historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonu 1967
data aktualizacji : 2.12.2011


  WYNIKI SEZONU 1967:

BILANS:



22.10 ZIELONA GÓRA 300M CZESŁAW BATOR, 52 MKS 37.0

21.10 KALISZ MISTRZOSTWA KALISZA 80MPPŁ 1.ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 13.0 2.ELŻBIETA SZYMALA, 54 CAL 14.0 3.JANINA KOSTAŃSKA CAL 15.2 100M 1.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 2.ANNA ŁUGOWSKA WŁK 13.2 3.EMILIA RYCHLEWSKA WŁK 13.5 200M 1.WAJGELT 26.0 2.RYCHLEWSKA 28.0 3.JOLANTA GRZEGORZEWSKA WŁK 29.4 400M 1.KOSTRZEWA 61.8 2.KRYSTYNA WESOŁOWSKA, 51 CAL 65.8 3.ANNA SZEMAWSKA CAL 73.3 4X100M WŁÓKNIARZ 52.0 W DAL 1.KOSTRZEWA WŁK 4.90 2.URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CAL 4.81 3.ŁUGOWSKA WŁK 4.70 WZWYŻ 1.KOSTAŃSKA CAL 1.35 2.ANNA WASILEWSKA WŁK 1.35 3.BARBARA KRAWCZYK, 53 MKS 1.30 DYSK JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 36.44 2.ANNA ZIELINKA, 48 CAL 31.00 3.KOLASIŃSKA CAL 28.67 OSZCZEP 1.KOPACZ WŁK 40.78 2.ZIELINKA CAL 30.12 3.BOŻENA PRZESPOLEŃSKA CAL 25.53 KULA 1.KOPACZ WŁK 11.08 2.KOLASIŃSKA CAL 10.46 3.ZIELINKA CAL 9.48

1.WŁK 7 3 1 (11) 2.CAL 3 6 5 (14) 3.MKS 0 0 1 (1)

110MPPŁ 1.RYSZARD MARTCZAK WŁK 16.6 2.LEŚNIAK MKS 17.4 3.MAREK STEFANOWSKI WŁK 17.7 100M 1.MAREK KONECKI, 47 CAL 11.0 2.ANDRZEJ ODZIEMSKI, 47 WŁK 11.1 3.TADEUSZ RUTKOWSKI WŁK 12.0 200M 1.KONECKI CAL 22.9 2.ODZIEMSKI WŁK 23.2 3.RYSZARD KOKODYŃSKI, 51 CAL 24.0 400M 1.EDMUND KUBISIAK, 47 WŁK 51.7 2.ODZIEMSKI WŁK 54.1 3.PIOTR ZDROWICKI CAL 54.4 400MPPŁ 1.MACIEJ MUSZALSKI CAL 61.8 2.JOZEF PRZYBYŁA CAL 62.2 3.ANDRZEJ BORKIEWICZ CAL 62.5 800M 1.BOLESŁAW GROBELNY CAL 2.05.3 2.PIOTR KOWALSKI MKS 2.08.8 1500M 1.RYSZARD ŚWINIARSKI CAL 4.10.0 2.TADEUSZ GLAPIŃSKI CAL 4.19.4 3.GROBELNY CAL 4.27.4 3000M 1.SZUTKO CAL 8.25.2 2.GLAPIŃSKI CAL 10.02.2 3.JERZY FRONTCZAK WŁK 10.14.0 4X100M 1.WŁÓKNIARZ (BIŃCZYK STRZELCZYK ODZIEMSKI KUBISIAK) 45.3 4X400M CALISIA (MUSZALSKI RADOMSKI SZAJNERT ZDROWICKI) 3.42.0 W DAL 1.KUBISIAK WŁK 6.31 2.LEŚNIAK MKS 6.26 3.STEFANOWICZ WŁK 6.21 WZWYŻ 1.LEŚNIAK MKS 1.70 ANDRZEJ CHOJNACKI WŁK 1.70 BOGDAN REDO MKS 1.70 TRÓJSKOK 1.LUDWIK FELIKSIAK CAL 13.37 2.STEFANOWICZ WŁK 13.21 3.MARTCZAK WŁK 12.84 TYCZKA 1.REDO MKS 3.51 2.ADAM WITOŃ CAL 3.18 MIECZYSŁAW NOWAK, 48 CAL 3.18 KULA 1.SUBBOTKO CAL 15.74 2.ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ, 46 CAL 14.42 3.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 13.40 DYSK 1.MATUSZKIEWICZ CAL 46.70 2.SUBBOTKO CAL 43.82 3.BORSZYŃSKI CAL 43.22 MŁOT 1.BORSZYŃSKI CAL 53.22 2.MATUSZKIEWICZ CAL 38.60 3.MACIEJOWSKI CAL 37.08 OSZCZEP 1.MIROSŁAW MACIEJEWSKI CAL 56.30 2.ANTONI BUDA WŁK 55.10 3.JERZY JASIŃSKI WŁK 54.20

