historia rekordy tabele najlepsi medalisci konkurencje zawodnicy kronika




Kronika sezonów 1960-66
data aktualizacji : 27.11.2013


 
NAJLEPSZE WYNIKI:
KOBIETY:
100m 12.9 KOSTRZEWA
400m 64.3 Krystyna PIECHOWIAK, 49 CAL
80mppł  12.5 Elżbieta Kostrzewa, 48  WŁK 12.7 WERBIŃSKA
Kula 10.32 Anna ZIELINKA, 48 CAL  8.88 Danuta STASZAK, 46 WŁK
Dysk 35.32 Jadwiga KOPACZ, 44 WŁK 31.94 ZIELINKA 27.00 STASZAK
Oszczep  42.56 KOPACZ 32.49 ZIELINKA 29.19 ZAWIERUCHA
MĘŻCZY¬NI:
10.9 Czesław PAWLAK,  44 CAL 11.0 Krzysztof MARKS, 46 MKS 11.2 ODZIEMSKI 11.5 LIPIEC
200m 23.2 Andrzej ODZIEMSKI, 46 WŁK 24.2 LIPIEC 24.7 KONECKI
800m 2.06.2 BUCZKOWSKI CAL
1500m 4.22.4 PANFIL
3000m 9.34.4 Mirosław PANFIL, 46 CAL  
110mppł 15.3 PAWLAK 15.9 Lech LISOWSKI, 46 MKS 16.7 Grzegorz NOWICKI, 48 MKS 16.7 Czesław PERTKIEWICZ, 46  17.5  Bogdan RAK, 46 CAL
200mppł 26.5 LISOWSKI 26.6 NOWICKI
400mppł 59.7 Józef SZMAJA, 45 WŁK 60.7 Adam PAWŁOW, 46 MKS 62.1 LISOWSKI
1500m z prz. 4.50.8 Andrzej MATEJA, 46 CAL  
4x100m 44.8 MKS J 44.8 CAL 45.3 CAL J 45.7 WŁK J
4x400m 3.40.3 MKS J 3.44.7 CAL J 3.50.4 WŁK J
Tyczka 3.55 Jan MICHALSKI, 46 WŁK 3.45 Jerzy MICHALSKI, 47 WŁK 3.30 Ryszard KUCIŃSKI, 47 MKS 3.30 Andrzej PRZYBYLSKI, 46 CAL 3.20 Jan Biędara, 46 MKS 3.20 Krzysztof DURAJCZYK, 46 MKS    
Wzwyż 1.71 PRZYBYLSKI 1.71 KUBISIAK
W dal 6.71 LIPIEC
Trójskok 13.84 PAWLAK
Kula 14.50 Mikołaj SUBBOTKO, 40  WŁK 13.47 MATUSZKIEWICZ 6kg 14.15 Andrzej MATUSZKIEWICZ, 45 CAL 5kg 15.26 Andrzej SUBBOTKO, 48 CAL
Dysk 1.5 51.90 Marian CROSSIO, 46 CAL 48.72 MATUSZKIEWICZ 1kg 54.97 A. SUBBOTKO
Oszczep 51.80 Andrzej BˇKOWSKI, 46 CAL 51.63 Antoni BUDA WŁK 600g 52.96 A. SUBBOTKO
Młot 6kg 46.47 Józef SOBCZAK, 46 CAL 42.30 Józef WALCZAK, 46 CAL 39.84 Zbigniew SOKÓLSKI, 46 MKS 5kg 52.96 Marian BORSZYŃSKI, 48 CAL 40.62 Andrzej WITCZAK, 48 CAL         



WYNIKI ZAWODÓW:


10.10 KALISZ 4X100M CALISIA 44.8 400MPPŁ JAN SZMAJA, 45 WŁK 59.7 4X400M MKS J 3.40.3 TYCZKA ANDRZEJ PRZYBYLSKI, 46 3.30

4.10 WARSZAWA CENTRALNY BIEG NARODOWY 800M 4. KRYSTYNA PIECHOWIAK 2.16.9 1000M 1. ANDRZEJ ZIÓŁKO MKS 2.43.1

3.10 BYDGOSZCZ MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W WIELOBOJACH I SZTAFETACH 6-BÓJ 6. LECH LISOWSKI MKS 371 PKT 3X1000M 5. MKS KALISZ (ZIÓŁKO CZECHOWSKI CZERNIAK)

