.58
30.05 POZNAŃ 100M CIUPEK 10.8
24-25.05 POZNAŃ/KALISZ
1500M JANKOWSKA 5.39.6 4X100M CALISIA (SZCZĘŚNIAK, WOJCIECHOWSKA, KLAJNERT, WAJGELT) 51.4  OSZCZEP KALISIAK 48.86 TYCZKA WITOŃ 3.60 KALISZ:200mppł TADEUSZ MROCZYŃSKI MKS 27.4
18.05 GDAŃSK CHÓD 10KM KISIEL 55.05.0
15.05 ŁÓDŹ SZUTKO 13.58.0
14.05 KALISZ KULA ANDRZEJ SUBBOTKO 15.48 DYSK BORSZYŃSKI 44.82 
10.05 KALISZ KULA MATUSZKIEWICZ 14.48
4.05 RAWICZ WZWYŻ ŚMIERZCHALSKA 1.55
1.05 KALISZ 100M WAJGELT 11.9
1.05 PLESZEW 100M OGÓRKIEWICZ 11.0
13.04 OTWOCK PMP 1500MJ  13 ALDONA KONON MKS
30.03 MISTRZOSTWA OKRĘGU W BIEGACH NA PRZEŁA
J 8KM 1. SZUTKO