1.CAL 12 7 7 (26) 2.WŁK 4 7 6 (17) 3.MKS 2 4 0 (6)

15.10 KALISZ W DAL TRÓJSKOK BOGDAN PTAK, 48 MKS 6.78

6.10 KALISZ WZWYŻ PIOTR OSTROWSKI, 49 MKS 1.75 JACEK LEŚNICZAK, 51 MKS 1.71 110MPPŁ 91CM JAN JERZYK, 51 MKS 15.6

1.10 KALISZ W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 7.51 KULA DYSK ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 15.76 45.04 KULA 6 BORSZYŃSKI 13.68 100M WAJGELT 12.4 TRÓJSKOK FELIKSIAK CAL 13.45 100M KOKODYŃSKI CAL 11.2 OGÓRKIEWICZ STAL 11.2

23-24.09 EISENACH POLSKA J-NRD J-RUMUNIA J KULA 4. ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.92 100M K 5 WAJGELT 12.3 

16-17.09 POZNAŃ DYSK MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 45.92 400MPPŁ RYSZARD MYTKO, 50 CAL 59.5 W DAL TADEUSZ MROCZYŃSKI, 51 MKS 6.50 200MPPŁ JACEK LEŚNICZAK, 51 MKS 27.8 MROCZYŃSKI MKS 28.0

14.09 POZNAŃ POLSKA II-NRF II 10000M 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.25.6

13.09 POZNAŃ MŁOT MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 54.98 1500M LEŚNIAK CAL 4.16.6 KULA DYSK SUBBOTKO 15.10 45.26

10.09 WARSZAWA 3000M 5.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.08.8

2-3.09 TRZYNIEC POL J - CSRS J  100M K 2 WAJGELT, 49 CAL 12.3 200M K 4 WAJGELT, 49 CAL 25.8 

30.08 POZNAŃ
W DAL WALDEMAR WAŁKOWSKI, 48 CAL 6.70

26.08 KRAKÓW POLSKA J-FRANCJA J MŁOT 4.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 53.02 KULA 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 15.18

17-20.08 CHORZÓW MISTRZOSTWA POLSKI 100m PF5. BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.0 10000M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.49.4 W DAL 4.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.37 MARATON 28.ANTONI ŻEŚKO, 33 WŁK 3.14.21.8

6.08 SIERAKÓW 3000M 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.12.2 W DAL 2.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.47 KULA 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.37 MŁOT 2.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 51.40

2.08 SZCZECIN POLSKA-WIELKA BRYTANIA 10000M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 30.41.4

29-30.07 ŁÓDŹ MP "START" 100M 200M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 25.3 4X100M 7.CALISIA (KOLASIŃSKA GŁOSKA E. SUCHARZEWSKA, 50 BARBARA WAJGELT, 49) 51.2 1500M HENRYK SZUTKO, 42 CAL 3.50.2 4X100M CALISIA (J.SZOPSKI M.KONECKI M.RADOMSKI,50 A.WAŁKOWSKI,46) 43.8 W DAL WAŁKOWSKI CAL 7.36