1.10 BYDGOSZCZ 200MPPŁ LECH LISOWSKI, 46 MKS 26.5

27.09 KALISZ 4X400M CALISIA J 3.44.7 WŁÓKNIARZ 3.50.4

25.09 KALISZ DYSK JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 35.32 OSZCZEP JADWIGA KOPACZ, 44 42.56 3000M MIROSŁAW PANFIL, 46 9.34.4 200MPPŁ GRZEGORZ NOWICKI, 48 MKS 26.6 4X100M WŁÓKNIARZ 45.7 KULA 5 ANDRZEJ SUBBOTKO, 48 15.26 DYSK 1 SUBBOTKO 54.97 OSZCZEP 600G SUBBOTKO 52.96 MŁOT 5 MARIAN BORSZYŃSKI, 48 54.79 ANDRZEJ WITCZAK 40.62

20.09 POZNAŃ 110MPPŁ LECH LISOWSKI, 46 MKS 15.9

20.09 KALISZ 4X100M MKS J 44.8 CALISIA J 45.3 OSZCZEP ANDRZEJ BˇKOWSKI 51.80

13.09 POZNAŃ 1500MPRZ ANDRZEJ MATEJA, 45 4.50.8 TYCZKA JAN BIENDARA, 46 MKS 3.20 KRZYSZTOF DURAJCZYK, 46 MKS 3.20 MŁOT 6 JÓZEF WALCZAK, 46 42.30

12.09 POZNAŃ 100M KRZYSZTOF MARKS, 46 MKS 11.0 110MPPŁ CZESŁAW PERTKIEWICZ, 46 MKS 16.7

4.09 KALISZ 400M KRYSTYNA PIECHOWIAK, 49 64.3 KULA ANNA ZIELINKA, 48 10.32 DYSK ANNA ZIELINKA 31.94

19.08 SIERAKÓW 110MPPŁ GRZEGORZ NOWICKI, 48 MKS 16.7 TYCZKA JAN MICHALSKI, 46 WŁK 3.55 JERZY MICHALSKI, 47 WŁK 3.45 KULA 6 ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ, 45 14.15 DYSK 1.5 ANDRZEJ MATUSZKIEWICZ 48.72

23.07 LUBLIN MŁOT 6 JOZEF SOBCZAK, 46 46.47

27.06 NOWA HUTA 80MPPŁ ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.5 OSZCZEP ANNA ZIELINKA, 48 32.49

23.06 POZNAŃ 400MPPŁ ADAM PAWŁOW, 46 MKS 60.7 LECH LISOWSKI, 46 MKS 62.1 MŁOT 6 ZBIGNIEW SOKÓLSKI, 46 MKS 39.84

21.06 KALISZ KULA MIKOŁAJ SUBBOTKO, 40 WŁK 14.50

20.06 KALISZ KULA JADWIGA KOPACZ, 44 WŁK 11.36

9.06 POZNAŃ TYCZKA RYSZARD KUCIŃSKI, 47 MKS 3.30

7.06 RAWICZ 100M CZESŁAW PAWLAK, 44 10.9

7.06 KALISZ OSZCZEP ANTONI BUDA, 45 WŁK 51.63

30.05 KALISZ 80MPPŁ ELŻBIETA KOSTRZEWA, 48 WŁK 12.6 WERBIŃSKA MKS 12.7 100M KOSTRZEWA 12.9 WO¬NICKA WŁK 14.2 200M WO¬NICKA WŁK 29.5 W DAL KOSTRZEWA 4.81 KULA ZIELINKA 8.97 STASZAK WŁK 8.88 DYSK ZIELINKA 26.40 OSZCZEP ZAWIERUCHA 29.18 STASZAK 27.00 100M ODZIEMSKI WŁK 11.2 LIPIEC WŁK 11.5 PAWLAK 11.6 200M LIPIEC WŁK 24.2 KONECKI 24.7 400M GENEROWICZ 54.1 800M BUCZKOWSKI 2.06.2 1500M PANFIL 4.22.4 110MPPŁ CZESŁAW PAWLAK, 44 15.3 LISOWSKI MKS 16.9 200MPPŁ LISOWSKI MKS 27.8 TRÓJSKOK PAWLAK 13.84 W DAL LIPIEC WŁK 6.71 WZWYŻ PRZYBYLSKI 1.71 KUBISIAK WŁK 1.71 TYCZKA MICHALSKI WŁK 3.15 KULA MATUSZKIEWICZ 13.47 DYSK 1.5 CROSSIO MKS 51.71 OSZCZEP BUDA WŁK 50.30 MŁOT WALCZAK 42.02

17.05 POZNAŃ 200M ANDRZEJ ODZIEMSKI, 46 WŁK 23.2

16.05 KALISZ DYSK 1.5 MARIAN CROSSIO, 46 51.90

16.5 KALISZ 110MPPŁ BOGDAN RAK, 46 17.5