22.07 DEBRECZYN POLSKA J - WĘGRY J DYSK 4.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 42.14 4X100M K BARBARA WAJGELT, 49 CAL DQ

14.07 OLSZTYN MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 100M 3.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.4 200M 2.BARBARA WAJGELT, 49 CAL 25.5 KULA 3.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 14.68 DYSK 2.ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 45.66 7. MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 41.34 MŁOT 2.MARIAN BORSZYŃSKI, 48 CAL 52.88 400MPPŁ 2.JACEK CZECHOWSKI, 49 WARTA POZNAŃ 53.9

7.07 POZNAŃ W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.21 I 7.05

1.07 CHORZÓW POLSKA-ZSRR 10000M 3.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 34.53.8

23-24.06 POZNAŃ Memoriał J. Kusocińskiego 5000M 6.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 14.13.8 100m K 3 WAJGELT CAL 12.4 MŁOT 5 BORSZYŃSKI CAL 48.94 KULA 5 SUBBOTKO 14.47

17.06 POZNAŃ TYCZKA ANDRZEJ GRODZKI, 51 TYCZKA 2.80 W DAL ZBIGNIEW CIUPEK, 51 MKS 6.14 DYSK 1 MARIAN GRZELCZAK, 51 MKS 44.00 OSZCZEP 600 MAREK PRYPUTNIEWICZ, 52 MKS 45.62

17.06 BUDAPESZT 10000M 8.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.01.4

10.06 KALISZ 1000M RYSZARD ŚWINIARSKI,48 CAL 2.34.4 BOLESLAW GROBELNY, 48 CAL 2.35.8 RYSZARD SZURCZAK, 51 MKS 2.39.8 IRENEUSZ SOŁTYSIAK, 52 MKS 2.46.0

7.06 POZNAŃ 300M JANUSZ GLINKOWSKI, 51 MKS 38.9

3.06 POZNAŃ MISTRZOSTWA OKRĘGU KULA 1. JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 11.62 W DAL 1.ANDRZEJ WAŁKOWSKI, 46 CAL 7.47 DYSK 1.A. SUBBOTKO, 48 CAL  45.32 MŁOT 1. M. BORSZYŃSKI, 48 51.98 5000M 1. SZUTKO 14.15.4

28.05 KALISZ 100M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.3 ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.7 EMILIA RYCLEWSKA WŁK 13.1 W DAL ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 5.40 PB KULA JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 10.90 URSZULA KOLASIŃSKA, 48 CAL 9.24 ANNA ZIELINKA, 48 CAL 8.65 100M ODZIEMSKI WŁK 11.1 KONECKI CAL 11.2 WIERZGACZ MKS 11.5 1000M SZUTKO CAL 2.32.2 MATEJA CAL 2.33.4 KUBIASIAK WŁK 2.39.0 W DAL DOBROWOLSKI CAL 6.63 A.SUBBOTKO CAL 6.30 KULA SUBBOTKO CAL 15.18

24.05 POZNAŃ DYSK MARIA GRENDA, 51 CAL 27.30

20-21.05 POZNAŃ 100M 200M BARBARA WAJGELT, 49 CAL 12.2 25.8 3000M HENRYK SZUTKO, 42 CAL 8.14.4 W DAL TRÓJSKOK ANDRZEJ WAŁKOWSKI,46 CAL 7.22 15.23

14.05 KALISZ DYSK ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 CAL 48.10

7.05 BYDGOSZCZ 10000M 4.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 29.41.0

23.04 OTWOCK MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 12000M SENIORÓW 1.HENRYK SZUTKO, 42 CAL 35.40.6